Wii U Pro Contoller حدود 80 ساعت شارژ نگه می دارد

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,392
نام
مهدی یوسفی اصیل
pro.jpeg

این درسته . عمر یک باطری ممکنه که وقفه در بازی شما به وجود بیاورد حالا ما در رابطه با Wii U Pro Contoller صحبت خواهیم کرد که هنگامی که شما از آن استفاده می کنید چه مقدار شارژنگه خواهد داشت
تایید شده که گیم پد کنسول Wii U 5ساعت شارژ را درون خود نگه می دارد اما Wii U Pro Contoller متفاوت است
در لیستی که Gamestop به روشنی منتشر کرده آمده است
Wii U Pro Contoller همراه با دو آنالوگ و ساختار ارگونومیک همراه با باتری قابل شارژی منتشر میشه که حدود 80 ساعت شارژ را درون خود نگه می دارد
قابل ذکر است که با این کنترلر نمی توان بازی های Wii را بازی کرد و فقط مختص Wii U می باشد
این کنسول در 18 نوامبر یعنی ماه دیگر منتشر می شود

منبع

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
80 ساعت درحال بازی با ویبره یا استند بای ؟ :D. باز جای شکرش باقیه این یه مورد رو با تکنولوژی 7 سال پیش نساختن.

ke$ha

کاربر سایت
May 29, 2011
961
نام
kesha
Wii U Pro Contoller همراه با دو آنالوگ و ساختار ارگونومیک همراه با باتری قابل شارژی منتشر میشه که حدود 80 ساعت شارژ را درون خود نگه می دارد

:surrender:

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,812
نام
مرتضی
دقیقا با 360که بازی میکنم گاهی که خیلی پشت بازی میشینم یهو زرتی میگه شارژ تمومه یعنی تا حد انفجار میرم و بر میگردم...)x

Asmodeus

Dark is the path in the absence of light
کاربر سایت
Apr 13, 2011
1,831
نام
کیوان
اگه واقعا 80 ساعت باشه (با احتساب ویبره و استندبای) واقعاً عالیه، ولی خب بستگی به نوع باتری هم داره:D

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,392
نام
مهدی یوسفی اصیل
اگه واقعا 80 ساعت باشه (با احتساب ویبره و استندبای) واقعاً عالیه، ولی خب بستگی به نوع باتری هم داره:D

داداش باتریش مثل ps3 داخلی هست
من از شارژ دسته ps3 خیلی راضی بودم مطمئنم از این بیشتر راضی خواهم بود

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر