Wolfenstein: Youngblood

3398880-wolfensteinyoungblood_trailer.jpg
نسخه‌ی جدید از Wolfenstein با نام Wolfenstein: Youngblood معرفی شد.

- بازی 19 سال بعد از اتفاقات Wolf II اتفاق می‌افته.
- شخصیت‌های بازی دوقلوهای BJ Blazkowicz هستن که حالا بزرگ شدن.
- بازی رو میشه بصورت Coop هم تجربه کرد.
- تاریخ عرضه‌ی بازی برای سال 2019 در نظر گرفته شده.

Wolfenstein: Youngblood is a brand-new co-op game unveiled at the Bethesda BE3 Showcase 2018. The game takes place in 1980, 19 years after BJ Blazkowicz ignited the second American Revolution in Wolfenstein II: The New Colossus
Wolfenstein: Youngblood introduces the next Blazkowicz generation to the fight against the Nazis. Play as one of BJ’s twin daughters, Jess and Soph, as you search for your missing father in Nazi-occupied Paris

PUjRApaf.jpg

miladdej

کاربر سایت
Aug 27, 2013
632
>Wolfenstein Youngblood has a level up mechanic
>you can't kill certain enemies if they're too high level

من :

View attachment 112082
یه مقدار از لایو استریم ها رو تماشا کردم، متاسفانه اکثریت از همین سیستم مینالیدن، بعضی جاها حتی سربازهای عادی هم به قدری آرمور داشتن که تیر شاتگان تو سرشون میخورد HP شون تکون نمیخورد، دقیقاً مثل ماه های اول Division. ولی حداقل طراحی مراحل به کمک َآرکین عزیز دل نسبت به اون افتضاح wolfy 2 خیلی بهتر شده بود، دیگه خبری از کوریدور های تنگ و ترش نبود. از دم و دقیقه کاتسین های ربع ساعته هم خبری نبود. ولی خریدن باز های بتسدا روز اول اشتباه بزرگیه، همه بازی هاش یکی دو ماه بعد نصف قیمت میشن. wolfy 2 یک ماه بعد، rage 2 دو ماه بعد و ...

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین

ArefTheGreat

کاربر سایت
Jul 7, 2009
1,179
نام
عارف واعظ قائمی
آقا یک نکته برای افرادی که Deluxe گرفتن و میخوان با buddy pass دونفره بازی رو انجام بدن، فرد دوم حتما باید نسخه Demo یا trial بازی رو دانلود کنند، و data متفاوتی داره. از اونجایی هم که من تاپیکی برای PC ندیدم یه نکته هم برای نسخه استیم اینجا میگم. اگر دونفر Family sharing داشته باشند به مسخرگی هر چه تمام تر باید اول family sharing خاموش شده باشه، وگرنه حتی اگر از استور برای دانلود demo اقدام کنید همون فایل نصب بازی اصلی دانلود میشه. وقتی که family sharing خاموش باشه یک کلمه demo آخر اسم فایل دانلودی اضافه میشه و کلا به اسم Wolfenstein: Youngblood Demo فایل نصب میشه بعد از هم باید هر دو نفر یک اکانت bethesda با اکانت استیم لینک کرده باشند و با هم در هر friend باشند. بعدش زمانی که نفر اصلی Host game رو میزنه، تو Buddy pass میتونه دوستش رو ببینه. خیلی مسخره هست که سر این یک بازی فعلا مجبور باشی family sharing رو خاموش کنی.... احتمالا عزیزان کنسولی هم همینه، دقت کنید که نفر دوم باید حتما نسخه Demo بازی رو بگیره، نه فایل نصب اصلی! (با اینکه هر دو حجم یکسانی دارند)

• Like
Reactions: Ludens

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
نقد بازی سنتر هم اماده شد و احتمالا فردا و یا پس فردا همراه با نقد ویدیویی منتشر میشه!
فقط بگم که هوش مصنوعی بازی جزو یکی از بدترین هوش مصنوعی هایی هست که تو نسل هشتم دیدم. البته منظورم به یار خودی هست اگر بخواید بازیو به صورت آفلاین بازی کنید. یعنی قشنگ حس یک شخصیت medic داشتم در دو ساعت آخر بازی. :d
کلا اگر می‌خواید بازیو به صورت آفلاین بازی کنید به نظر من اصلا سراغش نرید.

• Like
Reactions: FrankinG and Ludens

FrankinG

... Cortana
کاربر فعال
Jun 5, 2008
3,489
نام
Ali
نقد بازی سنتر هم اماده شد و احتمالا فردا و یا پس فردا همراه با نقد ویدیویی منتشر میشه!
فقط بگم که هوش مصنوعی بازی جزو یکی از بدترین هوش مصنوعی هایی هست که تو نسل هشتم دیدم. البته منظورم به یار خودی هست اگر بخواید بازیو به صورت آفلاین بازی کنید. یعنی قشنگ حس یک شخصیت medic داشتم در دو ساعت آخر بازی. :d
کلا اگر می‌خواید بازیو به صورت آفلاین بازی کنید به نظر من اصلا سراغش نرید.

بهرام ِ عزیز ؛

من کلاً Wolf 2 رو زدم و فرای یسری مشکلات مثل طراحی مراحل ؛ حقیقتاً طولانی و لذت بخش بود . حتی اون کات-سین های طولانیش من ُ یاد ِ بازیای قدیمی می انداخت .
با این تفاصیر فرق خون ِ جوان رو با شماره اصلی چی میبینی و نظر کلًیت واسه " فقط " کمپین چرا این هست .

• Like
Reactions: Bahram

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
بهرام ِ عزیز ؛

من کلاً Wolf 2 رو زدم و فرای یسری مشکلات مثل طراحی مراحل ؛ حقیقتاً طولانی و لذت بخش بود . حتی اون کات-سین های طولانیش من ُ یاد ِ بازیای قدیمی می انداخت .
با این تفاصیر فرق خون ِ جوان رو با شماره اصلی چی میبینی و نظر کلًیت واسه " فقط " کمپین چرا این هست .
تو نقدم توضیح دادم اما کلا اون بخش داستانی خیلی کم رنگ شده و دیگه خبری از اون کات سین‌های طولانی نیست. حتی حق انتخاب هم دیگه وجود نداره. بازی هم کاملا بدون دلیل منطقی co-op اجباری شده. همکاری ها فقط به بازکردن در ها ختم میشه و به جز اون همکاری دیگه‌ای وجود نداره. فقط میشه گفت همون گان پلی فوق العاده شماره های قبلیو به صورت co-op تجربه کنیم.
در صورتی که بازیو به صورت آفلاین شروع کنی، هوش مصنوعی به عنوان شخصیت همراه حضور پیدا میکنه و در صورت کشته شدنش مرحله با شکست همراه میشه. متاسفانه تو درجه‌های سختی بالا هوش مصنوعی دچار مشکل و همون اول کشته میشه و حالا وسط درگیری باید نجاتش داد.
لول دیزاین و یا همون طراحی مراحل تو این شماره پیشرفت کرده و از شماره قبلی خیلی بهتر شده. بالانس خیلی خوبی هم به گیم‌پلی اضافه شده. حالا میشه هر جور دوست داریم بازی کنیم. یک شوتر تمام عیار و یا مخفی‌کاری برای تمام مراحل بازی.
یکی دیگه از مشکلات هم سیستم لولینگ دشمنان هستش که کشتن یک سری از دشمن هارو غیر ممکن میکنه و در نتیجه پلیر مجبور میشه که به انجام و تکرار مراحل فرعی بپردازه.

پ.ن : استوری لاین ِ بازی مهم بنظر میرسه ؟ با توجه به پایان شماره 2 و اینا میگم .
اره احتمالا اگر بخوان ادامه بدن :ي

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: FrankinG

FrankinG

... Cortana
کاربر فعال
Jun 5, 2008
3,489
نام
Ali
تو نقدم توضیح دادم اما کلا اون بخش داستانی خیلی کم رنگ شده و دیگه خبری از اون کات سین‌های طولانی نیست. حتی حق انتخاب هم دیگه وجود نداره. بازی هم کاملا بدون دلیل منطقی co-op اجباری شده. همکاری ها فقط به بازکردن در ها ختم میشه و به جز اون همکاری دیگه‌ای وجود نداره. فقط میشه گفت همون گان پلی فوق العاده شماره های قبلیو به صورت co-op تجربه کنیم.
در صورتی که بازیو به صورت آفلاین شروع کنی، هوش مصنوعی به عنوان شخصیت همراه حضور پیدا میکنه و در صورت کشته شدنش مرحله با شکست همراه میشه. متاسفانه تو درجه‌های سختی بالا هوش مصنوعی دچار مشکل و همون اول کشته میشه و حالا وسط درگیری باید نجاتش داد.
لول دیزاین و یا همون طراحی مراحل تو این شماره پیشرفت کرده و از شماره قبلی خیلی بهتر شده. بالانس خیلی خوبی هم به گیم‌پلی اضافه شده. حالا میشه هر جور دوست داریم بازی کنیم. یک شوتر تمام عیار و یا مخفی‌کاری برای تمام مراحل بازی.
یکی دیگه از مشکلات هم سیستم لولینگ دشمنان هستش که کشتن یک سری از دشمن هارو غیر ممکن میکنه و در نتیجه پلیر مجبور میشه که به انجام و تکرار مراحل فرعی بپردازه.

همه چی اوکی بود غیر از این تیکه آخر ! انجام و حتی تکرار مراحل فرعی واسه پیشرفت تو یه FPS واقعا ً خیلی نابوده !
میشه داشتن ِ اجباری ِ اون Twin رو تحمل کرد و روی درجه سختی نرمال رفت ؛ خصوصاً اینکه گفتی لول دیزاین خیلی بهتر شده که این یه مورد واقعاً نیاز بود .
تشکر به هر جهت .

پ.ن : استوری لاین ِ بازی مهم بنظر میرسه ؟ با توجه به پایان شماره 2 و اینا میگم .

• Like
Reactions: Bahram

The Listener

Take Me Home
کاربر سایت
Feb 20, 2016
591
نام
رایان
خب من بازی رو تموم کردم. با چهار-پنج تا ساید کوئست باقی مونده، طبق ساعت شمار استیم، شد 17 ساعت. دو ساعتشم وقت تلف شده در نظر می‌گیریم که میشه 15 ساعت. :D و اینکه بیشتر بازی رو هم تک نفره رفتم. با یکی از دوستان سعی کردیم کوآپ بازی کنیم اما با کلی دردسر و کنده شدن پوستمون به خاطر انواع و اقسام دیسکانکت شدن (:D) بعد از دو سه تا میشن بیخیال شدیم.
در کل از بازی راضی بودم و واقعا یه سری نقدهای به شدت منفی که بیشتر توی یوتیوب هست واسم عجیبن. بازی به هیچ وجه بی ایراد نیست ولی واقعا به عنوان یه بازی 30-40 دلاری در حد 7.5-8 واقعا راضی کننده هست.

اول مشکلاتی که باهاش داشتم رو می‌گم:
اول اینکه Always Online بودن بازی به هیچ وجه قابل توجیه نیست واسه من. مخصوصا اینکه بازی انگار به چک‌پوینت اعتقادی نداره و با دیسکانکت شدن شوت می‌شین به اول مرحله. مسئله بعدی هم اینه که حتی در حالت تک نفره هم بازی رو نمیشه Pause کرد. :| این موارد واسه من با اختلاف بزرگترین مشکلات بازی بودن.
در مورد مسئله بولت اسپانج بودن دشمنا، من چون بای دیفالت ماموریت‌های جانبی هم می‌رم مشکل خاصی نداشتم و گان پلی بازی مثل نسخه‌های قبلی لذت بخش بود. ولی این سیستم Armor بازی در دراز مدت رو اعصاب می‌ره.
مورد آخر هم ریسپان شدن به شدت سریع دشمناس. یعنی دو سه دقیقه از یه منطقه می‌ری بیرون، وقتی برمیگردی اونجا دوباره پر نازی شده. خاطرات نه چندان جالب Far Cry 2 دوباره زنده شد. :D

اما در مورد نکات مثبت:
لول دیزاین بازی شاید جزو بهترینای نسخه باشه. بخشای بازتر بازی که انگار مستقیما از Dishonored اومدن بیرون.
گان پلی هم همون طور که گفتم همچنان فوق‌العاده‌اس. این بار امکان شخصی‌سازی سلاح‌ها هم وجود داره که یه سریاشون میتونن به طور کلی ساختار اون سلاح رو عوض کنن.
سیستم آپگرید بازی هم که یه سری بهش خرده می‌گیرن رو اتفاقا من بیشتر دوست دارم. حداقلش به نظرم بهتر از The New Order و The Old Blood هست که واسه آپگرید شدن باید تو انقدر ثانیه جونتو به 200 برسونی یا چه میدونم، موقع تکل رفتن فلان قدر دشمن رو بکشی. :D
داستان بازی هم، همونطور که خود سازنده‌ها از قبل گفته بودن، نقش کمرنگ‌تری داره توی این نسخه و همونقدری هم که وجود داره در حد نسخه‌های اصلی نیست. اما بازم اتفاقات جالبی توش میفته. فقط ای کاش یه ذره از بار cringe دوقلو ها کم می‌شد.

فقط دو تا چیز می‌مونه. اول مایکروترنزشکن که عین ریج 2 اصلا نمی‌دونم واسه چی وجود داره. :|:D اسکین اسلحه‌ها که واقعا مفتن، واسه زره هم که اصلا خودمون رو نمی‌تونیم ببینیم. بازی هم که همینجوریش بالانس هست از نظر دادن پول. خلاصه که من واقعا گیج شدم که چرا اصلا اینا تو بازی هستن.
دوم هم هوش مصنوعی یارمون در حالت تک نفره هست که اتفاقا واسه من تقریبا خوب بود. بعضی وقتا مخفی کاری رو خراب می‌کنه و بعضی وقتا هم سر ریوایو کردن اذیت می‌کنه که هرچند این مورد به خاطر سیستم Shared Lives منو اونقدر اذیت نکرد. اما به طرز جالبی توی درگیری‌ها از پس خودش برمیاد و کمک خوبی می‌کنه تو کشتن دشمنا. البته من روی درجه سختی نرمال بازی کردم. شاید رو درجات بالاتر اوضاع فرق کنه.

در نهایت هم به نظرم اگه این سری رو دوست دارین، یانگبلاد هم بازی کنید. ترجیحا هم به صورت کوآپ، البته اگه مشکلات من واستون ایجاد نشه. به اون نقدای بیش از حد منفی هم توجهی نکنید به نظرم.

آخرین ویرایش:

Sweet Lucifer

کاربر سایت
Nov 20, 2008
1,975
نام
مجتبی
راهی نداره وقتی در حالت تک نفره میمیری نره اول مرحله؟ پس این سیو و چکپوینتی که وسط مراحل میکنه به چه درد میخوره؟

The Listener

Take Me Home
کاربر سایت
Feb 20, 2016
591
نام
رایان
نسخه تریال با حجم ۳۱گیگ که فیری هست محدودیت زمانی داره؟تروفی هم داره؟
اون نسخه واسه کساییه که با استفاده از Buddy Pass می‌خوان بازی کنن. محدودیت زمانی نداره و بعید می‌دونم تروفی نداشته باشه.

• Like
Reactions: ArefTheGreat

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر