Wolcen: Lords of Mayhem | PC

eb1bb8b02ba61a04.jpg

Wolcen: Lords of Mayhem
Genre: ARPG
Release Date : January 2020
Developer & Publisher : WOLCEN Studio
Platforms: PC
PC Launcher: Steam

-----------------------------------------

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7 64-Bit SP1, Windows 8.1 64-Bit, Windows 10 64-Bit
Processor: Intel Core i5-4570T 2.9 GHz / AMD FX-6100 3.3 GHz
Memory: 8 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce GTX 560 Ti / AMD Radeon HD 6850
DirectX: Version 11
Storage: 18 GB available space

-----------------------------------------

سیستم مورد نیاز پیشنهادی:

OS: Windows 7 64-Bit SP1, Windows 8.1 64-Bit, Windows 10 64-Bit
Processor: Intel Core i7-4770S 3.1 GHz / AMD FX-8320 3.5 GHz
Memory: 16 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce GTX 1060 / AMD Radeon RX 570
DirectX: Version 11
Storage: 18 GB available space

Play4Fun_0

کاربر سایت
May 2, 2019
397
بازی خیلی بهتر از اون چیزی هست که فکر میکردم، ویدیو زیر رو ببینید:

به نظر رقیب سرسختی برای path of exile و diablo خواهد بود

فکر میکنم قراره به مرور و با آپدیت، بهش محتوای های دیگه ای هم اضافه کنن (البته اینو مطمئن نیستم)

Play4Fun_0

کاربر سایت
May 2, 2019
397
بازیش عالیه
پشماتون میریزه واقعا از گرافیک و گیم پلی

با موتور Cry engine ساخته شده (Crysis)
جدای گرافیک آزادی عمل بالایی هم داره بازی، مثل path of exile

نیازی هم نیست که بازی رو از اول برید تا سبک بازیتون رو عوض کنید

Play4Fun_0

کاربر سایت
May 2, 2019
397
راهی نیست بشه بازیهای کرکی رو آپدیت کرد؟

تو پچ جدید نوشته مشکل برداشتن loot رو حل کرده، متاسفانه مشکل هم فقط loot نیست، رو زدن دشمنا هم مشکل هست

معلوم هم نیست از چیه، یه عده میگن از رزولوشن هست، یه عده هم میگن از fps lock

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,094
نام
مــاکــان
راهی نیست بشه بازیهای کرکی رو آپدیت کرد؟

تو پچ جدید نوشته مشکل برداشتن loot رو حل کرده، متاسفانه مشکل هم فقط loot نیست، رو زدن دشمنا هم مشکل هست

معلوم هم نیست از چیه، یه عده میگن از رزولوشن هست، یه عده هم میگن از fps lock
من این مشکل تو نوبت های قبل که دانلود کردم و تو EA بود داشتم، الان برام اکی هست.
یکی نوشته بود اگه FPS تو بازی آنلاک کنی و تو درایور انویدیا لاکش کنی مشکل حل میشه، شاید تو برنامه های دیگه مثل after burner هم بشه.

بازی که دنوو نداره احتمالا آپدیت جدید هم سریع کرک میشه.
اما تا اون موقع، راه معمول هم که همه گفتن اکی میشه اینه که Shift-click کنی که کرکتر واسه و بعد آیتم برداره.

• Like
Reactions: Play4Fun_0

AliShp

کاربر سایت
Nov 22, 2009
1,175
نام
alishp
سلام بر همه

بازی ابدیتش هم کرک شد میتونید دانلود کنید ورژن 1.4 ولی مهمترین چیز اینه اگه بتونیم کرک انلاینشو پیدا کنیم با هم کوآپ بزنیم خیلی خوب میشه چون بازی خیلی سخت میشه و تنهایی اصلا نمیشه رفت مخصوصا باس های اخر مراحل بعضی هاشو من سه ساعت وقت گذاشتم تا تونستم بزنم ولی در کل بازی خوبی هست اگه روش کار کنن و ادامش بدن dlc بدن و ساپرتش کنن خیلی موفق میشه من تو این سبک هیچ بازی رو دوست نداشتم البته دیابلو رو بازی نکردم ولی بقیه رو بازی کردم جوری نبودن که منو جدب کنن ولی این بازی رو تا پایان قسمت اول مراحل داستانیش رفتم ....

من یه روش پیدا کردم حالا نمیدونم باگه یا ماله خوده بازیه که توی مراحل اول پولارو جم میکنم بعد اینکه رسید شهر اسمارت فال میرید یه سری ماموریت بعدش باید مپ ها رو همشو بگردید اینجوری نرید فقط برید دنبال اون ماموریت اصلی اگه همشو بگردید یه سری جاها یه فروشند هایی هستن که چیز میز میفروشن اول موجودات کنارشو میکشید بعد میرید ازش خرید میکنید یه تبر یکیش داشت من 8000 تا خریدم تا اخر بازی هیچ جایزه ای و هیچ اسلحه ای نتونستم پیدا کنم که اندازه اون قدرت داشته باشه فکر کنم 120 تا 200 بود قدرتش اولای بازی تا وسطاش کلا همه رو با یکی دو تا ضربه دو نصف میکرد.

یه سوال درباره داستان بازی تو اسپیول میزارم که کسایی که تا اخرش نرفتن نبینن
تو اخرین باس بازی که اون یارو کچله هست اسمشو یادم رفته که میخواهد پروتال باز کنه و پرنس نمیدونم چی چی رو احضار کنه بعد شکست دو سه باره اون کچله کارکتر اصلی میپره جلوی خواهرش ولی بعدش برای من تموم میشه و اسامیه سازندگان میاد بالا ایا باگه یا باید تو خماری بمونیم تا دی ال سی چیزی بدن ؟

• Like
Reactions: Play4Fun_0

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,454
نام
Nimo
دوستان یه سوالی من بازی رو فیت گرل گرفتم الان میشه اپدیت کودکس رو جدا بگیرم یا باید از اول دانلود کنم ؟

AliShp

کاربر سایت
Nov 22, 2009
1,175
نام
alishp
دوستان یه سوالی من بازی رو فیت گرل گرفتم الان میشه اپدیت کودکس رو جدا بگیرم یا باید از اول دانلود کنم ؟

سلام بر شما

بله میتونی وقتی تو صفحه دانلود هستی مشخصات فیت گریل نوشته بر اساس چه نسخه ای فشرده سازی شده معمولا همین کودکس هست بگیر با خیال راحت.....

• Like
Reactions: RoCoCo

Play4Fun_0

کاربر سایت
May 2, 2019
397
سلام بر همه

بازی ابدیتش هم کرک شد میتونید دانلود کنید ورژن 1.4 ولی مهمترین چیز اینه اگه بتونیم کرک انلاینشو پیدا کنیم با هم کوآپ بزنیم خیلی خوب میشه چون بازی خیلی سخت میشه و تنهایی اصلا نمیشه رفت مخصوصا باس های اخر مراحل بعضی هاشو من سه ساعت وقت گذاشتم تا تونستم بزنم ولی در کل بازی خوبی هست اگه روش کار کنن و ادامش بدن dlc بدن و ساپرتش کنن خیلی موفق میشه من تو این سبک هیچ بازی رو دوست نداشتم البته دیابلو رو بازی نکردم ولی بقیه رو بازی کردم جوری نبودن که منو جدب کنن ولی این بازی رو تا پایان قسمت اول مراحل داستانیش رفتم ....

من یه روش پیدا کردم حالا نمیدونم باگه یا ماله خوده بازیه که توی مراحل اول پولارو جم میکنم بعد اینکه رسید شهر اسمارت فال میرید یه سری ماموریت بعدش باید مپ ها رو همشو بگردید اینجوری نرید فقط برید دنبال اون ماموریت اصلی اگه همشو بگردید یه سری جاها یه فروشند هایی هستن که چیز میز میفروشن اول موجودات کنارشو میکشید بعد میرید ازش خرید میکنید یه تبر یکیش داشت من 8000 تا خریدم تا اخر بازی هیچ جایزه ای و هیچ اسلحه ای نتونستم پیدا کنم که اندازه اون قدرت داشته باشه فکر کنم 120 تا 200 بود قدرتش اولای بازی تا وسطاش کلا همه رو با یکی دو تا ضربه دو نصف میکرد.

یه سوال درباره داستان بازی تو اسپیول میزارم که کسایی که تا اخرش نرفتن نبینن
تو اخرین باس بازی که اون یارو کچله هست اسمشو یادم رفته که میخواهد پروتال باز کنه و پرنس نمیدونم چی چی رو احضار کنه بعد شکست دو سه باره اون کچله کارکتر اصلی میپره جلوی خواهرش ولی بعدش برای من تموم میشه و اسامیه سازندگان میاد بالا ایا باگه یا باید تو خماری بمونیم تا دی ال سی چیزی بدن ؟
اگر بازی خوب ساپورت شه مثل path of exile به نظرم ارزش اورجینال خریدن تو تخفیفات رو داره البته اگر کوچ نکنیم به path of exile 2 :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر