World of Warcraft: Dragonflight

از تاریخ 26 مهر ماه سال 1401 این تاپیک مختص به اکسپنشن ست Dragonflight در سرور های آفیشال بیلیزارد خواهد بود.
=============================================================

راهنمای اولیه بازی برای کمک به تازه وارد ها با تشکر از کاربر musketeer

بازی کردن در بلیزارد چقدر هزینه داره؟

برای بازی کردن در بلیزارد در حالت معمول شما باید 2 آیتم زیر رو در ابتدا خریداری کنید:

• Battlechest:: که شامل کلیه اکسپنشن ها تا یکی مونده به آخری و همینطور 30 روز تایم بازی میشه. قیمتش حدود 15 یورو هست
  • آخرین اکسپنشن: که در حال حاضر legion هست. معمولا حدود 40 یورو هست قیمتش
  • برای ادامه دادن به بازی باید اشتراک ماهیانه بازی رو هم بگیرید. که 2روش معمول داره. یکی اینکه گیم تایم های 2 ماهه بخرید، حدود 20 یورو هست قیمتشون، یعنی در حال حاضر حدود 80-90 تومن برای 2ماه. یا اینکه گلد داخل بازی بدید و wowtoken بگیرید. که قیمتش رو میتونید همیشه از سایت wowtoken.info چک کنید.
آیا گلد در آوردن و خریدن گیم تایم با گلد وقت خیلی زیادی میبره؟

واقعاً نمیشه گفت. به هر کس بستگی داره که از چه روشی گلد در میاره. بعضیا از auction house خیلی راحت گلد در میارن، بعضیا میرن فارم میکنن و گلد در میارن، بعضیا instance های قدیمی رو میزنن... بطور خلاصه فقط میشه گفت که کاملاً شدنیه، ولی باید یک مقداری زمان بزارید براش.

از کجا بخرم؟ کردیت کارت ندارم.

خیلی سایت های ایرانی هستن که این موارد رو برای فروش قرار دادن. طبق قوانین سایت نمیشه اینجا اسم گفت. همون توی گوگل سرچ کنید "خرید battlechest" یا "خرید legion" براتون این سایتها رو میاره. بعد توی سایت بلیزارد یه قسمتی داره که این کدها رو وارد کنید.

قبل از اینکه بازی رو شروع کنم چه چیزهایی آماده کنم؟

اولین کار این هست که یکی رو پیدا کنید که شما رو RAF کنه. RAF مخفف recruid a friend هست که میتونید اینجا بطول کامل در موردش مطالعه کنید. Recruit A Friend - WoW

این سیستم هم برای شما و هم برای کسی که شما رو RAF میکنه مزایای بسیاری داره. مهمتریناش ایناس:

• وقتی با هم بازی کنید 3 برابر experience دریافت میکنید!
    • وقتی شما اولین ماه گیم تایم رو بزنید، به RAF کننده شما یک ماه تایم رایگان میده.
    • وقتی شما دومین ماه گیم تایم رو بزنید، RAF کننده شما بین چند تا pet و mount میتونی یکی رو به دلخواه جایزه بگیره!
    • به ازای هر 2 level که با هم level up کنید، شما میتونید 1 level به RAF کننده اتون اهدا کنید.
    • هر دو میتونید هر 30 دقیقه یک بار همدیگه رو summon کنید (برید پیش هم)
البته یه سری محدودیت داره، مثل اینکه مدت این مزایا 3 ماه هست و باید توی یک group باشید تا این سیستم فعال بشه، و توی محدوده 100 یاردی هم بمونید. همچنین grant level یعنی مورد 4 هم فقط توی همون realm که بودید قابل استفاده اس.

بخاطر اینکه انقدر فایده داره و بیشتر از همه بخاطر mount اش، تقریباً همه دنبال یکی هستن که RAF اش کنن. بخاطر همین یه سری پوئن دیگه هم RAF کننده شما معمولاً بهتون میده.. مثلا فلان مقدار گلد، یا فلان آیتم... ولی سعی کنید اینها رو ملاک قرار ندید و بیشترین فکرتون این باشه که RAF partner شما وقت آزادش با شما همخونی داشته باشه تا بتونید باهاش بازی کنید و level up رو از دست ندید. پس قبل از RAF خوب باهاش تایم هاتون رو چک کنید و با همدیگه هماهنگ کنید که چند تا کاراکتر میخواید level up کنید و اینا....

آیا کامپیوترم به اندازه کافی قوی هست؟ آیا نت مناسبی دارم؟

مورد دیگه ای که باید چک کنید این هست که آیا کامپیوترتون قادر به اجرای بازی هست یا خیر. کلاً wow سیستم و اینترنت خفنی نمیخواد. برای اینکه ببینید بازی رو میتونید اجرا کنید یا نه باید بازی رو بصورت رایگان بدون اینکه چیزی بخرید نصب کنید و برید توی بازی. تو این حالت تا level 20 میتونید بازی کنید. تو جاهای شلوغ که مثلا 3-40 نفر اطرافتون باشن نباید fps اتون زیر 30 بیاد یا latency اتون بالای 300 بره.

خب! الآن آماده ی بازی هستم. باید چکار کنم؟

اول باید یه اکانت battle.net بسازید و اپلیکیشنش رو دانلود کنید: http://eu.battle.net/en/app

بعد از اون باید خود کلاینت بازی رو بگیرید که حدود 30 گیگ هست. میتونید بزارید خود اپلیکیشن براتون دانلودش کنه. یا اینکه از یک دوستی بخواید براتون روی هارد بریزه. یا اینکه از سایتهای ایرانی که میفروشن بخرید. بعد باید محل بازی رو به اپلیکیشن بتل.نت بدید و برید توی بازی. ضمنا کد های لازم که خریدید رو هم از قسمت redeem code توی اپلیکیشن یا سایت وارد کنید تا براتون فعال بشه. حالا باید وارد بازی بشید و توی هر realm ای که میخواید کاراکترتون رو بسازید.

تو کدوم realm کاراکتر بسازم؟ ایرانی ها کجا بیشتر هستن؟

در ابتدا بگم که ایرانی ها بیشتر از همه جا در سرورهای اروپا بازی میکنن، چون به ایران نزدیکتره و پینگ بهتری داره. اکثرا در kazzak سمت هورد هستن. توی Silvermoon و Ravencrest هم سمت الاینس هستن. بصورت پراکنده تو ریلم های دیگه مثل Outland هم هستن البته.
ریلم ها از چند نظر دسته بندی میشن:

• زبان. که معمولا ریلم هایی که زبان انگلیسی هستن رو انتخاب میکنیم.
    • PvE یا PvP. این دو کلمه مخفف Player versus Environment و Player versus Player هستن. توی wow دو faction داریم به نامهای Horde و Alliance. که یطورایی دشمن همدیگه حساب میشن. تو ریلم های PvP در دنیای بازی هر جا که برید میتونید با پلیرهای فکشن مقابل مبارزه کنید، اونها هم همینطور. این به این معنی هست که هرجا برید با پلیرهای فکشن مقابل درگیر میشید. در ریلم های PvE تا وقتی نخواید میتونید از درگیر شدن با فکشن مقابل خودداری کنید. به اصطلاح بصورت دیفالت PvP flag اتون خاموش هست.
    • RP یا Normal. در ریلم های RP مخفف Role-Playing خیلی پلیرها قالب کاراکترشون رو به خودشون میگیرن. یعنی طوری رفتار میکنن که انگار واقعاً مثلاً یک جادوگر الف هستن و با همه اون شکلی صحبت میکنن! البته تو همه ریلم ها بعضیا این کار رو میکنن و توی ریلم های RP خیلی بیشتره.
موارد دیگه ای مثل جمعیت و بالانس بودن فکشن ها و ... هم توی انتخاب ریلم موثره که بیشتر این فاکتور ها رو میتونید از این سایت دنبال کنید: realmpop.com

هر گونه بحث در مورد سرور های کرک حتی سرور های کرک Warlord of Draenor و قبل از آن در این تاپیک ممنوع هست و با افراد خاطی به شدت برخورد خواهد شد.

آخرین ویرایش:

brain

کاربر سایت
Sep 14, 2007
516
سلام.

من میخوام در بلیزارد بازی کنم.
سایت خوبی میشناسید که اکانت بفروشه ؟
کلا راهنمایی وجود داره که از اول چه جوری شروع کنم بهتره ؟ یا چه realmy بهتره ؟

mnime

کاربر سایت
May 23, 2011
213
سلام.

من میخوام در بلیزارد بازی کنم.
سایت خوبی میشناسید که اکانت بفروشه ؟
کلا راهنمایی وجود داره که از اول چه جوری شروع کنم بهتره ؟ یا چه realmy بهتره ؟
برای انتخاب Realm باید ببینی هدفت چیه. اگر انگلیسی قوی داری میتونی این لینک رو بخونی، بعد از اینکه خوندی دیگه انتخاب Realm ساده میشه.
http://wowguru.ir/Wiki/index.php?title=Picking_a_Server

اما اگر انگلیسی خوبی نداری بهتره تو یه Realm بری که ایرانی زیاده. Kazzak، Auchindoun، Skullcrusher، Balnazzar اینا سرور هایی هستن که ایرانی دارن، بازم بستگی داره که Horde هستی یا Alliance و ببینی تو کدوم Realm ایرانی ها گیلد دارن.

نیما امینی هم مطمئن ترین و ارزون ترین راه خرید اکانت هست. nimlog.com/wow

amin4000

کاربر سایت
Sep 11, 2011
15
سلام دوستان

من Cata و پچ هاشو تا 4.2 از یه سایت گرفتم
ولی باید تا 4.0.6 رو با یه سری فایل های mpq پچ کنم ... و نمیدونم چطور باید اینکار رو بکنم . لطفا یه کسی توضیح بده چطور کاتا رو با این فایل های mpq پچ کنم
و WoW.exe هم اجرا نمیشه فکر کنم دلیلش این باشه که بازی پچ نشده !

وقتی هم فایل های mpq رو توی فولدر data میریزم بار قرمز زیره لانچر یه مقداری پر میشه و وقتی هم فایل هارو پاک میکنم دوباره خالی میشه :

عکس launcher وقتی که فایل های mpq توی فولدر data هستند :
216767867.png

WoW-4.0.6.13623-to-4.1.0.13914-enGB-patch​
WoW-4.1.0.13914-to-4.1.0.14007-enGB-patch​
WoW-4.1.0.14007-to-4.2.0.14333-enGB-patch​
wow-update-13287.MPQ-eu
wow-update-13329.MPQ-eu
wow-update-13596.MPQ-eu
wow-update-13623-eu

فایل های ^ MPQ

ممنون میشم راهنمایی کنید

brain

کاربر سایت
Sep 14, 2007
516
برای انتخاب Realm باید ببینی هدفت چیه. اگر انگلیسی قوی داری میتونی این لینک رو بخونی، بعد از اینکه خوندی دیگه انتخاب Realm ساده میشه.
http://wowguru.ir/Wiki/index.php?title=Picking_a_Server

اما اگر انگلیسی خوبی نداری بهتره تو یه Realm بری که ایرانی زیاده. Kazzak، Auchindoun، Skullcrusher، Balnazzar اینا سرور هایی هستن که ایرانی دارن، بازم بستگی داره که Horde هستی یا Alliance و ببینی تو کدوم Realm ایرانی ها گیلد دارن.

نیما امینی هم مطمئن ترین و ارزون ترین راه خرید اکانت هست. nimlog.com/wow

چه نسخه ای باید باشه ؟ eu یا us ، *میخوام latency خوبی داشته باشه. فکر کنم eu بهتره. چون نزدیکه.....:-/:-/
دوست دارم خارجی بیشتر باشه ، بیشتر برای تقویت زبان هم میخوام بازی کنم. شاید حتی برم realm های pvp rp بازی کنم. البته نمیدونم کلا چه جوری هستش.
silvermoon eu ریلمش چطوره ؟

VECT0R

کاربر سایت
Jun 8, 2011
988
من فکر کنم به جای پاسپورت میتونی از Authentication Code هم استفاده کنی. این کد اولین کدی هست که شما وارد کردی توی اکانت خودت. یعنی همون Battle Chest یا Standard Key که روی کد هم نوشته Authentication Code، همینو فکر کنم توی تیکت قرار بدی چون منحصر به فرد هست واسه هر اکانت احتمالا بهت برگردونن اکانتت رو.

---------- نوشته در 12:30 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:18 AM ارسال شده بود ----------

در مورد Paladin Holy یکی از دوستان سایتمون داره روی آموزش فارسیش کار می کنه هنوز تکمیل نشده. میتونی از لینک زیر پیگیری کنی و هر وقت تکمیل شد بخونی.
http://www.wowguru.ir/Forum/viewtopic.php?f=33&t=19

آموزش Warrior Fury کامل هست، آموزش های دیگه رو حتما می تونید درخواست کنید توی انجمن تا براتون آماده کنیم.

اما یه توضیح مختصر اینجا برات میذارم که فعلا کارت راه بیفته.
مقداری از صحبت های دوستمون درست بود. دیگه از Spell Power و Spell Crit خبری نیست. به جاش Intellect هر دوی این موارد رو زیاد می کنه. هم Crit رو و هم Healing شما رو.
البته بازم باید اشاره کنی که مربوط به PvP میخوای یا PvE من دارم برای PvE توضیح میدم. اگر PvP میخوای حتما اشاره کن.

در مورد Talent باید تخصصی صحبت کرد، منتظر آموزش Avril در انجمن ما باش و سوالاتتو در مورد Talent اونجا بپرس چون بحث زیاده.
اینجا مختصری از Rotation و اینکه چه طور Mana خودتو مدیریت کنی تا زود oom نشی. (Out of Mana) چون Paladin در 4.2 تغییر کرده و مقدار Mana مصرفیش رفته بالا. بنابراین Spam کردن Flash of Light سریع Mana رو خالی می کنه.
Heal دادن با Paladin و به طور کلی همه Healer ها، بستگی داره به Damage که Raid یا گروه می خوره. اینکه آیا گروه داره زیاد میخوره یا نه فقط تانک داره Damage می خوره و اینکه توی هر موقعیت کدوم Spell کلاست باید استفاده شه.
1) همیشه از Holy Shock استفاده کن، مگر اینکه همه Full باشن و نیازی به Heal نباشه چون Holy Shock اصلی ترین اسپل شماست که HoPo یا همون Holy Power میده.
2) تا میتونی از Judgement استفاده کن تا Mana Regen همیشه داشته باشی و اینکه همیشه از اون Talent که Haste بهت میده استفاده کنی.
3) میتونی Crusader Strike هم استفاده کنی تا HoPo بدست بیاری. اما فقط در شرایطی که میدونی خطری نداره.
4) تا میتونی هم Attack بده تا از Seal مانا بگیری.
5) زمان Beacon of Light هم همیشه زیر نظر داشته باش و سعی کن 100% مواقع Beacon روی تانک باشه.

موارد بالا مقدار زیادی Mana برات نگه می داره. در واقع از oom شدن سریع تو جلوگیری می کنه. اما ترتیب استفاده اسپل هات. همیشه برای Damage های کم یا متوسط از Holy Light استفاده کن. برای Damage های پایین هیچ وقت Flash نده. Holy Light هم مانای کمتری میگیره هم Proc میده که Holy Shock بعدیت بدون Cooldown زده بشه. یعنی 2 تا Holy Shock پشت سر هم. توی همین وضعیت که Damage پایینه با همین اسپل ها + Word of Glory یا Light of Dawn میتونی کل گروه رو Heal کنی بدون اینکه حتی متوجه کم شدن مانای خودت بشی.

وقتی Damage بالاست. بسته به این تانک Damage میخوره یا کل گروه باید از اسپل های Divine Light یا Holy Radiance استفاده کنی. اینو توجه کن که Divine Light فقط جایی استفاده می شه که تانک داره Damage زیادی میخوره. بنابراین تو این حالت اصلا Holy Light استفاده نکن چون هم ضعیفه هم Cast زیادی داره. اگر هم گروه داره Damage میخوره کافیه با Holy Shock چند تا HoPo پر کنی و Light of Dawn بزنی و البته به همراه Holy Radiance.

و اما Flash. این اسپل فقط و فقط مال موارد اضطراریه. وقتی میبینی تانک یا کس دیگه ای داره می میره و تو وقت نمی کنی Divine Light بزنی چون تا Cast این اسپل تموم شه طرف مُرده، تو این حالت Flash of Light بهترین حالت استفاده رو داره.

چند تا نکته مهم دیگه اینکه :
Light of Dawn روی Beacon of Light تاثیر داره. بنابراین فکر نکن اگر Light of Dawn بزنی تانک Heal نمیشه. میتونه یکی از بهترین گزینه های تو باشه چون Heal گروهی هست و هر کی Heal شده تانک هم باهاش Heal میشه.
وقتی Holy Radiance رو میزنی مطمئن باش که همه نزدیکت هستن. اگر از 8 یارد دور تر باشن تقریبا Heal نمیشن. سعی کن 6 نفر کنارت باشن تا این اسپل رو بزنی.
Cooldown هات هم مثل Avenger یا Divine Favor خیلی مهم هستن. فقط توی موارد اضطراری استفاده کن. بازم بستگی به Fight داره که کجای Fight نیاز به Heal زیاد داشته باشی. وقتی Guardian میزنی سعی کن یکم دیرتر Heal بدی که مقدار Heal فرشته حروم نشه. بهتره که با Heal های قوی تر استفاده کنی مثل Divine Light یا Word of Glory. این Word of Glory رو دست کم نگیر، Heal خیلی قوی ایه.
در آخر هم بگم اینو که سعی کن قبل از شروع Fight روی تانک Beacon بندازی، 3 تا Flash بزنی تا Holy Power پر بشه بعد mana خودتو پر کن تا با مانای پر و 3 تا Holy Power پر شروع کنی.

Stat ها هم به ترتیب اهمیت، اول Intellect بعد Spirit بعد Haste بعد Crit بعد Mastery
سوکت هات هم به این ترتیب بزن که قرمز کامل Intellect، زرد رو Haste + Intellect و آبی رو Spirit + Intellect بزن.

توی Reforge باید دقت کنی آیتم چی داره و چی نداره. اما به راه حل ساده واسه فهمیدن Reforge کردن اینه که به اولویت Stat که بالا نوشتم توجه کنی و ببینی آیتم چی داره، کم اهمیت ترین Stat که آیتم داره رو به پر اهمیت ترین Stat که آیتم نداره Reforge می کنی. مثلا فرض کن به آیتم Intellect + Crit + Mastery داره، خب کم اهمیت ترین Stat اینجا Mastery هست بنابراین Mastery باید Reforge بشه، به پر اهمیت ترین Stat که چون Intell داره بعد از اون میشه Spirit، مثال دیگه، اگر آیتمی Intellect + Spirit + Mastery داشت، Mastery کم اهمیت ترین Stat اینجاست، باید Reforge بشه به Haste که توی این آیتم وجود نداره. اما مثلا اگر آیتمی هم Intel داشت هم Spirit و هم Haste دیگه نیازی به Reforge نیست.

امیدوارم کمک کرده باشه. و امیدوارم واسه پچ 4.2 خواسته باشی :d

عالی بود ممنون از شما و بقیه دوستان
دقیقا واسه 4.2 میخواستم
tanx

Burning Hawk

کاربر سایت
Apr 2, 2008
1,613
نام
Hossein
سلام دوستان

من Cata و پچ هاشو تا 4.2 از یه سایت گرفتم
ولی باید تا 4.0.6 رو با یه سری فایل های mpq پچ کنم ... و نمیدونم چطور باید اینکار رو بکنم . لطفا یه کسی توضیح بده چطور کاتا رو با این فایل های mpq پچ کنم
و WoW.exe هم اجرا نمیشه فکر کنم دلیلش این باشه که بازی پچ نشده !

وقتی هم فایل های mpq رو توی فولدر data میریزم بار قرمز زیره لانچر یه مقداری پر میشه و وقتی هم فایل هارو پاک میکنم دوباره خالی میشه :

عکس launcher وقتی که فایل های mpq توی فولدر data هستند :
متن پنهان:

برای مشاهده تصویر اصلی (807x649) روی این نوار کلیک کنید.
216767867.png

متن پنهان:

ممنون میشم راهنمایی کنید

4.0.6 که از 4.2 عقب تره این چه نوع پچ کردنیه ؟! :D
بزار لانچر خودش دانلود کنه 4 گیگ رو .

mnime

کاربر سایت
May 23, 2011
213
چه نسخه ای باید باشه ؟ eu یا us ، *میخوام latency خوبی داشته باشه. فکر کنم eu بهتره. چون نزدیکه.....:-/:-/
دوست دارم خارجی بیشتر باشه ، بیشتر برای تقویت زبان هم میخوام بازی کنم. شاید حتی برم realm های pvp rp بازی کنم. البته نمیدونم کلا چه جوری هستش.
silvermoon eu ریلمش چطوره ؟
اون لینکی که دادم اگه تونستی بخون. کامل توضیح دادم که کدوم Realm مناسبه. اما RP رو اصلا توصیه نمی کنم چون جدا از انگلیسی قوی باید کتاب Warcraft رو خونده باشی و با شخصیتی که بازی می کنی زندگی کرده باشی. همینطوری بری داخل یه RP Realm ممکنه زود Ban کنن و حوصلت سر میره.
واسه ساخت اکانت هم اروپا بهتره. آموزشش هم اینجا گذاشتم : http://wowguru.ir/Wiki/index.php?title=Account_Creation

tasnim114

عضو جدید
Aug 19, 2008
198
نام
محمد
بلدی نمیخواد که میخوای یه عکس بگیری بفرستی.

اخه من گواهینامه یا پاسپورت بین المللی ندارم چه کار باید انجام بدم؟

بعدشم اسم فامیل واقعیمو وارد نکردم

حتی شماره سریال اکانتی که خریداری کردم وارد کردم اما قبول نکردن

از کارت ملی خودم عکس بگیرم بفرستم ؟ کسی میتونه همچین عکسهایی بهم بده؟ روزنامه رو از کجا گیر بیارم؟

Crystal Vamp

کاربر سایت
Jun 4, 2006
1,126
نام
عماد
سلام دوستان می خواستم بدونم هزینه change realm + faction رو هم حدودا چقدر در میاد ؟؟؟
تقریبا 70 80 در میاد

---------- نوشته در 04:31 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:29 PM ارسال شده بود ----------

اخه من گواهینامه یا پاسپورت بین المللی ندارم چه کار باید انجام بدم؟

بعدشم اسم فامیل واقعیمو وارد نکردم

حتی شماره سریال اکانتی که خریداری کردم وارد کردم اما قبول نکردن

از کارت ملی خودم عکس بگیرم بفرستم ؟ کسی میتونه همچین عکسهایی بهم بده؟ روزنامه رو از کجا گیر بیارم؟
نمیگن International میگن National ID Card یعنی همون کارت ملیت :)
منم برا بن شدنم اینارو فرستادم × آنبن شدم ×

amin4000

کاربر سایت
Sep 11, 2011
15
4.0.6 که از 4.2 عقب تره این چه نوع پچ کردنیه ؟! :biggrin1:
بزار لانچر خودش دانلود کنه 4 گیگ رو .
سلام

دوست عزیز من هنوز نتونستم تا 4.0.6 پچ کنم ! چه برسه به 4.2 :D
اونجایی که پچ های میفروخته خودش پچ هارو از http://www.wow-patch.in/content/4.0.x.php گرفته
من میخوام بدونم چطور میتونم از 4.0 )12911( به 4.0.6 پچ کنم؟
اگه میشه توضیح بدین

در ضمن من اگه میتونستم 4 گیگ دانلو کنم که دیگه نمیرفتم بازی رو بخرم ... :D
نته من کلا 6 گیگ حجم داره ... تا الان هم فکر نکنم بیشتر از 2-3 گیگ مونده باشه ... نته ذغالی ایرانه دیگه :\

ممنون

mnime

کاربر سایت
May 23, 2011
213
سلام

دوست عزیز من هنوز نتونستم تا 4.0.6 پچ کنم ! چه برسه به 4.2 :D
اونجایی که پچ های میفروخته خودش پچ هارو از http://www.wow-patch.in/content/4.0.x.php گرفته
من میخوام بدونم چطور میتونم از 4.0 )12911( به 4.0.6 پچ کنم؟
اگه میشه توضیح بدین

در ضمن من اگه میتونستم 4 گیگ دانلو کنم که دیگه نمیرفتم بازی رو بخرم ... :D
نته من کلا 6 گیگ حجم داره ... تا الان هم فکر نکنم بیشتر از 2-3 گیگ مونده باشه ... نته ذغالی ایرانه دیگه :\

ممنون
شما به هر حال از 4.0.1 تا 4.2 حداقل 8 گیگ دانلود داری. چه با نت ذغالی چه با نت دیگه بلاخره باید این حدودا 8 گیگ رو دانلود کنی تا پچ 4.2 بشه. بار ها گفتن دوستان بازم میگیم، بهترین راه اینه که هارد بردارید برید پیش کسی که بازی می کنه یا گیم نتی که بازی رو داره کل بازی رو براتون کپی کنن.
اگر هم از سایتی دانلود کردی راهنمای همون سایت رو بخون یا اگر آموزشی گذاشته بذار ما ببینیم گفته چی کار باید کرد یا نه.

perseus

کاربر سایت
Aug 29, 2009
76
نام
مجيد
من گفتم ، از گیم نت SilkWay تو ونک گرفتم ، از اون جایی که من وارد میدون میشم دست راست رو میری تو تا یه جایی میری بد میبینی که دست چپت گیم نته :D
اگه دقیق تر شو بخوای میشه : میدان ونک - خیابان بزیل شرقی - روبروی دانشگاه شهید شمسی پور - پلاک 38

از راهنماييتون ممنونم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر