Wii : Molyneux و PS Move تقریبا شبیه یکدیگرند !

D.A.K.E

کاربر سایت
May 26, 2009
334
نام
بردیا
سازنده ی Fable آقای Peter Molyneux در رابطه با PS Move و Motion Controller های Wii گفته است که " این دو تقریبا شبیه یکدیگرند ! " .

kinectf1.jpg

" واقعا برای من سخت بود تا بتوانم تفاوتی بین Move و Wii پیدا کنم ، در بعضی از محدوده ها این دو خیلی شبیه یکدیگرند . من مطمئن هستم که Sony و Nintendo برای اینکه متفاوت هستند استدلال های مختلفی خواهند داشت ، اما این دو در هر صورت شبیه یکدیگرند . "

او اضافه کرد : " آنها یک نوع تجریه ی متشابه را به شما خواهند داد اما Kinect با این دو هیچ تشابهی ندارد . من از طرف یک کسی که در Microsoft کار میکنه حرف نمیزنم و بجای یک Designer صحبت میکنم . من به Microsoft افتخار میکنم . "

مایکروسافت را تشویق میکند و میگوید : " آنها یک قدم جلوتر از حدی که اننتظار داشتند بر داشتند . اما کار Sony آن قدر پیچیده نبوده که چیزی شبیه Wii را بسازد ، ولی در هر صورت آنها میگویند : نه ، ما یک قدم بسیار بزرگ به سمت جلو برداشتیم . "

Kinect در چهارم نوامبر امسال وارد بازار خواهد شد .

sami_19

کاربر سایت
May 1, 2008
708
نام
SaMaN
خدا آخر عاقبت این تاپیک رو به خیر کنه...:D
مرض داره این مولینیو...!جای حرف زدن برو با عمل (Milo & Kate ) ثابت کن...!:D

gameware

کاربر سایت
May 5, 2006
1,393
نام
مهبد
یارو حرف مفت زده ، هیجی حالیش نیست ، پنکه مایکروسافته
Move هیچ ربطی به Wiimote نداره! ، نمی فهمه ، خواست بگید بیاد بهش توضیح بدم تفاوتش رو :laughing:
هرچی باشه بچه های بازیسنتر پیشکسوتن و این آدمای جلف مثل ایشون بازی رو تازه از این نسل شروع کردن ، Teenage بنده خدا ، طرفداری می کنه!
--------------
ویرایش : حرف مُــــــــــفـــت زده...

Niko Bellic

کاربر سایت
Sep 22, 2008
2,785
منم هیچ فرقی بین PS2 و Xbox 360 ندیدم! البته هرکسی نظری داره :D!
ادم خوبه گذشتشو فراموش نکنه که یه زمانی با پول بازی از انحصار پی اس3 در میوردند و اسمش رو میذاشتند نو اوری!!!!!!!!!!

Wrath OF Joker

کاربر سایت
Sep 3, 2008
1,921
نام
ايمان
خوب نمیگفت هم همه میدونستن !
دیگه این تفاوت که اونقدرها هم از هم دور نیست و بچه 5 ساله هم میدونه که این دو مثل هم هستن !! :d

GodFather

کاربر سایت
Jun 29, 2006
2,052
نام
امیرحسین
منم هیچ فرقی بین PS2 و Xbox 360 ندیدم! البته هرکسی نظری داره !
منم هیچ فرقی بین شما و نفر بالاییتون نمیبینم به جای حرف رایگان حرف با دلیل بزنید

XagroX

کاربر سایت
Dec 1, 2008
1,268
نام
عرفان
خوب بد نگفته که استارت این ایده ها مال نینتندو بوده بعد مایکروسافت نشست با خودش فکر کرد چی کار کنیم همنین رو رو کنسولمون داشته باشیم و یه قدم هم جلوتر باشیم که یکی دستشو بلند کرد گفت کلا اون دسته ها رو هم حذف میکنیم و اینطوری یه قدم جلوتریم نتیجه شد ناتال پراجکت که با عث میشه خیلی از بازیها مثل شمع گل پروانه حسن کچل دیوانه هم وارد گیمینگ ویدیویی بشن

بعد هم سونی همین فکر رو کرد گفت این نینتندو لامصب با این روولوشن پراجکت عقب افتاده دیدی چطور بازار رو از دستمون قاپید و گفت چطور میتونیم ما هم یه همچین چیزی رو کنسولمون داشته باشیم اما یه قدم هم جلو تر باشیم که یکی دستشو بلند کرد و گفت همین که کنسول ما اچ دیه پس یه قدم جلوتر از وییه و

فوقع ما وقع...

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: mehdihoo

aliatlas

کاربر سایت
Jul 16, 2008
1,922
فن های سونی رو نیگا=))
نظرات کارشناسانه و زیباتون روح آدمو شاد میکنه
هر عقل سلیمی قبول میکنه که زیادی شبیه هست!
حالا شما بگید نیست!
ربطی به فن بودن یا نبودن نداره! شبیه دیگه!

† Salvat€ore †

کاربر سایت
Mar 3, 2009
841
نام
محمد
فن های سونی رو نیگا=))
نظرات کارشناسانه و زیباتون روح آدمو شاد میکنه
هر عقل سلیمی قبول میکنه که زیادی شبیه هست!
حالا شما بگید نیست!
ربطی به فن بودن یا نبودن نداره! شبیه دیگه!

خب راست میگن دیگه wii اون توپ خوشگلو رو کنترلش نداره :d

game.fun

کاربر سایت
Dec 13, 2009
945
حداقل با move میشه HR - RE چهار تا بازی درستو حسابی بازی کرد
با کینکت که باید واستی دستتو رو هوا تکون بدی یا برقصی :d
تو شبیه بودنشون که شکی نیست ولی حداقل اون کنترل هدر نمیره با 4 تا بازی بچه گانه

MαMαSαN

کاربر سایت
Mar 25, 2010
1,655
نام
مـحـمـد
دیگه 4 تا دانس اومدن با کینکت و یه دست تنیس بازی کردن که دیگه اینقدر حرف مفت نداره ! من خودم طرفدار کینکت هستم ولی این مولینو دیگه داره بیش از حد حاشیه ساز میشه !

حالا یه سوال پیش میاد: به نظراتون میشه با کنترلر Wii ، هوی رین بازی کرد ؟ اگر مولینو اینو جواب داد معلومه حرفی که داره میزنه درسته و این دوتا شبیه هم هستن !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر