Multi Platform Wo Long: Fallen Dynasty

سازنده
Team Ninja
تاریخ انتشار
March 2023
ناشر
Koei Tecmo
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
Wo Long: Fallen Dynasty
IMG_20220616_152356.jpg

♤♤♤♤♤♤​

اخرین اطلاعات:

▪️بازی در سبک Soulslike خواهد بود
▪️شخصیت اصلی همانند عنوان Nioh 2 قابل شخصی‌سازیست

▪️همانند سری Nioh اینجا نیز قابلیت Co-Op وجود دارد
▪️بازی از سیستمی مشابه سیستم Nemesis بهره میبرد (مشابه میدل ارث شادو اُ وار)
▪️سلاح های متنوعی در بازی وجود خواهد داشت

▪️بازی فاقد کانسپت های Stamina و Stance است
▪️بازی از نحوه مبارزه هنرهای رزمی چینی و کونگ‌فو للهام گرفته است
▪️یک Chinese Action-Like Battle System در بازی تعریف شده که به شما این امکان رو میده تا بین حمله و دفاع سوویچ کنید

▪️در بازی 17 سلاح وجود داره که 13 مدل برای مبارزات نزدیک و 4 نوع برای مبارزات دور طراحی شدن
این سلاح ها بر اساس هنر های رزمی چینی ساخته شدن و انیمیشن هاشون توسط متخصصین هنر های رزمی چین موشن کپچر شده

▪️ بیش از 40 ست ارمور مختلف در بازی وجود داره که در صورت داشتن متریال مناسب توسط آهنگر بازی قابل ارتقاء خواهند بود

♤♤♤♤♤♤
performance details

IMG_20230210_181736_505.jpg
IMG_20230210_181736_782.jpg

♤♤♤♤♤♤
Screenshots

IMG_20220615_023826_copy_800x482.jpg IMG_20220615_023823_copy_800x482.jpg IMG_20220615_023802_copy_800x482.jpg 20220615_023739_copy_800x482.jpg IMG_20220615_023702_copy_800x482.jpg IMG_20220615_023659_copy_800x482.jpg
IMG_20220615_023649_copy_800x482.jpg

🔹️🔹️🔹️🔹️🔹️​
گیم پلی تریلر جدید منتشر شد(4شهریور)
کیفیت: HD 720p
🔹️🔹️🔹️​

Reveal Trailer Xbox & Bethesda Showcase 2022

⬇️click⬇️
YouTube
20220615_031246.jpg
🔹️🔹️🔹️🔹️🔹️
صفحات دیجیتالی بازی

PlayStation Store Click
Microsoft Store Click
Steam Click
🔹️🔹️🔹️🔹️
تاریخ انتشار
03/03/2023
12 اسفند

آخرین ویرایش:

reza8

کاربر سایت
Jul 30, 2013
698
نام
reza
من بخاطر نقدای منفی که بقیه داشتن دو تا مرحله رفته بودم دیگه گذاشته بودم کنار تا بعد. الان بقیه بازی های رو کنسول تموم شدن رفتم سراغش تا باس بعد lu bu رو زدم. اقا واقعا بنظرم کم لطفی شده به بازی. اون نبرد با lu bu اوج هیجانه. نبرد با corrupted eunuch مثل تست هوشه.بازی اولین باسش سعی میکنه دفلکت بهت یاد بده. نبرد با lu bu میگه نه اقا دفلکت یاد گرفتی فک کردی تمومه. باید گارد بگیری بموقع دفلکت کنی. یه حالت رقص بین باس و پلیر تو سکیرو واست بوجود میومد اینجا هم پنج شیش تا دفلکت درست میرفتی با lu bu همون حس رو به ادم میده. همین جادو ها واسه خودش بنظرم خیلی در دسترس تره و کاربردی تر از تجربه های سولز لایک دیگم بودن. داستانم من حقیقتش تو nioh هم بازم میگم برام چیز خیلی جالبی نبود که بخواد اینجا فرق داشته باشه. همون محیط مراحلم بنظرم خیلی تنوع داشتن تا حالا.
DLC بازی ۸ تیر میاد، منتظرم بیاد بعد بازی کنم
از دوستانی که اطلاعاتی دارن از DLC ممنون میشم توضیحی بدن راجبش

Tatsumaru

Searching For Light
Gold User
Mar 31, 2013
854
نام
Ahmad
DLC بازی ۸ تیر میاد، منتظرم بیاد بعد بازی کنم
از دوستانی که اطلاعاتی دارن از DLC ممنون میشم توضیحی بدن راجبش
بازی دو تا دی ال سی دیگه هم داره که سپتامبر و دسامبر میان.
شخصا صبر میکنم آخری هم بیاد بعد دی ال سی ها رو شروع کنم.شاید تو این فاصله سیزن پس تخفیف هم بخوره.

پک داستانی اول اسمش "Battle For Zhongyuan " که غیر از داستان،شامل درجه سختی و دشمنان و سلاح های جدید هم میشه.

• Like
Reactions: Taha75 and reza8

reza8

کاربر سایت
Jul 30, 2013
698
نام
reza
بازی دو تا دی ال سی دیگه هم داره که سپتامبر و دسامبر میان.
شخصا صبر میکنم آخری هم بیاد بعد دی ال سی ها رو شروع کنم.شاید تو این فاصله سیزن پس تخفیف هم بخوره.

پک داستانی اول اسمش "Battle For Zhongyuan " که غیر از داستان،شامل درجه سختی و دشمنان و سلاح های جدید هم میشه.
دم شما گرم اطلاعات کاملی بود 👌
دسامبر دیر میشه همین رو بازی کنم تا اون موقع خیلی بازی اومده شاید وقت نشه

prometheus

کاربر سایت
Jun 26, 2012
622
نام
امیرحسین
دوستان بازی ارزش داره؟ گیم پلی هاشو تو یوتوب میبینم کامبتش خیلی خوب و تمیز به نظر میرسه.
وضعیت پرفورمنس بازی الان چطوره؟ چون خونده بودم وضعیتش زیاد جالب نبود زمان عرضه.

• Like
Reactions: reza8 and Taha75

Wolff

کاربر سایت
May 24, 2023
634
دوستان بازی ارزش داره؟ گیم پلی هاشو تو یوتوب میبینم کامبتش خیلی خوب و تمیز به نظر میرسه.

رو چه پلتفورمي؟

• Like
Reactions: prometheus

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,075
نام
مــاکــان
برای خرید نه واقعا نمی ارزه.
روی PC کرکی بازی کردنش هم انگیزه قوی میخواد که نصفه کاره ولش نکنی.

همونطور که گفتی فقط کامبتش جذب کنندست که اونهم بعد چندین ساعت نمیتونه پای بازی نگهت داره.

prometheus

کاربر سایت
Jun 26, 2012
622
نام
امیرحسین
رو چه پلتفورمي؟
PC
برای خرید نه واقعا نمی ارزه.
روی PC کرکی بازی کردنش هم انگیزه قوی میخواد که نصفه کاره ولش نکنی.

همونطور که گفتی فقط کامبتش جذب کنندست که اونهم بعد چندین ساعت نمیتونه پای بازی نگهت داره.
با اون قسمت دیگه تیر خلاصو زدی :D
Nioh2 ارزش داره؟ چون اصلا با شماره اولش نتونستم ارتباط بگیرم.

Wolff

کاربر سایت
May 24, 2023
634
PC

نه مشكل فني خاصي نداره
مشكل اصليش داستانشه كه خيلي بي ربطه
منتهي من بخاطر باس فايتهاش تمومش كردم بدم نبود

• Like
Reactions: prometheus

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,075
نام
مــاکــان
PC

Nioh 2 عالیه و بهتر از اولی و کامل کنندشه.
اما میگی با اولی کنار نیومدی ...

reza8

کاربر سایت
Jul 30, 2013
698
نام
reza
Nioh 2 عالیه و بهتر از اولی و کامل کنندشه.
اما میگی با اولی کنار نیومدی ...
این بازی جوریه که نظر شخصی خیلی توش دخیله
آخه من از هر دو شماره nioh خوشم اومد و تمومش کردم
ولی از wo long بیشتر خوشم اومد واقعا
سیستم مبارزات بازی خیلی جذابه از نظر من
البته زیاد بازی نکردم، در حد ۱۰ ساعت

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,075
نام
مــاکــان
این بازی جوریه که نظر شخصی خیلی توش دخیله
آخه من از هر دو شماره nioh خوشم اومد و تمومش کردم
ولی از wo long بیشتر خوشم اومد واقعا
سیستم مبارزات بازی خیلی جذابه از نظر من
البته زیاد بازی نکردم، در حد ۱۰ ساعت
من بازیو تموم کردم + یک +NG
دلیلش این بود که قبل لانچ دموش رو بازی کردم و چون چیز دیگه ای نبود بعد لانچ هم قفلی روش بودم.
فقط دموش رو 8-7 ساعتی بازی کردم.
خب وقتی فهمیدم بازی واقعا جز بخش مبارزه چیزی برای ارائه نداره که دیر شده بود و باید ادامه میدادم چون از نصفه کاره ول کردن بازیها خوشم نمیاد.
برای همین هدفم رو گذاشتم برای نیوگیم پلاس که بخوام تجربش کنم.

فکر کنم قبلا هم نوشتم که بازی به خودی خود بازی بدی نیست.
اگر کسی تازه سولز بورن ها رو شروع کرده یا اونها براش سخت بوده ، این بازی خیلی از المان هارو ساده کرده که پلیر بتونه شروع کنه.
ولی به همون نسبت برای کسی که کلی بازی تو این سبک انجام داده چیز جدیدی نداره.
مهمتر اینکه عمق گیم پلی بازیهای قبلی ازش حذف شده و نمیشه اون ارتباطی که باید رو با بازی گرفت.

برای من ضعف بزرگش طراحی مراحل ضعیف ، اتمسفر داغون ، دشمن های تکراری و باس فایتهای افتضاح بازی بود.
من نزدیک به 100 ساعت و بیشتر بازی کردم.
بارها رفتم از اول شروع کردم که دوستانی که سوال داشتن رو راهنمایی کنم.
ولی یکبار نشد یکجا وایسم و بگم عجب چیزی ساختن.
یا چقدر این منظره رو از لحاظ هنری عالی کار کردن.
رو این حساب بیشتر المانهای بازی بقولی خیلی حس جنریک بودن دارن.

بازی اگر ایندی بود خب آدم سطح توقعش رو میاره پایین ولی برای یک بازی AAA با تگ 70-60 دلاری اونهم با این کیفیت واقعا زور داره براش پول دادن.

اما خب مثل همیشه به همه پیشنهاد میکنم خودشون بازی کنن ، حداقل دمو رو (انصافا خودم از دمو خوشم اومد و همین شد که ادامه دادم).
این مسائلی که بالا نوشتم بعد چندین ساعت بازی خودشون رو نشون میدن.
شاید برای شما اینطور نباشه.

ولی خب براساس تجربه خودم نمیتونم به کسی پیشنهاد بدم که بازی رو حداقل با قیمت کامل بخره ، ارزشش رو نداره.
کرکی یا گیم پس بهترین گزینست یا نهایتا با یک تخفیف تپل 80-70 درصدی اگه واقعا گزینه دیگه ای نبود.

XMohsen

کاربر سایت
Feb 4, 2010
1,073
نام
Mohsen
میخواستم sekiro رو بگیرم یه بنده خدایی اینو پیشنهاد داد گفت راحت تره.
و به عنوان اولین تجربه تو این سبک خیلی راضی ام ازش :-"

یعنی 1-2 بار که تو باس اول مردم سعی کردم ارامشم رو حفظ کنم تا منطقی رفتار کنم :D دفعه بعدش کشتم و داشتم خوشحالی میکردم ... که دیدم فاز دوم داره و مردم :> اونجا بود که گفتم دیگه sekiro و elden ring با اون باس های عجیب غریبشون چقدر سختن :| دیگه شاید بار 10 ـم بود که دکمه f4 رو زدم و گفتم مگه بیکارم هی اینو برم بمیرم :D کلا بی خیال شدم. سر شب گفتم بزار برای بار آخر برم که بعد 3-4 بار کشتمش :-" دیگه سیستم parry که دستم اومد راه افتادم و الان رسیدم به م‍پ سوم.

بازی برای امثال من که میخوان این سبک رو شروع کنن عالیه ادم خودش رو یه محک میزنه ببینه میتونه بازی های دیگه این سبکی رو بره یا نه ؟
گرافیک هم به نظرم اونقدرا داغون نیست قابل قبوله. لوپ و تکراری شدن رو هم موافقم. راجب داستان هم انصافا تو دیوار هست :| هیچی نداره. باز دوتا مپ قبلی خوب بود تو این مپ سوم طرف جای تشکر میگه خب میخوای ببینی کدوممون قوی تره ؟ بیا تا بالا مسابقه بدیم :| همین ؟

با این اوصاف، میگم خیلی بد نیست بچه های dynasty warrior ـباز قطعاً با این حال میکنن همین که لوبو هنوز سخت ترین باس هست نشون میده بازی خوبه :>
به نظرم بیشتر خواستن همون DW رو تو سبک DS بدن تا اینکه مثلا خواسته باشن خیلی جدی وارد این سبک شده باشن یا حتی بخوان با dark souls و بقیه رقابت کنن.
بازی خیلی جمع و جور و کوچیکه (اون حس تکراری شدن هم به خاطر همینه) احساس میکنم یکی تو koei گفته نظرتون چیه DW بعدی رو اینجوری بدیم ؟ بالادستی ها هم سریع تایید کردن :D

دوباره میگم، لذتبخش و فانه حداقل DW بازا و اونایی که میخوان این سبک رو شروع کنن ارزش داره یه امتحان کنن.

پ.ن: حالا یه راهنمایی کنید بگید sekiro رو بگیرم یا نه ؟ :D :-"

Tatsumaru

Searching For Light
Gold User
Mar 31, 2013
854
نام
Ahmad
DLC سوم با عنوان Upheaval in Jingxiang فردا 12 دسامبر ریلیز میشه.
پ . ن :
دی ال سی دوم رو امروز شروع کردم تازه.سلاح جدیدی که معرفی میشه Long Sword هست و موو ست خفنی داره و قابلیت شارژ و حتی دیفلکت و پری در حین شارژ.

View attachment Wo Long_ Fallen Dynasty - DLC 3 _ Upheaval in Jingxiang Trailer.mp4

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر