Wii News

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

sina_unl

کاربر سایت
Oct 27, 2005
2,065
نام
سینا
این تاپیک هم سر آغاز حرکات جنبشی طرفداران Wii خواهد بود .

sina_unl

کاربر سایت
Oct 27, 2005
2,065
نام
سینا
بعنوان اولین خبر طبق اعلام Yoshihiro Mori کنسول Wii باقیمت 2500 ین یعنی 222 دلار امریکا در ژاپن عرضه می شه این یعنی ثلث قیمت PS3 .
در سال 2006 قراره که نینتندو 6 میلیون کنسول Wii رو بزار تزریق کنه و امیدواره که 17 میلیون بازی و نرم افزار برای اون بفروشه .
ربطی به اینجا نداره ولی به نینتندو ربط داره . این میزان فروش کنسولای نینتندو در سال 2005 هست :
  • GameBoy Advance - 8.33 million units
  • GameBoy Advance SP - 6.44 million units
  • GameBoy Micro - 1.83 million units
  • Nintendo DS - 11.46 million units
  • Nintendo DS Lite - 0.58 million unit
  • GameCube - 2.35 million units

sina_unl

کاربر سایت
Oct 27, 2005
2,065
نام
سینا
اینهم میزان فروش بازی ها و نرم افزارهای نیتندو در 2005 به تفکیک کنسول هست :
  • GameBoy Advance - 59.36 million units
  • Nintendo DS - 49.95 million units
  • GameCube - 32.79 million units

اینهم پیش بینی نینتندو برای سال 2006 هست :
  • GameBoy Advance - 2.5 million units hardware / 30 million units software
  • Nintendo DS - 16 million units hardware / 70 million units software
  • GameCube - hardware forecast not available / 15 million units software
  • Wii - 6 million units hardware / 17 million units software
نمی دونم خبر دارین یا نه ولی یه StarFox قرار برای Wii منتشر بشه . این بازی یه بازی اکشن سوم شخصه که نقش اولش یه روباه هست و تا حدودی داره Halo رو مسخره می کنه .

بازی اکشنی بنام Elebits قراه برای Wii منتشر بشه که در اون گیمر باید بدنبال Elebits ها که انرژی دنیای بازی رو تامین می کنن بگردن و با جمع کردن اینا تمام دنیای بازی به مرور بهم می ریزه . بازی گرافیک کارتونی استفاده می کند .

SepehrR

کاربر سایت
May 23, 2006
1,684
نام
Sepehr
ممنون از خبرها.
راستی کنشول وی بازیهای گیم کیوب را اجرا میکنه؟؟؟ کپیهایش را چی؟؟؟

Elvish Hero

Channeling La Masia
کاربر سایت
Sep 23, 2005
4,143
از سینای عزیز به خاطر زدن این تاپیک تشکر میکنم.
در مورد Elebits هم باید بگم بدون شک یه افتضاح به تمام معنا رو از Konami خواهیم دید.به نظر من بدترین بازیی که قرار شده Launch Title باشه همینElebits هست.
بازیی که قبلا سر و صداش میومد وبه تازگی اعلام شده که برای Wii و DS قراره بیاد Bob Ross Painting هستش.اگه دیده باشین باب راس همون نقاش فرفریه هستش که شبکه4 هم هر از گاهی برنامه هاشو نشون میده.همونی که قلمو رو ول میده ولی نقاشیهش عالیه!
در ضمن اینا Domain هایی هستن که Nintdo ثبت نامشون کرده:
wiiactive24.com
wiialive24.com
wiianimation.com
wiiareone.com
wiibeauty.com
wiiboys.com
wiibreeding.com
wiichallenger.com
wiichannel.com
wiicommunication.com
wiiconnect24.com
wiicooking.com
wiicountry.com
wiicreator.com
wiiculture.com
wiidiary.com
wiiearth.com
wiiexecutive.com
wiifamily.com
wiifitness.com
wiigeneration.com
wiigettogether.com
wiigirls.com
wiihappy.com
wiihistory.com
wiijourney.com
wiikaraoke.com
wiikids.com
wiilanguages.com
wiilife.com
wiilove.com
wiimagazine.com
wiimanagement.com
wiimap.com
wiimoney.com
wiimusic.com
wiinews.com
wiiparents.com
wiipower.com
wiipuzzle.com
wiiscenario.com
wiischool.com
wiiscience.com
wiisenior.com
wiisports.com
wiistory.com
wiistudent.com
wiivc.com
wiiventure.com
wiiwords.com
wiiworld.com

SUPERMHR

کاربر سایت
Nov 1, 2005
1,942
قضیه این Wii60 چیه؟
تا اونجا که من متوجه شدم ترکیب Wii و X360 بر ضد Ps3 ولی میشه بیشتر توضیح بدید؟
باتشکر...

mostafa_cpp

کاربر سایت
Jan 29, 2006
977
نام
مصطفي
نمی دونم خبر دارین یا نه ولی یه StarFox قرار برای Wii منتشر بشه . این بازی یه بازی اکشن سوم شخصه که نقش اولش یه روباه هست و تا حدودی داره Halo رو مسخره می کنه .
اول اينكه Starfox قرار نيست براي wii بياد ، تو آخرين مصاحبه با مياموتو وقتي ازش پرسيدن اين بازي براي wii مياد يا نه . اون اين موضوع رو رد يا تاييد نكرده و معلوم نيست كه اين بازي روي wii بياد يا نه

دوم هم اينه Starfox هيچ ربطي به Halo نداره ، هر بازي كه سبكش sci fi shooter بود يعني داره Halo رو مسخره ميكنه ؟!

راستی کنشول وی بازیهای گیم کیوب را اجرا میکنه؟؟؟
بله ، wii بازيهاي GC رو اجرا ميكنه

SamFisher

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,583
نام
امید
جریان این بازی Wii Sports چیه ؟!
میشه با چند تا اسکرین شات توضیح هم بدین ؟! ;)

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
واقعا که باید کنسول انقلاب اوری باشه نسبت به سونی و ماکروسافت واقعا حرف نداره
همین طور که میدونیدwii به صورت Wee تلفظ میشه یادم نیست به چه زبونی ولی فکر میکنم انگلیسی این میشه کم فکر میکنم دلیلشم به خاطر قیمتش باشه

Elvish Hero

Channeling La Masia
کاربر سایت
Sep 23, 2005
4,143
1.Wee در انگلیسی British همون معنیه Pee رو میده!
2.در مورد اجرا کردن بازیهای کپی گیم کیوب هنوز هیچ چیزی مشخص نیست،چون بازیه کپی یه چیز رسمی نیست که از قبل خبرش در بیاد!
3.احتمال اومدن Starfox واسهWii تقریبا 100%هستش چون این بازی هم طرفدار زیاد داره،هم فروش،هم خیلی بازیه قشنگیه.(منم فکر نکنم ربطی به Halo داشته باشه،چون اون FPS هست و این یکی TPS،در ضمن هیچوقت یه بازی رو به خاطر مسخره کردن یه بازیه دیگه نمیسازن!)
4.قضیه Wii60 اینه که یه سری خیلی زیادی معتقدن برای600دلار،ترکیب Wii+X360 Premium بهتر از یهPS3 هستش.هیچ ربطی هم به حرف پیتر مور نداره!قبل از اینکه شازده اینو بگه،خیلیا این تصمیمو گرفته بودن و چند تا سایت و وبلاگ هم درست شده بود که میگفت Wii+360>PS3.البته الان WiiPSو چیزایی از این قبیل هم درست شده!کلا خیلی موضوع مهمی نیست!
5.Wii Sports یه بازی هستش که توش چنتا بازی ورزشی هست مثل تنیس و پینگ پنگ(دقیقا نمیدونم چیا هست توش) که توی E3 هم خیلیا خوششون اومد.البته تو E3 بازی خیلی ساده بود،مثلا پینگ پنگش یه میز بود و دو تا راکت که اینور اونور میشدن،یا شخصیت های تنیسش دو سه تا دایره بودن!واسه همین این فکر پیش اومد که شاید این بازی تو پکیج Wii به صورت مجانی یا Bundle باشه،برای آشنایی بیشتر با نحوه کنترل.
ولی چند وقت پیش یه خبری اومد که تو این بازی شما قیافه شخصیت هایی که باهاشون بازی میکنید رو خودتون درست میکنین،که اگه این شایعه درست باشه،احتمالا بازی به صورت جدا عرضه میشه.

sina_unl

کاربر سایت
Oct 27, 2005
2,065
نام
سینا
یه سوال می خواستم ببینم Wii هارد داره یا فقط همون Flash Memory 512 باشه

سلام​
در ادامه ی صحبت عماد بازی Wii Sports یک پکیج از بازی های ورزشی یا بهتر بگم زیر بازی های ورزشی هست که تا به الان فقط وجود گلف،تنیس،بیسبال، و پرواز هواپیما در این پکیج مشخص شده . در ضمن این بازی ها از گرافیک چندان بالایی برخوردار نیستن ولی برتری بزرگی که دارن اینه که از دسته ها یا بهتر بگم ریموت های Wii استفاده می کنن که باعث می شه که خود شما تمام حرکاتی در بقیه بازی های ورزشی با زدن دکمه های روی دسته انجام می شد در این بازی ها باید توسط خود گیمر انجام بشه که واقعا تجربه ی جدیدی خواهد بود . در ضمن توی E3 مثل اینکه فقط بیسبالش تا یه حدودی کامل بود ولی فقط در نقش ضربه زن می شد بای کرد .​

fea_remote2_off.png

آخرین ویرایش:

MGS

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,336
نام
Hesam
من تصميم گرفتم بعد اينكه PS3 رو گرفتم يه وي بگيرم دموهاش دهن ادمو اب ميندازه مخصوصا red steel
منم يه طرفدار درجه 2 اين كنسول هستم

789

کاربر سایت
Oct 17, 2005
846
نام
رامتین
فکر کنم نینتندو به فکره ورزش هم بوده .ادم بخواد بیس بال بازی کنه باید 2 کیلو لاغر بشه. فرض کن دسته کنسول از دستت در بره . کجا بره خدا میدونه.

Elvish Hero

Channeling La Masia
کاربر سایت
Sep 23, 2005
4,143
در مورد هارد تا حالا چیزی اعلام نشده ولی خوب مموری کارت GC رو میخوره،با این حساب من رو حد معمول حافظه،4 مگابایت بیشتر میتونم سیو کنم!
البته همون طور که میدونین تا الان 5 نوع کنترل کردن واسه بازیهای Wii معرفی شده!
1.Wii-mote:که فقط همون کنترلری که شبیه ریموت تی وی هست رو لازم دارین،مثل همون عکسی که چار نفر دارن شلنگ تخته میندازن!
2.NunChuck:البته املاشو نمیدونم!،ولی منظور همون تک آنالوگه هستش که بهWii-Mote وصل میشه و با هم کار میکنن،که برای بازیهای FPS خیلی کاربرد داره.
3.Classic:که شما Wii-Mote خالی رو تو دستتون افقی میگیرین،تا شبیه دسته های NES شه و از سنسورهای کناری استفاده میکنین،مثلا تو بازیهای رانندگی به درد میخوره،چون یکم حالت فرمون رو خوهاد داشت.
4.Retro:که یه دسته هست مثل همه دسته های روی زمین،با طراحیه معمولی و دو تا آنالوگ،که احتمالا برای افرادی خوبه که حال تکون خوردن ندارن و دوست دارن عنوان های خفن نینتندو رو با آرامش بازی کنن!
5.Zapper:این یکی نوبره!نونچاک و وی-موت تو یه قالب تفنگی میرن،سر آنالوگ از پشته تفنگ بیرون میاد،و کلید اصلی وی-موت هم جای ماشه قرار میگیره(عکسشو بعدا میذارم،هر چند تو تاپیک E3 هم هست)و برای بازیهای FPS و TPS فوق العاده هستش.
البته فعلا فقط اینا مشخص شده،منتظر TGS2006 و کنفرانس خود نینتندو باشین.
پ.ن:طبق آخرین اخبار گویا Nunchuck هم Motion Sensor داره!!به اضافه گویا Wii-Mote هم میکروفون و اسپیکر داره!

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر