Wolfenstein II: The New Colossus

xygnxiv9h5mhcuw8wza9f.jpg

در مورد داستان بازی:

آمریکا، ۱۹۶۱
قتل ژنرال نازی‌ها Deathshead پیروزی کوتاهی برای شما به همراه داشته است. با وجود این شکست ها نازی‌ها همچنان در جهان حکومت میکنند. شما در نقش BJ Blazkowic هستید که ملقب به 'Terror-Billy' بوده و عضو مقاومت و آخرین امید بشریت برای آزادی هستید. تنها شما جرئت آن را دارید که اسلحه به دست تمام نازی ها را بکشید و انقلاب دوم آمریکا را ایجاد کنید.

آخرین ویرایش:

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,578
نام
Alireza
سلام. دوستان منم کمپینو تموم کردم. بازی برام بهترین شوتر این چند سال اخیر بوده. طراحی هنری، شخصیت پردازی، صداگذاری و داستان توی بالاترین سطح ممکن قرارداره. گیم پلی سریع، خونین، خشن، دیوانه وار. بهترین دنباله ای که میشد برای نسخه تحسین شده NEW ORDER ساخت. دیدن آرتورک هایی هم که خودتون باید کم کم توی محیط پیدا کنید فک بیننده رو به زمین میچسبونن.
==============
مراحل انیگما هم تقریبا تموم شد فقط 2 تا اووبرکماندو مونده اما انیگما کارتهام تموم شده و دیگه کارتی ندارم که لوکیشنشونو با دستگاه پیدا کنم عجیبه هر چی انیگماکارت از اول بازی بود جمع کردم و موقع استفاده از دستگاه هم هیچکدومو هدر ندادم. پس چرا کم اومد؟! چیکار کنم بازی تکمیل بشه؟!
برای بدست آوردن انیگما کد بیشتر باید یکی دو تا مرحله رو دوباره بری و کماندر‌ها رو بکشی و انیگما کدشون رو بدست بیاری...منم برای آزاد کردن آخریا مجبور شدم چنتا از مرحله‌ها رو دوباره برم. بهترین جا هم واسش منطقه‌ی منهتن بخش پنت‌هاوس هستش که دو تا کماندر پیش هم هستن و چون نزدیک هستن، رسیدن بهشون خیلی سادست و توی یکی دو دیقه می‌تونی 2 تا دیگه انیگما کد بدست بیاری...
راستی واسه تو الان نشون میده که 2 تا اووبرکماندو مونده ولی بعد از انجام دادنشون یکی دیگه هم ظاهر میشه که کاملا توی یه مرحله‌ی جدیدی هستش...

ehsan M

کاربر سایت
Sep 12, 2015
1,786
مرحله اول بازی رو تموم کردم همون که تو زیر دریایی هست مرحله دوم که یه ساختمان قدیمی هست باید تو اب بریم هیچ راهی وجود نداره کجا باید رفت ؟ و گرافیک بازی در حد و اندازه ی خیلی بازی ها نیست .

ma_fa198

کاربر سایت
Jun 18, 2010
998
نام
محمد
یعنی مرحله ای که بیلی رفته بود تست بازیگری بده و دیالوگ ها رو روی دستش نوشت =))خودش یه تنه به اندازه یه بازی کامل می ارزید (مخصوصاً سورپرایز این مرحله که آخر خنده بود)! منی که دیگه خیلی حوصله وقت گذاشتن روی بازی ها رو ندارم یه کله تا تهش رفتم! بس که خوش ساخت و البته طنز بود!

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: trainer

MEHDIMDI

کاربر سایت
Apr 20, 2007
1,928
نام
مهدی
دوستان من توی مرحله هشت venus اونجایی ک باید تنه بزنم ب ا ن درب اهنی و بشکنمش موندم ، فک کنم اون نیرو رو ندارم واسه شکست دیوار ، چیکار کنم؟

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,148
نام
∂αнмα
دوستان من توی مرحله هشت venus اونجایی ک باید تنه بزنم ب ا ن درب اهنی و بشکنمش موندم ، فک کنم اون نیرو رو ندارم واسه شکست دیوار ، چیکار کنم؟
یادم نیست کجا رو میگی دقیقا ولی اگه اون قدرت رو نداری یا باید ی راهی از بالاش با دابل جامپ پیدا کنی یا از یکی از سوراخ سمبه های پایینش با قدرت خزیدن ازش رد بشی ...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر