Wordle Center | [با ثبت نتایج به صورت روزانه]

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,544
نام
علی
Wordle 908 3/6*

⬛🟨🟨⬛🟨
⬛🟩🟩⬛🟩
🟩🟩🟩🟩🟩
با چه کلمه ای معمولا شروع میکنید بازیو؟ من امروز با audio شروع کردم. تا قبلش معمولا با round یا feast شروع میکردم. نمیدونمم چرا audio به ذهن هوشمندم نرسیده بود! :D
حالت سختشو فعال کنید تا از حروفی که مشخص شده به صورت اجباری در حدس های بعدیتون استفاده کنید.

آخرین ویرایش:

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,651
نام
مــاکــان
Wordle 908 3/6*

⬛🟨🟨⬛🟨
⬛🟩🟩⬛🟩
🟩🟩🟩🟩🟩
با چه کلمه ای معمولا شروع میکنید بازیو؟ من امروز با audio شروع کردم. تا قبلش معمولا با round یا feast شروع میکردم. نمیدونمم چرا audio به ذهن هوشمندم نرسیده بود! :D
حالت سختشو فعال کنید تا از حروفی که مشخص شده به صورت اجباری در حدس های بعدیتون استفاده کنید.
من با squad شروع میکنم.
این آخری رو از حدس دوم ترکیبش دستم اومد ولی خیلی کلمه مشابه داشت.
هرچی میزدم میگفت درسته ولی جواب ما این نیست :D

eeeeee

کاربر سایت
Mar 10, 2008
144
نام
EHSAN
Wordle 908 3/6*

⬛🟨🟨⬛🟨
⬛🟩🟩⬛🟩
🟩🟩🟩🟩🟩
من would یا hello شروع میکنم :Smoke:

R O N I N

ŌKAMI
کاربر سایت
Feb 8, 2012
1,038
Wordle 908 3/6*

⬛🟨🟨⬛🟨
⬛🟩🟩⬛🟩
🟩🟩🟩🟩🟩
منم از موقعی که جواب یکی از وردل ها Audio بود با همین شروع میکنم از معدود کلماتی هست که 4 تا حرف صدادار غیر تکراری داره. ولی داستان اونجایی سخت میشه که Audio میزنی بعد هیچ حرفیش درست نیست :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر