When Vikings Attack

'!|SNAKE|!'

کاربر سایت
Sep 4, 2011
725
نام
Soroush
14745265894177648494.jpg

یک گردان از وایکینگ های مهاجم از 1200 سال قبل به شهر شما هجوم آوردند و وظیفه ی شما دفاع از شهر و شهروندان است.شما به صورت جماعتی از شهروندان محلی -متشکل از یک دانش آموز ، قصاب ، کارگر ،پلیس ، کشیش و ...- برای مقابله با وایکینگ های مهاجم به خیابان ها میریزید.
با جمع کردن جمعیت انبوه تر شما قادر خواهید بود تا اشیا بزرگتری مثل اتومبیل ، سطل های بزرگ زباله و حتی کیوسک های تلفن را به سمت دشمنان پرتاب کنید!

70954327868443882265.jpg

"وقتی وایکینگا حمله کنن" یک بازی ادونچر نیز محسوب میشود که در کنار گیم پلی یک تا چهار نفره قرار گرفته است.خط داستانی بازی آن را به یک ادونچر فایتینگ تبدیل کرده است که شما می توانید به صورت تک نفره یا تعاونی(مالتی پلیر) خط داستانی بامزه و دیوانه وار آن را دنبال کنید.همینطور بازیکنان از طریق پلی استیشن 3 و ویتا می توانند در مقابل یکدیگر نیز بازی کنند.

49533428520028833109.jpg

گیم پلی ساده بازی شامل چرخیدن در اطراف فضای محیط برای جاخالی دادن و یا ضربه زدن به دشمن است و تعداد افراد شما با توجه به آسیب یا به کار گرفتن شهروندان در نوسان است.نقطه ی قوت این بازی شوخی های آن هستند با این حال گیم پلی بازی شما را جز چند ساعتی بیشتر پای بازی نگه نمیدارد.

59352027450115747131.jpg

پس هرچه در شهر دارید پیانو ، میز ، ماشین و حتی اسب خود را به سمت واکینگ ها پرتاب کنید و از این گیم پلی فان لذت ببرید!

IGN: یک بازی هوشمندانه اما تکراری (6.5).

EUROGAMER: یک بازی عجیب غریب در فضاهای خنده آور و کاراکترهایی که دوست نداشتنشان سخت است (70).

آخرین ویرایش:

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,812
نام
مرتضی
واقعا بازی قشنگی بود. اولین بار که بازی رو شروع کردم و گیم پلی رو دیدم خنده ام گرفت:d خیلی بازی بامزه و ایده نویی بود. منو خیلی یاد بازی Rabids go home (برای wii بود) مینداخت

تاکیدش هم بیشتر رو چندنفره بازی کردنه ولی تکنفره هم جذابه. غول آخر بامزه ای هم داشت. در کل پیشنهاد میکنم:d

'!|SNAKE|!'

کاربر سایت
Sep 4, 2011
725
نام
Soroush
واقعا بازی قشنگی بود. اولین بار که بازی رو شروع کردم و گیم پلی رو دیدم خنده ام گرفت:d خیلی بازی بامزه و ایده نویی بود. منو خیلی یاد بازی Rabids go home (برای wii بود) مینداخت

تاکیدش هم بیشتر رو چندنفره بازی کردنه ولی تکنفره هم جذابه. غول آخر بامزه ای هم داشت. در کل پیشنهاد میکنم:d

پس کلا پلاس اروپارو تایید میکنی: LEGO و Vikings.بخاطر این دوتا از خیر استور آمریکا و پرسونای 19 دلاری و بازی های پلاسش و تروفی هام گذشتم.

اللهم عجل هک الویتا.

آخرین ویرایش:

Emin3m

کاربر سایت
Dec 11, 2011
561
نام
محمدرضا
پس کلا پلاس اروپارو تایید میکنی: LEGO و Vikings.بخاطر این دوتا از خیر استور آمریکا و پرسونای 14 دلاری و بازی های پلاسش و تروفی هام گذشتم.

اللهم عجل هک الویتا.
P4G مگه 14 $ شده؟!
راستی این چند دلاره؟

Hunter lord

کاربر سایت
Dec 1, 2008
733
نام
رامتین
به هیچ .جه توصیه نمیشه بخرید ! ارزش تکرار بسیار پایین . تکرار احمقانه و پیش از حد المان های بازی حال بهم می زنه .
پلات هم که نداره در کل بازی افتضاحی هستش .
2 - 3 مرحله اول جالب بنظر میرسه ولی بعدش شدیدا تکراری میشه .
به هیچ وجه هم بازی خنده دار و .... نیست و واقعا کسی به صحنه های این بازی بخنده من بهش شک می کنم که معنی خنده دار رو بدونه . داستان بازی سرگرم کننده است تا خنده دار
اشتباه کردم که از Plus گرفتمش ( تازه رایگان بود من پشیمونم ) فقط گنـــد زد به کل Trophy هام رفت ( من عادت دارم بازی رو سعی کنم پلات کنم در حالی که این بازی ارزش تموم کردن نداره )
اگه از این بازی هایی indie خوشتون میاد از پلاس بگیرید ارزش داره ولی اگه قرار باشه بخرید از نظر من اصلا ارزش نداره

'!|SNAKE|!'

کاربر سایت
Sep 4, 2011
725
نام
Soroush
آره خیلی تکراریه خنداره دارم نیست اما گیم پلیش بامزه اس مخصوصا باس هاش.در کنار بازی های دیگه ادامه دادنش خوبه اما چون تکراریه آدم پشت سر هم مراحلشو بره حوصله اش سر میره.

Hunter lord

کاربر سایت
Dec 1, 2008
733
نام
رامتین
آره خیلی تکراریه خنداره دارم نیست اما گیم پلیش بامزه اس مخصوصا باس هاش.در کنار بازی های دیگه ادامه دادنش خوبه اما چون تکراریه آدم پشت سر هم مراحلشو بره حوصله اش سر میره.

آنلاینش بد نبود ! الان من با تو بازی نکردم آنلاین ؟ :d
یکی بود نام کاربریش مثل مال تو بود همین الان داشتم بازی می کردم

تونستم یکی رو زیر 5 ثانیه تو آنلاین شکستش بدم :|
جامش باز شد .

'!|SNAKE|!'

کاربر سایت
Sep 4, 2011
725
نام
Soroush
نه من نبودم حافظه ام جا نداشت پاکش کردم.آره تاکید بازی ام رو بخش آنلاینش هست مخصوصا اون مود Privite هم اگه آدم کسی رو داشته باشه باهاش بازی کنه خیلی باید باحال باشه.

زیر 5 ثانیه؟ مگه چی پرت کردی سر اون بنده خدا؟:d

Hunter lord

کاربر سایت
Dec 1, 2008
733
نام
رامتین
نه من نبودم حافظه ام جا نداشت پاکش کردم.آره تاکید بازی ام رو بخش آنلاینش هست مخصوصا اون مود Privite هم اگه آدم کسی رو داشته باشه باهاش بازی کنه خیلی باید باحال باشه.

زیر 5 ثانیه؟ مگه چی پرت کردی سر اون بنده خدا؟:d

همون اول بازی یه جعبه بزرگ پرت کردم تموم افرادش متلاشی شدن :d
بنده خدا بازی رو ول کرد 7 بار شکستش دادم .
جالب اینه که بازی یه جام داره که باید زیر 5 ثانیه حریف رو شکست بدی و باز شد .
آنلاینش هم بعد 2 -3 دست تکراری میشه .
سریع تموم شه می خوام MGS Peace walker رو بازی کنم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر