سازنده
Insomniac Games
تاریخ انتشار
TBA
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 5
photo_2021-09-10_01-07-19.jpg
➿➿➿➿➿➿

به روز می شود...

- توسعه توسط اینسامنیاک گیمز
- برایان هورتون (creative director)
- کامرون کریستین (game director)
- دارای روایتی احساسی و عاطفی و گیم پلی cutting-edge

➿➿➿➿➿➿

1.png
Marvel's Wolverine - PlayStation Showcase 2021: Announcement Teaser Trailer
4K/1080p/UTUBE

آخرین ویرایش:

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
ایشالا یه ولورین پشمالوی ریزه میزه می‌بینیم به همراه یه command خاص که باهاش حین بازی سیگار برگ روشن کنیم شبیه اسنیک تو MGS.:D

• Like
Reactions: HIGH DEVS

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,246
نام
امیر حسین
یه نفر گفته بود سونی اینسامنیاک رو مجبور کرده از شخصیت های مارول بازی بسازه!

Marvel’s Wolverine Has Been Something Insomniac Wanted To Do For Years
گفتم بیارم اینجا بهتره:D

جالبه...این مصاحبه رو ندیده بودم

ولی برای اسپایدی، خود دیزنی پیشنهاد داده بود ترجیحا بدید اینسامنیاک بازی رو بسازه:D
و چیزی که تحویل دادن مشخصه که استودیو چقدر عاشق این قضیه بودن:D

گیم پلی سازی اینسامنیاک رو میدونیم چقدر فان هستند!
از نظر داستانی اسپایدی به نظرم خیلی خوب در اوردن و چندتا صحنه ی ماندگار داشت!
جزئیات و فرعی جات هم که مطمئنا کم نمیزارن برای بازی!

فقز حیف که خیلیییییییی مونده تا بیاد:(

پ.ن: البته من ترجیح میدادم آیرون من بسازن که یه اشاره ریزی هم تو اسپایدی بهش شده بود:-"

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
Evan Narcisse و Kim Belair به عنوان مشاور داستان با Insomniac Games برای عنوان Wolverine همکاری می کنن

Evan پیش تر وظیفه ی Narrative Design عنوان اسپایدی مایل مورالز و همچنین IP جدید استودیوی Arkane (یعنی Redfall) رو در کارنامه داره

Source

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
Evan Narcisse و Kim Belair به عنوان مشاور داستان با Insomniac Games برای عنوان Wolverine همکاری می کنن

Evan پیش تر وظیفه ی Narrative Design عنوان اسپایدی مایل مورالز و همچنین IP جدید استودیوی Arkane (یعنی Redfall) رو در کارنامه داره

Evan Narcisse and Kim Belair is working with insomniac games as a story consultant on Wolverine News - Sony
حالا که انلاین شدم گفتم اینم بزارم، دیدم خودت دست به کار شدی علی :D

اینم بگم این اقای Narcisse از نویسندگان کمیک های ماروله و تو مجموعه Rise of Black Panther نویسندگی کرده. بجز این دو بازی که نام بردی هم در نوشتن DLC بلک پنتر اونجرز Crystal Dynamics هم نقش داشته.

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
از رونمایی ولورین خیلی سورپرایز شدم فقط امیدوارم ایسنامنیاک کمی کالچر خودش رو برای این بازی تغییر بده و یک فضاسازی تاریک با گیم پلی سنگین تری رو ارائه بده( میخوام فرو رفتن پنجه های ولورین توی گوشت ادمها رو کاملا حس کنم :D ) از طرفی دوست داشتم فعلا سمت مردعنکبوتی نرن. یعنی اگه میومدن اول تمرکزشون رو میذاشتن روی ولورین و بعد میرفتن سراغ مردعنکبوتی بهتر بود، این وسط یک تنوعی هم میشد.

ehsan M

کاربر سایت
Sep 12, 2015
1,799
از این بازی هاس که میره توی سکوت خبریه 3 ,4 ساله ، همزمان با اسپایدر من ۲ معرفی شده و بعد از اسپایدر عرضه میشه
مثل سایبرپانک که قبل از ویتچتر ۳ ازش رونمایی شد .

Arshiixx

کاربر سایت
Apr 5, 2016
1,159
از رونمایی ولورین خیلی سورپرایز شدم فقط امیدوارم ایسنامنیاک کمی کالچر خودش رو برای این بازی تغییر بده و یک فضاسازی تاریک با گیم پلی سنگین تری رو ارائه بده( میخوام فرو رفتن پنجه های ولورین توی گوشت ادمها رو کاملا حس کنم :D ) از طرفی دوست داشتم فعلا سمت مردعنکبوتی نرن. یعنی اگه میومدن اول تمرکزشون رو میذاشتن روی ولورین و بعد میرفتن سراغ مردعنکبوتی بهتر بود، این وسط یک تنوعی هم میشد.
توی بلاگ پلی‌استیشن وقتی زیر۱۸سال باشید اجازه‌ی تماشای تریلر ولورین رو ندارید، اما برای اسپایدرمن۲ مانعی نیست. 👀👀👀👀

Seventy One

اگه فردارو گرفتن از تو نترس امشب درازه ...
کاربر سایت
Dec 14, 2010
889
نام
Ali
با توجه به پیشینه شرکت سازنده به نظرم میتونه انقلابی گرافیکی برای این نسل باشه . توی نمایش چند شب پیش سونی از همه بیشتر هایپ م کرد امیدوارم به زودی اطلاعات و تصاویر بیشتری منتشر بشه ... 😍

• Like
Reactions: Adidas95 and blak

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,991
نام
آریا
خود اینسامنیاک خیلی تأکید داره روی حس و حال تاریک و بزرگسالانه(!) توی بازی Wolverine، ولی بدبختی اینجاست که مارول خیلی سوسول هست و معلوم نیست اجازه M شدن بازی رو داده یا نه. یعنی با اینکه همین چند ساعت پیش دوباره اینسامنیاک روی Mature بودن بازی تأکید کرد، ولی باز رسماً نگفتن M هست یا نه.
خود سونی با این قضیه مشکلی نداره و خیلی از بازی‌های بزرگش توی این سال‌ها M بودن، از The Last of Us 2 و God of War و Ghost of Tsushima تا Days Gone و Detroit و Bloodborne و... ولی احتمالاً در مورد Wolverine، مارول باید تصمیم بگیره که درجه سنی چطوری بشه. امیدوارم آدم باشن و بازی رو T نکنن که خیلی بهش ضربه می‌زنه و اصلاً مفهوم این شخصیت زیر سؤال میره. :|
دوستانی که با Wolverine حال می‌کنن، یه سری هم به بازی X-Men Origins: Wolverine بزنن. :D چیز خیلی شاهکار و عجیب غریبی نیست، ولی بازی باحال و جذابیه و به نظرم یه دور تموم کردنش ضرر نداره. از اسمش هم نترسین و خیلی بهتر از اون فیلم زباله‌ش هست!
حیف شد که استودیوی سازنده این بازی یعنی Raven به فنا رفت. یه زمانی بازی‌های متنوعی می‌ساختن، از جمله Marvel Ultimate Alliance که من خیلی باهاش حال می‌کردم. یا Hexen و Heretic که گیمرهای قدیمی باهاشون آشنا هستن. ولی از ۲۰۱۰ به بعد اکتیویژن گند زد به استودیو و دیگه از اون زمان فقط روی CoD کار می‌کنن.

آخرین ویرایش:

sabco

کاربر فعال
Sep 16, 2009
1,595
من بیشتر انتظارم اینه بازی بر خلاف اسپایدرمن یه حالت خطی تری داشته باشه. به نظرم یه بازی خطی برا این شخصیت جذاب تره و بیشتر اون هدف داستان محور بودن و احساسی بودن رو می تونن توش پیاده کنن.
از طرفی اینکه اینقدر بازی رو زودتر معرفی کردن یه ذره برام عجیبه واقعا. یعنی مطمئنا ما تا زمان عرضه این بازی تعدادی دیگه از بازی های استودیو های First Party سونی رو که هنوز معرفی نشدن رو تجربه می کنیم، حالا چرا به جای نشون دادن یه چیزی از اونا اومدن این رو نشون دادن واقعا جزو تصمیمات عجیب اون کنفرانس بود.

آخرین ویرایش:

AM!R

کاربر سایت
Sep 10, 2011
5,059
نام
AmiR
بنظر میرسه که راجر کلارک، بازیگر و صداپیشه شخصیت آرتور مورگان در Red Dead Redemption 2، وظیفه صداپیشگی وولورین رو بر عهده داره!

View attachment 224450
من هیوجکمن دوست داشتم ، ولی این‌ هم‌عالیه ، توی رد دد ۲ فوق العاده بود :x

• Like
Reactions: blak

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
خود اینسامنیاک خیلی تأکید داره روی حس و حال تاریک و بزرگسالانه(!) توی بازی Wolverine، ولی بدبختی اینجاست که مارول خیلی سوسول هست و معلوم نیست اجازه M شدن بازی رو داده یا نه. یعنی با اینکه همین چند ساعت پیش دوباره اینسامنیاک روی Mature بودن بازی تأکید کرد، ولی باز رسماً نگفتن M هست یا نه.
خود سونی با این قضیه مشکلی نداره و خیلی از بازی‌های بزرگش توی این سال‌ها M بودن، از The Last of Us 2 و God of War و Ghost of Tsushima تا Days Gone و Detroit و Bloodborne و... ولی احتمالاً در مورد Wolverine، مارول باید تصمیم بگیره که درجه سنی چطوری بشه. امیدوارم آدم باشن و بازی رو T نکنن که خیلی بهش ضربه می‌زنه و اصلاً مفهوم این شخصیت زیر سؤال میره. :|
دوستانی که با Wolverine حال می‌کنن، یه سری هم به بازی X-Men Origins: Wolverine بزنن. :D چیز خیلی شاهکار و عجیب غریبی نیست، ولی بازی باحال و جذابیه و به نظرم یه دور تموم کردنش ضرر نداره. از اسمش هم نترسین و خیلی بهتر از اون فیلم زباله‌ش هست!
حیف شد که استودیوی سازنده این بازی یعنی Raven به فنا رفت. یه زمانی بازی‌های متنوعی می‌ساختن، از جمله Marvel Ultimate Alliance که من خیلی باهاش حال می‌کردم. یا Hexen و Heretic که گیمرهای قدیمی باهاشون آشنا هستن. ولی از ۲۰۱۰ به بعد اکتیویژن گند زد به استودیو و دیگه از اون زمان فقط روی CoD کار می‌کنن.
درجه T رو نمیتونن خون بذارن تو بازی ، فکر نکنم همچون تصمیمی بخوان بگیرن :D حالا برای فیلم با تدوین و زاویه دوربین شاید بشه این موضوع رو پوشش داد ولی برای بازی اونهم با محوریت کارکتر ولورین و تیغه هاش نمیشه اصلا. ولی خب فضاسازی بازی رو دوست دارم کاملا با اثار قبلی اینسامنیاک فرق کنه و خیلی جدی باشه یچیزی شبیه سری ارکام یا بهتر همین فیلم اخری لوگان که یه حالت نوآری هم داشت خیلی خوب بود.
View attachment 224442

ایف یو نو، یو نو >:)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر