World of Warcraft: Dragonflight

از تاریخ 26 مهر ماه سال 1401 این تاپیک مختص به اکسپنشن ست Dragonflight در سرور های آفیشال بیلیزارد خواهد بود.
=============================================================

راهنمای اولیه بازی برای کمک به تازه وارد ها با تشکر از کاربر musketeer

بازی کردن در بلیزارد چقدر هزینه داره؟

برای بازی کردن در بلیزارد در حالت معمول شما باید 2 آیتم زیر رو در ابتدا خریداری کنید:

• Battlechest:: که شامل کلیه اکسپنشن ها تا یکی مونده به آخری و همینطور 30 روز تایم بازی میشه. قیمتش حدود 15 یورو هست
  • آخرین اکسپنشن: که در حال حاضر legion هست. معمولا حدود 40 یورو هست قیمتش
  • برای ادامه دادن به بازی باید اشتراک ماهیانه بازی رو هم بگیرید. که 2روش معمول داره. یکی اینکه گیم تایم های 2 ماهه بخرید، حدود 20 یورو هست قیمتشون، یعنی در حال حاضر حدود 80-90 تومن برای 2ماه. یا اینکه گلد داخل بازی بدید و wowtoken بگیرید. که قیمتش رو میتونید همیشه از سایت wowtoken.info چک کنید.
آیا گلد در آوردن و خریدن گیم تایم با گلد وقت خیلی زیادی میبره؟

واقعاً نمیشه گفت. به هر کس بستگی داره که از چه روشی گلد در میاره. بعضیا از auction house خیلی راحت گلد در میارن، بعضیا میرن فارم میکنن و گلد در میارن، بعضیا instance های قدیمی رو میزنن... بطور خلاصه فقط میشه گفت که کاملاً شدنیه، ولی باید یک مقداری زمان بزارید براش.

از کجا بخرم؟ کردیت کارت ندارم.

خیلی سایت های ایرانی هستن که این موارد رو برای فروش قرار دادن. طبق قوانین سایت نمیشه اینجا اسم گفت. همون توی گوگل سرچ کنید "خرید battlechest" یا "خرید legion" براتون این سایتها رو میاره. بعد توی سایت بلیزارد یه قسمتی داره که این کدها رو وارد کنید.

قبل از اینکه بازی رو شروع کنم چه چیزهایی آماده کنم؟

اولین کار این هست که یکی رو پیدا کنید که شما رو RAF کنه. RAF مخفف recruid a friend هست که میتونید اینجا بطول کامل در موردش مطالعه کنید. Recruit A Friend - WoW

این سیستم هم برای شما و هم برای کسی که شما رو RAF میکنه مزایای بسیاری داره. مهمتریناش ایناس:

• وقتی با هم بازی کنید 3 برابر experience دریافت میکنید!
    • وقتی شما اولین ماه گیم تایم رو بزنید، به RAF کننده شما یک ماه تایم رایگان میده.
    • وقتی شما دومین ماه گیم تایم رو بزنید، RAF کننده شما بین چند تا pet و mount میتونی یکی رو به دلخواه جایزه بگیره!
    • به ازای هر 2 level که با هم level up کنید، شما میتونید 1 level به RAF کننده اتون اهدا کنید.
    • هر دو میتونید هر 30 دقیقه یک بار همدیگه رو summon کنید (برید پیش هم)
البته یه سری محدودیت داره، مثل اینکه مدت این مزایا 3 ماه هست و باید توی یک group باشید تا این سیستم فعال بشه، و توی محدوده 100 یاردی هم بمونید. همچنین grant level یعنی مورد 4 هم فقط توی همون realm که بودید قابل استفاده اس.

بخاطر اینکه انقدر فایده داره و بیشتر از همه بخاطر mount اش، تقریباً همه دنبال یکی هستن که RAF اش کنن. بخاطر همین یه سری پوئن دیگه هم RAF کننده شما معمولاً بهتون میده.. مثلا فلان مقدار گلد، یا فلان آیتم... ولی سعی کنید اینها رو ملاک قرار ندید و بیشترین فکرتون این باشه که RAF partner شما وقت آزادش با شما همخونی داشته باشه تا بتونید باهاش بازی کنید و level up رو از دست ندید. پس قبل از RAF خوب باهاش تایم هاتون رو چک کنید و با همدیگه هماهنگ کنید که چند تا کاراکتر میخواید level up کنید و اینا....

آیا کامپیوترم به اندازه کافی قوی هست؟ آیا نت مناسبی دارم؟

مورد دیگه ای که باید چک کنید این هست که آیا کامپیوترتون قادر به اجرای بازی هست یا خیر. کلاً wow سیستم و اینترنت خفنی نمیخواد. برای اینکه ببینید بازی رو میتونید اجرا کنید یا نه باید بازی رو بصورت رایگان بدون اینکه چیزی بخرید نصب کنید و برید توی بازی. تو این حالت تا level 20 میتونید بازی کنید. تو جاهای شلوغ که مثلا 3-40 نفر اطرافتون باشن نباید fps اتون زیر 30 بیاد یا latency اتون بالای 300 بره.

خب! الآن آماده ی بازی هستم. باید چکار کنم؟

اول باید یه اکانت battle.net بسازید و اپلیکیشنش رو دانلود کنید: http://eu.battle.net/en/app

بعد از اون باید خود کلاینت بازی رو بگیرید که حدود 30 گیگ هست. میتونید بزارید خود اپلیکیشن براتون دانلودش کنه. یا اینکه از یک دوستی بخواید براتون روی هارد بریزه. یا اینکه از سایتهای ایرانی که میفروشن بخرید. بعد باید محل بازی رو به اپلیکیشن بتل.نت بدید و برید توی بازی. ضمنا کد های لازم که خریدید رو هم از قسمت redeem code توی اپلیکیشن یا سایت وارد کنید تا براتون فعال بشه. حالا باید وارد بازی بشید و توی هر realm ای که میخواید کاراکترتون رو بسازید.

تو کدوم realm کاراکتر بسازم؟ ایرانی ها کجا بیشتر هستن؟

در ابتدا بگم که ایرانی ها بیشتر از همه جا در سرورهای اروپا بازی میکنن، چون به ایران نزدیکتره و پینگ بهتری داره. اکثرا در kazzak سمت هورد هستن. توی Silvermoon و Ravencrest هم سمت الاینس هستن. بصورت پراکنده تو ریلم های دیگه مثل Outland هم هستن البته.
ریلم ها از چند نظر دسته بندی میشن:

• زبان. که معمولا ریلم هایی که زبان انگلیسی هستن رو انتخاب میکنیم.
    • PvE یا PvP. این دو کلمه مخفف Player versus Environment و Player versus Player هستن. توی wow دو faction داریم به نامهای Horde و Alliance. که یطورایی دشمن همدیگه حساب میشن. تو ریلم های PvP در دنیای بازی هر جا که برید میتونید با پلیرهای فکشن مقابل مبارزه کنید، اونها هم همینطور. این به این معنی هست که هرجا برید با پلیرهای فکشن مقابل درگیر میشید. در ریلم های PvE تا وقتی نخواید میتونید از درگیر شدن با فکشن مقابل خودداری کنید. به اصطلاح بصورت دیفالت PvP flag اتون خاموش هست.
    • RP یا Normal. در ریلم های RP مخفف Role-Playing خیلی پلیرها قالب کاراکترشون رو به خودشون میگیرن. یعنی طوری رفتار میکنن که انگار واقعاً مثلاً یک جادوگر الف هستن و با همه اون شکلی صحبت میکنن! البته تو همه ریلم ها بعضیا این کار رو میکنن و توی ریلم های RP خیلی بیشتره.
موارد دیگه ای مثل جمعیت و بالانس بودن فکشن ها و ... هم توی انتخاب ریلم موثره که بیشتر این فاکتور ها رو میتونید از این سایت دنبال کنید: realmpop.com

هر گونه بحث در مورد سرور های کرک حتی سرور های کرک Warlord of Draenor و قبل از آن در این تاپیک ممنوع هست و با افراد خاطی به شدت برخورد خواهد شد.

آخرین ویرایش:

Dark Light

کاربر سایت
Oct 10, 2005
177
نام
�* THE LAST WITH PAGAN BLOOD �*
همونطور که همتون می دونین یک سری ابر های گازی توی outland هستند که اگه Zapthrottle Mote Extractor داشته باشی می تونی فارم کنی شون و از هر کدوم 3-5 تا mout می تونی بگیری
این item کارش همینه چه ربطی به bug .cheat , ..... داره ؟

سلام، دیروز یکی از بچه های این انجمن با من تماس گرفتند و از من خریدی انجام دادند که منو به سوی این انجمن رهنمون کرد... حالا اینجا در خدمت هستم و پاسخگوی سوالات دوستان و در هر زمینه ای که کمکی از دستم بربیاد کوتاهی نخواهم کرد...
اگه ممکنه قیمتهاتونو بگید و این که چطور پول رو به شما بدیم اگه ممکنه بانک نباشه حسش نیس :D

آخرین ویرایش:

Don_Lethon

کاربر سایت
Sep 24, 2006
467
نام
Amin
سلام، دیروز یکی از بچه های این انجمن با من تماس گرفتند و از من خریدی انجام دادند که منو به سوی این انجمن رهنمون کرد... حالا اینجا در خدمت هستم و پاسخگوی سوالات دوستان و در هر زمینه ای که کمکی از دستم بربیاد کوتاهی نخواهم کرد...

من رضا بابایی هستم که گویا قبلا دوستان لطف داشتند و منو اینجا معرفی کردند/// ;)
این شماره تماس من: 09131151721 و اینم آدرس email من: irangamers@gmail.com

بیش از 25 عنوان بازیهای Action و Sport و RPG رو به صورت اکانتهای اصلی، آماده ارائه داریم...
به مناسبت آشنایی با این فروم و دوستان، فروش ویژه ای برای اکانت و تایم کارت اصل بازیهای World of Warcraft / GuildWars / Age of Conan / Lord of the Ring: Online به مدت ده روز از تاریخ 20ام تیرماه داریم - (کافی است در تماس تلفنی، SMS یا email نام کاربری خود را در این فروم ذکر کنید تا از تخفیف ویژه بهره مند بشید...)
همچنین فروش Gold و Power Leveling با گارانتی / خدمات Character Transfer و Character Name Change رو هم ارائه می کنیم...

و در ضمن هر وسیله مربوط به گیمینگ که در ایران موجود نیست و به صورت فیزیکی بخواهید در ایران تحویل بگیرید، رو میتونم براتون وارد کنم و اینجا تحویل بدم... (توجه کنید که دستگاه مورد نظرتون ارزش هزینه هاش رو داشته باشه)

هرگونه پرسشی دارید، پاسخگو هستم (چه مربوط به خرید و چه در ارتباط با خود بازیها)
با احترام و سپاس.

به به آقا رضای بابایی :cheesygri چه قدر کار خوبی کردی اینجا پست دادی ... حالا من که از طریق دوستم ( Squall مهدی ) از شما خرید می کنم ولی خوب باید قبول کنی کسی که یه واسطه اینجوری نداره خوب یه کم ریسک که به یه شماره موبایل اعتماد کنه ! شک خود من تا حدودی برطرف شد :p

قضیه این تخفیفا چیه ؟ :biggrin1: من که تا حالا 37 تومن واسه Gamecart میریختم ... از این به بعد چه قدر بریزم ؟ :biggrin1:
با ما ها راه بیا بزار بقیه هم مشتری شن :biggrin1:

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield

من رضا بابایی هستم که گویا قبلا دوستان لطف داشتند و منو اینجا معرفی کردند/// ;)
این شماره تماس من: 09131151721 و اینم آدرس email من: irangamers@gmail.com

بیش از 25 عنوان بازیهای Action و Sport و RPG رو به صورت اکانتهای اصلی، آماده ارائه داریم...
به مناسبت آشنایی با این فروم و دوستان، فروش ویژه ای برای اکانت و تایم کارت اصل بازیهای World of Warcraft / GuildWars / Age of Conan / Lord of the Ring: Online به مدت ده روز از تاریخ 20ام تیرماه داریم - (کافی است در تماس تلفنی، SMS یا email نام کاربری خود را در این فروم ذکر کنید تا از تخفیف ویژه بهره مند بشید...)
همچنین فروش Gold و Power Leveling با گارانتی / خدمات Character Transfer و Character Name Change رو هم ارائه می کنیم...

و در ضمن هر وسیله مربوط به گیمینگ که در ایران موجود نیست و به صورت فیزیکی بخواهید در ایران تحویل بگیرید، رو میتونم براتون وارد کنم و اینجا تحویل بدم... (توجه کنید که دستگاه مورد نظرتون ارزش هزینه هاش رو داشته باشه)

هرگونه پرسشی دارید، پاسخگو هستم (چه مربوط به خرید و چه در ارتباط با خود بازیها)
با احترام و سپاس.

من خودم از ایشون خرید کردم، هم قیمت هاشون مناسبه و هم خیلی سریع، البته خوب ایشون CD-Key رو میفروشن. فکر میکنم اکیپ ما بیشتر از ایشون خرید میکنه. من هم بازیمو ازش خریدم هم گیم کارد میخرم ^^

حالا صحبت با خودت آقا رضا، هزینه این ترنسفر رو میشه بگی؟

پ.ن: اتفاقا الان گیم کاردم میخوام یک ماهه تموم شده :D

Hellgate:london

کاربر ویژه
Loyal Member
Sep 26, 2005
2,546
نام
محمدرضا . م
سلام

منم از ایشون خرید کردم. کارشون خوبه و قیمتم خوب میدن.

گیم کارت WoW ـم هم دیروز تموم شده و می خواستم امروز تماس بگیرم باهاشون که یه بار الان زدم که برنمی داشتن.

این تخفیفی که می دین تا چه حدودی هستش و سوال سیاوش رو هم ممنون میشم جواب بدین که هزینه Transfer آز یه Realm به یه Realm دیگه رو بگین. چون من هم Game Card می خوام هم در فکر Transfer هستم.

امیدوارم ایشون اینجا جواب بدن. چون اگه جواب ندن بچه های ما سوزنشون گیر می کنه هی . پشت سر هم سوال می پرسن. توی این پروسه 10 روز قیمت هایی که به ما تخفیف می دین رو بگین.

در ضمن اون موقع که از شما خرید کردم فقط حساب صادرات داشتین. امیدوارم بانک های دیگه رو هم داشته باشین که اگه در اثر تکنولوژی بالای کارت به کارت که از مثلا اقتصاد نوین به صادرات نمیشه این کار رو بتونیم به راحتی انجام بدیم.

منتظر پاسخ شما هستیم

فعلا

یا علی ....

R3zA

کاربر سایت
Jul 10, 2008
15
نام
رضا
با تشکر از دوستانی که لطف داشتند، سعی می کنم پاسخ تمامی سوالات رو در همین جا بدم.

- اول اینکه خوب منم قبول دارم که اعتمادسازی سخته و تجارت روی اینترنت یا تلفن، کار پرریسکی برای خریدار هست، ولی خداروشکر من نهایت سعی ام رو تو این مدت کردم که هم از نظر سرعت و هم دقت، سرویس با کیفیتی رو به دوستان ارائه کنم و فکر میکنم به گواه صحبت دوستان، خیلی هم بد نبوده کارم :) - کوتاهی هاش رو هم ببخشید و سعی میکنم در آینده بهتر باشه...

- قیمت تایم کارت 60 روزه در این بازه زمانی (فروش ویژه)، برای سرورهای اروپا 35.500تومان و برای سرورهای آمریکا 31.000تومان میباشد.

- هزینه ترانسفر (realm به realm و account به account یا ترکیبی) 38.000تومان می باشد. با توجه به مشکلات فراوان وبسایت wow-europe، قبل از هرگونه پرداختی برای ترانسفر لطفا هماهنگی فرمایید...

- الان حسابهای فعال شامل حساب جام ملت، حساب سپهر صادرات، ملت کارت و سپهرکارت می باشد که به برکت سیستم شتاب، امکان حواله از تمامی کارت بانکهای عضو شتاب امکان پذیر است...

به نظر میاد، پست اصلی من تو این تاپیک حذف شده! اگه صحت داره، ادمین محترم دلیلش رو عنوان بفرمایید...
متاسفانه من امکان ایجاد تاپیک رو تا 20 روز بعد ثبت نام ندارم، بنابراین فکر میکنم باید در همین تاپیک به پاسخگویی ادامه بدم...

.

برای اطلاعات بیشتر در مورد قیمتها، نحوه و زمان ارائه سرویس، روشهای پرداخت و تحویل و ... لطفا از تماسهای زیر استفاده بفرمایید:

Yahoo! Messenger: reza_mmx
Email: irangamers@gmail.com
Tel: 0913 115 1721
SMS: 0913 115 1721

اینجا هم که 100 البته پاسخگو هستم...
با سپاس-

دوست عزیز
زدن دو یا چند پست پشت سر هم و با فاصله زمانی کم ممنوعه. شما میتونید از دکمه ویرایش برای ادیت کردن پست قبلی و افزودن نظراتتون استفاده کنید.
ممنون از همکاریتون

Last edited by a moderator:

qx_roham_xp

کاربر سایت
Sep 26, 2005
1,872
نام
رهام
در مورد این macro ها خوب چرا من با اکانت خودم که مثل آدم بازی می کنم اصلا جرات ندارم یکم پام رو اونور خط بزارم مخصوصا اونم بعد از اون 2 تا warning و 72 ساعت بن و اینجوری که دوباره اکانتم رو پس گرفتم دیگه هیچ برنامه ی هک رو توی فولدر بازی نمی زارم........
اما انصافا اگه بتونی خودت بگردی یه Exploit یا self discovery پیدا کنی خیلی کیفش بیشتره تا مثل بقیه فقط بازی کنی :biggrin1:

یاسر جون درست عزیزم Zapthrottle Mote Extractor یک آیتم هست که باهاش mote of air و water و shadow و mana می شه فارم کرد
اگه بری بگردی ابر هاش رو پیدا کنی و هر بار که پیدا کردی روش کلیک کنی و فارم کنی درسته هیچ باگی نیست اما خیلی حوصله می خواد و وقت می بره !!!!
کاری که من کردم اینه الان چند تا macro دارم :
1.برای رفتن stealth
2.برای استفاده کردن از Zapthrottle Mote Extractor
3.برای برگشتن به stealth
بعدش هم می رم یک جای گنگ پارک می کنم که 100% اونجا respawn بشه هر ده دقیقه
40,62

43,75

52,60

53,87

64,58

70,44
برای Netherstorn بهترین جاهاست
تا اینجا هنوز هم هیچ باگی نیست مشکل اصلی اون برنامه ی Auto Clicker هست که تنظیم می کنم هر 10 دقیقه این 3 تا دکمه ی macro رو بزنه.......
برای روز مبادا هم اگه این وسط ally یا هر NPC دیگه من رو کشت از یک Bot استفاده می شه که اوتوماتیک خودش می ره سر جسد و من رو زنده می کنه
با این حساب تو این رو شب تنظیم می کنی صبح که پا شدی میبینی کل inventory پر شده از mout !!!!
تازه می تونی کاری کنی که یک macro هم باشه که 10 تا mout رو برات تبدیل به پریمال کنه و برای auto clicker بزاری روی هر یک ساعت یک بار این رو بزنه !!!!

آخه اول از یک Bot استفاده کردم برای mine کردن adamantite ore اما خیلی ضایع حرکت می کرد و هرکس می دید در جا می فهمید که آدم این رو کنترل نمی کنه و report می کرد اما این Bot که استفاده می کنی تو رو در حالت ghost کنترل می کنه تا جسدت کسی و عمرا هم کسی بیاد دقت کنه یه مرده چجوری داره راه می ره واسه دوباره زنده شدن;)
-----------------
زنده باد MMOWNED.com

James Bond 007

کاربر سایت
Sep 26, 2005
1,373
خو منم از ایشون GC گرفتم و کارشون خوبه و قیمت هم مناسبه به نظر من. ;)

فقط یه سوال داشتم که خو ربطی به این تاپیک نداره و اونم اینکه قیمت CD-key بازی های AoC و EVE Online و همچنین gcهاشونو رو می خواستم بدونم + اینکه اگه همین AoC رو اگه بصورت Original(فیزیکی!) بخوام چقدر در میاد مثلا؟

ممنون

آخرین ویرایش:

G-Man

کاربر سایت
Jul 30, 2007
433
نام
روزبه
leveling guid وقت تلف کردنه addon QuestHelper از سایت wow.curse.com/downloads/details/9924 بگیر چنتا tips میگم شاید به دردت بو خوره اول تا جایی که سعی داری dungeon کم بورو mage lvl up کردنش اسونه حتما frost mage شو update جدید mount lvl 30 میده کلن وقت تلف نکن سری 58 کن برو outland زندگی اونجاست hope ur mana and ur Ice Barrier never end young mage ;)

داداش اين اپديت جديد كه mount لول 30 ميده تو سرور هاي free هم هست ؟؟؟ من تو alpha wow بازي ميكنم ... (بالاخره بهترين سرور free هست)

بعد راستي من ميج fire هستم ديگه نميتونم frost بشم چون 22 تا talent دادم تو برگه fire ...

fire كه بهتره ...

Dark Light

کاربر سایت
Oct 10, 2005
177
نام
�* THE LAST WITH PAGAN BLOOD �*
(alpha) WOTLK talent point

talent tree
death knight
16jkegl.jpg
کاملش هم اینجا ببینید
http://wotlk.wowhead.com/?talent

Ashi-pc

کاربر سایت
Sep 1, 2007
595
یه توضیح درباره این macro و این autocliker میشه بدید؟
من همیشه میدیدم یه جیزی به اسم macros تو menu هست ها اما نمی دونستم
واسه چیه :cheesygri

jhg

کاربر سایت
Jan 21, 2007
9
من سرور free بازی نکردم هیچ اطلا عاتی هم راجبش ندارم بهترین کار اینکه از gamemaster سرورت بپرسی کی update جدیدو میزاره بد در مورد talent, fireخوبه اما واسه fast lvl up frost خوبیش اینکه تو Ice Barrier و summon water elemental داری که کمک زیادی برای fast lvl up داره frostbolt هم که نمیدونم میدونی یا نه سرعت mobها رو کم می کونه کلان این عوامل دست به دست هم میدن که درصد مردن 0 بشه انجام دادن quest راحت بشه حتا Group رو هم می تونی تکی بری but hope ur fire critical all time and impact ur all enemy

Kourosh

مدیر انجمن
Sep 25, 2005
4,545
نام
کورش
به نظر میاد، پست اصلی من تو این تاپیک حذف شده! اگه صحت داره، ادمین محترم دلیلش رو عنوان بفرمایید...
متاسفانه من امکان ایجاد تاپیک رو تا 20 روز بعد ثبت نام ندارم، بنابراین فکر میکنم باید در همین تاپیک به پاسخگویی ادامه بدم...

.

پستتون رو من حذف کردم . به این دلیل که اینجا تاپیک فروش محصولات نیست یا حداکثر شما میتونید در مورد فروش اکانت WOW پست بزنید . اگر علاقمند به فروش محصولاتتون در این سایت هستید میتونید در بازارچه , کالاها و محصولاتتون رو بفروشید
ممنون از همکاریتون

Hellgate:london

کاربر ویژه
Loyal Member
Sep 26, 2005
2,546
نام
محمدرضا . م
talent tree
death knight
16jkegl.jpg
کاملش هم اینجا ببینید
http://wotlk.wowhead.com/?talent

سلام

توی این Talent Tree که از Death Knight دارم می بینم . چون من توی Warlock دو تا Talent Tree رو رفتم. Affliction و Demonology .

5-6 تا از Spell هایی که توی Warlock بوده رو دارم توی این Tree میبینم.

Life Tap ردیف اول ، وسط
NightFall ردیف راست. سطر 7ـم
Drain Soul ردیف راست. یکی مونده به آخر
Health Funnel. ردیف چپ. سطر سوم.
Dark Pact. ردیف راست. سطر دوم
و...

این Death Knight به چه کلاسی شبیه تره. ایا خصوصیت خاصی داره ؟

ممنون.

بعد راستي من ميج fire هستم ديگه نميتونم frost بشم چون 22 تا talent دادم تو برگه fire ...

خب چرا می تونی. نهایت می تونی 1 دونه دیگه به دو تا Talent بدی. البته این مستلزم اینه که شما Full Fire بیای بالا و 60 تا بدی به Fire و یک دونه دیگه می مونه که می تونی بدی به Frost یا Arcane.

البته بعضی ها مثل من و احمد Full روی Affliction یا Demonology بالا نیومدیم. مثلا من 41ـی دادم به Demonology و باقی رو دادم به Destruction و Affliction. حالا شما ببین چه Talent هایی رو می خوای بدی ...

یا علی...

آخرین ویرایش:

James Bond 007

کاربر سایت
Sep 26, 2005
1,373
بعد راستي من ميج fire هستم ديگه نميتونم frost بشم چون 22 تا talent دادم تو برگه fire ..

شما اگه خواستی میتونی بری پیش Trainerت بعد 1g بدی Unlearn کنی خو!

اینا یه سری Build های معروفه واسه Mage :
http://www.wowwiki.com/Mage_builds

بعد مثلا اگه میخوای PvE و Raid کار کنی این سه تا buildهای خوب Frostن:

http://www.wowhead.com/?talent=of0ic0cZZVAMcof0oiVt
http://www.wowhead.com/?talent=oZZVAMcocxsiVt
http://www.wowhead.com/?talent=of0VZZVAMcocxsiVt

برای Arcane و Fire چند تا Build هم برای PvE و هم PvP هست (تو همون لینک اول).

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر