World of Warcraft: Dragonflight

از تاریخ 26 مهر ماه سال 1401 این تاپیک مختص به اکسپنشن ست Dragonflight در سرور های آفیشال بیلیزارد خواهد بود.
=============================================================

راهنمای اولیه بازی برای کمک به تازه وارد ها با تشکر از کاربر musketeer

بازی کردن در بلیزارد چقدر هزینه داره؟

برای بازی کردن در بلیزارد در حالت معمول شما باید 2 آیتم زیر رو در ابتدا خریداری کنید:

• Battlechest:: که شامل کلیه اکسپنشن ها تا یکی مونده به آخری و همینطور 30 روز تایم بازی میشه. قیمتش حدود 15 یورو هست
  • آخرین اکسپنشن: که در حال حاضر legion هست. معمولا حدود 40 یورو هست قیمتش
  • برای ادامه دادن به بازی باید اشتراک ماهیانه بازی رو هم بگیرید. که 2روش معمول داره. یکی اینکه گیم تایم های 2 ماهه بخرید، حدود 20 یورو هست قیمتشون، یعنی در حال حاضر حدود 80-90 تومن برای 2ماه. یا اینکه گلد داخل بازی بدید و wowtoken بگیرید. که قیمتش رو میتونید همیشه از سایت wowtoken.info چک کنید.
آیا گلد در آوردن و خریدن گیم تایم با گلد وقت خیلی زیادی میبره؟

واقعاً نمیشه گفت. به هر کس بستگی داره که از چه روشی گلد در میاره. بعضیا از auction house خیلی راحت گلد در میارن، بعضیا میرن فارم میکنن و گلد در میارن، بعضیا instance های قدیمی رو میزنن... بطور خلاصه فقط میشه گفت که کاملاً شدنیه، ولی باید یک مقداری زمان بزارید براش.

از کجا بخرم؟ کردیت کارت ندارم.

خیلی سایت های ایرانی هستن که این موارد رو برای فروش قرار دادن. طبق قوانین سایت نمیشه اینجا اسم گفت. همون توی گوگل سرچ کنید "خرید battlechest" یا "خرید legion" براتون این سایتها رو میاره. بعد توی سایت بلیزارد یه قسمتی داره که این کدها رو وارد کنید.

قبل از اینکه بازی رو شروع کنم چه چیزهایی آماده کنم؟

اولین کار این هست که یکی رو پیدا کنید که شما رو RAF کنه. RAF مخفف recruid a friend هست که میتونید اینجا بطول کامل در موردش مطالعه کنید. Recruit A Friend - WoW

این سیستم هم برای شما و هم برای کسی که شما رو RAF میکنه مزایای بسیاری داره. مهمتریناش ایناس:

• وقتی با هم بازی کنید 3 برابر experience دریافت میکنید!
    • وقتی شما اولین ماه گیم تایم رو بزنید، به RAF کننده شما یک ماه تایم رایگان میده.
    • وقتی شما دومین ماه گیم تایم رو بزنید، RAF کننده شما بین چند تا pet و mount میتونی یکی رو به دلخواه جایزه بگیره!
    • به ازای هر 2 level که با هم level up کنید، شما میتونید 1 level به RAF کننده اتون اهدا کنید.
    • هر دو میتونید هر 30 دقیقه یک بار همدیگه رو summon کنید (برید پیش هم)
البته یه سری محدودیت داره، مثل اینکه مدت این مزایا 3 ماه هست و باید توی یک group باشید تا این سیستم فعال بشه، و توی محدوده 100 یاردی هم بمونید. همچنین grant level یعنی مورد 4 هم فقط توی همون realm که بودید قابل استفاده اس.

بخاطر اینکه انقدر فایده داره و بیشتر از همه بخاطر mount اش، تقریباً همه دنبال یکی هستن که RAF اش کنن. بخاطر همین یه سری پوئن دیگه هم RAF کننده شما معمولاً بهتون میده.. مثلا فلان مقدار گلد، یا فلان آیتم... ولی سعی کنید اینها رو ملاک قرار ندید و بیشترین فکرتون این باشه که RAF partner شما وقت آزادش با شما همخونی داشته باشه تا بتونید باهاش بازی کنید و level up رو از دست ندید. پس قبل از RAF خوب باهاش تایم هاتون رو چک کنید و با همدیگه هماهنگ کنید که چند تا کاراکتر میخواید level up کنید و اینا....

آیا کامپیوترم به اندازه کافی قوی هست؟ آیا نت مناسبی دارم؟

مورد دیگه ای که باید چک کنید این هست که آیا کامپیوترتون قادر به اجرای بازی هست یا خیر. کلاً wow سیستم و اینترنت خفنی نمیخواد. برای اینکه ببینید بازی رو میتونید اجرا کنید یا نه باید بازی رو بصورت رایگان بدون اینکه چیزی بخرید نصب کنید و برید توی بازی. تو این حالت تا level 20 میتونید بازی کنید. تو جاهای شلوغ که مثلا 3-40 نفر اطرافتون باشن نباید fps اتون زیر 30 بیاد یا latency اتون بالای 300 بره.

خب! الآن آماده ی بازی هستم. باید چکار کنم؟

اول باید یه اکانت battle.net بسازید و اپلیکیشنش رو دانلود کنید: http://eu.battle.net/en/app

بعد از اون باید خود کلاینت بازی رو بگیرید که حدود 30 گیگ هست. میتونید بزارید خود اپلیکیشن براتون دانلودش کنه. یا اینکه از یک دوستی بخواید براتون روی هارد بریزه. یا اینکه از سایتهای ایرانی که میفروشن بخرید. بعد باید محل بازی رو به اپلیکیشن بتل.نت بدید و برید توی بازی. ضمنا کد های لازم که خریدید رو هم از قسمت redeem code توی اپلیکیشن یا سایت وارد کنید تا براتون فعال بشه. حالا باید وارد بازی بشید و توی هر realm ای که میخواید کاراکترتون رو بسازید.

تو کدوم realm کاراکتر بسازم؟ ایرانی ها کجا بیشتر هستن؟

در ابتدا بگم که ایرانی ها بیشتر از همه جا در سرورهای اروپا بازی میکنن، چون به ایران نزدیکتره و پینگ بهتری داره. اکثرا در kazzak سمت هورد هستن. توی Silvermoon و Ravencrest هم سمت الاینس هستن. بصورت پراکنده تو ریلم های دیگه مثل Outland هم هستن البته.
ریلم ها از چند نظر دسته بندی میشن:

• زبان. که معمولا ریلم هایی که زبان انگلیسی هستن رو انتخاب میکنیم.
    • PvE یا PvP. این دو کلمه مخفف Player versus Environment و Player versus Player هستن. توی wow دو faction داریم به نامهای Horde و Alliance. که یطورایی دشمن همدیگه حساب میشن. تو ریلم های PvP در دنیای بازی هر جا که برید میتونید با پلیرهای فکشن مقابل مبارزه کنید، اونها هم همینطور. این به این معنی هست که هرجا برید با پلیرهای فکشن مقابل درگیر میشید. در ریلم های PvE تا وقتی نخواید میتونید از درگیر شدن با فکشن مقابل خودداری کنید. به اصطلاح بصورت دیفالت PvP flag اتون خاموش هست.
    • RP یا Normal. در ریلم های RP مخفف Role-Playing خیلی پلیرها قالب کاراکترشون رو به خودشون میگیرن. یعنی طوری رفتار میکنن که انگار واقعاً مثلاً یک جادوگر الف هستن و با همه اون شکلی صحبت میکنن! البته تو همه ریلم ها بعضیا این کار رو میکنن و توی ریلم های RP خیلی بیشتره.
موارد دیگه ای مثل جمعیت و بالانس بودن فکشن ها و ... هم توی انتخاب ریلم موثره که بیشتر این فاکتور ها رو میتونید از این سایت دنبال کنید: realmpop.com

هر گونه بحث در مورد سرور های کرک حتی سرور های کرک Warlord of Draenor و قبل از آن در این تاپیک ممنوع هست و با افراد خاطی به شدت برخورد خواهد شد.

آخرین ویرایش:

Hekmatyar

کاربر سایت
Jan 6, 2013
106
نام
حسام
==========================
از زمانی که تاثیر ms رو تو pvp دیدم . دور pvp خط کشیدم رفت :) البته noob ـی بیش نبودم "2تا aim shot" هه هه cloth" is dead پوش احمق"
=))

پ . ن : منبع در مورد بازیگری جانی تو فیلم . ؟! !

من چیزی در این مورد هیچ جایی نخوندم :|

Arth@s

کاربر سایت
Aug 26, 2011
1,131
نام
Arthas
:O شوخیشم هایپم میکنه :O :O :O :O جانی به جای ارتاس :-s بهترین فیلمه عمرم میشه راستشو بخوای میترسیدم که فیلمه warcraft خراب کنه ولی اگه واقعا جانی توش باشه اسکاری میشه لامصب اگه کارگردان و گروه جلوه های ویژه hobit رو هم داشتن دیگه میشد رطبه 1 بهترین فیلم تاریخ :-s
عاشقه امضات شدم میشه منم بزارمش ؟:-s

پ . ن : منبع در مورد بازیگری جانی تو فیلم . ؟! !

من چیزی در این مورد هیچ جایی نخوندم :|
بالاخره رفتم از انباری پیداش کردم
@ demonewarior
امضا که انحصاری نیست، چرا نتونی؟ تازه انقدر آرتاس جملات با اقتدار داره که این یه دونشه ;)

madman

کاربر سایت
Dec 9, 2008
48
اونقده دلم میخواد از نزدیک lich king رو ببینم یعنی هر چقدر بهتون بگم کم گفتم ولی اصلن نمیتونم بعده اونهمه خاطراتی که از war 3 , frozen thron ازش دارم باهاش درگیر شم در کل یه پیوند احساسی بینه منو اونه :-s حتی یکی از دوستام اخره wotl رو دید رفت به ساپرت بلیز گفت اکانتشو حذف کنن :-s:(((((
یعنی بنظرتو 1 % احتمالش هس که ارتاس برگرده چون undead بود شاید دوباره زنده شه :-s

نه دوست عزیز آرتاس که مرده!!!!دیگه از این مرده تر نمیشه...:d
اما لیچ کینگ نمرده....همینطور که میدونین لیچ کینگ قبل از آرتاس بوده و البته بعد از مردن ارتاس هم bolvar fordragon قبول کرد تا لیچ کینگ بشه تا scourge خطری برای آزروث نداشته باشه!!
پس از مرگ آرتاس روح پدرش در بالای جسدش به Tirion Fordring رهبر argent crusade میگه که scourge بدون رهبرش حتی از قبل هم خطرناک تر هست و باید همیشه یه لیچ کینگ باشه تا برشون فرمانروایی کنه برا همین tirion میره تا کلاه خود آرتاس (که قدرت فرمانروایی بر scourge رو داره) رو بذاره سرش که bolvar از راه میرسه ( نیمه جان:d) و میگه جونه تو اگه بذارم تو بشی لیچ کینگ!!!!:) و بهش میگه که دنیای mortal ها دیگه به من آرامش نمیده بیا کلاه خود رو بده من تا بشم لیچ کینگ و scourge رو کنترل کنم ...بعدش tirion میگه که من نمیذارم که کسی شجاعت امروز تو رو از یاد ببره که bolvar بهش میگه نه برا امنیت دنیا هم که شده من باید فراموش بشم.....کلاه خود رو میذاره سرش و میگه:
tell them only that the lich king is dead...
and that bolvar fordragon died with him.....
go now.....leave this place...and never return....:x

.:Arth@s:.

کاربر سایت
Oct 18, 2011
897
نام
محمد
اما لیچ کینگ نمرده....همینطور که میدونین لیچ کینگ قبل از آرتاس بوده و البته بعد از مردن ارتاس هم bolvar fordragon قبول کرد تا لیچ کینگ بشه تا scourge خطری برای آزروث نداشته باشه!!
پس از مرگ آرتاس روح پدرش در بالای جسدش به Tirion Fordring رهبر argent crusade میگه که scourge بدون رهبرش حتی از قبل هم خطرناک تر هست و باید همیشه یه لیچ کینگ باشه تا برشون فرمانروایی کنه برا همین tirion میره تا کلاه خود آرتاس (که قدرت فرمانروایی بر scourge رو داره) رو بذاره سرش که bolvar از راه میرسه ( نیمه جان:d) و میگه جونه تو اگه بذارم تو بشی لیچ کینگ!!!!:) و بهش میگه که دنیای mortal ها دیگه به من آرامش نمیده بیا کلاه خود رو بده من تا بشم لیچ کینگ و scourge رو کنترل کنم ...بعدش tirion میگه که من نمیذارم که کسی شجاعت امروز تو رو از یاد ببره که bolvar بهش میگه نه برا امنیت دنیا هم که شده من باید فراموش بشم.....کلاه خود رو میذاره سرش و میگه:
اینی که جا ارتاسو گرفته ادم بده یه خوب بلاخره ؟:D

Arth@s

کاربر سایت
Aug 26, 2011
1,131
نام
Arthas
ممنون بابت spoile ending :d آخه ماها ندیدمش کاشکی میزاشتیش تو اسپویلر :p
اصلا مردن تو wow معنی داره؟ من خودم شاهدم که شما 100 بار تو رید مردی باز res کردنت :p دیگه قدرت Res ـه بابای آرتاس رو که دیدی؟ :p
اما جدای از این حرفا... ما که نمیگیم 100% برمیگرده، ما داریم بررسی میکنیم که میشه آرتاس رو 2باره برگردوند به داستان یا نع! که من میگم بله و میشه :d چرا؟ چونکه آرتاس در حقیقت با قدرت LK به درجه خدایی میرسه (این درجه خدایی تعریف شدست تو بازی) و آرتاس پرستیده میشده توسط افراد cult of demand و همچنین بهش لقب God of death رو داده بودن! طبق تعریفی که تو خوده بازی وجود داره خدایان نمیمیرن! حالا این بحث مطرح میشه که با جدا شدن آرتاس از LK آرتاس هنوز نامیره؟ خب با فرض مثال اگه بگیم که با جدا شدنش از LK دیگه خدا محسوب نمیشه، باز یه نکته رو نباید فراموش کرد و اون اینکه آرتاس قبل از اینکه LK بشه، Undead بوده و undead هم که دیگه داستان خودشو داره! بنظر من برگشت آرتاس تحت عنوان undead از نظر داستانی امکان پذیر و باور پذیر است!!! حتی میشه داستان جالبی در آورد از اینکه آرتاس به undead بر میگرده و لیدر میشه، نرزول به Bolvar مسلط میشن و باز enrage میکنن، منتها این دفعه میشه arthas vs lk که آرتاس نه تنها helm ـه لیچ کینگ رو از بین میبره بلکه scourge هم سر جاشون میشونه و میارشون تحت تسلط undead اینجوری فقط سارگراس میمونه که باید تکلیفش مشخص بشه ;)

Gargarak

کاربر سایت
Jul 27, 2013
109
خب بالاخره رفتم lich king کشتم :crying::crying::crying1::crying1:
اینقد دلم سوخت که اشکم در اومد خودم dk باز ام با خودم گفتم من چیکار کردم ؟؟ ارباب خودم رو زدم کشتم :((:((

ارباب شما به عنوان dk‌لیچ کینگ نیست
اگه منظورتون کسیه که این کلاس رو خلق کرد اون guldan هست
اولین Dk هم لیچ کینگ نبوده
و اگه منظورتون کسیه که شما رو train کرد اون darion mograine‌ هست
این وسط lichking فقط از شما به عنوان یک کرم واسه خزیدن در azeroth‌استفاده کرد که darion متوجه شد و فرقه ebon blade گروهی متشکل از dk ها رو بر علیه لیچ کینگ ساخت
در اصل ارباب شما Darion mograine‌هستش

Sina.Tvsl

کاربر سایت
Jan 15, 2013
363
نام
SiNA
omfg
دادا من همینطوری weed زدم high هستم، دیگه تو به من از این توهما نده :d اگه آرتاس برگرده دنیا رو میریزم به پاش!!!!!!!!!!!!!!!! :x
فقط امیدوارم اگه بر میگرده پوزیتیو نباشه زیاد یا حداقل یه warlord باشه >:)
اگه Arthas برگرده (که برنمیگرده) مطمئنن Pandaren هم DK میشه!:d

- - -ویرایش - - -

:O شوخیشم هایپم میکنه :O :O :O :O جانی به جای ارتاس :-s بهترین فیلمه عمرم میشه راستشو بخوای میترسیدم که فیلمه warcraft خراب کنه ولی اگه واقعا جانی توش باشه اسکاری میشه لامصب اگه کارگردان و گروه جلوه های ویژه hobit رو هم داشتن دیگه میشد رطبه 1 بهترین فیلم تاریخ :-s
عاشقه امضات شدم میشه منم بزارمش ؟:-s
- - -ویرایش - - -

به dk توهین نکن داداش قلبم ضعیفه البته اینایی که lich king جونمو زدن حقشونه :-s
خائنا :-s چجوری دلتون اومد اخه :((
داداش این DK همچین مالی هم نیس واسش داره فدا میشی!
والا!خودت بازی کن میفهمی!البته منظورم spell هاش بودا!!!
ولی خودشونو دوس دارم زیاد!:d

N!ma

کاربر سایت
Sep 13, 2011
2,471
نام
نیما
آقا منو این ممد بالاخره بعد از چند ساعت orgrimmar رو پیدا کردیم رفتیم اونجا خیلی فضای شلوغو باحالی بود :D اصن من مونتای هیروهای لول 90 رو که میدیدم پشمام میریخت :D عالی بود. چه کارای خاصی میشه انجام داد تو orgrimmar? :D

Sparda

کاربر سایت
Nov 12, 2006
323
نام
Reza
ارباب شما به عنوان dk‌لیچ کینگ نیست
اگه منظورتون کسیه که این کلاس رو خلق کرد اون guldan هست
اولین Dk هم لیچ کینگ نبوده
و اگه منظورتون کسیه که شما رو train کرد اون darion mograine‌ هست
این وسط lichking فقط از شما به عنوان یک کرم واسه خزیدن در azeroth‌استفاده کرد که darion متوجه شد و فرقه ebon blade گروهی متشکل از dk ها رو بر علیه لیچ کینگ ساخت
در اصل ارباب شما Darion mograine‌هستش

DKها free will دارن و کسی ارباب‌شون نیست. این راه و روش DK که الان شما به عنوان 3 کلاس متفاوت میبین، شامل نکرومنسی،corrupted blood و power of frozen waste هست چیزهایی هست که خود آرتاس به عنوان رهبر scourge به شوالیه‌های برترش یاد داده و darion چیزی از خودش به کسی تعلیم نمیده.
guldan فقط از نکرومنسی برای زنده کردن warriorهای تحت خدمت گرام که مرده بودن استفاده کرد و بین اون‌ها و DKهای فعلی تفاوت زیادی هست. اما درهر حال ریشه‌ی death knight به قدرت‌های warlockها برمیگرده برای همین هم شباهت‌هایی بینشون هست.

خب با فرض مثال اگه بگیم که با جدا شدنش از LK دیگه خدا محسوب نمیشه، باز یه نکته رو نباید فراموش کرد و اون اینکه آرتاس قبل از اینکه LK بشه، Undead بوده و undead هم که دیگه داستان خودشو داره! بنظر من برگشت آرتاس تحت عنوان undead از نظر داستانی امکان پذیر و باور پذیر است!!! حتی میشه داستان جالبی در آورد از اینکه آرتاس به undead بر میگرده و لیدر میشه، نرزول به Bolvar مسلط میشن و باز enrage میکنن، منتها این دفعه میشه arthas vs lk که آرتاس نه تنها helm ـه لیچ کینگ رو از بین میبره بلکه scourge هم سر جاشون میشونه و میارشون تحت تسلط undead اینجوری فقط سارگراس میمونه که باید تکلیفش مشخص بشه ;)

دقیقا کی آرتاس undead شد؟ اراده‌ی نرزول هم خیلی وقته که از بین رفته و تسلیم اراده‌ی آرتاس شده. زیاد جوگیر نشو warcraft lore مهدکودک نیست که از این تخیلات تزریقش کنی.

They did share powers, and Ner'zhul let his guard down. So Arthas was able to stab him. I personally think Ner'zhul is still in there, just diluted. Even after killing the kid in the Lich King's mind, he still had to cut his heart out and throw it away to truly be rid of him. It seems more symbolic than anything.
تو سری quest مربوط به mathias lehner هم اشاره میشه به تصمیم ارتاس برای از بین بردن قلب و احساسش و در دست گرفتن اراده‌ی scourge و lich king شدن توسط اراده‌ش.

اون پستت در مورد مقایسه‌ی کاراکترها از نظر قدرت رو هم شوخی حساب میکنم :)) اگه حداقل میدونستین قدرتمندترین مبارزان ازراث و eredar کیا بودن میشد به این بازی مقایسه‌ی کاراکترهاتون با لذت نگاه کرد!

Gargarak

کاربر سایت
Jul 27, 2013
109
DKها free will دارن و کسی ارباب‌شون نیست. این راه و روش DK که الان شما به عنوان 3 کلاس متفاوت میبین، شامل نکرومنسی،corrupted blood و power of frozen waste هست چیزهایی هست که خود آرتاس به عنوان رهبر scourge به شوالیه‌های برترش یاد داده و darion چیزی از خودش به کسی تعلیم نمیده.
guldan فقط از نکرومنسی برای زنده کردن warriorهای تحت خدمت گرام که مرده بودن استفاده کرد و بین اون‌ها و DKهای فعلی تفاوت زیادی هست. اما درهر حال ریشه‌ی death knight به قدرت‌های warlockها برمیگرده برای همین هم شباهت‌هایی بینشون هست.

دقیقا کی آرتاس undead شد؟ اراده‌ی نرزول هم خیلی وقته که از بین رفته و تسلیم اراده‌ی آرتاس شده. زیاد جوگیر نشو warcraft lore مهدکودک نیست که از این تخیلات تزریقش کنی.

تو سری quest مربوط به mathias lehner هم اشاره میشه به تصمیم ارتاس برای از بین بردن قلب و احساسش و در دست گرفتن اراده‌ی scourge و lich king شدن توسط اراده‌ش.

اون پستت در مورد مقایسه‌ی کاراکترها از نظر قدرت رو هم شوخی حساب میکنم :)) اگه حداقل میدونستین قدرتمندترین مبارزان ازراث و eredar کیا بودن میشد به این بازی مقایسه‌ی کاراکترهاتون با لذت نگاه کرد!

زمانی frostmourne رو گرفت undead‌شد

.:Arth@s:.

کاربر سایت
Oct 18, 2011
897
نام
محمد
اگه Arthas برگرده (که برنمیگرده) مطمئنن Pandaren هم DK میشه!:d

- - -ویرایش - - -

داداش این DK همچین مالی هم نیس واسش داره فدا میشی!
والا!خودت بازی کن میفهمی!البته منظورم spell هاش بودا!!!
ولی خودشونو دوس دارم زیاد!:d
من کلا چون به ارتاس مربوط هستن عاشقشونم :D

Arth@s

کاربر سایت
Aug 26, 2011
1,131
نام
Arthas

نه به قسمت اول پستت که انقدر pro ج دادی، نه به این حرف noobishت که میگی آرتاس کی undead شد، به قسمت آخر پستت هم میگن ترول که بهترین چیز اینه که بگم، آره شما درست میگی.
اگه پارت اول امضاء منو بخونی میفهمی که میدونم چی بین نرزول و آرتاس گذشته، اما این دلیل نمیشه که بگی هنوز چیزی به اسم اراده نرزول وجود نداره

Sparda

کاربر سایت
Nov 12, 2006
323
نام
Reza
نه به قسمت اول پستت که انقدر pro ج دادی، نه به این حرف noobishت که میگی آرتاس کی undead شد، به قسمت آخر پستت هم میگن ترول که بهترین چیز اینه که بگم، آره شما درست میگی.
اگه پارت اول امضاء منو بخونی میفهمی که میدونم چی بین نرزول و آرتاس گذشته، اما این دلیل نمیشه که بگی هنوز چیزی به اسم اراده نرزول وجود نداره

اصلا میدونی undead به چی میگن و چطور کسی undead میشه؟ Undead موجودی هست که یکبار مرده و تحت افسون نکرومنسی دوباره به زندگی برمیگرده و به احیا کننده‌ش خدمت میکنه. آرتاس تا قبل از مبارزه‌ش با تیریون تو سریر یخی نه میمیره و نه به کسی خدمت میکنه و خیلی ساده undead نیست.
امضات هم دقیقا جمله‌ای هست که نشون میده ارتاس خود will of lich king هست. حرفی که پدرش تو ویدئوی بعد از مرگش میزنه معنیش این نیست که نرزول زنده‌ست، بلکه چون scourge وجود داره اگه لیچ‌کینگی نباشه که کنترلشون کنه خیلی ساده کل ازراث رو میبلعن.

Gargarak

کاربر سایت
Jul 27, 2013
109
اصلا میدونی undead به چی میگن و چطور کسی undead میشه؟ Undead موجودی هست که یکبار مرده و تحت افسون نکرومنسی دوباره به زندگی برمیگرده و به احیا کننده‌ش خدمت میکنه. آرتاس تا قبل از مبارزه‌ش با تیریون تو سریر یخی نه میمیره و نه به کسی خدمت میکنه و خیلی ساده undead نیست.
امضات هم دقیقا جمله‌ای هست که نشون میده ارتاس خود will of lich king هست. حرفی که پدرش تو ویدئوی بعد از مرگش میزنه معنیش این نیست که نرزول زنده‌ست، بلکه چون scourge وجود داره اگه لیچ‌کینگی نباشه که کنترلشون کنه خیلی ساده کل ازراث رو میبلعن.

متاسفانه شما فکر میکنید کل داستان wow‌رو میدونید
Frostmourne - WoWWiki - Your guide to the World of Warcraft
A non-undead evil wielder will then become undead

Arthas Menethil - WoWWiki - Your guide to the World of Warcraft

race‌رو یه نگاه بنداز

- - -ویرایش - - -

اینم بدون وقتی ارتاس frostmourne رو گرفت در واقع مرد چون روحش رو گرفت
Arthas Menethil (Warcraft III; first soul claimed)
Frostmourne has the ability to drain life from its victims — and to drain the soul of anyone whom it connects to

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر