World of Warcraft: Dragonflight

از تاریخ 26 مهر ماه سال 1401 این تاپیک مختص به اکسپنشن ست Dragonflight در سرور های آفیشال بیلیزارد خواهد بود.
=============================================================

راهنمای اولیه بازی برای کمک به تازه وارد ها با تشکر از کاربر musketeer

بازی کردن در بلیزارد چقدر هزینه داره؟

برای بازی کردن در بلیزارد در حالت معمول شما باید 2 آیتم زیر رو در ابتدا خریداری کنید:

• Battlechest:: که شامل کلیه اکسپنشن ها تا یکی مونده به آخری و همینطور 30 روز تایم بازی میشه. قیمتش حدود 15 یورو هست
  • آخرین اکسپنشن: که در حال حاضر legion هست. معمولا حدود 40 یورو هست قیمتش
  • برای ادامه دادن به بازی باید اشتراک ماهیانه بازی رو هم بگیرید. که 2روش معمول داره. یکی اینکه گیم تایم های 2 ماهه بخرید، حدود 20 یورو هست قیمتشون، یعنی در حال حاضر حدود 80-90 تومن برای 2ماه. یا اینکه گلد داخل بازی بدید و wowtoken بگیرید. که قیمتش رو میتونید همیشه از سایت wowtoken.info چک کنید.
آیا گلد در آوردن و خریدن گیم تایم با گلد وقت خیلی زیادی میبره؟

واقعاً نمیشه گفت. به هر کس بستگی داره که از چه روشی گلد در میاره. بعضیا از auction house خیلی راحت گلد در میارن، بعضیا میرن فارم میکنن و گلد در میارن، بعضیا instance های قدیمی رو میزنن... بطور خلاصه فقط میشه گفت که کاملاً شدنیه، ولی باید یک مقداری زمان بزارید براش.

از کجا بخرم؟ کردیت کارت ندارم.

خیلی سایت های ایرانی هستن که این موارد رو برای فروش قرار دادن. طبق قوانین سایت نمیشه اینجا اسم گفت. همون توی گوگل سرچ کنید "خرید battlechest" یا "خرید legion" براتون این سایتها رو میاره. بعد توی سایت بلیزارد یه قسمتی داره که این کدها رو وارد کنید.

قبل از اینکه بازی رو شروع کنم چه چیزهایی آماده کنم؟

اولین کار این هست که یکی رو پیدا کنید که شما رو RAF کنه. RAF مخفف recruid a friend هست که میتونید اینجا بطول کامل در موردش مطالعه کنید. Recruit A Friend - WoW

این سیستم هم برای شما و هم برای کسی که شما رو RAF میکنه مزایای بسیاری داره. مهمتریناش ایناس:

• وقتی با هم بازی کنید 3 برابر experience دریافت میکنید!
    • وقتی شما اولین ماه گیم تایم رو بزنید، به RAF کننده شما یک ماه تایم رایگان میده.
    • وقتی شما دومین ماه گیم تایم رو بزنید، RAF کننده شما بین چند تا pet و mount میتونی یکی رو به دلخواه جایزه بگیره!
    • به ازای هر 2 level که با هم level up کنید، شما میتونید 1 level به RAF کننده اتون اهدا کنید.
    • هر دو میتونید هر 30 دقیقه یک بار همدیگه رو summon کنید (برید پیش هم)
البته یه سری محدودیت داره، مثل اینکه مدت این مزایا 3 ماه هست و باید توی یک group باشید تا این سیستم فعال بشه، و توی محدوده 100 یاردی هم بمونید. همچنین grant level یعنی مورد 4 هم فقط توی همون realm که بودید قابل استفاده اس.

بخاطر اینکه انقدر فایده داره و بیشتر از همه بخاطر mount اش، تقریباً همه دنبال یکی هستن که RAF اش کنن. بخاطر همین یه سری پوئن دیگه هم RAF کننده شما معمولاً بهتون میده.. مثلا فلان مقدار گلد، یا فلان آیتم... ولی سعی کنید اینها رو ملاک قرار ندید و بیشترین فکرتون این باشه که RAF partner شما وقت آزادش با شما همخونی داشته باشه تا بتونید باهاش بازی کنید و level up رو از دست ندید. پس قبل از RAF خوب باهاش تایم هاتون رو چک کنید و با همدیگه هماهنگ کنید که چند تا کاراکتر میخواید level up کنید و اینا....

آیا کامپیوترم به اندازه کافی قوی هست؟ آیا نت مناسبی دارم؟

مورد دیگه ای که باید چک کنید این هست که آیا کامپیوترتون قادر به اجرای بازی هست یا خیر. کلاً wow سیستم و اینترنت خفنی نمیخواد. برای اینکه ببینید بازی رو میتونید اجرا کنید یا نه باید بازی رو بصورت رایگان بدون اینکه چیزی بخرید نصب کنید و برید توی بازی. تو این حالت تا level 20 میتونید بازی کنید. تو جاهای شلوغ که مثلا 3-40 نفر اطرافتون باشن نباید fps اتون زیر 30 بیاد یا latency اتون بالای 300 بره.

خب! الآن آماده ی بازی هستم. باید چکار کنم؟

اول باید یه اکانت battle.net بسازید و اپلیکیشنش رو دانلود کنید: http://eu.battle.net/en/app

بعد از اون باید خود کلاینت بازی رو بگیرید که حدود 30 گیگ هست. میتونید بزارید خود اپلیکیشن براتون دانلودش کنه. یا اینکه از یک دوستی بخواید براتون روی هارد بریزه. یا اینکه از سایتهای ایرانی که میفروشن بخرید. بعد باید محل بازی رو به اپلیکیشن بتل.نت بدید و برید توی بازی. ضمنا کد های لازم که خریدید رو هم از قسمت redeem code توی اپلیکیشن یا سایت وارد کنید تا براتون فعال بشه. حالا باید وارد بازی بشید و توی هر realm ای که میخواید کاراکترتون رو بسازید.

تو کدوم realm کاراکتر بسازم؟ ایرانی ها کجا بیشتر هستن؟

در ابتدا بگم که ایرانی ها بیشتر از همه جا در سرورهای اروپا بازی میکنن، چون به ایران نزدیکتره و پینگ بهتری داره. اکثرا در kazzak سمت هورد هستن. توی Silvermoon و Ravencrest هم سمت الاینس هستن. بصورت پراکنده تو ریلم های دیگه مثل Outland هم هستن البته.
ریلم ها از چند نظر دسته بندی میشن:

• زبان. که معمولا ریلم هایی که زبان انگلیسی هستن رو انتخاب میکنیم.
    • PvE یا PvP. این دو کلمه مخفف Player versus Environment و Player versus Player هستن. توی wow دو faction داریم به نامهای Horde و Alliance. که یطورایی دشمن همدیگه حساب میشن. تو ریلم های PvP در دنیای بازی هر جا که برید میتونید با پلیرهای فکشن مقابل مبارزه کنید، اونها هم همینطور. این به این معنی هست که هرجا برید با پلیرهای فکشن مقابل درگیر میشید. در ریلم های PvE تا وقتی نخواید میتونید از درگیر شدن با فکشن مقابل خودداری کنید. به اصطلاح بصورت دیفالت PvP flag اتون خاموش هست.
    • RP یا Normal. در ریلم های RP مخفف Role-Playing خیلی پلیرها قالب کاراکترشون رو به خودشون میگیرن. یعنی طوری رفتار میکنن که انگار واقعاً مثلاً یک جادوگر الف هستن و با همه اون شکلی صحبت میکنن! البته تو همه ریلم ها بعضیا این کار رو میکنن و توی ریلم های RP خیلی بیشتره.
موارد دیگه ای مثل جمعیت و بالانس بودن فکشن ها و ... هم توی انتخاب ریلم موثره که بیشتر این فاکتور ها رو میتونید از این سایت دنبال کنید: realmpop.com

هر گونه بحث در مورد سرور های کرک حتی سرور های کرک Warlord of Draenor و قبل از آن در این تاپیک ممنوع هست و با افراد خاطی به شدت برخورد خواهد شد.

آخرین ویرایش:

Dovahkin

کاربر سایت
Aug 22, 2012
132
نام
فرنام
راسیتش هر کی اون چیزی ک دیدرو میگه ، حالا شما باگشو دیدی ، ما فیکسشو...
اون موقعی ک من کوئیست رو میرفتم باگ نبود دیگه نمیدونم چی شده ک ماله شما باگ شده!
بلیزارد بعیده باگ باشه!یحتمل اوایل پچ کاتا شما رفتی اون موقع شاید باگ داشته...
2 یا 3 نفر تیکت بدن ک این کوئیست باگه، مسلما کله برنامه هاشو اوکی میکنه ک دیگه مشکلی نباشه!
البته شانسم هست ولی اخرین worgen رو تو پچ 4.3 لول دادم باگ داشت. مشکل اینکه خیلی ها به blizz گفتن ولی فیکسی در کار نیست.

susha

کاربر سایت
Jun 11, 2011
3,009
نام
مجید
اول یه توضیح بده که چه طوری هیل می کنی بعد از چه بافی هم استفاده می کنی بگو من یه توضیح کلی می گم که چطوری باید هیل کرد.
برای راید های 25 نفره بهتره mastry رو ارجعیت ولی برای 10 نفره خیلی نیاز نیست کلا هم mastry پاییت هست اگر dic بازی می کرده که خیلی خیلی مهمتر بود mastry
تلنت چینیت رو می تونی بهتر بکنی برای pvp این تلنت تو خوبه نه pve به نظر من البته.( همش نه چند موردش) اولی - چهارمی و آخری عوض بشن بهتره.
haste هم تغریبا خوبه ولی تا نزدیکا 8000 ببریش بالا بهتره مخصوصا اگر راید تعداد بالا بری چون بخوای از renew استفاده کنی haste پایین باشه جواب نمی ده
گلیف هم به نظر من خوبه ولی gem و inchant رو دیدم تعجب کردم آخه چرا بجای intelect این همه چیزای فرعی دادی ببین تو اولویت اولت رو بده intelect اخه تا اون نره بالا که healet کم میاد بازم sprit بالا باشه مانات تمام نمیشه ولی هیلت کم میمونه خوب بدرد نمی خوره یه جا نیازه هیل گنده داد نه دفعات زیاد هیل داد gem قرمز 160 int هست اونو بگیر inchant هم int بزار شغل mine هم بدرد تو نمی خوره کاش به جاش یه چیز دیگه داشتی .
ولی حتما طریقه بازیت رو بگو چه چیزایی می زنی ......
اول کار Chakra: Chastise میندازم زیر پای تانک تا تانک و بقیه melee dps ها هیل بشن .. همون اولش یک Rapid Renewal , Prayer of Mending هم تو سر تانک میزینم و برای خودم Lightwell میزارم که هیل نیاز داشتم نخوام از مانا استفاده کنم
وقتی هلت چند نفر گروه کمی اومد پایین Circle of Healing میزنم و اگر باز بیشتر اومد Halo میزنم که دیگه هیلر های دیگه هم هیل کردن و هیل رید پر شده .. در صورتی که چند نفری هم هیلشون کمی پایین باشه Rapid Renewal میزنم تا کم کمک هیلشون برگرده
اگر هلت بیشتر رفت پایین Flash heal میزنم
زمانی که هلت زیاد اومده باشه پایین Divine Hymn میزنم و اگر هلت گروه پر نشده باشه پشتش Circle of Healing و Halo و اگر نیاز بود Prayer of Healing هم میزنم و بعدش اگر هلت گروه پر نشده بود شروع میکنم از Flash heal استفاده کنم زمانی که هیلم خودم و بقیه کم باشه از Binding Heal استفاده می کنم
زمانی هم که دیگه خیلی خطری باشه بعد از flash heal پشتش Great heal میزنم تا اون هیرو نمیره
از Guardian Spirit هم زمان خطری میزنم تو سر تانک تا اون سریع هیلش برگرده
زمان خطری منظورم زمانی هست که رید در حال منفجر شدنه و نیاز هست تا سریع هیل کرد
از renew هم معمولا کم استفاده میکنم ...
*منظورت از اینکه از چه بافی استفاده میکنی رو نفهمیدم
---------------------------------------------
در مورد Mastery یه سوال برام پیش اومده توی HOly مستری بر اساس هیلی که کردی 10% دوباره به اون طرف میزنه .. خوب زمانی که من میام یه هیل گنده میزنم ببعدش Renew میزنم خود اون قبلی میپره و 10% renew میاد روش که فایده نداره ... برای همین بنظرم زیاد نیاز نیست
-----------------------------------------------
تلنت هم چهارمی رو باید عوض کنم
----------------------------------------------
هاست من الان روی 3000 هست .. مطمئنی باید بره روی 8000 ؟ زیاد نیست بنظرت ؟ O.o
enchant , gem قبول ندارم به جز meta gem که خودم هم تصمیم گرفتم عوضش کنم و گرنه هیلر به همه چیز نیاز هست
--------------------------------------------
شغل mining هم برای درامد زایی هست :D

---------- نوشته در 10:34 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:32 AM ارسال شده بود ----------

من الان اددونز ندارم چون سایت Curse.com چیلتر هست و چیز پی ان هم موجود نیست چند تا سایت دیگه هم چک کردم اصلا نفهمیدم چجوریه
یکی لطف کنه فقط DBM و Recount برای پچ 5.2 اپلود کنه استفاده کنیم
مرسی

Masood11

کاربر سایت
Sep 1, 2012
1,550
نام
PNY
در مورد Mastery یه سوال برام پیش اومده توی HOly مستری بر اساس هیلی که کردی 10% دوباره به اون طرف میزنه .. خوب زمانی که من میام یه هیل گنده میزنم ببعدش Renew میزنم خود اون قبلی میپره و 10% renew میاد روش که فایده نداره ... برای همین بنظرم زیاد نیاز نیست
من الان اددونز ندارم چون سایت Curse.com چیلتر هست و چیز پی ان هم موجود نیست چند تا سایت دیگه هم چک کردم اصلا نفهمیدم چجوریه
مرسی

من که گفتم زیاد وارد نیستم اون ماستری هم تو یه سایت خوندم(کلا منظورم تبدیل cs بود)
من خودمم هم زیاد به haste اعتقاد ندارم ولی اینجا گفته بود باید حدود 5000 باشه
این دو تا سایت بازه
WoW AddOns - CurseForge
World of Warcraft AddOns

Lucifergames

کاربر سایت
Dec 31, 2012
78
سلامي دباره بعد از يه ماه سرو كله زدن با ٢٠ نفر و چند روز نخوابيدن سرور mop ايراني فردا راه اندازي مي شه دوستاني كه تجربه gm داشتن بگن بقيه armory خودشونو تو بيلز بدن

Masood11

کاربر سایت
Sep 1, 2012
1,550
نام
PNY
سلامي دباره بعد از يه ماه سرو كله زدن با ٢٠ نفر و چند روز نخوابيدن سرور mop ايراني فردا راه اندازي مي شه دوستاني كه تجربه gm داشتن بگن بقيه armory خودشونو تو بيلز بدن

من تو پانداشانم armory نداره چیکار کنم؟

azaramir

کاربر سایت
Nov 28, 2010
736
نام
امیر

فردا منتظر ران شدنش هستیم

ghost.shadow

کاربر سایت
Oct 24, 2012
299
اول کار Chakra: Chastise میندازم زیر پای تانک تا تانک و بقیه melee dps ها هیل بشن .. همون اولش یک Rapid Renewal , Prayer of Mending هم تو سر تانک میزینم و برای خودم Lightwell میزارم که هیل نیاز داشتم نخوام از مانا استفاده کنم
وقتی هلت چند نفر گروه کمی اومد پایین Circle of Healing میزنم و اگر باز بیشتر اومد Halo میزنم که دیگه هیلر های دیگه هم هیل کردن و هیل رید پر شده .. در صورتی که چند نفری هم هیلشون کمی پایین باشه Rapid Renewal میزنم تا کم کمک هیلشون برگرده
اگر هلت بیشتر رفت پایین Flash heal میزنم
زمانی که هلت زیاد اومده باشه پایین Divine Hymn میزنم و اگر هلت گروه پر نشده باشه پشتش Circle of Healing و Halo و اگر نیاز بود Prayer of Healing هم میزنم و بعدش اگر هلت گروه پر نشده بود شروع میکنم از Flash heal استفاده کنم زمانی که هیلم خودم و بقیه کم باشه از Binding Heal استفاده می کنم
زمانی هم که دیگه خیلی خطری باشه بعد از flash heal پشتش Great heal میزنم تا اون هیرو نمیره
از Guardian Spirit هم زمان خطری میزنم تو سر تانک تا اون سریع هیلش برگرده
زمان خطری منظورم زمانی هست که رید در حال منفجر شدنه و نیاز هست تا سریع هیل کرد
از renew هم معمولا کم استفاده میکنم ...
*منظورت از اینکه از چه بافی استفاده میکنی رو نفهمیدم
---------------------------------------------
تلنت هم چهارمی رو باید عوض کنم
enchant , gem قبول ندارم به جز meta gem که خودم هم تصمیم گرفتم عوضش کنم و گرنه هیلر به همه چیز نیاز هست
--------------------------------------------
شغل mining هم برای درامد زایی هست :D

---------- نوشته در 10:34 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:32 AM ارسال شده بود ----------

مرسی

خوب ببین چندتا چیز رو رعایت کن شما الان فکر می کنم overheal میدین این اسپل هایی که می زنی زیاده بعد نمی دونم کدوم buff رو می زنی iner fire یا .... به نظر من هیل باید اینطوری باشه کار به هیل بقیه نداشته باش شاید یکی بخواد overheal کنه تو داخل raid LFR هستی زیاد توجه نکن به این چیزا اول haste رو زیاد کن 8000 نمی تونی حالا حداقل رو 6000 ببرش من گفتم نزدیک 8000 در کل گفتم ولی اگر haste پایین باشه کلا سخت هست برات چون مثل شامان و دروید اسپل های instant نداری.
خوب چاکارا رو خوب می زنی اما فقط برای راید 25 نفره بزن برای 10 نفره بهتره اون یکی ک هیل instant داره رو بزنی برای هیل هم نیاز به Prayer of Mending نداری در مرحله اول اینطوری که بخوای هیل کنی مانات تمام میشه lol . 3 تا اسپل اصلیت اینا باشن Circle of Healing و Heal و Renew و Prayer of Healing فقط این آخریه وقتی که بقیه جونشون کم شد اون 3 تا اولی 2تاش که مال تنک هست 1 هم AOE هست که CD تمام شد بزن هر دفه renew هم همیشه کست باشه رو tank خوب این مال معموله هم دان هم راید در صورتی که اوضاع عادی هست. برای باس ها Prayer of Mending هم اضافه می شه بعلاوه اسپل چاکارا 2 تا اسپل هستند که مال مواقه ضروری هست Flash Heal و Binding Heal وقتی دمیج زیاد می خوره تنک یا کسی ضروری نیاز داره بزن از اینا binding هم خوبه چون به خودت هم هیل میده. الان 2 تا دیگه مونده که 1 کیشون AOE و قویترین هیلت هست و 1 one target که اونم قوی ترین هست اینا رو خیلی ضروری ضروری هستند دمیج باس زیاد شد و هیل کم اومد بعضی مواقع هم باس ها یه اسپل AOE می زنه که جون همه خالی می شه Divine Hymn رو می زنی . این کلیتش بود یه چیز که من زیاد دیدم اینه که اکثرا flash heal زیاد اتفاده می کنن که این اشتباهه.
یه نکته کلی درباره wow بشترین کارایی اسپل های کوچیک هست که استک می شن تو می تونی با renew دمیج اول رو برنی mastry هم برا همین هست چون تو مدت زمان زیاد همین تور هیل می ده و فکر می کنی کمه و متوجه نمی شی برا همین mastry رو می گم ببر بالا این اسپلت قوی میشه .
gem , inchnat هم بخوای قبول کنی با نه همین که گفتم هست :d به state ها فرعی دادی برای state فرعی reforge هست اینچنت باید state اصلی باشه که نمی شه reforg کرد شما می تونی sprit و haste و mastry و .... رو reforge کنی و intelect که reforge نمیشه /:)
برا شغل هم من اصلا درامد تو wow برام مهم نیست می خوام کارکترم قوی باشه ( در کل با همه شغل ها پول در میاد ) ولی الان برای تو بی مصرف هست اگر حتی herb هم بود بهتر می شد برا خودت حداقل یه باف اسپل پاور می ده و یه اسپل haste داره.
curse هم با پ ر و ک س ی که باز می شه ولی نتونستی بگو ok کنم.

Lucifergames

کاربر سایت
Dec 31, 2012
78
به دوستاتون هم خبر بديد اين اولين سرور فري ايرانه اگه پا بگيره تا وسط تابستون مثل مولتن پر مي شه دوستان پيشنهادي دارن بگن در خدمتيم

---------- نوشته در 02:55 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:47 PM ارسال شده بود ----------

اگر كسي با من كار خوصوصي داشت ID yahoo من اينه azad.davaran@yahoo.com

---------- نوشته در 02:56 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:55 PM ارسال شده بود ----------

susha

کاربر سایت
Jun 11, 2011
3,009
نام
مجید
خوب ببین چندتا چیز رو رعایت کن شما الان فکر می کنم overheal میدین این اسپل هایی که می زنی زیاده بعد نمی دونم کدوم buff رو می زنی iner fire یا .... به نظر من هیل باید اینطوری باشه کار به هیل بقیه نداشته باش شاید یکی بخواد overheal کنه تو داخل raid LFR هستی زیاد توجه نکن به این چیزا اول haste رو زیاد کن 8000 نمی تونی حالا حداقل رو 6000 ببرش من گفتم نزدیک 8000 در کل گفتم ولی اگر haste پایین باشه کلا سخت هست برات چون مثل شامان و دروید اسپل های instant نداری.
خوب چاکارا رو خوب می زنی اما فقط برای راید 25 نفره بزن برای 10 نفره بهتره اون یکی ک هیل instant داره رو بزنی برای هیل هم نیاز به Prayer of Mending نداری در مرحله اول اینطوری که بخوای هیل کنی مانات تمام میشه lol . 3 تا اسپل اصلیت اینا باشن Circle of Healing و Heal و Renew و Prayer of Healing فقط این آخریه وقتی که بقیه جونشون کم شد اون 3 تا اولی 2تاش که مال تنک هست 1 هم AOE هست که CD تمام شد بزن هر دفه renew هم همیشه کست باشه رو tank خوب این مال معموله هم دان هم راید در صورتی که اوضاع عادی هست. برای باس ها Prayer of Mending هم اضافه می شه بعلاوه اسپل چاکارا 2 تا اسپل هستند که مال مواقه ضروری هست Flash Heal و Binding Heal وقتی دمیج زیاد می خوره تنک یا کسی ضروری نیاز داره بزن از اینا binding هم خوبه چون به خودت هم هیل میده. الان 2 تا دیگه مونده که 1 کیشون AOE و قویترین هیلت هست و 1 one target که اونم قوی ترین هست اینا رو خیلی ضروری ضروری هستند دمیج باس زیاد شد و هیل کم اومد بعضی مواقع هم باس ها یه اسپل AOE می زنه که جون همه خالی می شه Divine Hymn رو می زنی . این کلیتش بود یه چیز که من زیاد دیدم اینه که اکثرا flash heal زیاد اتفاده می کنن که این اشتباهه.
یه نکته کلی درباره wow بشترین کارایی اسپل های کوچیک هست که استک می شن تو می تونی با renew دمیج اول رو برنی mastry هم برا همین هست چون تو مدت زمان زیاد همین تور هیل می ده و فکر می کنی کمه و متوجه نمی شی برا همین mastry رو می گم ببر بالا این اسپلت قوی میشه .
gem , inchnat هم بخوای قبول کنی با نه همین که گفتم هست :d به state ها فرعی دادی برای state فرعی reforge هست اینچنت باید state اصلی باشه که نمی شه reforg کرد شما می تونی sprit و haste و mastry و .... رو reforge کنی و intelect که reforge نمیشه /:)
برا شغل هم من اصلا درامد تو wow برام مهم نیست می خوام کارکترم قوی باشه ( در کل با همه شغل ها پول در میاد ) ولی الان برای تو بی مصرف هست اگر حتی herb هم بود بهتر می شد برا خودت حداقل یه باف اسپل پاور می ده و یه اسپل haste داره.
curse هم با پ ر و ک س ی که باز می شه ولی نتونستی بگو ok کنم.
الان تغییر دادم رفتم رو Disc میخوام ببینم چجوریه ... الان یه کوچولو راهنمایی کن ..
talent 3 , 5 نمیدونم چی بگیرم واسه disc
glyph چی بزنم بهتره ...
بعد ببین State مشخص کن اعدادش چقدر باشه ؟ مثلا میگی haste 6000 باشه .. کلش بگو برسونمش به اون عدد ببینم چی میشه
addons هم گشتم توی سایت های دیگه به لطف Masood11 پیدا کردم

---------- نوشته در 03:08 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:06 PM ارسال شده بود ----------

اینم لینک دوباره هیروم
Txp @ Kazzak - Community - World of Warcraft

azaramir

کاربر سایت
Nov 28, 2010
736
نام
امیر
به دوستاتون هم خبر بديد اين اولين سرور فري ايرانه اگه پا بگيره تا وسط تابستون مثل مولتن پر مي شه دوستان پيشنهادي دارن بگن در خدمتيم

---------- نوشته در 02:55 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:47 PM ارسال شده بود ----------

---------- نوشته در 02:56 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:55 PM ارسال شده بود ----------

اگه می خواین پر بشه زبون انگلیسی هم باید بهش اضافه کنید تا پلیره خارجی بتونه بازی کنه

ghost.shadow

کاربر سایت
Oct 24, 2012
299
الان تغییر دادم رفتم رو Disc میخوام ببینم چجوریه ... الان یه کوچولو راهنمایی کن ..
talent 3 , 5 نمیدونم چی بگیرم واسه disc
glyph چی بزنم بهتره ...
بعد ببین State مشخص کن اعدادش چقدر باشه ؟ مثلا میگی haste 6000 باشه .. کلش بگو برسونمش به اون عدد ببینم چی میشه
addons هم گشتم توی سایت های دیگه به لطف Masood11 پیدا کردم

---------- نوشته در 03:08 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:06 PM ارسال شده بود ----------

اینم لینک دوباره هیروم
Txp @ Kazzak - Community - World of Warcraft

چرا بردی رو disc ببین تصمیمت رو بگیر که چی می خوای بکنی اگر می خوای عوض کنی بری رو disc باید بری تو کار mastry مهم ترین state بعد intelect , spirit برای disc mastry هست ولی خیلی ها دوست دارن این هیل رو چون منحصر به فرد هست هم دمیج بالایی داره هم هیل خوب و هم شیلد داره lol
راستی کمبود مانا داری؟ راه های مانا گیری با پریست رو بلدی؟
تصمیمت رو بگیر اگر خواستی disc بازی کنی بگم چه کنی براش :d

Doctor Splinter

کاربر سایت
Apr 27, 2006
1,142
نام
سجاد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر