WORLD WAR 3 | PC

عنوان بازی : World War 3
ژانر : Tactical FPS Multiplayer
توسعه دهنده : The Farm 51
ناشر : The Farm 51
تاریخ انتشار : Fall 2018

سایت سازنده و ناشر
صفحه بازی در استیم

سیستم کاستمازیشن بازی بسیار گستردست و برای اسلحه ها شامل ( استیک ، بارل ، سایت ، مگزین ، گریپ ، لیزر ، فلش لایت های مختلف و...... ) ، برای سرباز شامل ( کمو ، فیس پینت ، امبلم ،یونیفرم و برای وسایل نقلیه شامل ( ارمر ،تورتس ، ریموت کنترل ، وپن استیشن و اکتیو پروتکشن سیستم ) خواهد بود
بازی فقط انلاین هست و سینگل پلیر نداره
کشتی و هواپیما در بازی وجود نخواهند داشت ولی ممکنه در اینده به بازی اضافه بشن البته درون ها در بازی به صورت هواپیما و هلیکوپتر وجود دارن
بازی اسکواد بیس هست و اسکواد لیدر مثل بتلفیلد وجود داره و ممکنه این درون ها مثل bf v بصورت جایزه برای امتیاز اسکواد در نظر گرفته بشن
سیستم ریوایو در بازی وجود نداره اما راهی برای کنار اومدن باش و بالانس کردن بازی وجود داره که گفتن در اینده اطلاع میدن که به چه صورته
بازی به هیچ عنوان pay2win نیست و نمیشه اسلحه یا چیزی برای بازی خرید نسبت به بقیه پلیر ها برتری پیدا کنید
همچنین تمام مپ هایی که در اینده هم ریلیز میشن مجانی خواهند بود چون سازندگان گفتن نمیخوان پلیر های بازیشونو از هم تفکیک کنن
کلاس ها مانند بتلفیلدن
مپ ها دارای 64 ، 48 و 32 پلیرن بسته به مودی که بازی میکنید
مپ ها بسیار بزرگن بزرگیشون حدودا به یک کیلومتر مربع میرسه
کاستوم سرور ها فعلا وجود نداره ولی ممکنه در اینده به بازی اضافه بشه
مد های متنوعی احتمالا در بازی وجود خواهند داشت ولی نه در این نسخه ارلی اکسس و در اینده اضافه بشن
بازی همچنین دارای بتل رویاله ولی اسمش recon هست این مود در این بازی
بازی دارای ریکویل پترن خواهد بود
تانک بر عکس بتلفیلد به صورت های متنوعی میتونن اسیب ببینن مثلا حتی سیستم تانک شما مثل optic یا RC WS
قیمت بازی کمتر از 60 دلار خواهد بود

اطلاعات بیشتر با تشکر از دوست عزیزمون m.d.makan

با پول واقعی نمیشه اسلحه و موارد مربوط به گیم پلی خرید و فقط میشه مثل R6 قسمتهای ویژوال مثل اسکین و... خرید.
با خود XP که از بازی میگیرید میشه تبدیل به پول بازی کرد و اسلحه ها و... آنلاک کرد.
اسلحه و تجهیزات فقط مختص به جناح خاصی از بازی نیست، هر 2 یا چند جناح به تمام اسلحه ها دسترسی دارن.
بازی محدودیت در استفاده از اسلحه نداره مثل کلاسهای مختلف بتلفیلد (Sinper , Assualt , Medic و... ) ، بلکه سیستم وزن بازیکن خودش محدویت ایجاد میکنه، بدین شکل که اسلحه بیشتر وزن بیشتر و سرعت کرکتر کندتر میشه،حالا این تئوری هست باید ببینیم در عمل چی از آب در میاد که بالانس بهم نخوره. در ادامه این تجهیزات دیگه مثل Drone و امکاناتی از این دست هست که کلاسهای بازی از هم جدا میکنه.
بازی به هیچ عنوان بخش تخریب (Destruction) سری بتلفیلد نداره، بدلیل محدودیتی که استفاده از UE4 داره و همینطور یک استودیوی کوچک مثل Farm51 (حداکثر 50 نفر) در قیاس با Dice (نزدیک به 700 نفر) رسیدن به اون سطح از بازی که توام با تخریب پذیری دیوانه وار محیط در حد بتلفیلد باشه کار فوق العاده سختی هست.(واقعا کسی هم انتظار نداره این تیم در اون حد سیستم تخریب تو بازی بزاره،حداقل من آنچنان طرفدار این سیستم نیستم، ترجیه میدم بازی تخریب پذیری دیوانه وار در حد بتلفیلد 4 و 5 و سلطان بد کمپانی 2 نداشته باشه).
در عوض استودیو قول داده که تمام تمرکز خودشون رو در طراحی بهتر مپ ها چه از لحاظ بصری و همینطور کمی/کیفی بزارن چراکه انجین UE تو این موارد چیزی کم نداره.
سیستم دمیج بازی هم تفاوت با سری بتلفیلد داره، چرا که میشه Armor برای کرکتر انتخاب کرد، هم کلاه و هم آرمور بدن، که خب سرعت کرکتر بر همین اساس کندتر میشه ولی دمیج کمتری میخوره.
سیستم بازیابی سلامتی هم به هیچ وجه خودکار نیست وباید Health Pack یا چیزی شبیه به اون استفاده کنید.
Freindly Fire هم در بازی فعال هست، خیلی تو فضا سازی بازی موثر هست.
همونطور که تو پست اول گفته شد، بازی دارای بولت دراپ هست، علاوه بر اون جهت وزش باد هم میتونه در حرکت گلوله تاثیر بزاره.(البته این موارد درآینده اگر به تجربه بازی ضربه بزنه و یا جذابش کنه امکان حذف یا پروبال دادن بیشتر داره).

آخرین ویرایش:

PsychoX

کاربر سایت
Oct 28, 2018
778
لعنت بهش
کی این بساط مسخره بازی وی پی عن جمع میشه!!؟؟؟؟ :-&:-&:-&:-&:-&:-&:-&:-&:-&
۴۵ گیگ با vpn !!!!!

تا کی مهلت پلی داره ؟
تا جایی که من خودنم تا اپن بتا (مارچ سال دیگه) بازه کلا.

اصلا به بتلفیلد فکر نکن و با این مقایسه نکن چون میخوره تو ذوق ات 😬مگه ی معجزه ای رخ داده باشه و بازی دیگه ای ساخته باشن 🤣

1637833637964.png

MadysoNx

کاربر سایت
Feb 14, 2019
1,188
نام
نیما
من بدون vp-n دانلود کردم مشکلی هم نبود :/ بازی نسبت به چیزی که بود خیلی عوض شده شوتینگش خیلی بهتره وضعیت فریم هم خیلی خوبه
در کل پتانسیل خوبی داره وایب بتل های قدیمی میده میکسش با کاد

• Like
Reactions: Annunaki ™

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,728
نام
رضا.آ
من بدون vp-n دانلود کردم مشکلی هم نبود :/ بازی نسبت به چیزی که بود خیلی عوض شده شوتینگش خیلی بهتره وضعیت فریم هم خیلی خوبه
در کل پتانسیل خوبی داره وایب بتل های قدیمی میده میکسش با کاد
چقدر دیتای دانلودیش بود ؟
با چه نت ای ؟

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,087
نام
مــاکــان
درسته منم الان بدون VPN مشکلی ندارم، احتمالا شلوغی سرورهاشون دیشب دلیل کندی سرعت دانلود بوده.
تو همین کلوزد بتا حدود 2k پلیر داره، بد نیست اگه حتی همین مقدار بمونه .

این فکر نکنم نیاز به یادآوری باشه که شما همین الان با خرید اون میتونین بازی کنین.

• Like
Reactions: TeTration

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,728
نام
رضا.آ
هنوز موفق نشدم تستش کنم
مپ جدیدی اضافه شده ؟
یا همون قبلی ها هستش ؟

قضیه اون بمب عه چی بود تو منوی اصلی بازی که زیرش زده بود donate ??? شکل ی موشک بود !
یادمه هر چقدر دونیت میکردم هیچ اتفاقی نمی افتاد ! :))
چقدر گنگ بود !

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,087
نام
مــاکــان
کسی مشکل فریز شدن و فریم دراپ نداره؟ برا من fps بین 20تا40ئه و یسره دراپ میشه به 4-5 :|
cpu و gpu هم روی 25-30% :|
من این کار کردم خیلی بهتر شد اما کم و بیش استاتر دارم ولی خیلی خیلی بهتر میشه.
Volumetric Fog غیرفعال کن.
Gpu Buffering هم فعال اگر نیست.
بعد یکی گفت تو launch options از استیم اینهارو اضافه کن بهتر میشه:
Code:
-USEALLAVAILABLECORES -NOTEXTURESTREAMING

چون حوصله نداشتم بدون اینها تست نکردم اما خب فریم بیاد پایین تا این حد هم نداشتم.
==============
من از شوتینگ و لگد اسلحه واقعا راضیم، صداگذاریش هم خوبه فقط صداپا خیلی بیش از حد برجسته شده.
احتمالا تو میکس صداها بعدا درست میشه.

2دست TDM بازی کردم راضی بودم واقعا.

MadysoNx

کاربر سایت
Feb 14, 2019
1,188
نام
نیما
کسی مشکل فریز شدن و فریم دراپ نداره؟ برا من fps بین 20تا40ئه و یسره دراپ میشه به 4-5 :|
cpu و gpu هم روی 25-30% :|
نه برا من فیکس بالای 100 عه رو الترا خیلی جاها هم 144
gpu buffering یه همچین چیزیه اونو روشن کن تو ستینگ دوبل میشه فریم

• Like
Reactions: TeTration

TeTration

TeT
کاربر سایت
Jan 17, 2013
3,636
نام
Moein
نه برا من فیکس بالای 100 عه رو الترا خیلی جاها هم 144
gpu buffering یه همچین چیزیه اونو روشن کن تو ستینگ دوبل میشه فریم
من این کار کردم خیلی بهتر شد اما کم و بیش استاتر دارم ولی خیلی خیلی بهتر میشه.
Volumetric Fog غیرفعال کن.
Gpu Buffering هم فعال اگر نیست.
بعد یکی گفت تو launch options از استیم اینهارو اضافه کن بهتر میشه:
Code:
-USEALLAVAILABLECORES -NOTEXTURESTREAMING

چون حوصله نداشتم بدون اینها تست نکردم اما خب فریم بیاد پایین تا این حد هم نداشتم.
==============
من از شوتینگ و لگد اسلحه واقعا راضیم، صداگذاریش هم خوبه فقط صداپا خیلی بیش از حد برجسته شده.
احتمالا تو میکس صداها بعدا درست میشه.

2دست TDM بازی کردم راضی بودم واقعا.
مرسی
مشکل از سیستم خودم بود، بازی بد دانلود شده بود انگار. از HDD ریختم روی SSD هشت گیگ دوباره دانلود کرد و اوکی شد
--------
یکم بازی کنم میام نظرمو میگم

• Like
Reactions: PsychoX

TeTration

TeT
کاربر سایت
Jan 17, 2013
3,636
نام
Moein
یک ساعتی تقریبا بازی کردم و فکر میکنم به اندازه کافی چیزایی که لازم بود رو فهمیدم
اولین چیزی که فهمیدم این بود:
image_2021-11-26_184013.png
--------------------------
راجع به گانپلی و شوتینگ بازی بخوام نظرمو بگم اینکه:
گانپلی بازی واقعا خوبه، ttk بازی نه اونقدر بالاست که 1 خشاب خالی کنی روی طرف نه اونقدر پایین که نفهمی از کجا خوردی، ریکویل گان ها هم کاملا استاندارده(البته کلا 4 تا گان تست کردم :)) )
فایت ها توی محیطای بسته خیلی خیلی خیلی لذت بخشن + اینکه فرندلی فایر هم روشنه و باید حواست باشه کی رو قراره شَتَک کنی.
گرافیک بازی نرماله توی فضاهای باز، ولی توی فضای بسته واقعا سنگینی و اتمسفر خاصی داره که کلا امضای این روس موساست
صداگذاری بازی ولی واقعا جای کار داره و اصلا حس خوبی نمیده، انگار با اسپیکر فراسو صدا ها رو کپچر کردن، عمق و بیس ندارن به هیچ وجه
پرفورمنس بازی هم خیلی خوب بود و همیشه فریم بالای 60ئه و هیچ دراپی نداشتم توی هیچ صحنه ای
لول آپ کردن دقیقا بهم حس بتلفیلد 3 و 4 رو داد که بعد از هر لول آپ کلی اتچمنت و اسکین اینا برات باز میشه که انگیزه خوبی میده برای ادامه دادن
Screenshot (63).png
بخوام با بتلفیلد مقایسه کنم بازی رو
شلوغی و خرتوخر بودن اون رو نداره، وسایل نقلیه خیلی خیلی ضعیف ترن(که چیز خوبیه) به عنوان مثال با تانک باید قشنگ دم پای طرف بزنی تا بمیره، تعدادشون خیلی کمتره و به اون صورت توی مپ ویراژ نمیدن( هاورکرفت 2042:-")، مپش هم اونقدر بزرگ نیس که بازی تبدیل بشه به واکینگ سیمولیتور (که دایس واقعا عالی عمل کرد توی این ژانر به عنوان اولین تجربش) و از همه مهمتر اینکه بازی اسکوربرد داره :))
نکته آخر هم، خیر بتلفیلد کیلر نیست :D به نظرم میره کنار insurgency sandstorm و کسایی رو که دنبال تجربه آرکیدتر از اون بازی هستن رو جذب میکنه (کاری که hell let loose با post scriptum و squad با arma انجام داد)
امیدوارم فری شدن بازی به تجربه بازی گند نزنه و باعث نشه پلیربیس ثابتی که قراره تا عرضه نهاییش جذب کنه رو از دست بده.
در کل بخوام نظرمو بگم بازی صد در صد ارزش تجربه کردن رو داره و میتونه سرگرمتون کنه

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,728
نام
رضا.آ
به زور پلیر پیدا میکنه
این چه وضعیه !!!!
ی tdm به زور تونستم جوین بشم !
افت فریم و لگ نبود ! اما من میخواستم کانکوئست پلی بدم که متاسفانه همش اررور rpcerror couldn't spawn server on any spawner میده !

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,087
نام
مــاکــان
به زور پلیر پیدا میکنه
این چه وضعیه !!!!
ی tdm به زور تونستم جوین بشم !
افت فریم و لگ نبود ! اما من میخواستم کانکوئست پلی بدم که متاسفانه همش اررور rpcerror couldn't spawn server on any spawner میده !
چون کارگران مشغول کارند.
Capture.JPG
تا 11-10 امشب احتمالا دارن آپدیت میکنن سرورهارو.

MadysoNx

کاربر سایت
Feb 14, 2019
1,188
نام
نیما
چون کارگران مشغول کارند.
View attachment 233919
تا 11-10 امشب احتمالا دارن آپدیت میکنن سرورهارو.
این بنده خدا ها نمیدونم طلسمی چیزی شدن دیروز صب که شروع نشده بود بتا واسه ماها که تو دیسکورد بودیم سرور باز کردن تا عصری راحت پلی دادیم بعد که لانچ شد دوباره یهو همه چی پوکید
امروزم دوباره به مشکل خوردن تا نصف شب هم داشتن کار میکردن دیشب

• Like
Reactions: Annunaki ™

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر