World Of Warcraft : Classic

کدام کلاس رو برای بازی انتخاب کردین و یا دوست دارید که انتخاب کنید ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    6

Satan6396

کاربر سایت
Nov 21, 2008
136
نام
HamiD
تاپیک برای معرفی پلیرها به همدیگه و دوستان مشتاق ایجاد شده و در گذر زمان کامل تر میشه .

برای شروع شما نیازی به خرید هیچگونه اکسپنشن ندارید و تنها چیزی که نیاز هست داشتن گیم تایم روی اکانتتون هست . در واقع شما با داشتن یک اکانت WOW فعال میتونید با همون اکانت بازی کلاسیک رو لاگین کنید و این هم جنبه خوب داره و هم بد ، خب خوبش که مشخص هست هزینه اضافی نمیدی و میتونی لذت گذشته رو دوباره تجربه کنی و اما قسمتی که حالتو میگیره این هست که همزمان نمیتونی هم کلاسیک رو پلی بدی و هم اکانت اصلی تو .
خب از شروع ساده که بگذریم میرسیم به اینکه چه کلاسی بازی کنیم ؟!

بنظر من نیاز هست از چند جنبه به این مسئله نگاه کنید :

اول از همه علاقه تون مهم هست چون لول آپ خیلی سخت و زمانگیر هست پس به هیچ وجه ریسک نکنید که پشیمانی بعد لول آپ فایده ای نداره :)

بعد مهارت شما توی بازی هست که من لیست کردم توی کلاسیک به ترتیب از آسون به سخت هستند :
Hunter »» Warlock »» Mage »» Paladin »» Shaman »» Druid »» Rogue »» Priest »» Warrior
برای مثال اگر تجربه پلی توی اکسپنشن وانیلا ندارید توی کلاسیک اصلا پیشنهاد نمیکنم که برای بار اول کلاس واریور رو انتخاب کنید چون همیشه در حال دویدن هستید تا برید سر جنازه تون و خودتون رو زنده کنید :)) اما اگر کلاس هایی که پت دارند مثل هانتر و وارلاک رو انتخاب کنید خیلی راحت تر میتونید لول آپ کنید و لذت ببرید .

اما مورد دیگه ای که مهم هست این هست که این کلاسی که میخوایی بازی کنی چقدر خواهان داره توی بازی ؟! منظورم این هست که برای مثال شما بخوایی بری دانجن یا راید کسی میاد حالتو بپرسه یا نه !
خب تو این مورد دقیقا همون ترتیب بالا رو از آخر بخون :) یعنی هرچی سخت تر باشه لول آپ کلاسی که پلی میدی بیشتر بکارت میاد مثلا واریوری که لول آپ کردنش اعصاب برات نمیذاشت توی تاپ لول همه جا راحت میتونی بره چون هم بهترین کلاس تانک هست توی کلاسیک و هم اگر بخوایی آرنا بری یه هم تیمی عالی ، از قدیم گفتن هرچی پول بدی همونقدر هم آش میخوری .

حالا دیگه وقتش شده که به جزئیات بیشتر توجه کنیم و اول از همه اینکه میخوایی هورد پلی بدی یا الاینس ؟ کدوم کلاس و.... چرا این ها مهم هستند ؟
اگر الاینس میخوای بازی کنی یه جزئیات ریزی هست که لیستش میکنم :
برای واریور خب بهترین گزینه Human هست بخاطر Sword Specialization and Mace Specialization که به نسبت باقی نژادها برتری داره
وارلاک هم گزینه بهترش برای انتخاب نژاد نوم ها هستند بخاطر Expansive Mind
برای روگ هم بهترین گزینه انسان ها هستند بازم بخاطر Sword Specialization and Mace Specialization و البته انتخاب دوم نایت الف ها هستند بخاطر اجیلیتی بیس بالا بنسبت همه نژادها
پریست باز ها هم در صورتی که بخوان PVE پلی بدن Human گزینه عالی هست بخاطر The Human Spirit و اگر هم اهل PVP هستید برید سراغ دورف ها بخاطر Fear Ward.
و در بهترین حالا باقی خاصیت ها نژاد ها رو هم در نظر بگیرید مثلا خواستید وارلاک بسازید و رفتید سراغ نوم ها میتونید پرفشنال انجینیرینگ رو انتخاب کنید Engineering Specialization حالشو ببرید .

برای دوستانی هم که میخوان هورد بازی کنند :
اول با واریور شروع میکنیم که اورک ها بهترین گزینه هستند بخاطر Blood Fury and Axe Specialization البته ترول و تاورن ها هم بد نیستند ولی اورک چیز دیگریست و آندد ها هم در کل بخاطر Will of the Forsaken خوراک PVP هستند
هانتر هم که بصورت بی رقیب بهترین گزینه رو ترول ها دزدیدند بخاطر Berserking and Bow Specialization
بین خودمون بمونه کلا از ظاهر که بگذریم ترول ها گزینه خوبی برای ساخت کلاس های متنوع هستند بخاطر Berserking هیست میده بهشون و Regeneration که هلس ریجن خوبی هست در کل .

آخر از همه میخواستم بگم خوشحال میشم من رو ادد کنید و اینکه حتما به سرور دیسکورد ما بپیوندید تا بحث های بیشتری که اونجا هست و همینطور کمک از دوستانی که هستند رو راحت بگیرید .

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

تبلیغات متنی

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر