Wii fit

Naughty Kitty

کاربر سایت
Jul 27, 2006
1,423
اگه اخبار Nintendo رو دنبال کرده باشید ؛ باید بدونید که Wii fit چیه...

Wii fit در واقع یکی از بزرگترین خبرهای نینتندو توی کنفرانسش بود که واقعا هم ایده جالبیه...

WiiFit_9790.jpg

Wii fit یک تخته معمولیه که یه سطح دارای حسگر داره که میتونه وزن و میزان تعادل فردی که روی ایستاده رو نمایش بده و اندازه گیری کنه ،
همچنین با استفاده از این تخته علاوه بر امکان انجام دادن حرکات ورزشی ؛ میشه بازی های جالبی رو هم تجربه کرد که چندتا از اون ها توی کنفرانس به نمایش در اومد...

WiiFit_9791.jpg

از انواع ورزش هایی که بر روی این وسیله قابل انجام هست میشه به ورزش های تعادلی ؛ یوگا و Aerobic اشاره کرد که تنوع زیادی هم دارن.

این تخته به صورت بیسیم کار میکنه و میتونه در هر جای خونه مورد استفاده قرار بگیره. در واقع نینتندو با ارائه Wii fit این نظریه منتقدان بازی های کامپیوتری که میگه این بازی ها باعث کم تحرکی و چاقی بازی کننده میشه رو کاملا نقض میکنه ؛ چون علاوه بر تحرک ، باعث میشه که فرد با ورزش بدنی تندرست داشته باشه...

Wii fit قراره به زودی به بازار عرضه بشه....

no name

کاربر سایت
Aug 23, 2007
209
سلام کاش یکی لطف میکرد و در مورد وی فیت ، بازیهایی که میشه باهاش انجام داد ، قابلیت هاش و همچنین قیمتش! بیشتر توضیح میداد .من شنیدم که بازیهایی مثل اسکی هم داره!
قبلا متشکرم:love:

آخرین ویرایش:

Naughty Kitty

کاربر سایت
Jul 27, 2006
1,423
سلام کاش یکی لطف میکرد و در مورد وی فیت ، بازیهایی که میشه باهاش انجام داد ، قابلیت هاش و همچنین قیمتش! بیشتر توضیح میداد .من شنیدم که بازیهایی مثل اسکی هم داره!
قبلا متشکرم:love:

فعلا که اطلاعات بیشتری در موردش وجود نداره ؛ فقط قراره با یه دیسک که بازی ها و ورزش های معمولی داره عرضه بشه. ولی خود Miyamoto تو کنفرانس گفت که از این تخته بالانس (Balance Board) به عنوان یک Interface جدید برای بازی ها استفاده میشه و مطمئنا بازیساز های دیگه هم از این وسیله در بازی هاشون استفاده خواهند کرد...

S.D.K

کاربر سایت
Jul 24, 2007
57
من نميدونم اين نينتندو داره چي کار ميکنه!؟!يه کنسول زده 250 $ بايد 1000$ براش لوازم جانبي بگيري!اين Wii fit هم به نظر من(توجه کنين از نظر من)نمي ازه اصلا وي نمي ارزه چون ادم از مدرسه خسته و کوفته مياد يه 15 ميخواد بازي کنه بايد حالا هي بپره بالا پايين!هم شنا بره!من کلا از eye پي اس 3 هم به همين خاطر بدم مياد.

no name

کاربر سایت
Aug 23, 2007
209
فعلا که اطلاعات بیشتری در موردش وجود نداره ؛ فقط قراره با یه دیسک که بازی ها و ورزش های معمولی داره عرضه بشه. ولی خود Miyamoto تو کنفرانس گفت که از این تخته بالانس (Balance Board) به عنوان یک Interface جدید برای بازی ها استفاده میشه و مطمئنا بازیساز های دیگه هم از این وسیله در بازی هاشون استفاده خواهند کرد...
جانم؟!!! تخته بالانس؟!! میشه بگی دقیقا چیه؟

Naughty Kitty

کاربر سایت
Jul 27, 2006
1,423
جانم؟!!! تخته بالانس؟!! میشه بگی دقیقا چیه؟

در اصل اسم این تخته ، Wii Balance Board هست و Wii fit اسم بازی ای هست که برای اولین بار از Wii Balance Board استفاده میکنه ،که اشتباها همه این تخته رو به اسم Wii fit می شناسن...

hlozeie

کاربر سایت
Sep 25, 2005
180
نام
Hamed
به نظر من چیز جالبی نیست/:)
آخه آدم بیاد این همه پول بده این یه تیکه پلاستیک بگیره بعد روش ورزش کنه !
حساسیتش هم نباید خیلی بالا باشه اگه هم ادم وسط بازی جو بگیرتش بپره که خورد میشه !
این نظر شخصیمه لطفا گیر ندید

Core2Duo

کاربر سایت
Nov 20, 2006
168
نام
Rexxxar
با این جور وسیله ها میشه به راحتی، 1 ساعت ورزش مفرح بکنی ! اونم از مدل هوازی

خود eyetoy در ps2 یه بازی اصلا مخصوص همین کار داره
اگه بتونین عادت کنین ، صبح ها نیم ساعت با اینا "بازی" کنین، در واقع در روز نیم ساعت ورزش هوازی انجام دادید. که برو بچ ورزشکار میدونن چه تاثیری خواهد داشت.
این wiifit نسبت به eyetoy فکر کنم برتریش اینه که فضای زیادی نمیخواد و البته در eyetoy میتونین شما از تمام اعضای بدن همزمان استفاده کنید...

no name

کاربر سایت
Aug 23, 2007
209
Core2Duo .1 میشه توضیح بدی که آیا ورزشهای پر تحرک هم داره یا نه؟ ینی محدود میشه به
یوگا و اینا یا اینکه باعث حرکت پاها ام میشه؟
2. آیا منظور از تخته ی بالانس اینه که میشه روش پرید؟ (در ضمن در جواب دوستان اونایی که این دستگاه رو ساختن فکر کنم میفهمیدن چطوری بسازنش که با پریدن روش خرد نشه..)

asheghangta

کاربر سایت
Jun 17, 2006
1,112
نام
آرین
اینم عکس های جدید از این دستگاه.

روش بازی کردن
http://www.digitaltechnews.com/news/images/2007/07/11/wii_fit.jpg

تصویر نزدیک از این دستگاه
http://www.bomb-omb.com/images/E32007/WiiFit/tn_WBB_0706.jpg

عکسی از بازی فوتبال به همراه نحوه بازی کردن
http://e3.nintendo.com/_img/media/wiifit_sslg2.jpg

عکسی از بازی یوگا به همراه نحوه بازی کردن
http://images.nintendolife.com/articles/2007/07/11/e3_2007_wii_fitness/attachment/0/large.jpg

تصویری از بازی ورزش و نرمش
http://jdsource.files.wordpress.com/2007/07/wiifit.jpg

یه سوال خودم داشتم این دستگاه ویبراتور داره؟؟؟

asheghangta

کاربر سایت
Jun 17, 2006
1,112
نام
آرین
این Wii Fit بازیی است که با آن باید رویش ورزش کنید اکتیاز خود را ثبت کنید و با دیگر اعضای خانواده رقابت کیند و پیشرفت های خود را نگاه کنید اسم اصلی این دستگاه بالانس برد هستش و وی فیت یک بازی است که در موردش گفته شد اینم عکس از وی فیت.

Wii-Fit-7.jpg

در این عکس میبینید که مادر خانواده بد ترین و پدر خانواده بهترین وضعیت جسمانی را دارد و دختر خانواده با پدر خانواده رقابت زیادی دارد و پسر خانواده متوسط است .

Ali-360

کاربر سایت
Feb 14, 2007
1,140
نام
شک داری؟؟؟ گفتم که علی
در نگاه اول خیلی جالب هست اما بعد از تحقیقات من فهمیدم که واقعا دستگاه چرتی هست
و نمی تواند خیلی از حرکات رو تشخیص دهد و در کل مذخرف هست
حتی میشه با دست با این دستگاه بازی کرد!

در آخر واقعا چرت بود حالم بهم خورد...

D.D.S

کاربر سایت
Nov 24, 2006
316
نام
بابک

حتما با این دستگاه کار کردی که فهمیدی چرته؟:mad:
مسلما شما با این یوزر تابلوت ,از فن های چشم و گوش بسته ی کنسول مایکروسافت نیستی؟؟:laughing:
................................
پ.ن:همین اسپم هارو میفرستید که باعث میشه از مدیرها اخطار میگیرید وبعدشم اعتراض میکنید که چرا بن شدید.:-"

no name

کاربر سایت
Aug 23, 2007
209

لجاجت و تعصب کور بعضی دوستان من رو یاد کفر جاهلیت میندازه..:p هیچ مشکلی نیست ، wii باز ها این دستگاه رو تهیه میکنند و از تحرک و فعالیت در گیم ها یی مثل فوتبال لذت میبرند متعصبین هم همچنان تعصب میورزند و دکمه های جوی استیک رو بیشتر فشار میدن...

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر