Wolfenstein: Youngblood

3398880-wolfensteinyoungblood_trailer.jpg
نسخه‌ی جدید از Wolfenstein با نام Wolfenstein: Youngblood معرفی شد.

- بازی 19 سال بعد از اتفاقات Wolf II اتفاق می‌افته.
- شخصیت‌های بازی دوقلوهای BJ Blazkowicz هستن که حالا بزرگ شدن.
- بازی رو میشه بصورت Coop هم تجربه کرد.
- تاریخ عرضه‌ی بازی برای سال 2019 در نظر گرفته شده.

Wolfenstein: Youngblood is a brand-new co-op game unveiled at the Bethesda BE3 Showcase 2018. The game takes place in 1980, 19 years after BJ Blazkowicz ignited the second American Revolution in Wolfenstein II: The New Colossus
Wolfenstein: Youngblood introduces the next Blazkowicz generation to the fight against the Nazis. Play as one of BJ’s twin daughters, Jess and Soph, as you search for your missing father in Nazi-occupied Paris

PUjRApaf.jpg

ArefTheGreat

کاربر سایت
Jul 7, 2009
1,172
نام
عارف واعظ قائمی
نسخه تریال با حجم ۳۱گیگ که فیری هست محدودیت زمانی داره؟تروفی هم داره؟
بازی یک نسخه داره به اسم Deluxe Edition که یک قابلیت بهت میده به اسم Buddy pass. این buddy pass به این صورت کار میکنه که میشه یکی از دوستات که بازی رو نداره invite کنی و بازی رو با هم دیگه تجربه کنید. برای این کار هر دو باید اکانت Bethesda داشته باشید و فرند هم باشید و در نهایت نفر دوم که بازی رو تهیه نکرده باید نسخه تریال رو دانلود کرده باشه (اگر مثل با sharing بازی اصلی رو دانلود کنید buddy pass براتون کار نمیکنه و باید حتما برای استفاده از buddy pass همین نسخه تریال رو نفر دوم دانلود کنه). نسخه تریال حداقل روی PC که achievement برای نفر دوم نداره و فقط فردی که بازی رو خودش تهیه کرده تروفی ها رو میگره.

ArefTheGreat

کاربر سایت
Jul 7, 2009
1,172
نام
عارف واعظ قائمی
اون نسخه واسه کساییه که با استفاده از Buddy Pass می‌خوان بازی کنن. محدودیت زمانی نداره و بعید می‌دونم تروفی نداشته باشه.
Jinx

یک نقد مختصر هم از بازی (البته من نسخه PC رو تجربه کردم)
بازی به طور کلی بدک نیست، بازی در حالت دونفر خیلی چالش بر انگیز نیست، ما رو درجه سختی very hard شاید کلا 4-5 بار شد که باختیم (2 بارش هم سر باس آخر بازی بود). بازی برای ما با رفتن یک تعدادی (58 درصد) از مراحل فرعی 17 ساعت طول کشید. اینکه بعضی نواحی تو مپ دارای دشمن های لول بالا تر هستند خیلی هم مشکلی درست نمیکنه و بعد از 7-8 ساعت بازی تقریبا انقدر لول شما بالا میره که دیگه از اونجا به بعد همه چی با خود شما هماهنگ بشه. ولی خوب اینکه یک سری دشمنا به نسبت مقاوم هستند همیشه هست. برای این کار دو راه وجود داره یا اینکه کلا رو یک اسلحه فوکوس کنید و mastery اون رو بالا ببرید (حداکثر 25 برای اسلحه های عادی و فکر کنم 10 برای Uberhammer) که خوب وقتی mastery بالا میره واقعا تفاوت قدرت حس میشه (من مثلا assault rifle اصلی سری ولف خودم آخر بازی به لول 15-16 رسیده بود ولی برای هم تیمیه من 22 که به شدت قدرت اون رو زیاد کرده بود و رسما آخرا دیگه کسی به من نمیرسید بزنم از بس damage دوستم زیاد بوده). یا اینکه بر اساس زره هر دشمن اسلحه رو انتخاب کنید که به اون مدل خاص ضربه بیشتری بزنه. که با اینکه منطقیش راه دوم هست ولی به تجربه دیدم که راه اول بهتر جواب میده.

در کل بازی خیلی سخت نیست و با اینکه دشمنا جون مشخصی دارند و شاید مثلا با یک تیر تو سرشون حتی با Shotgun هم نشه از دستشون راحت شد. ولی این مسئله اونقدرا بازی رو سخت نمیکنه، ولی خوب من وقتی دارم Wolfenstein بازی میکنم نمیخواهم اینچنین چیزی رو تجربه کنم. (حالا بعضی دشمنا ظاهری مثلا زرهی چیزی دارند و این حرفا، ولی دیگه یک دشمنی مثل jadger که یکی از رو اعصاب ترین دشمن های بازی هم هست رسما یک لباس خیلی چسبون و یک عینک آفتابی داره ولی حتی اگر اسلحه مناسب هم که Shotgun هست برای از بین بردن زرهش استفاده کنید نزدیک 3-4 بار باید بهش از فاصله نزدیک شلیک بشه تا نابودشه.)

یکی از مسخره ترین چیزای بازی این هست که ماموریت های فرعی که وقتی دارید تو محیط میچرخید به شما داده میشه (نه ماموریت هایی که تو base از NPC ها میگیرید) تجربه رو فقط به فردی میده که ماموریت رو انجام داده نه به هر دو نفر (پولش رو البته به هر دو نفر میده) یا اینکه اگر یکی از دونفر صندوقی رو پیدا کنده، فقط به نقری که صندوق رو بازی کرده پول و تجربه داده میشه و نفر دوم باید شخصا اون صندوق رو باز کنه. (گرچه خیلی بازی های دیگه هم مثل destiny یا division هم همین جوری هستن، ولی خوب آخه چرا باید اینجوری باشه اصلا؟).

خوب طراحی مراحل واقعا نسبت به New Colossus بهتر شده، و واقعا آدم رو یاد سری Dishonored میندازه و واقعا بازی رو بالا برده (تازه یک Easter egg هم به صورت یک collectible و یک Secret room تو بازی هست که برای منی که Dishonored fan هستم بسیار لذت بخش بود). بازی از نظر گرافیکی هم شرایط خیلی خوبی رو داره و بهینه هست، به نظر من که نسبت به W:NC هم رو PC بهینه تره! (یکی از مشکل های مسخره بازی قبل این بود که اگر تنظیمات AA بازی مثلا روی یک سری درجه ها میرفت هنگام انفجار ها باکس ها مشکلی وسط آتیش دیده میشد که با تغییر دادن تنظیمات AA درست میشده ولی در هر صورت مسخره بوده (این راه حل رو البته من با یک سرچ ساده پیدا کرده بودم، شاید راه های دیگه هم بوده)).

بدترین چیز بازی به نظرم همین دوتا خواهرا هستند، من نیمدونم چیه آخه هیکل در حد دختر 19-20 ساله، عقل و رفتار رسما در حد زیر 5 سال.... اون b. j. blazkowicz با اون جذبه و صدای باحال کجا این دوتا جوجوی لوس و بی نمک کجا! اول بازی که شروع میشه و کنار پدر و مادرشون در حال تمرین هستن آدم حس پخته بودن داره نسبتا. ولی دقیقا از جایی که بازی میفته رو داستان و معلوم میشه پدر گم شده دوتایی میرن در حد پیشدبستان، این لوس بازی های که خودشون رو از روی اسم قهرمان های فلان کتاب صدا میکنند، کلا دیالوگ های خیلی خیلی چیپی که وسط بازی به هم میگند، Loading های تو آسانسور ها و همه چیزای دیگه کاری میکنه که کاملا چندشتون بشه از این دونفر.... آدم حس میکنه اینا به جای سوار شدن رو این جو قهرمان زن درست کردن، خواستن بدتر ترول کنند این قضیه رو اصلا!

درکل بازی بدک نیست، مخصوصا اگر شانس دونفره رفتنش براتون باشه، ولی تک نفره بازی کردن این بازی، یا حتی تجربه با یک غریبه شاید اونقدرا جالب نباشه. امیدوارم نسخه بعدی بازی دوباره برگرده به راهی که داشت میرفت، بازی قبلی واقعا بازی بهتری بود شاید تنها نقطه ضعف واقعی اون بازی نسبت به این نسخه همین طراحی مراحلش بوده، ولی Youngblood از خیلی جهات به نظرم از این سری فاصله گرفت.

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
بازیش کلا 5 یا 6تا لوکیشن داره ماموریت‌های متفاوت و تکراری ای توی این 5 6 تا بهتون میده بشدت بازی بورینگ هست اگه پارتنر کوآپ نداشته باشین ولی گرافیک محشری داره تا اینجا نمره من 5.5 هست

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,578
نام
Alireza
اگه دوست دارید بازیو پلات یا 100 درصد کنید، مقدار گرایند وحشتناکه! الان رسیدم لول 60 و از تموم کردن بازی هم خیلی وقته می‌گذره ولی هنوز نصف آپگرید اسلحه‌ها رو هم نگرفتم :|>:):|
اگه عاشق گان پلی‌اش نبودم بیخیالش میشدم ولی لعنتی کامل‌ترین سیستم شوتینگ سری رو داره، تاثیر آپگریدها هم روی اسلحه‌ها خیلی مشهوده و کلا تنوع گان‌پلی بشدت بالاست ولی حیف که توی بقیه موارد بازی بشدت متوسطه.

The Listener

Take Me Home
کاربر سایت
Feb 20, 2016
591
نام
رایان
تایید شد که ویژگی بسیار پیشرفته و اپیلاسیون-کننده "پاز کردن" در آپدیت بعدی به بازی اضافه می‌شه. :D
چک پوینت‌های بیشتر، بالانس شدن درجه سختی بازی و امکان خاموش کردن نوار سلامتی دشمنا هم از جمله محتویات این آپدیته. جزئیاتش رو می‌تونید از اینجا بخونید.

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,148
نام
∂αнмα
Added ability to pause the game in OFFLINE mode only

خسته نباشن واقعا8-| پاز فقط تو حالت آفلاین. بتسدا با این سیاست های مسخره اش تو این 2-3 سال اخیر جوکی بیش نیست دیگه.
کلا استدیو های بتزدا اینجور مواقع تو یـ لول دیگه ای سیر میکنن مثل همون قضیه دکمه Push To Talk بازی F76 که یـ چیز ابتدای تو بازی های انلاین محسوب میشه و بعد کلی وقت بتزدا اومد اضافش کرد این وسط هم مثلا دارن چیز های جدید امتحان میکنن اصلا تا قبلش هم هیچ مدل بازی مشابه بازی نکردن که بخوان رو بازی خودشون اعمال کنن بعد که گندشون رو میزنن تازه یادشون میوفته فلان امکانات ابتدایی رو بازیشون نداره !!!! اینه که میگم بتزدا پیچ کیفیت بازی هاش رو شل کرده براش دیگه کیفیت اولویت نیست !!!

• Like
Reactions: Arsalan_xe

Ehsan95_76

Let The Dawn Of Love Survive
کاربر سایت
Jun 3, 2010
2,239
نام
احسان
اینقدر سر pause کردن منو اذیت کرد که تو نقدم فقط یه نمره به خاطر همین ازش کم کردم :D:|
احمق تر از اینا به والله نیست. تصمیمای عجیب غریب. اون از Grind وحشتناک، اون از مایکروترنزاکشن لامصب:|
یه گان پلی درست حسابی قفط داشت، وگرنه کرینجی ترین شخصیتهای چند سال اخیر رو همین جف و سوف داشتن. با اون کاتسینای احمقانه توی آسانسور:|

Arsalan_xe

کاربر سایت
Apr 11, 2019
600
واقعا
کلا استدیو های بتزدا اینجور مواقع تو یـ لول دیگه ای سیر میکنن مثل همون قضیه دکمه Push To Talk بازی F76 که یـ چیز ابتدای تو بازی های انلاین محسوب میشه و بعد کلی وقت بتزدا اومد اضافش کرد این وسط هم مثلا دارن چیز های جدید امتحان میکنن اصلا تا قبلش هم هیچ مدل بازی مشابه بازی نکردن که بخوان رو بازی خودشون اعمال کنن بعد که گندشون رو میزنن تازه یادشون میوفته فلان امکانات ابتدایی رو بازیشون نداره !!!! اینه که میگم بتزدا پیچ کیفیت بازی هاش رو شل کرده براش دیگه کیفیت اولویت نیست !!!
واقعا درد دل گفتي مخصوصا دوم كه ادم ياده بازي ولفنشتاين رو پي سي ماله ٢٠ سال پيس مي ندازه :دي
خود ولفناشتاين هم هر دو نسخه نسل هشتش افتضاح بود.
كلا بتزدا سوييچ كنه واسه نينتندو بازي بزنه موفق تره بشه استديو انحصاري نينتندو يا فقط واسه اندرويد بازي بزنه :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر