[Windows Store [Xbox - PC Gamepass فروشگاه رسمی Microsoft

سلام به همه دوستان

با توجه به راه اندازی استور ویندوز 10 و انحصاری شدن عناوین AAA مایکروسافت روی این استور مثل Gears Of War Ultimate Edition و Quantom Break بعضی از دوستان برای خرید و دانلود از این استور مشکلاتی دارن که در این تاپیک سعی بر جواب دادن به سوال هاشون و آموزش های لازم رو دارم

خب بریم سر اصل مطلب

برای دانلود از استور مایکروسافت شما ابتدا باید یک عدد اکانت مایکروسافت از لینک زیر بسازید

http://account.live.com
دقت کنید هنگام ساخت اکانت باید همه مشخصات به جز اسم رو فیک وارد کنید و کشور رو امریکا انتخاب کنید آدرس و کد پستی امریکا هم وارد کنید تا استور تشخیص نده شما ایرانی هستین.
خب وقتی اکانت رو ساختین وارد استور مایکروسافت توی ویندوز 10 میشین و لاگین میکنید با اکانتتون.برای دوستان مبتدی عرض کنم که استور مایکروسافت به صورت پیشفرض توی Taskbar و کنار منوی استارت هست که آیکون یه سبد خرید رو داره
توی صفحه بالا سمت راست عکس یه آدمک هست که روی اون کلیک میکنید و Sign In رو میزنید و یوزر و پسوردتون رو وارد میکنید
بعد از این کار عنوان مورد نظر رو توی استور پیدا میکنید و روی Install گوشه سمت چپ کلیک میکنید.خب بعد از اینکار میبینید بازی مورد نظر شروع به دانلود میکنه.برای برنامه های پولی شما باید از قبل گیفت کارت خریده باشین و توی حساب مایکروسافتتون ریخته باشین و میبینید که اون گوشه بجای گزینه Install قیمت بازی رو نوشته مثلا 29.99$ که روی اون کلیک میکنید و حتما حتما واسه خرید باید قند شکن امریکا داشته باشین.بعد از خرید یه چنتا تایید ازتون میخواد و اگه همه چی درست باشه بازی به درستی خریداری میشه و شروع با دانلود میکنه

خب از اونجایی که سرعت دانلود از استور مایکروسافت چون در نسخه های اولیش به سر میبره پایینه ما باید لینک دانلود رو بیرون بکشیم و با IDM دانلودش کنیم.

برای اینکار از برنامه زیر استفاده میشه به نام Fiddler Web Debugger
Frameworks+Fiddler
برنامه رو دانلود و نصب کنین

e98jqxer3qrp4d5sbyhu.jpg

نگران نباشین چون با گزینه های زیادی از این برنامه کار نداریم و این برنامه فقط لینک رو بهمون میده
خب وقتی شما از استور مایکروسافت در حال دانلود باشید میبینید که وقتی این برنامه در حال اجراست چنتا لینک داخل فیلد وسط این برنامه پدیدار میشن که یکی از این ها لینک دانلود بازی مورد نظر ما هستش.دقت کنید که پسوند فایل های دانلودی از استور مایکروسافت AppX هست
خب فایل رو که پیدا کردین روش راست کلیک میکنین و روی این گزینه کلیک میکنید تا لینکش کپی بشه و در اقدام بعدی لینک رو فقط درون برنامه Idm قرار میدین و شروع میکنین به دانلود

bc2mzkzts9ah9olwcmb5.jpg

عکس فوق فقط برای مثال هست

خب بعد از تموم شدن دانلود شما باید بازی رو به صورت دستی نصب کنید که برای اینکار یه سری کارا لازم هست که در ادامه توضیح میدم
ابتدا شما باید Developer mode رو فعال کنید روی ویندوز که از کنترل پنل وارد بخش آپدیت و امنیت میشید و گزینه رو طبق عکس فعال میکنید

bxqd1mpvtv1r68gxxsr5.jpg

مرحله فوق رو فقط یبار باید انجام بدین
خب میریم سراغ نصب بازی با Powershell
برای اجرای این برنامه کافیه اون رو سرچ کنید .از گزینه سرچ کنار منوی استارت پیداش کنید و اجرا کنید

بعد از اجرا شدن Powershell یه محیط مانند داس میبینید و توی اون این عبارت رو تایپ کنید

add-appxpackage

پشت این عبارت یدونه فاصله بدین و فولدر بازی دانلود شده رو پیدا کنید و فایل بازی با پسوند APPX رو از بنجرع محل فایل بازی با کلیک بگیرید و بکشید توی برنامه Powershell جلوی عبارت فوق که انگلیسی هست بعدش میبینید که آدرسش میاد توی برنامه Powershell و الان کافیه اینتر رو بزنید
بعد میبینید بازی شروع میکنه به نصب شدن و توی این مدت که بازی نصب میشه Powershell رو به هیچ عنوان نبندید
بعد از نصب بازی اون رو از منوی استارت اجرا کنید یا خیلی راحت سرچ کنید و پیداش کنید یا از خود استور اجراش کنید

امیدوارم مفید بوده باشه

تاپیک در صورت نیاز به روز و آپدیت خواهد شد

آپدیت 1

خب دوستان عزیز به یه سری نکات پی بردم که گفتم اینجا هم ذکر کنم بد نیست
خیلی از شماها ممکنه فایلای بازی رو از سایتای مختلف که به صورت پارت پارت گزاشتن دانلود کنید ولی بعد فایلا دانلود شد ببینید که یه Appx ساده نیست و فایلا از حال فشرده باز شدن و یه سری فایل و فولدر هستن
در این مرود هم مشکلی نیست و میشه بازیو نصب کرد و حجم دانلود شما الکی مصرف نشده
برای استفاده ا این فایلا بازم به Powershell نیاز داریم ولی قبلش باید به آدرس C:\Program Files\WindowApps دسترسی داشته باشیم.اول از همه باید بدونید که این پوشه مخفی هست پس باید قبلش از قسمت Folder And Search Options تیک نمایش فایلای مخفی رو زده باشید
اجازه دسترسی به این پوشه توسط ویندوز به هیچ عتوان داده نمیشه و شما حتی نمیتونید محتویاتشو هم ببینید چه برسه به کپی کردن فایل داخلش
خب برای دسترسی به این پوشه شما باید مالکیت پوشه رو به یوزر یا نام کاربری خودتون بدین
برای اینکار وارد Properties پوشه میشید از تب Security گزینه advanced رو انتخاب میکنید و

08-09-2012-11-30-36.jpg

بعدش Continue رو بزنید بعد از اون قسمت بالای پنجره Change رو بزنید بعدش طبق عکس زیر توی کادر Check Names رو بزنید و بعدشم Find Names و یوزر کاربری خودتون رو انتخاب کنید به طور مثال واسه من Sobhan بود

08-09-2012-11-41-21-400x203.jpg

بعدش اوکی میکنید یه تیک هست به نام Replace owner of subcontainers And objects حتما اینو میزنید و بعد هم اوکی میزنید.میبینید که یه عملیاتی مثل کپی در حال انجامه که این عملیات تغییر مالکیت هست

بعد از انجام این عملیات میبینید که پوشه WindowsApps و محتویاتش قابل دسترسه
کاری که شما باید انجام بدین اینه که پوشه برنامه مورد نظر با اسم دقیقش رو توی این فودر بریزید.به طور مثال اسم این پوشه واسه بازی Gears Of War Ultimate Editiion اسم این پوشه Microsoft.DeltaPC_1.6.0.0_x64__8 wekyb3d8bbwe هست
شما پوشه فوق رو توی پوشه WindowsApps میسازید و فایلای بازی یا برنامه که یه سری فولدر و فایل هست رو داخل این پوشه میریزید
بعد از این کار با Powershell کار داریم
روی پاورشل راست کلیک کنید و به عنوان Administrator اجراش کنید بعد از اون دستور زیر رو وارد کنید

Add-AppxPackage -register "C:\Program Files\WindowsApps\******\AppxManifest.xml" -DisableDevelopmentMode

در اینجا ستاره ها اسم پوشه مورد نظر ما هستن که اگه برای بازی Gears of War جایگزینشون کنیم به صورت زیر در میان

Add-AppxPackage -register "C:\Program Files\WindowsApps\Microsoft.DeltaPC_1.8.0.0_x64__8wekyb3d8bbwe\AppxManifest.xml" -DisableDevelopmentMode

اگه همه کارا رو صحیح انجام داده باشین میبینین که پاورشل نوشته Processing و چنتا دایره در حال پر شدن هستن.ممکنه وسط نصب دایره های یجایی گیر کنن و اضافه نشن که این مشکلی نیست .نصب هم یخورده طول میکشه پس شکیبا باشین
بعد از نصب میتونین برنامه یا بازی رو اجرا کنید

نکته مهم
نکته ای که باید خدمت شما دوستان عرض کنم این هست که اگه شما در حال دانلود از به صورت مستقیم از استور مایکروسافت یعنی فایل APPX باشید و مثلا دارید نسخه 1.5 بازی رو دانلود میکنید،یدفعه یه آپدیت بیاد و بازی بشه نسخه 1.6 ،مایکروسافت نسخه 1.5 بازی رو از روی سرورهاش حذف میکنه و نسخه 1.6 رو جایگزین اون میکنه پس شما دیگه نمیتونید ادامه دانلود رو بدید!!!!!!!
پس یا دانلودتون رو سریع تموم کنید یا صبر کنید آپدیت جدید بیاد و اون رو دانلود کنید

آپدیت 2
خب دوستان عزیز با منتشر شدن بروز رسانی 1607 ویندوز 10 استور ویندوز دستخوش تغییراتی شده و شاهد یه سری بهبود ها هستیم
از این بعد شما برای نصب appx نیازی به Powershell و تایپ دستور درون اون ندارید و با دبل کلیک روی فایل appx میتونید اون رو نصب کنید و جالب اینه که ویندوز ازتون سوال میکنه که توی کدوم درایو میخواین برنامه یا بازی رو نصب کنید!یه سری از دوستان با نصب بازی داخل درایو C مشکل داشتن بخاطر کمبود فضا و ... که دیگه این مشکل رو نخواهند داشت

Last edited by a moderator:

Sir Daniel

کاربر سایت
Mar 22, 2017
1,103
این مورد پاک نمیشه، این یک باگه تو ویندوز استور که میزنه 140 گیگ یا 100 گیگ از بازی رو باید از اول دانلود کنی، نزدیک 30 مگ از بازی دانلود دوباره میشه به خاطر تایید کردن فایل های بازی ، دوباره بازی نصب میشه، این درست نشون ندادن این پروسه نصب باعث میشه فکر کنی بازی حذف شده در صورتی که اگه بری درایو بازی میبینی که حجم بازی هستش، خودم به صراحت چند مورد این شکلی برام پیش اومده که بعد از دانلود کردن 30 تا 40 مگ بازی دورباه نصب شده بدون هیچ مشکلی...:D
توی اون مورد گیرز اتفاقا حجم درایومو چکم کردم که صد خورده ای گیگ پریده بود!!
برای من با وجود غیرفعال کردن آپدیت خودکار بعضی بازیارو بازم خودکار آپدیت میکنه!! شاهکاریه اصن

هیچ راهی برای اینکه از بازی بک آپ بگیریم یا لا اقل کپی بگیریم هست ؟
اون فولدر APP های مایکروسافتو (با توجه به اینکه توی کدوم درایوته) می تونی مطابق این لینک دسترسیتو بهش باز کنی و فولدرها و فایل های بازی هاتو ببینی و کپی بگیری، منتهی تا حالا تست نکردم که اگه ازشون کپی بگیری جناب استور بعدا می شناسشون یا نه!!

z2s sas

Fear Inoculum
کاربر سایت
Jun 15, 2008
1,772
اون فولدر APP های مایکروسافتو (با توجه به اینکه توی کدوم درایوته) می تونی مطابق این لینک دسترسیتو بهش باز کنی و فولدرها و فایل های بازی هاتو ببینی و کپی بگیری، منتهی تا حالا تست نکردم که اگه ازشون کپی بگیری جناب استور بعدا می شناسشون یا نه!!
نه نمیشناسه.
به روش این لینکی که گذاشتی کپی هم نمیشه کرد متاسفانه.
هرچند کپی کردن فایلها به هیچ دردی نمیخوره ولی به هر حال بعد از انتقال پرمیشن باید به روش زیر برای تغییرات در فولدر استفاده کرد:
Code:
 icacls "%ProgramFiles%\WindowsApps" /grant Administrators:F
 icacls "%ProgramFiles%\WindowsApps" /grant Administrators:F /t
تازه اینم بگیر نگیر داره. الان تست کردم بازهم اجازه کپی کردن نمیده. نمیدونم داستان این فولدر کذایی چیه. ربطی به آپدیت ویندوز داره یا چی...

• Like
Reactions: Natural Killer

Rohshen

کاربر سایت
Jun 30, 2016
1,651
تا الان نزدیک 2 ترابایت بازی از استور مایکروسافت دانلود کردم، اکثر 90 درصد مواقعه پیش اومده بازی تو 90 در صد یا 95 درصد PAUSE شده و روز بعد بدون هیچ مشکلی از ادامش دانلود رو شروع کردم، تنها مشکلی که با استور دارم بازی گرز 5 هست که سر هر اپدیتش مجبور میشم کل بازی رو از اول دانلود کنم -_- یک بار درست نصب نمیشه، یک بار اپدیت تموم میشه میریم تو بازی همون مشکل دانلود نشدن هست...بهترین کار این هست که بعد از این که دانلود شدن اپدیت شدن خودکار رو غیر فعال کنیم.

Sir Daniel

این مورد پاک نمیشه، این یک باگه تو ویندوز استور که میزنه 140 گیگ یا 100 گیگ از بازی رو باید از اول دانلود کنی، نزدیک 30 مگ از بازی دانلود دوباره میشه به خاطر تایید کردن فایل های بازی ، دوباره بازی نصب میشه، این درست نشون ندادن این پروسه نصب باعث میشه فکر کنی بازی حذف شده در صورتی که اگه بری درایو بازی میبینی که حجم بازی هستش، خودم به صراحت چند مورد این شکلی برام پیش اومده که بعد از دانلود کردن 30 تا 40 مگ بازی دورباه نصب شده بدون هیچ مشکلی...:D

مثلا من خودم سر همین اپدیت اخری گرز نصب کردم زده بود 140 گیگ باید دانلود بشه، در صورتی که بعد از 15 گیگ دانلود از اون 140 گیگ بازی نصب شد.
چند روز پیش gears4 رو اومدم بگیرم حجمش ۱۴۰ گیگ هست.۴۰ گیگ گرفته بود شب گذاشتم دانلود صبح دیدم میخواد از اول بگیره و pc خاموش شده بود (احتمالا به دلیل قطع برق )دوباره گذاشتم ادامه بده دانلود و ۲ گیگ گرفت ولی همچنان ۲ گیگ از ۱۴۰ گیگ زده بود گرفته.یعنی شما میگی 100 گیگ دیگه بگیرم بازی بعد 100 گیگ ۱۰۰ درصد میشه؟۴۰ گیگی که گرفتمو آخرش حساب میکنه تو لانچر؟

Sir Daniel

کاربر سایت
Mar 22, 2017
1,103
نه نمیشناسه.
به روش این لینکی که گذاشتی کپی هم نمیشه کرد متاسفانه.
هرچند کپی کردن فایلها به هیچ دردی نمیخوره ولی به هر حال بعد از انتقال پرمیشن باید به روش زیر برای تغییرات در فولدر استفاده کرد:
Code:
 icacls "%ProgramFiles%\WindowsApps" /grant Administrators:F
icacls "%ProgramFiles%\WindowsApps" /grant Administrators:F /t
تازه اینم بگیر نگیر داره. الان تست کردم بازهم اجازه کپی کردن نمیده. نمیدونم داستان این فولدر کذایی چیه. ربطی به آپدیت ویندوز داره یا چی...
چرا برای من که کپی می کنه
فولدر یکی از بازی ها رو انتخاب کن، اونایی که حجماشون در حد کیلوبایته رو کپی نمی کنه!
بعد یه فولدر مشکوکی هم هست به اسم MSIXVC که اینم حجمش خیلی زیاده و یکسری از دیتاهای بازی ها توشه ظاهرا، مواظب باشید پاکش نکنید و الا ممکنه بازی تون به مشکل بخوره

Untitled.jpg

• Like
Reactions: Natural Killer

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,995
نام
احمد
چند روز پیش gears4 رو اومدم بگیرم حجمش ۱۴۰ گیگ هست.۴۰ گیگ گرفته بود شب گذاشتم دانلود صبح دیدم میخواد از اول بگیره و pc خاموش شده بود (احتمالا به دلیل قطع برق )دوباره گذاشتم ادامه بده دانلود و ۲ گیگ گرفت ولی همچنان ۲ گیگ از ۱۴۰ گیگ زده بود گرفته.یعنی شما میگی 100 گیگ دیگه بگیرم بازی بعد 100 گیگ ۱۰۰ درصد میشه؟۴۰ گیگی که گرفتمو آخرش حساب میکنه تو لانچر؟
بله امکان داره، ولی این مورد رو که دستی PAUSE نکردی ممکن کلا فایل ها رو از اول دانلود کنه، حتما باید PAUSE کنی چون اگر ERROR بده موقعه دانلود متسفانه از اول دانلود میکنه!

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,995
نام
احمد
تقریبا نزدیک 2 /3 ماهه دارم رو ویندوز 10 بازی میکنم، اندازه 20 ساله ای که تو عمرم گیم زدم، اینقدر کرش، و مشکلات و زجر کشی و خراب شدن فایل بازی ها و غیره ندیده بودم، سانست رو داشتم بازی میکردم، تقریبا 80 درصد تمام ایتم ها و چلنج ها ، اونم چه چلنج های سخت و درد ناکی، رو رد کرده بودم تقریبا یک روز دیگه میخواست بازی 100 درصد بشه، الان امروز اومدم بازی کنم بازی اصلا بالا نمیاد، یا اگر بالا میاد صفحه سیاه میشه، واقعا بشدت ناراحتم یعنی در حدی که میگم سیستم رو با تمام و کمالش با تبر بزنم تیکه تیکه کنم خوردش کنم بندازم تو جوب ، چند روزه یک تنه مشغول این بازی بودم به امید واقعا لذت بردن ازش ولی واقعا اینقدر کرش و مشکلات و غیره دیدم شده عذاب:| جالبه که بازی حتی با نصب و حذف کردنش، و اپدیت ویندوز و درایور گرافیک و غیره هم درست نشد:| این بازی رو استیم داشتم 10 ساعت بازیش کردم کوچیک ترین مشکلی نداشتم، اون از نیر بعد از اپدیتش کلا بازی مشکل ریجیستر پیدا کرد و اصلا میگفت داخل اکانت گیم پس نیست، جالبه مشکلات بازی اینقدر عجیبن که شاید به تعداد انگشت های دست برای هر کسی بصورت راندوم پیش بیاد، راه حل های که تو فروم های مایکروسافت کذاشتن جکی بیش نیستن، کلا کل بازی های گیم پس رو حذف کردم، این عقبه ای که مایکروسافت رو ویندوز ده درست کرده، صد برابر بدتر از فرزند ناخلفش گیم لایو ویندوز هست، دیونه که نیستم یک بازی رو استارت کنم اواسط یا اواخر بازی بعد از کلی تلاش شروع کنه به کرش و این مشکلات تا الان سر 4 بازی این طوری شدم...قرار بود تا یک مدت رو اکانت ایکس باکس بازی کنم، ولی دیگه تا ابد روش بازی نمیکنم مگر این که بازی هاش رو استیمم لینک شده باشن.
این لعنتی رو من خیال میکردم میخواد رقیب استیم بشه، واقعا استیم رو از PC گیمینگ بگیری ، PC گیمینگ به درد لای جرز میخوره، حتی اون اپیک بدرد نخور هم صد برابر بهتر از اینه...

آخرین ویرایش:

Sir Daniel

کاربر سایت
Mar 22, 2017
1,103
تقریبا نزدیک 2 /3 ماهه دارم رو ویندوز 10 بازی میکنم، اندازه 20 ساله ای که تو عمرم گیم زدم، اینقدر کرش، و مشکلات و زجر کشی و خراب شدن فایل بازی ها و غیره ندیده بودم، سانست رو داشتم بازی میکردم، تقریبا 80 درصد تمام ایتم ها و چلنج ها ، اونم چه چلنج های سخت و درد ناکی، رو رد کرده بودم تقریبا یک روز دیگه میخواست بازی 100 درصد بشه، الان امروز اومدم بازی کنم بازی اصلا بالا نمیاد، یا اگر بالا میاد صفحه سیاه میشه، واقعا بشدت ناراحتم یعنی در حدی که میگم سیستم رو با تمام و کمالش با تبر بزنم تیکه تیکه کنم خوردش کنم بندازم تو جوب ، چند روزه یک تنه مشغول این بازی بودم به امید واقعا لذت بردن ازش ولی واقعا اینقدر کرش و مشکلات و غیره دیدم شده عذاب:| جالبه که بازی حتی با نصب و حذف کردنش، و اپدیت ویندوز و درایور گرافیک و غیره هم درست نشد:| این بازی رو استیم داشتم 10 ساعت بازیش کردم کوچیک ترین مشکلی نداشتم، اون از نیر بعد از اپدیتش کلا بازی مشکل ریجیستر پیدا کرد و اصلا میگفت داخل اکانت گیم پس نیست، جالبه مشکلات بازی اینقدر عجیبن که شاید به تعداد انگشت های دست برای هر کسی بصورت راندوم پیش بیاد، راه حل های که تو فروم های مایکروسافت کذاشتن جکی بیش نیستن، کلا کل بازی های گیم پس رو حذف کردم، این عقبه ای که مایکروسافت رو ویندوز ده درست کرده، صد برابر بدتر از فرزند ناخلفش گیم لایو ویندوز هست، دیونه که نیستم یک بازی رو استارت کنم اواسط یا اواخر بازی بعد از کلی تلاش شروع کنه به کرش و این مشکلات تا الان سر 4 بازی این طوری شدم...قرار بود تا یک مدت رو اکانت ایکس باکس بازی کنم، ولی دیگه تا ابد روش بازی نمیکنم مگر این که بازی هاش رو استیمم لینک شده باشن.
این لعنتی رو من خیال میکردم میخواد رقیب استیم بشه، واقعا استیم رو از PC گیمینگ بگیری ، PC گیمینگ به درد لای جرز میخوره، حتی اون اپیک بدرد نخور هم صد برابر بهتر از اینه...
Sunset Overdrive رو میگی؟!
والا منم با مکانیزم های دانلود استور و شناسوندن بازی ها مشکلاتی دارم اما توی چهل و خورده ای بازی که تا الان نشستم پاش کرش خیلی نداشتم (بیلد 1909)
حالا شانس شما بوده، خیلی مواقع آپدیت ویندوز 10 خودش مشکلات جدیدی رو ایجاد میکنه
ولی خب واقعا هیچ چیز استیم نمیشه

• Like
Reactions: Paradise Lost

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,995
نام
احمد
Sunset Overdrive رو میگی؟!
والا منم با مکانیزم های دانلود استور و شناسوندن بازی ها مشکلاتی دارم اما توی چهل و خورده ای بازی که تا الان نشستم پاش کرش خیلی نداشتم (بیلد 1909)
حالا شانس شما بوده، خیلی مواقع آپدیت ویندوز 10 خودش مشکلات جدیدی رو ایجاد میکنه
ولی خب واقعا هیچ چیز استیم نمیشه
اره ، همین Sunset Overdrive
کرش که چیزی نیست واسش ناراحت بشم، هر چند وقت یکبار پیش میاد و دوباره میشه بازی کرد،:D مشکلاتی که سر نیر، سانست، و گرز 4 و غیره داشتم از کرش چیزی خیلی بیشتر بودن و اصلا هیچ راه حلی برای حلشون تو سطح نت نیست، جالبه تمام راه ها روهم امتحان کردم، حتی ریست ویندوز ، اپدیت مجدد...الان سانست رو این همه واسش تلاش کردم، صفحه بازی سیاه میشه، الان من چه میدونم چه مشکلی هست اینچنین، راه کار های مایکروسافت هم حذف و نصب اپدیت گرافیک بوده که به درد نمیخوره:D در کل من خیال میکردم مردم این همه استیم استیم میکنن، حتما فن هستن، از 2018 که اکانت استیم رو درست کردم، خدا شاهد هست، تا همین امروز یک مشکل، حتی یک مشکل کوچیک سر اجرای بازی هاش نداشتم:D در کل تجربه خوبی بود واسم که سریع سریع رو استور ها سویچ نکنم.

• Like
Reactions: Sir Daniel

bezad

کاربر سایت
Mar 11, 2007
1,150
نام
بهزاد
سلام
نمیدونم اینجا جاش هست یا نه ولی یک سوالی درباره گیم پس کامپیوتر داشتم گفتم اینجا بپرسم
من میخوام یه اشتراک 3 ماهه بخرم، توی اینترنت یکسری جاها با EA Play هست یکسری جاها کدهای قدیمیش رو میفروشن بدون اون. حالا یکی میگفت وصل کردن ea play اش مقداری مشکل و داستان داره، میصرفه با اون بخرمش یا از این کد قدیمیا بخرم بهتره؟
البتم خودم باشم بدم نمیاد مولتی بتلفیلد پنج رو یکم بازی کنم ببینم چطوریاست
حالا نظر دوستان چیه؟

PsychoX

کاربر سایت
Oct 28, 2018
782
سلام
نمیدونم اینجا جاش هست یا نه ولی یک سوالی درباره گیم پس کامپیوتر داشتم گفتم اینجا بپرسم
من میخوام یه اشتراک 3 ماهه بخرم، توی اینترنت یکسری جاها با EA Play هست یکسری جاها کدهای قدیمیش رو میفروشن بدون اون. حالا یکی میگفت وصل کردن ea play اش مقداری مشکل و داستان داره، میصرفه با اون بخرمش یا از این کد قدیمیا بخرم بهتره؟
البتم خودم باشم بدم نمیاد مولتی بتلفیلد پنج رو یکم بازی کنم ببینم چطوریاست
حالا نظر دوستان چیه؟
بتل ۵ کدشو 20 تومن میفروشن قانونی.اگه فقط میخوای بخاطر اون بگیری

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
آقا چقدر این استور بده
بازی Forza Horizon 5 رو گذاشتم دانلود
وسطش Pause کردم چون مجبور بودم سیستم رو ریست کنم
الان دوباره میام بزنم دانلود کنه از صفر که نشون میده هیچی کلا دانلود نمیکنه یعنی بعد چند ثانیه تلاش باز اون دکمه سبز Pre install included with gamepass ظاهر میشه!
هر چی هم میزنم که نصب کنه دوباره همین اتفاق تکرار میشه.
چیکارش باید کرد؟

این مایکروسافت که دست به خریدنش انقدر خوبه نمیتونست یک استور درست و حسابی رو کلا بخره خیال همه رو راحت کنه :| قشنگ شکنجست این استور!

============

ویرایش : حل شد فعلا. باگش این بود نباید از باندل دوباره میزدم برای دانلود!

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر