Wii NTSC-UC و طبل Donkey Kong: فوق‌العاده فوق‌العاده فوق‌العاده تمیز در حد آکبند

Gears-Of-War

کاربر سایت
Aug 15, 2007
579
Rating - 100%
10   0   0
*سلام دوستان یه Nintendo Wii NTSC-UC دارم که با مد چیپ ـه Drive Key هکش کردم. این مد چیپ بهترین مد چیپ ـه بازار از لحاظ کارایی ـه و قیمتش 50 هزار تومانه و کاملا بدون لحیم کاری نصب می‌شه و این خودش یه ویژگیه که باعث می‌شه کنسول کثیف کاری نشه. من از نینتندو‌م خیلی‌ کم استفاده کردم واسه همین ظاهری فوق‌العاده تمیز داره به حدی که متوجه نمیشید کار کرده‌ هست. من از وسایلم با وسواسه خاصی‌ نگهداری می‌کنم.
*قیمت Wii الان تو بازار 350 هزار تومانه و تازه Pal و NTSC-J ـه و همون طور که گفتم کنسول من NTSC-UC ـه.
*مد چیپ هم که نمیدونم الان چنده , حدودا 50 تومان باید باشه خودم همین حدودا خریدم.
*یه قطعه Motion Plus هم هست که دقیقا قیمتشو نمیدونم.
*6 تا بازی Wii و 4 تا بازی Gamecube هم همراه Wii م هست که همینجوری میدمشون البته برای بازی‌ های Gamecube باید کنترلر Gamecube و مموری شو بخرید.*احتمالا اگر بخواید همهٔ این هارو آکبند بخرید باید 430 هزار تومان اینا بخرید.
*تمام وسایل و جعبه حتی نایلون‌ ها و بست‌ های کابل ها هم , در حد بسیار تمیزی همراهش هست و جعبش کاملا اتو کشیده هست.
*قیمت پایه‌ای که برای Wii م در نظر گرفتم 300 هزار تومانه.
*کاهش قیمت از 300 هزار تومان به 290 هزار تومان.
*کاهش قیمت از 300 هزار تومان به 285 هزار تومان.
*کاهش قیمت از 300 هزار تومان به 280 هزار تومان.

*یه نکته‌ رو بگم Wii من برقش 110 ولت ـه و آداپتور 220 به 110 ندارم همراهش بدم , اونو باید خودتون تهیه کنید.
اولویت با دوستان تهرانی

دوستان ویی فروخته شد به آقای mehdi_mz
کنسول بسیار تمیزی بود مبارکشون باشه.

عکس Wii

عکس لیست بازی ها

===================================================================
طبل هم فروخته شد.

*یه وسیله دارم که در اصل برای Gamecube ـه ولی‌ با Wii تست کردم و کار می‌کنه برای بازی Donkey Kong Jungle Beat ـه یه بازی Original و یه طبل دوتایی به هم چسبیده هست که بازی‌ باهاش فوق‌العاده زیاد حال میده در حدی که موقع بازی‌ میپرید هوا :d
*جعبه , نایلون‌ها و کاتالوگ‌ها همه چی‌ کامل و بسیار تمیز همراهش هست.
اگر اول Wii م فروش بره اینو میفروشم.قیمت کم پیشنهاد ندید چون واقعا دوسش دارم و تو تهران ندیدمش.

قیمت پایه 130 هزار تومان

عکس طبل :d

عکس جعبه و لوازم

اگر کسی هر دو رو با هم بخواد تخفیف هم داره

آخرین ویرایش:

Gears-Of-War

کاربر سایت
Aug 15, 2007
579
Rating - 100%
10   0   0
دوستان ویی فروخته شد به آقای mehdi_mz
کنسول بسیار تمیزی بود مبارکشون باشه.

---------- نوشته در 11:10 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:03 PM ارسال شده بود ----------

طبل هنوز مونده به بالاترین قیمت فروخته میشود :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر