Wolfenstein: The New Order-Xbox 360

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,728
نام
nucky thompson
دوستانی که بازی رو رفتن یک کمکی کنند پ

فکر می کنم چپتر 6 باشه که میریم تو یک کارخونه از طریق لوله های بالای آسانسور یک جاش 3 تا نمونه ی هلیکوپتر های پیشرفته نازی ها وجود داره و دو تا ربات و یک مشت سرباز می ریزن سرمون . بعد کشتن اون ها یک ربات گنده میاد که هرچی می زنمش هیچی اش نمیشه کسی می تونه راهنمایی کنه ؟

RED_BEARD39

Ghost of Sparta
کاربر سایت
May 16, 2009
6,360
نام
Ǝـــحـــســـان
چند دقیقه پیش بازی رو تموم کردم.واقعا بازی زیبایی بود !!! به غیر از گرافیک بقیه موارد بسیار عالی کار شده بود.اهنگ پایانی و همچنین خود پایان هم بسیار زیبا بودن !
9/10

قشنگ

کاربر سایت
Jun 6, 2011
320
نام
سید حجت الله
دوستانی که بازی رو رفتن یک کمکی کنند پ

فکر می کنم چپتر 6 باشه که میریم تو یک کارخونه از طریق لوله های بالای آسانسور یک جاش 3 تا نمونه ی هلیکوپتر های پیشرفته نازی ها وجود داره و دو تا ربات و یک مشت سرباز می ریزن سرمون . بعد کشتن اون ها یک ربات گنده میاد که هرچی می زنمش هیچی اش نمیشه کسی می تونه راهنمایی کنه ؟

اون ربات گنده کشتنش قلق داره ..... باید حتما بری پشت سرش به کپسولش شلیک کنی زوود میمیره.

realx

کاربر سایت
Oct 19, 2010
92
دوستان من بازی رو دانلود و رایت زدم

دیسک 1 رو قبل از رایت با abgx همه گزینه ها رو اوکی داد و سبز شد
بعد از رایت هم همینطور,الان تو دستگاه که دیسک رو میذارم لوگوی کوچیک بازی (با رنگ قرمز هم میاد)
ولی میزنم اجرا بشه ارور میده دیسک کثیف هست
چند تا رایت کردم همین مشکل رو داشت
دیسک 2 هم رایت کردم بازم همینطور هست
بخاطر چی میتونه باشه؟
شما ها اکثرا خودتون رایت کردین درسته؟

علیرضا 10

کاربر سایت
Jun 24, 2013
180
منم بازیو تموم کردم. انتظار بیشتری از ولفنشتاین داشتم ولی در کل بازی خوبی بود. مدت زمانش هم مناسب بود. تقریبا دو برابر شاید یه خورده بیشتر از cod و bf بود.

3line

کاربر سایت
Mar 17, 2010
842
نام
مهدی
باس آخر رو چطوری باید از بین بردش وقتی سمتت تیراندازی میکنه همه لوله های گاز آتیش میگیرن, قلق خاصی داره ؟

Sent from my ST15i using Tapatalk

علیرضا 10

کاربر سایت
Jun 24, 2013
180
باس آخر رو چطوری باید از بین بردش وقتی سمتت تیراندازی میکنه همه لوله های گاز آتیش میگیرن, قلق خاصی داره ؟

Sent from my ST15i using Tapatalk

قلق خاصی نداره. سعی کن بیشتر از تفنگ لیزری استفاده کنی. تند تند هم شارزش کن. هر جا هم تونستی health و armor های روی زمینو جمع کن. از تو آتیش هم رد نشو. گوشه های اتاق که آتیش نیست بری اونجا بهتره شلیک کردن بهش رو هم قطع نکن.

franticfixer

کاربر سایت
Mar 5, 2011
395
عجب بازی خوبیه!! مدتها بود هوس یه شوتر straight forward خالص بدون قروقمیش و محتوای نقش آفرینی کرده بودم! 60 فریمشم که عالیه.شوتینگشم منو یاد ریج میندازه که طبیعیه! امیدوارم تا آخر به همین خوبی ادامه پیدا کنه

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

franticfixer

کاربر سایت
Mar 5, 2011
395
یعنی بازی اینقدر خوبه که فقط در حد همین چه بازی خوب کافیه؟!
من که نا امید شدم

Sent from my SM-N900 using Tapatalk

من خیلی بازی نکردم ولی خیلی بازی استخوانداره.شوتینگش عالیه و لذت بخش.بازی باید خوب باشه دیگه پس چی باشه؟!!؛-)

saeidrezay

کاربر سایت
Sep 25, 2012
1,090
نام
سعید
من خیلی بازی نکردم ولی خیلی بازی استخوانداره.شوتینگش عالیه و لذت بخش.بازی باید خوب باشه دیگه پس چی باشه؟!!؛-)

منظور این بود که اگه خیلی خوب باشه همه میان از اینجا ش میگن از اونجا ش میگن اینطوری بود فلان بود
خوب بود خیلی همین!!!

Sent from my SM-N900 using Tapatalk

golden3828

کاربر سایت
Mar 11, 2014
32
نام
گلدن
بچه ها به جز دیسک اول ( که خودش نصب میشه) برای شماها هم دیسک (2،3،4) رو نمیتونین رو هارد ایکس باکستون نصب کنید؟؟
مال من فقط پلی داره!! '

Sent from my C6602 using Tapatalk

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر