WWE`12 | Xbox 360

DeanAmbrose

کاربر سایت
Nov 9, 2010
2,939
نام
Scott
خوب این همون کامبک هست دیگه.بزار راجعبش چند تا نکته بگم.
1.موقعیت کامبک زمانی به وجود میاد که زیاد کتک خورده باشی و کاملا دراز کش شده باشی.بعد میگه y رو بزن .
2.حالا دو حالت پیش میاد.اگر ادمت اندرتیکر یا ران موریسون یا دنیل برایان یا رندی یا جان سینا یا HHH باشه این حالت که شما گفتی به وجود میاد(یه بازگشته طوفانی).نوع دومش هم فقط تو رو به بازی بر میگردونه و فینیشر هم بهت میده.
فقط لازمه ادمت قابلیت کامبک رو داشته باشه که میتونی از توی moveset هم اضافه کنی.هر ادمی هم این قابلیت رو نداره.

وقتی با A گرفتیش این دکمه ها این کارها رو میکنن:
B:به قول خودت حولش میده:d
X:ضربه میزنه که اگه نگهش داری ضربه قدرتی میزنه.
A:برای فن زدنه که اگه به همراهش جهت هم بدی فنهای مختلف هست.حالا اگه نگهش داری طرف رو سابمیشن میکنه که اون وقت یکی از این دکمه ها رو به سرعت فشار بده تا به سابمیشنش قدرت بده (یا حتی بتونی از سابمیشن خلاص شی)خلاص:d
این کامبک یعنی چی؟:D یه فینیشر میزنی ولی چندتا حرکت میزنه؟ مثلا john دوبار شولدر بلاک میزنه بعد 1بار بلند میکنه میکوبه زمین به این میگین کامبک؟
مرسی رفیق همرو فهمیدم فقط تو سابمیشن مشکل دارم...خلاص شدنش آسونه اما اینکه بتونم حریف و نگه دارم نه! دکمه هارو باهم میزنم یکم تحمل میکنه بعد یهو ول میکنه :D کار خاصی باید انجام بدم؟

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
این کامبک یعنی چی؟:D یه فینیشر میزنی ولی چندتا حرکت میزنه؟ مثلا john دوبار شولدر بلاک میزنه بعد 1بار بلند میکنه میکوبه زمین به این میگین کامبک؟
مرسی رفیق همرو فهمیدم فقط تو سابمیشن مشکل دارم...خلاص شدنش آسونه اما اینکه بتونم حریف و نگه دارم نه! دکمه هارو باهم میزنم یکم تحمل میکنه بعد یهو ول میکنه :D کار خاصی باید انجام بدم؟
بهترین روش برای سابمیشن کردن اینه:
1.ادمی که باهاش بازی می کنی رو خوب بشناسی.(مثلا بدونی کدوم فن جان سینا به پای حریف ضربه وارد میکنه.وقتی پاش رو حسابی اسیب رسوندی سابمیشن رو هم روی پا انجام بده چون حالا دیگه تاثیرش بیشتر میشه.و سعی کن موقع سابمیشن روی یک دکمه مثل A تمرکز کنی و همونو رگباری بزنی اینجوری:d AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
یه سوال دیگه
وقتی که کاور میشیم چیگار باید کرد ؟؟؟ چرا هرکاری میکنم پا نمیشه و می بازم ؟
خوب یه دکمه رو نگه میداری (میبینی نوار داره پر میشه) بعد روی اون نوار کوچولو که رسید . . ول میکنی.
تا حالا کشتی کج 2011 و 2010 رو بازی نکردی؟really:|

msd70741

کاربر سایت
Nov 19, 2008
285
نام
مهرداد
اتفاقا 2011 رو بازی کزدم ولی نمیدونم چرا هر کاری میکنم روی اون نوار وای نمیسته!! گفتم شاید قاقی چیزی داشته باشه!
توی ساب میشن وقتی که یکی و ساب میشن میکنی چیکار باید کرد که خط پر بشه ؟؟؟ این یکو دیگه واقعا بلد نیستم تو 2011 هیچ وقت ساب میشن نکردم کسیو

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
اتفاقا 2011 رو بازی کزدم ولی نمیدونم چرا هر کاری میکنم روی اون نوار وای نمیسته!! گفتم شاید قاقی چیزی داشته باشه!
توی ساب میشن وقتی که یکی و ساب میشن میکنی چیکار باید کرد که خط پر بشه ؟؟؟ این یکو دیگه واقعا بلد نیستم تو 2011 هیچ وقت ساب میشن نکردم کسیو
راجع به سابمیشن هم در پست بالایی گفتم.باز اگه مشکلی بود در خدمتم

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
نه مسابقه رو در یونیورس انجام بده با تریپل اچ اخرش بروک میاد و تریپل اچ میزنه
stone cold تقریبا اخراش ازاد میشه فکر کنم؟
ولی خدایی بد شد که امسال هم 8 نفره وجود ندارد عوضش فقط رامبل 40 نفر اومده اونم تست نکردم ببینم محدودیت ادم مثل شماره های قبلی داره یا نه؟
مانی این د بانک هم کلا حذف شد

Eh$s$aN

کاربر سایت
Feb 7, 2011
521
نام
احسان
نه مسابقه رو در یونیورس انجام بده با تریپل اچ اخرش بروک میاد و تریپل اچ میزنه
stone cold تقریبا اخراش ازاد میشه فکر کنم؟
ولی خدایی بد شد که امسال هم 8 نفره وجود ندارد عوضش فقط رامبل 40 نفر اومده اونم تست نکردم ببینم محدودیت ادم مثل شماره های قبلی داره یا نه؟
مانی این د بانک هم کلا حذف شد
یعنی ladder match نداریم کلا ؟؟؟ وااااااااااااای خیلی بد شد که !!!!! :-o:-o:((:((

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
نه لادر مچ داریم مانی این د بانک نداریم
خوب بچه ها میانگین نمرات بازی با 6 نقد به 76 رسید
لیست نمرات
Gaming Nexus
Nov 22, 2011

91

Da Gameboyz
Nov 22, 2011

IGN
Nov 17, 2011

90

Game Informer
Nov 22, 2011

55

WWE '12 only introduces a few welcome elements. Setting up opponents for finishers with wake-up taunts is fun, the new comeback moments are a nice way of getting back into the match, players can now target specific limbs during grapples, and new creation options (like the new create-an-arena) make the series more customizable than ever before. However, none of these can make up for the awful Road to Wrestlemania

VideoGamer
Nov 22, 2011

60

You have to give Yuke's credit for aiming high. The wealth of content and customisation options on offer is absolutely staggering and wrestling fans that wish to ignore the game's main campaign mode will certainly find plenty to entertain them here. WWE 12, however, isn't in the same league as the series' high-water marks. It is the nucleus of what could be a great game.

متاسفانه دو سایت videogamer و gamerinfo نقد های خوبی نکردند و میبینید که اصلا راضی نبودند و حالا در ادامه فکر میکنم edge و.. امتیازات پایینی عنایت کنند
thq اگر بازی رو متنوع تر میکرد میتونست نقد های بهتری دریافت کند

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر