[Windows Store [Xbox - PC Gamepass فروشگاه رسمی Microsoft

سلام به همه دوستان

با توجه به راه اندازی استور ویندوز 10 و انحصاری شدن عناوین AAA مایکروسافت روی این استور مثل Gears Of War Ultimate Edition و Quantom Break بعضی از دوستان برای خرید و دانلود از این استور مشکلاتی دارن که در این تاپیک سعی بر جواب دادن به سوال هاشون و آموزش های لازم رو دارم

خب بریم سر اصل مطلب

برای دانلود از استور مایکروسافت شما ابتدا باید یک عدد اکانت مایکروسافت از لینک زیر بسازید

http://account.live.com
دقت کنید هنگام ساخت اکانت باید همه مشخصات به جز اسم رو فیک وارد کنید و کشور رو امریکا انتخاب کنید آدرس و کد پستی امریکا هم وارد کنید تا استور تشخیص نده شما ایرانی هستین.
خب وقتی اکانت رو ساختین وارد استور مایکروسافت توی ویندوز 10 میشین و لاگین میکنید با اکانتتون.برای دوستان مبتدی عرض کنم که استور مایکروسافت به صورت پیشفرض توی Taskbar و کنار منوی استارت هست که آیکون یه سبد خرید رو داره
توی صفحه بالا سمت راست عکس یه آدمک هست که روی اون کلیک میکنید و Sign In رو میزنید و یوزر و پسوردتون رو وارد میکنید
بعد از این کار عنوان مورد نظر رو توی استور پیدا میکنید و روی Install گوشه سمت چپ کلیک میکنید.خب بعد از اینکار میبینید بازی مورد نظر شروع به دانلود میکنه.برای برنامه های پولی شما باید از قبل گیفت کارت خریده باشین و توی حساب مایکروسافتتون ریخته باشین و میبینید که اون گوشه بجای گزینه Install قیمت بازی رو نوشته مثلا 29.99$ که روی اون کلیک میکنید و حتما حتما واسه خرید باید قند شکن امریکا داشته باشین.بعد از خرید یه چنتا تایید ازتون میخواد و اگه همه چی درست باشه بازی به درستی خریداری میشه و شروع با دانلود میکنه

خب از اونجایی که سرعت دانلود از استور مایکروسافت چون در نسخه های اولیش به سر میبره پایینه ما باید لینک دانلود رو بیرون بکشیم و با IDM دانلودش کنیم.

برای اینکار از برنامه زیر استفاده میشه به نام Fiddler Web Debugger
Frameworks+Fiddler
برنامه رو دانلود و نصب کنین

e98jqxer3qrp4d5sbyhu.jpg

نگران نباشین چون با گزینه های زیادی از این برنامه کار نداریم و این برنامه فقط لینک رو بهمون میده
خب وقتی شما از استور مایکروسافت در حال دانلود باشید میبینید که وقتی این برنامه در حال اجراست چنتا لینک داخل فیلد وسط این برنامه پدیدار میشن که یکی از این ها لینک دانلود بازی مورد نظر ما هستش.دقت کنید که پسوند فایل های دانلودی از استور مایکروسافت AppX هست
خب فایل رو که پیدا کردین روش راست کلیک میکنین و روی این گزینه کلیک میکنید تا لینکش کپی بشه و در اقدام بعدی لینک رو فقط درون برنامه Idm قرار میدین و شروع میکنین به دانلود

bc2mzkzts9ah9olwcmb5.jpg

عکس فوق فقط برای مثال هست

خب بعد از تموم شدن دانلود شما باید بازی رو به صورت دستی نصب کنید که برای اینکار یه سری کارا لازم هست که در ادامه توضیح میدم
ابتدا شما باید Developer mode رو فعال کنید روی ویندوز که از کنترل پنل وارد بخش آپدیت و امنیت میشید و گزینه رو طبق عکس فعال میکنید

bxqd1mpvtv1r68gxxsr5.jpg

مرحله فوق رو فقط یبار باید انجام بدین
خب میریم سراغ نصب بازی با Powershell
برای اجرای این برنامه کافیه اون رو سرچ کنید .از گزینه سرچ کنار منوی استارت پیداش کنید و اجرا کنید

بعد از اجرا شدن Powershell یه محیط مانند داس میبینید و توی اون این عبارت رو تایپ کنید

add-appxpackage

پشت این عبارت یدونه فاصله بدین و فولدر بازی دانلود شده رو پیدا کنید و فایل بازی با پسوند APPX رو از بنجرع محل فایل بازی با کلیک بگیرید و بکشید توی برنامه Powershell جلوی عبارت فوق که انگلیسی هست بعدش میبینید که آدرسش میاد توی برنامه Powershell و الان کافیه اینتر رو بزنید
بعد میبینید بازی شروع میکنه به نصب شدن و توی این مدت که بازی نصب میشه Powershell رو به هیچ عنوان نبندید
بعد از نصب بازی اون رو از منوی استارت اجرا کنید یا خیلی راحت سرچ کنید و پیداش کنید یا از خود استور اجراش کنید

امیدوارم مفید بوده باشه

تاپیک در صورت نیاز به روز و آپدیت خواهد شد

آپدیت 1

خب دوستان عزیز به یه سری نکات پی بردم که گفتم اینجا هم ذکر کنم بد نیست
خیلی از شماها ممکنه فایلای بازی رو از سایتای مختلف که به صورت پارت پارت گزاشتن دانلود کنید ولی بعد فایلا دانلود شد ببینید که یه Appx ساده نیست و فایلا از حال فشرده باز شدن و یه سری فایل و فولدر هستن
در این مرود هم مشکلی نیست و میشه بازیو نصب کرد و حجم دانلود شما الکی مصرف نشده
برای استفاده ا این فایلا بازم به Powershell نیاز داریم ولی قبلش باید به آدرس C:\Program Files\WindowApps دسترسی داشته باشیم.اول از همه باید بدونید که این پوشه مخفی هست پس باید قبلش از قسمت Folder And Search Options تیک نمایش فایلای مخفی رو زده باشید
اجازه دسترسی به این پوشه توسط ویندوز به هیچ عتوان داده نمیشه و شما حتی نمیتونید محتویاتشو هم ببینید چه برسه به کپی کردن فایل داخلش
خب برای دسترسی به این پوشه شما باید مالکیت پوشه رو به یوزر یا نام کاربری خودتون بدین
برای اینکار وارد Properties پوشه میشید از تب Security گزینه advanced رو انتخاب میکنید و

08-09-2012-11-30-36.jpg

بعدش Continue رو بزنید بعد از اون قسمت بالای پنجره Change رو بزنید بعدش طبق عکس زیر توی کادر Check Names رو بزنید و بعدشم Find Names و یوزر کاربری خودتون رو انتخاب کنید به طور مثال واسه من Sobhan بود

08-09-2012-11-41-21-400x203.jpg

بعدش اوکی میکنید یه تیک هست به نام Replace owner of subcontainers And objects حتما اینو میزنید و بعد هم اوکی میزنید.میبینید که یه عملیاتی مثل کپی در حال انجامه که این عملیات تغییر مالکیت هست

بعد از انجام این عملیات میبینید که پوشه WindowsApps و محتویاتش قابل دسترسه
کاری که شما باید انجام بدین اینه که پوشه برنامه مورد نظر با اسم دقیقش رو توی این فودر بریزید.به طور مثال اسم این پوشه واسه بازی Gears Of War Ultimate Editiion اسم این پوشه Microsoft.DeltaPC_1.6.0.0_x64__8 wekyb3d8bbwe هست
شما پوشه فوق رو توی پوشه WindowsApps میسازید و فایلای بازی یا برنامه که یه سری فولدر و فایل هست رو داخل این پوشه میریزید
بعد از این کار با Powershell کار داریم
روی پاورشل راست کلیک کنید و به عنوان Administrator اجراش کنید بعد از اون دستور زیر رو وارد کنید

Add-AppxPackage -register "C:\Program Files\WindowsApps\******\AppxManifest.xml" -DisableDevelopmentMode

در اینجا ستاره ها اسم پوشه مورد نظر ما هستن که اگه برای بازی Gears of War جایگزینشون کنیم به صورت زیر در میان

Add-AppxPackage -register "C:\Program Files\WindowsApps\Microsoft.DeltaPC_1.8.0.0_x64__8wekyb3d8bbwe\AppxManifest.xml" -DisableDevelopmentMode

اگه همه کارا رو صحیح انجام داده باشین میبینین که پاورشل نوشته Processing و چنتا دایره در حال پر شدن هستن.ممکنه وسط نصب دایره های یجایی گیر کنن و اضافه نشن که این مشکلی نیست .نصب هم یخورده طول میکشه پس شکیبا باشین
بعد از نصب میتونین برنامه یا بازی رو اجرا کنید

نکته مهم
نکته ای که باید خدمت شما دوستان عرض کنم این هست که اگه شما در حال دانلود از به صورت مستقیم از استور مایکروسافت یعنی فایل APPX باشید و مثلا دارید نسخه 1.5 بازی رو دانلود میکنید،یدفعه یه آپدیت بیاد و بازی بشه نسخه 1.6 ،مایکروسافت نسخه 1.5 بازی رو از روی سرورهاش حذف میکنه و نسخه 1.6 رو جایگزین اون میکنه پس شما دیگه نمیتونید ادامه دانلود رو بدید!!!!!!!
پس یا دانلودتون رو سریع تموم کنید یا صبر کنید آپدیت جدید بیاد و اون رو دانلود کنید

آپدیت 2
خب دوستان عزیز با منتشر شدن بروز رسانی 1607 ویندوز 10 استور ویندوز دستخوش تغییراتی شده و شاهد یه سری بهبود ها هستیم
از این بعد شما برای نصب appx نیازی به Powershell و تایپ دستور درون اون ندارید و با دبل کلیک روی فایل appx میتونید اون رو نصب کنید و جالب اینه که ویندوز ازتون سوال میکنه که توی کدوم درایو میخواین برنامه یا بازی رو نصب کنید!یه سری از دوستان با نصب بازی داخل درایو C مشکل داشتن بخاطر کمبود فضا و ... که دیگه این مشکل رو نخواهند داشت

Last edited by a moderator:

Mohammad@li

کاربر سایت
Sep 11, 2014
2,092
نام
MohammadAli
سلام
این استور واقعا اعصاب خوردکنه
هرچی بازی میزنم دانلود خطای 0x00000001 میده
کل اینترنت سرچ کردم تمام کارایی گفتم انجام دادم بازم گیر میده
ویندوز هم 11 هست
کسی تجربه ای داره کمک کنه
من این مشکلو بعد از ارتقا به ویندوز ۱۱ داشتم تمام راه حل های اینترنت رو به علاوه همین راه حل بالا که بهتون پیشنهاد دادن انجام دادم و حل نشد. تنها راهی که جواب داد کلین اینستال کردن همون ویندوز ۱۱ بود.

SHAM

کاربر سایت
Nov 22, 2008
306
من این مشکلو بعد از ارتقا به ویندوز ۱۱ داشتم تمام راه حل های اینترنت رو به علاوه همین راه حل بالا که بهتون پیشنهاد دادن انجام دادم و حل نشد. تنها راهی که جواب داد کلین اینستال کردن همون ویندوز ۱۱ بود.

ممنون بابت پاسخگویی دوستان همه راه حل ها را رفتم بازم نمیشه روی تعداد کمی از بازی ها مشکلی نداره ولی روی اکثر بازی ها مشکل داره و ارور میده

منظورتون از کلین اینستال کردن ویندوز 11 متوجه نشدم

منظورتون استفاده از ویندوز 10 هست؟

Mohammad@li

کاربر سایت
Sep 11, 2014
2,092
نام
MohammadAli
ممنون بابت پاسخگویی دوستان همه راه حل ها را رفتم بازم نمیشه روی تعداد کمی از بازی ها مشکلی نداره ولی روی اکثر بازی ها مشکل داره و ارور میده

منظورتون از کلین اینستال کردن ویندوز 11 متوجه نشدم

منظورتون استفاده از ویندوز 10 هست؟
از سایت ماکروسافت Media Creation Tool رو دانلود کنید ویندوز ۱۱ رسمی رو روی یه فلش ۸ گیگ ذخیره کنید و بعدش موقع نصب Keep Nothing رو بزنید. قبلش از فایلاتون رو یه هارد اکسترنال بک آپ بگیرید.
کلین اینستال یعنی پاک کردن همه چی و نصب یه ویندوز کاملا جدید. من همون ویندوز ۱۱ رو دوباره نصب کردم.
برای منم بعضی بازیا مثل Sea of thieves یا Forza Horizon 4 مشکلی نداشت ولی اکثر بازیا این ارور رو میدادن.

• Like
Reactions: SHAM

SHAM

کاربر سایت
Nov 22, 2008
306
از سایت ماکروسافت Media Creation Tool رو دانلود کنید ویندوز ۱۱ رسمی رو روی یه فلش ۸ گیگ ذخیره کنید و بعدش موقع نصب Keep Nothing رو بزنید. قبلش از فایلاتون رو یه هارد اکسترنال بک آپ بگیرید.
کلین اینستال یعنی پاک کردن همه چی و نصب یه ویندوز کاملا جدید. من همون ویندوز ۱۱ رو دوباره نصب کردم.
برای منم بعضی بازیا مثل Sea of thieves یا Forza Horizon 4 مشکلی نداشت ولی اکثر بازیا این ارور رو میدادن.
ممنون iso ویندوز از سایت دانلودها گرفتم و همینطور نصب کردم ولی فعلا گیر داده
زدم از خود سایت ماکروسافت دانلود بشه نصب کنم ببینم مشکل برطرف میشه یا نه

Assassin's Creed

کاربر سایت
Jun 24, 2006
1,320
نام
محمد امین
هیچ راهی برای حل این مشکل سرعت دانلود نیست؟ :|
سرعت دانلود من دیگه زیر 700 یا 800 کیلوبایت نمیاد شبا هم که همراه اول روی 3 و 4 مگ ولی با استور اینطور دانلود میکنه :|
البته این برنامه Xbox با استورم همینه
1637342583394.png

• Poker Face
Reactions: Annunaki ™

Gotham Knight

کاربر سایت
Nov 28, 2012
1,082

SHAM

کاربر سایت
Nov 22, 2008
306
هیچ راهی برای حل این مشکل سرعت دانلود نیست؟ :|
سرعت دانلود من دیگه زیر 700 یا 800 کیلوبایت نمیاد شبا هم که همراه اول روی 3 و 4 مگ ولی با استور اینطور دانلود میکنه :|
البته این برنامه Xbox با استورم همینه
View attachment 233101
واقعا خیلی عذاب میده
تاحالا همش ارور میداد برای دانلود حالا سرعت دانلود افتضاحه مثل شما

SHAM

کاربر سایت
Nov 22, 2008
306
ممنون بابت راهنماییتون
هروقت می خوام ویندوز نصب کنم درایو ویندوز فرمت میکنم
با اینکه ویندوز 11 از سایت دانلودها گرفتم نسخه بدون دستکاری توی فایل ویندوز
کلا همش استور ارور بود

مستقیم از سایت ماکرو دانلود کردم
مشکل حل شد
ولی العان دانلود میکنه سرعت دانلود افتضاحه

واقعا موندم ماکرو چی ساخته

Assassin's Creed

کاربر سایت
Jun 24, 2006
1,320
نام
محمد امین
واقعا خیلی عذاب میده
تاحالا همش ارور میداد برای دانلود حالا سرعت دانلود افتضاحه مثل شما
اره دقیقا دیروز میخواستم Gears نصب کنم همش ارور 0x000000001 میداد :| صد مدل راه حل نوشته بودن تا بلاخره موفق شدم با ریست کردن کل نتوورک ویندوز ارور رو رفع کنم!

SHAM

کاربر سایت
Nov 22, 2008
306
حرف شما درسته ولی نه تا زمانی که استور مضخرفشون رو درست کن 80 گیگ بازی دانلود میکنهی با سرعت نابود 3 روز طول میکشه اخر سر تو 99% corrupt میشه
سالانه هفتاد؟ چطور؟
آره 70 دلار البته
میخری بعد بازی هایی که رو استور میاد رو میری کرکی میگیری چون تا میای دانلود کنی 40 بار قطع میشه پاک میشه.

بازی های کمپین دار که روی استور میاد رو حتما باید کرکی رفت وگرنه پیر میشی : )
ی استور درست کردن برا خودشون . دورهم میشینن سالی چس دلار میدن لذتشو میبرن
بدرد من و شمای جهان سومی نمیخوره . ایرانی جماعت باید همیشه تو محدودیت معذوریت باشه به هر نحوی و به هر بهانه ای .

سلام
توی تایپیک کرک نشد بگم اینجا مطلب آوردم
خودمم خیلی درگیر این استور بودم ولی یکم باید باهاش کار کرد تا دستت بیاد چطوریه بعضی اوقات خطاهای کوچکی هم میبینی با یک سرچ راهش دستت میاد
العان خودم به راحتی با بالاترین سرعتی که خطم جواب میده دانلود میکنم فقط تنها مسئله اینه اولی شروع به دانلود میکنه سرعت خیلی پایینه کمتر از یک دقیقه از شروع دانلود گذشت سرعت خوب میشه
استور هم خیلی مشکل داشت با آپدیتی که شده خیلی از مشکلاتش رفع شده راحت دانلود قطع میکنم چندروز بعد میام ادامه دانلود میزارم بدون هیچ مشکلی بدون قطع شدن و پاک شدن بازی

قیمت گیم پس سالانه 70000 تومان روی کامپیوتر اگرم خواستین پیام خصوصی بدین براتون آدرس سایت بفرستم
قیمت پایینشم چون اشتراکی هست اکانت خودشون روی استور میزارن و اکانت شما روی برنامه xbox اینطوری شما به تمامی بازی های گیم پس دسترسی دارین با اکانت خودتان و آنلاین فقط دسترسی به بازی های ea play ندارین

70 تومانم فورتزا و مورتال 11 را آنلاین بازی کردن خیلی بیشتر از این ها ارزش داره
بماند استرس کرک شدن بازی ها و آپدیت بازی ها را هم دیگه ندارین

Assassin's Creed

کاربر سایت
Jun 24, 2006
1,320
نام
محمد امین
سلام
توی تایپیک کرک نشد بگم اینجا مطلب آوردم
خودمم خیلی درگیر این استور بودم ولی یکم باید باهاش کار کرد تا دستت بیاد چطوریه بعضی اوقات خطاهای کوچکی هم میبینی با یک سرچ راهش دستت میاد
العان خودم به راحتی با بالاترین سرعتی که خطم جواب میده دانلود میکنم فقط تنها مسئله اینه اولی شروع به دانلود میکنه سرعت خیلی پایینه کمتر از یک دقیقه از شروع دانلود گذشت سرعت خوب میشه
استور هم خیلی مشکل داشت با آپدیتی که شده خیلی از مشکلاتش رفع شده راحت دانلود قطع میکنم چندروز بعد میام ادامه دانلود میزارم بدون هیچ مشکلی بدون قطع شدن و پاک شدن بازی

قیمت گیم پس سالانه 70000 تومان روی کامپیوتر اگرم خواستین پیام خصوصی بدین براتون آدرس سایت بفرستم
قیمت پایینشم چون اشتراکی هست اکانت خودشون روی استور میزارن و اکانت شما روی برنامه xbox اینطوری شما به تمامی بازی های گیم پس دسترسی دارین با اکانت خودتان و آنلاین فقط دسترسی به بازی های ea play ندارین

70 تومانم فورتزا و مورتال 11 را آنلاین بازی کردن خیلی بیشتر از این ها ارزش داره
بماند استرس کرک شدن بازی ها و آپدیت بازی ها را هم دیگه ندارین
والا من الان یک ساله خریدم و هم هیلو رو رفتم کرکی نصب کردم هم فورزا رو! کلا چیز مزخرفیه بدترین بخش داستانش این هست که مثلا 90 گیگ فورزا رو گرفتم ساعت 11 صبح نت همراه اول قطع شده! شب که دوباره زدم بگیره از نو گرفت : )
یعنی چی؟ کلا من همیشه اورجین EA رو بد میدونستم یعنی استیم رو یک استاندارد بدونیم اورجین 15 هزار برابر زیرشه، بعد استور به اورجین میگه زکی! یک غول برنامه نویسی دنیا یک استور مث آدم نمیتونه بسازه یعنی؟ حالا میگیم ما تحریم هستیم مشکل داریم شما تو اینترنت بزنی خیلی ها که خارج هستن همین مشکل دارن، این ارور که موقع دانلود بازی میده رو من جستجو کردم ملت تو ردیت خیلی ها مشکل داشتن اکثرا مجبور میشدن ویندوز عوض کنند یعنی ربطی به منطقه و کشور و... نداره یکباره هوس میکنه نزاره بازی کنی

بعد من واقعا سوال فنی شده برام چه طوریه که مثلا همین استور یا بتل نت که اینها هم شرکت های امریکایی هستن اجازه دانلود و ... میدن به ایرانی ها ولی استور و اورجین و... میبندن؟

• Like
Reactions: masoud101

SHAM

کاربر سایت
Nov 22, 2008
306
والا من الان یک ساله خریدم و هم هیلو رو رفتم کرکی نصب کردم هم فورزا رو! کلا چیز مزخرفیه بدترین بخش داستانش این هست که مثلا 90 گیگ فورزا رو گرفتم ساعت 11 صبح نت همراه اول قطع شده! شب که دوباره زدم بگیره از نو گرفت : )
یعنی چی؟ کلا من همیشه اورجین EA رو بد میدونستم یعنی استیم رو یک استاندارد بدونیم اورجین 15 هزار برابر زیرشه، بعد استور به اورجین میگه زکی! یک غول برنامه نویسی دنیا یک استور مث آدم نمیتونه بسازه یعنی؟ حالا میگیم ما تحریم هستیم مشکل داریم شما تو اینترنت بزنی خیلی ها که خارج هستن همین مشکل دارن، این ارور که موقع دانلود بازی میده رو من جستجو کردم ملت تو ردیت خیلی ها مشکل داشتن اکثرا مجبور میشدن ویندوز عوض کنند یعنی ربطی به منطقه و کشور و... نداره یکباره هوس میکنه نزاره بازی کنی

بعد من واقعا سوال فنی شده برام چه طوریه که مثلا همین استور یا بتل نت که اینها هم شرکت های امریکایی هستن اجازه دانلود و ... میدن به ایرانی ها ولی استور و اورجین و... میبندن؟
حرف شما را قبول دارم بدترین استور کامپیوتر هست
بهترین استور اول استیم بعد یوپلی بقیه همه یک مشکلاتی دارن
دانلود هم بعضی اوقات میزنه از اول ولی بعداز مدتی دانلود کرد درصد دانلود یکدفعه بالا میره
چون نتم نامحدوده کارم شده بازی های گیم پس دانلود کردن امتحان کردنش و پاک کردن :o از آن موقع که کار با استور دستم آمده مشکل خاصی نداشتم باهاش
Untitled.jpg

این سرعت دانلود خودم از استور با خط adsl 10mb

• Like
Reactions: Assassin's Creed

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,364
نام
Majid
خب من یک غلطی کردم اومدم فورتزا رو منتقل کنم یک درایو دیگه، اومد فایل 107 گیگی تو درایو ویندوز WindowsApps\MSIXVC درست کرد بعد دقیقا همونو تو اون درایوی که قرار بود منتقل کنه هم درست کرد :|
حالا نه بازی اجرا میشه نه میشه پاکش کرد، فایلای خود بازیو هم دارم حالا راهی نیست بشه زنده کرد اینو؟ :D

Sir Daniel

کاربر سایت
Mar 22, 2017
1,103
خب من یک غلطی کردم اومدم فورتزا رو منتقل کنم یک درایو دیگه، اومد فایل 107 گیگی تو درایو ویندوز WindowsApps\MSIXVC درست کرد بعد دقیقا همونو تو اون درایوی که قرار بود منتقل کنه هم درست کرد :|
حالا نه بازی اجرا میشه نه میشه پاکش کرد، فایلای خود بازیو هم دارم حالا راهی نیست بشه زنده کرد اینو؟ :D
خداییش توی این مورد من اخیرا چندین بار بازیای مختلفو منتقل کردم مشکلی نداشته
شما از طریق همون Uninstall or change a program روی آیکون بازی گزینه Move رو زدی دیگه؟؟
اینجور مواقع App Settings بازی رو از منوی استارت پیدا کنی، اول Repair رو بزن و بعد اگر نشد Reset معمولا مشکلاتو حل میکنه
گزینه آخرم یه ذره شروع به دانلود بازی کن توی اون درایو مدنظر، شاید یه دفعه کل بازی رو بشناسه!!
در ضمن کلا بیخیال اون MSIXVC شو، برنامه نویسای خود مایکروسافت هم از سازوکار اون پوشه و محتویاتش اطلاع دقیقی ندارن!!

• Like
Reactions: majidred2011

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,364
نام
Majid
خداییش توی این مورد من اخیرا چندین بار بازیای مختلفو منتقل کردم مشکلی نداشته
شما از طریق همون Uninstall or change a program روی آیکون بازی گزینه Move رو زدی دیگه؟؟
اینجور مواقع App Settings بازی رو از منوی استارت پیدا کنی، اول Repair رو بزن و بعد اگر نشد Reset معمولا مشکلاتو حل میکنه
گزینه آخرم یه ذره شروع به دانلود بازی کن توی اون درایو مدنظر، شاید یه دفعه کل بازی رو بشناسه!!
در ضمن کلا بیخیال اون MSIXVC شو، برنامه نویسای خود مایکروسافت هم از سازوکار اون پوشه و محتویاتش اطلاع دقیقی ندارن!!
آره با Move، در واقع نباید مشکلی میداشت نمیدونم چه مشکلی وسط کار پیش اومد که تصمیم گرفت اینطوری کنه :D
بعد از این قضیه کلا گزینه Move واسه فورتزا خاموش شد، Uninstall ـم میزدی نمیزاشت پاک کنی اومدم از اپ ایکس باکس دوباره بزنم دانلود به امید اینکه بشناسه فایلارو الان نگاه کردم میبینم زده پاک کرده دیگه اسمش تو App ـامم نیست ولی اون فایل 107 گیگیه هنوز سرجاشه و از شرشم نمیشه خلاص شد حداقل فضا باز شه :))

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر