World of Warcraft: Dragonflight

از تاریخ 26 مهر ماه سال 1401 این تاپیک مختص به اکسپنشن ست Dragonflight در سرور های آفیشال بیلیزارد خواهد بود.
=============================================================

راهنمای اولیه بازی برای کمک به تازه وارد ها با تشکر از کاربر musketeer

بازی کردن در بلیزارد چقدر هزینه داره؟

برای بازی کردن در بلیزارد در حالت معمول شما باید 2 آیتم زیر رو در ابتدا خریداری کنید:

• Battlechest:: که شامل کلیه اکسپنشن ها تا یکی مونده به آخری و همینطور 30 روز تایم بازی میشه. قیمتش حدود 15 یورو هست
  • آخرین اکسپنشن: که در حال حاضر legion هست. معمولا حدود 40 یورو هست قیمتش
  • برای ادامه دادن به بازی باید اشتراک ماهیانه بازی رو هم بگیرید. که 2روش معمول داره. یکی اینکه گیم تایم های 2 ماهه بخرید، حدود 20 یورو هست قیمتشون، یعنی در حال حاضر حدود 80-90 تومن برای 2ماه. یا اینکه گلد داخل بازی بدید و wowtoken بگیرید. که قیمتش رو میتونید همیشه از سایت wowtoken.info چک کنید.
آیا گلد در آوردن و خریدن گیم تایم با گلد وقت خیلی زیادی میبره؟

واقعاً نمیشه گفت. به هر کس بستگی داره که از چه روشی گلد در میاره. بعضیا از auction house خیلی راحت گلد در میارن، بعضیا میرن فارم میکنن و گلد در میارن، بعضیا instance های قدیمی رو میزنن... بطور خلاصه فقط میشه گفت که کاملاً شدنیه، ولی باید یک مقداری زمان بزارید براش.

از کجا بخرم؟ کردیت کارت ندارم.

خیلی سایت های ایرانی هستن که این موارد رو برای فروش قرار دادن. طبق قوانین سایت نمیشه اینجا اسم گفت. همون توی گوگل سرچ کنید "خرید battlechest" یا "خرید legion" براتون این سایتها رو میاره. بعد توی سایت بلیزارد یه قسمتی داره که این کدها رو وارد کنید.

قبل از اینکه بازی رو شروع کنم چه چیزهایی آماده کنم؟

اولین کار این هست که یکی رو پیدا کنید که شما رو RAF کنه. RAF مخفف recruid a friend هست که میتونید اینجا بطول کامل در موردش مطالعه کنید. Recruit A Friend - WoW

این سیستم هم برای شما و هم برای کسی که شما رو RAF میکنه مزایای بسیاری داره. مهمتریناش ایناس:

• وقتی با هم بازی کنید 3 برابر experience دریافت میکنید!
    • وقتی شما اولین ماه گیم تایم رو بزنید، به RAF کننده شما یک ماه تایم رایگان میده.
    • وقتی شما دومین ماه گیم تایم رو بزنید، RAF کننده شما بین چند تا pet و mount میتونی یکی رو به دلخواه جایزه بگیره!
    • به ازای هر 2 level که با هم level up کنید، شما میتونید 1 level به RAF کننده اتون اهدا کنید.
    • هر دو میتونید هر 30 دقیقه یک بار همدیگه رو summon کنید (برید پیش هم)
البته یه سری محدودیت داره، مثل اینکه مدت این مزایا 3 ماه هست و باید توی یک group باشید تا این سیستم فعال بشه، و توی محدوده 100 یاردی هم بمونید. همچنین grant level یعنی مورد 4 هم فقط توی همون realm که بودید قابل استفاده اس.

بخاطر اینکه انقدر فایده داره و بیشتر از همه بخاطر mount اش، تقریباً همه دنبال یکی هستن که RAF اش کنن. بخاطر همین یه سری پوئن دیگه هم RAF کننده شما معمولاً بهتون میده.. مثلا فلان مقدار گلد، یا فلان آیتم... ولی سعی کنید اینها رو ملاک قرار ندید و بیشترین فکرتون این باشه که RAF partner شما وقت آزادش با شما همخونی داشته باشه تا بتونید باهاش بازی کنید و level up رو از دست ندید. پس قبل از RAF خوب باهاش تایم هاتون رو چک کنید و با همدیگه هماهنگ کنید که چند تا کاراکتر میخواید level up کنید و اینا....

آیا کامپیوترم به اندازه کافی قوی هست؟ آیا نت مناسبی دارم؟

مورد دیگه ای که باید چک کنید این هست که آیا کامپیوترتون قادر به اجرای بازی هست یا خیر. کلاً wow سیستم و اینترنت خفنی نمیخواد. برای اینکه ببینید بازی رو میتونید اجرا کنید یا نه باید بازی رو بصورت رایگان بدون اینکه چیزی بخرید نصب کنید و برید توی بازی. تو این حالت تا level 20 میتونید بازی کنید. تو جاهای شلوغ که مثلا 3-40 نفر اطرافتون باشن نباید fps اتون زیر 30 بیاد یا latency اتون بالای 300 بره.

خب! الآن آماده ی بازی هستم. باید چکار کنم؟

اول باید یه اکانت battle.net بسازید و اپلیکیشنش رو دانلود کنید: http://eu.battle.net/en/app

بعد از اون باید خود کلاینت بازی رو بگیرید که حدود 30 گیگ هست. میتونید بزارید خود اپلیکیشن براتون دانلودش کنه. یا اینکه از یک دوستی بخواید براتون روی هارد بریزه. یا اینکه از سایتهای ایرانی که میفروشن بخرید. بعد باید محل بازی رو به اپلیکیشن بتل.نت بدید و برید توی بازی. ضمنا کد های لازم که خریدید رو هم از قسمت redeem code توی اپلیکیشن یا سایت وارد کنید تا براتون فعال بشه. حالا باید وارد بازی بشید و توی هر realm ای که میخواید کاراکترتون رو بسازید.

تو کدوم realm کاراکتر بسازم؟ ایرانی ها کجا بیشتر هستن؟

در ابتدا بگم که ایرانی ها بیشتر از همه جا در سرورهای اروپا بازی میکنن، چون به ایران نزدیکتره و پینگ بهتری داره. اکثرا در kazzak سمت هورد هستن. توی Silvermoon و Ravencrest هم سمت الاینس هستن. بصورت پراکنده تو ریلم های دیگه مثل Outland هم هستن البته.
ریلم ها از چند نظر دسته بندی میشن:

• زبان. که معمولا ریلم هایی که زبان انگلیسی هستن رو انتخاب میکنیم.
    • PvE یا PvP. این دو کلمه مخفف Player versus Environment و Player versus Player هستن. توی wow دو faction داریم به نامهای Horde و Alliance. که یطورایی دشمن همدیگه حساب میشن. تو ریلم های PvP در دنیای بازی هر جا که برید میتونید با پلیرهای فکشن مقابل مبارزه کنید، اونها هم همینطور. این به این معنی هست که هرجا برید با پلیرهای فکشن مقابل درگیر میشید. در ریلم های PvE تا وقتی نخواید میتونید از درگیر شدن با فکشن مقابل خودداری کنید. به اصطلاح بصورت دیفالت PvP flag اتون خاموش هست.
    • RP یا Normal. در ریلم های RP مخفف Role-Playing خیلی پلیرها قالب کاراکترشون رو به خودشون میگیرن. یعنی طوری رفتار میکنن که انگار واقعاً مثلاً یک جادوگر الف هستن و با همه اون شکلی صحبت میکنن! البته تو همه ریلم ها بعضیا این کار رو میکنن و توی ریلم های RP خیلی بیشتره.
موارد دیگه ای مثل جمعیت و بالانس بودن فکشن ها و ... هم توی انتخاب ریلم موثره که بیشتر این فاکتور ها رو میتونید از این سایت دنبال کنید: realmpop.com

هر گونه بحث در مورد سرور های کرک حتی سرور های کرک Warlord of Draenor و قبل از آن در این تاپیک ممنوع هست و با افراد خاطی به شدت برخورد خواهد شد.

آخرین ویرایش:

dj_abbas

کاربر سایت
Jan 11, 2008
21
با سلام من تو سرور Molten بازی‌ می‌کنم می‌خواستم از 4.0.6:13623 به 4.3.3:15354 آپدیت کنم WoW من EnUs هست و تو سایت Wowwiki پچ 4.2.2to4.3.0 لینک Us نداره , EnGB میشه بزنم یا نه ؟ 4.3.0a فقط لینک Mac داره , چیکار کنم ؟

کسی نیست به داد من برسه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

---------- نوشته در 03:39 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:26 PM ارسال شده بود ----------

بچه یه DK باز اینجا هست مارو راهنمایی کنه!!؟
روتیشن DPs PVE DK Frost رو کسی میدونه توی پچ 3.3.5

اول
Icy Touch -> Plague Strike -> Obliterate -> Blood Strike -> Pestilence
دوم
- Killing Machine -> Frost Strike اگه runic power داری
- Obliterate اگه runic power نداری
- Rime-> Howling Blast
- Horn of Winter
- اگه Rime & Killing Machine باهم Proc بشه اول Frost Strike بعد Howling Blast
سوم
قبل از اینکه diseases تموم بشن با pestilence رفرش کن
Blood Tap + Unbreakable Armor هر وقت CD rdy بشه

Lichkinger

کاربر سایت
Nov 29, 2012
82
خب این سرور Freakz رومانیاییه نه؟؟؟ انگلیسی صحبت میکنن؟مولتن باگ زیاد داره ولی جمعیت تو wow خیلی مهمه آخه بدون پلیر حال نمیده...
میدنم داداش
اولا 3 ریلم داره freakz
دوتاش رومانیایی یکیش internatonal
دوما میتونی شبا امارشو از تو خود سایت ببینی چند نفر انلاینن
حالا میل خودته

---------- نوشته در 11:00 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:57 AM ارسال شده بود ----------

خب دوستان کی اینجا تو
wow.freakz.ro بازی میکنه؟؟؟
Dj_abbas شما تو کدوم ریلم molten بازی میکنین؟

تو genesis ساختی یا exodus?
یه ریلم دیگه هم داره به اسم evolution که در حال حاضر داره PTR 4.3.4 انجام میده
الان دیگه کاراکتر ساختن تو freakz اشتباهه
اخه 10 روز دیگه میخواد رو 4.3.4 اپگرید شه
میتونی دانلودش کنی

---------- نوشته در 11:01 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:00 AM ارسال شده بود ----------

آخه سرورهای ایرانی که هم جمعیت کمی داره هم باگ زیاد
خب کدوم سرور شما پیشنهاد میکنی که خوب باشه جمعیت زیاد و کمتر باگ داشته باشه؟

---------- نوشته در 11:10 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:01 AM ارسال شده بود ----------

mop سرور private نداره؟؟؟

آخرین ویرایش:

brain

کاربر سایت
Sep 14, 2007
516
سلام.
یه سوال ، این مشکل تحریم بلیزارد حل شد ؟ من داشتم بازی میکردم تابستون ، از وقتی اینجوری شد دیگه نتونستم بازی کنم ( با س ا ک س و .... هم که لاتنسی رو خراب میکرد ) بیخیال شدم.
میخواستم ببینم درست شده ؟ یا هنوز با س ا ک س و .... باید وصل شد ؟

یکی هم اینکه ورژن بازیه من آخرین نسخه کاتا 4.3.4.15595 هستش ، باید یه 7 گیگی دانلود کنم تا آپگرید بشه به پاندا ؟
ممنون میشم راهنماییم کنید دلم تنگ شده واسه wow و دوستام !!

bAd Clown

کاربر سایت
Nov 6, 2011
184
نام
Milad - ɮΛÐ[̲̅c̲̅]ŁФѠƝ
سلام.
یه سوال ، این مشکل تحریم بلیزارد حل شد ؟ من داشتم بازی میکردم تابستون ، از وقتی اینجوری شد دیگه نتونستم بازی کنم ( با س ا ک س و .... هم که لاتنسی رو خراب میکرد ) بیخیال شدم.
میخواستم ببینم درست شده ؟ یا هنوز با س ا ک س و .... باید وصل شد ؟

یکی هم اینکه ورژن بازیه من آخرین نسخه کاتا 4.3.4.15595 هستش ، باید یه 7 گیگی دانلود کنم تا آپگرید بشه به پاندا ؟
ممنون میشم راهنماییم کنید دلم تنگ شده واسه wow و دوستام !!

تحریم هیچ وقت اوکی نمیشه چون این تحریم با اون تحریمی ک کشور مارو دربرگرفته ربط داره و وقتی دیدی ک تحریم رو به کل از ایران برداشتن بدون ک این تحریم بلیز هم برداشته شده ، پس کلا بیخیال برداشتن تحریم بلیز شو :)
و اینکه چجوری بیای wow پلی کنی شما باید ی وی پی ان تهیه کنی چون به نظر من این وی پی ان امنتر از بقیه س مثل ساک س و غیره
و نسخه بازی شما باید از ی جایی تهیه کنی یا از سایت خرید کنی یا از اول دانلود کنی :)
چون اون پچ کاتا فک کنم 32 گیگ بود الان شده 22گیگ ک پچ الان هست 5.1

brain

کاربر سایت
Sep 14, 2007
516
تحریم هیچ وقت اوکی نمیشه چون این تحریم با اون تحریمی ک کشور مارو دربرگرفته ربط داره و وقتی دیدی ک تحریم رو به کل از ایران برداشتن بدون ک این تحریم بلیز هم برداشته شده ، پس کلا بیخیال برداشتن تحریم بلیز شو
:|
شما باید ی وی پی ان تهیه کنی چون به نظر من این وی پی ان امنتر از بقیه س مثل ساک س و غیره
آخه وی پی ا ن یکی اینکه من باش تست کردم اکانتم رو بلوک میکرد ، و فرضا هم که وصل بشه لاتنسی رو میاره پایین شدید :|
اگه اینطوری باشه ، چه سرویس اینترنتی جواب میده ؟ (پینگ بهتر)
من الان شاتل دارم ، اون موقع ها لاتنسی روی 300 اینطورا بود ، منم چون pvp باز نبودم راضی بودم.
و نسخه بازی شما باید از ی جایی تهیه کنی یا از سایت خرید کنی یا از اول دانلود کنی
:)
چون اون پچ کاتا فک کنم 32 گیگ بود الان شده 22گیگ ک پچ الان هست 5.1
ولی من فکر کنم پچ 6 گیگی پاندا رو دانلود کنم ردیف بشه ، اینجارو ببینید :
Patch mirrors - WoWWiki - Your guide to the World of Warcraft
نوشته
Patch 4.3.4.15595 → Patch 5.0.1

yasergamer

کاربر سایت
Jul 3, 2010
398
نام
یاسر
برا تبدیل کاتا به mop یه پچ 5 گیگی باید دانلود کنی بعد یه پچ 700 مگی اون کاهش حجم هم دلیلش optimize ایه که لانچر موقع نصب mop انجام می ده

bAd Clown

کاربر سایت
Nov 6, 2011
184
نام
Milad - ɮΛÐ[̲̅c̲̅]ŁФѠƝ

آخه وی پی ا ن یکی اینکه من باش تست کردم اکانتم رو بلوک میکرد ، و فرضا هم که وصل بشه لاتنسی رو میاره پایین شدید :|
من الان شاتل دارم ، اون موقع ها لاتنسی روی 300 اینطورا بود ، منم چون pvp باز نبودم راضی بودم.

نوشته

به هر حال من اونو امتحان نکردم من رفتم از سایت خرید کردم حالا این حرفی که دوستمون یاسرجان (yasergamer) میزنه عمل کن ایشاالله درست میشه
و واسه وی پی ان بگم ک من دارم استفاده میکنم و بن هم نشدم برعکس خیلی ها ک بن شدن چون دلشون خوش بود و از هات اسپوت شیلد استفاده کردن و بلیز اونارو به عنوان هکر یا دزد شناسایی کرده و بن کرده...
میتونی بری از سایت trustvpn بگیری من از اینجا میگیرم و اگه بخای نتت مشکلدار نشه از l2tp وی پی ان استفاده کن اگه بازم مشکل داشت دیگه از نت خودت هستش چون l2tp همون نت خودتو بهت میده ولی با ای پی دیگه
و اگه بخوای با پینگ عالی بازی کنی من بهت هیچ شرکتی رو توسیه نمیکنم به جز مخابرات ک همه دارن با پینگ 100 یا 150 با مخابرات بازی میکنن (همه ک گفتم منظور رفیقامن ک همشون از مخابرات استفاده میکنن واسه بازی ولی واسه دانلود زیاد توسیه نمیشه :) )
من خودم شاتل داشتم ی سال ازش استفاده کردم خیلی هم عالیه!پارسال بهترین شرکت اینترنتی ایران هم شناخته شد... و سرویس دهیش عالیه...
ولی کسی ک واسه بازی کردن میخواد البته تو سرور های اصلی میتونه از مخابرات استفاده کنه
جدیدا هم ی شرکت اومده با مجوز بهت نت ماهواره ای میده ک خوده دیشی ک بت میدن 200تومنه فک کنم یا کمتر ولی پینگ باورنکردنیه!!!!!!!!!!!!!!!!!!
پینگه این نت از 30 یا 40 بالاتر نمیره حتی سنگینترین بازی ک بخوای بازی کنی

آخرین ویرایش:

pally

کاربر سایت
Aug 15, 2010
69
اقا ول کن توروخدا شاتل=حلزون شرکت برتراینترنتی کشور؟؟ پارس افلاینو بعقیه همشون سرتاپا از یک کرباسن توسایت هرکدومشون بری میبینی نوشتن که شرکت برتراینترنتی کشورشدن حتی از اون بیشرمانه تر نوشتن که فلان ای اس پی برتر فلان کشور اروپایی بهشون لوح تقدیرو نشان برترین سرویس دهنده جهان و داده حالا بماند که میترسن بگن فلان ای اس پی برترامریکایی!! اخه کدوم احمقی تو اروپا به اینا نشان بهترین سرویس دهنده اینترنتی میده؟؟ تو ایران اینا فقط به اقازاده ها و اونایی که خون منو تو رو خوردن و تو خارج بهترین جاش بهترین خونه و زندگی و پاسپورت همه کشورهای شیک و مدرنو با حق ما گرفتن میدن من شاتل=حلزون داشتم پولموبالا کشید وسط ماه سرویسمو قطع کرد دیگه هم جوابمونداد.... نکته جالب دیگه اینه که این رضابابایی و بعقیه قیمتهارو بالابردن یک ذره درک نمیکنن مثل اینکه.. اخه کی میتونه تو این وضع پول بابت همچین چیزهایی بده؟؟؟ اونم با این عددهای عجیب و غریبی که جلوکالاها گذاشتن؟؟؟ جوابشم معلومه بازم همون مرفه های بیدرد!!! همزمان با کنار رفتن ما اینجور فروشنگان هم از رده خارج خواهند شد الان تحریمهای بلیز بدجورشده دیگه سرورهای امریکارو هم بن میکنه رفیقم تو سرورامریکا بن شدرفت با بیلزخداحافظی کنید تا زمان رفع تحریمها یا برین خارج زندگی کنید برا وارکرفت بازی کردن اگه پولشو دارین یا ریسک بن شدن که اونم بالای 80 درصدهستو بخرین

Lichkinger

کاربر سایت
Nov 29, 2012
82

نوشته

بابا به خدا... به پیر به پیغمبر این راهش نیست
من از patch mirror wowwiki از 406 رفتم به 434 کامپیوترم نابود شد
brain جان اگه میخوای mop بازی کنی باید کامل تاکید میکنم کامل یا باید دی ال کنی یا باید بخری ...
ازما گفتن بود
حالا هی بگین patch mirror..

ghost.shadow

کاربر سایت
Oct 24, 2012
299
اقا ول کن توروخدا شاتل=حلزون شرکت برتراینترنتی کشور؟؟ پارس افلاینو بعقیه همشون سرتاپا از یک کرباسن توسایت هرکدومشون بری میبینی نوشتن که شرکت برتراینترنتی کشورشدن حتی از اون بیشرمانه تر نوشتن که فلان ای اس پی برتر فلان کشور اروپایی بهشون لوح تقدیرو نشان برترین سرویس دهنده جهان و داده حالا بماند که میترسن بگن فلان ای اس پی برترامریکایی!! اخه کدوم احمقی تو اروپا به اینا نشان بهترین سرویس دهنده اینترنتی میده؟؟ تو ایران اینا فقط به اقازاده ها و اونایی که خون منو تو رو خوردن و تو خارج بهترین جاش بهترین خونه و زندگی و پاسپورت همه کشورهای شیک و مدرنو با حق ما گرفتن میدن من شاتل=حلزون داشتم پولموبالا کشید وسط ماه سرویسمو قطع کرد دیگه هم جوابمونداد.... نکته جالب دیگه اینه که این رضابابایی و بعقیه قیمتهارو بالابردن یک ذره درک نمیکنن مثل اینکه.. اخه کی میتونه تو این وضع پول بابت همچین چیزهایی بده؟؟؟ اونم با این عددهای عجیب و غریبی که جلوکالاها گذاشتن؟؟؟ جوابشم معلومه بازم همون مرفه های بیدرد!!! همزمان با کنار رفتن ما اینجور فروشنگان هم از رده خارج خواهند شد الان تحریمهای بلیز بدجورشده دیگه سرورهای امریکارو هم بن میکنه رفیقم تو سرورامریکا بن شدرفت با بیلزخداحافظی کنید تا زمان رفع تحریمها یا برین خارج زندگی کنید برا وارکرفت بازی کردن اگه پولشو دارین یا ریسک بن شدن که اونم بالای 80 درصدهستو بخرین

بابا چه خبره این قدر شلوغ بازی چرا اینقدر بزرگش می کنین خیلی ها الان دارن بازی می کنن هیچ مشکلی ندارن من خودم الان از روز تحریم ها تا الان دارم بازی می کنم چند تا از دوستام دارن بازی می کنن هیچ مشکلی هم نداشتم هییچ به تمام معنی.
هرکسی برای عشقش برای اون چیزی که بهش علاقه داره مایه می زاره اکثر بچه ها تو فروم معلومه عاشق بلیزارد هستند و نمی تونن دل بکنن.
من الان 4-5 ماهه با pingzaper بازی می کنم هیچ مشکلی هم ندارم تازه من سرور us بازی می کنم ( خودتون دیگه استادین که ping چطوره وضعیتش) هم pvp هم raid همه چی نه مشکل ping نه لتنسی دارم بعضی اوقات شاید باشه ولی خیلی کم که به چشم نمیاد برای من.
در یک کلام من هر طوری شده wow بازی می کنم چون عشق بازیش هستم هر مشکلی هم باشه راه حلش رو کشف می کنم.هرکی هم می خواد بیاد بازی بیاد بابا انگار بلیزارد چیه همه ازش یه شیطان 10 سر ساختن نه بهتره بگیم کردنش raid heroic :))

bAd Clown

کاربر سایت
Nov 6, 2011
184
نام
Milad - ɮΛÐ[̲̅c̲̅]ŁФѠƝ
به هر حال شاتل یا هر شرکت اینترنتی ک ایران داره به درد هیچ کدوم از ماها ک مثلا گیمریم نمیخوره
طرف تو ناکجا اباد داره از نت مجانی ک هیچ پولی پرداخت نمیکنه با سرعت 2 تا 5 مگ دانلود میکنه :| حالا ما داریم در مورد اینکه نت ایران فلانه بساله بحث میکنیم
من فقط از لحاظ اینکه ما نتمون وظغیتش اینطوریه به دوستمون جواب دادم...
رتبه بندی ما تو کل جهان از 128 کشور اینترنتی جهان ما 126 هستیم (فک کنم نمیدونم درستش چیه ولی عجیب هم نیست ک ما از همه عقب باشیم...)

دوست عزیز من چیزیهایی رو ک با چشم خودم دیدم رو گفتم با صحبت اینو اون کاری ندارم ولی نت ماهواره ای رو به عینه ندیدم ولی واقعا هستش و پول زیاد میخواد و پینگشم ک هیچی...
ولی اینو دوباره بگم کسایی ک اومدن زرنگ بازی در اوردن بن شدن اگه اینطوری نبود چرا من بن نیستم چرا اونایی ک دارن اینجا پست میدن بن نیستن؟!
من فقط از برنامه ی Battle.net Authenticator استفاده کردم و مشکلاتی پیش اومد نتوسنتم وارد اکانت شم یعنی خریت کردم استفاده کردم وگرنه تا حالا هیچ مشکلی پیش نمیومده و نخواهد امد...

آخرین ویرایش:

brain

کاربر سایت
Sep 14, 2007
516
سلام
خب patch mirrors که کار خاصی نکرد الکی 6 گیگ دانلود کردم.
یه سرور free خارجی سراغ دارید که بتونم فعلا 4.3.4 بازی کنم ؟ fun نباشه حتی الامکان.
اگه ایرانی هم سراغ دارید بگید ، حداقل برگردم یکم به بازی تا mop سالم گیرم بیاد برم بلیزارد !

ممنون

pally

کاربر سایت
Aug 15, 2010
69
سلام رفیقم کلاینت کامل و سالم رو داره منتها جون امریکا بازی میکرده ورزنش امریکاست منم ازون میگرفتم میخوای پ خ بده ریلم لیست عوض کنی میتونی اروپا بری البته اگه بخوای بری بلیز با این وضع عجیبش!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر