Way of the Samurai 4 امسال برای PC عرضه میشود

arash1996

کاربر سایت
May 17, 2012
1,479
نام
آرش
لسری بازی های Way of the Samurai که تنها بین گروه اندکی از بازیبازان محبوب است، امسال اولین حضور خود را در پلتفرم PC با عرضه Way of the Samurai 4 بر روی شبکه Steam تجربه میکند. این خبر را ناشر این پورت، Ghostlight اعلام کرده است.
Way-of-the-Samurai-4-Logo.jpg

بازی Way of the Samurai 4 در سال 2012 به صورت انحصاری برای PS3 عرضه شد و امتیازات متفاوتی را کسب کرد، هرچند که عناوین قبلی این سری بر روی کنسول های PSP، X360 و PS2 عرضه شده بودند.

آخرین عنوان از این سری در قرن نوزدهم دنبال میشد و شما در نقش یک رونین بازی میکنید، کسی که درگیر یک نبرد سه جبهه ای بین نیرو های طرفدار حکومت شوگان، انزواطلبان ملی، و قدرت های خارجی آنگلو ساکسون میشود.

MaTrix PouYa

! The Berserker
کاربر سایت
Jul 27, 2008
3,276
نام
Pouya
اخ اخ اخ زمانی که 360 داشتم قسمت نشد بگیرم بازی کنم همین چند وقت پیش تو فکر بودم یعنی میشه شماره ی جدید برا PC بیاد ! :d

AsaraymA

IchibaN
کاربر سایت
Apr 9, 2007
1,003
نام
آریا
مبارک جاپونی دوستا. من که اصلاً حال نمیکنم با این سبک بازیا :D

البته چندان تبریکی هم نداره... :d
این شماره 4 بدترین شماره تو سری هست... از همه بهتر 2 و 3 هستن.

در کل اگه سه شماره اول رو به شکل کالکشن میدادن خیلی بهتر میشد.

AsaraymA

IchibaN
کاربر سایت
Apr 9, 2007
1,003
نام
آریا
بازیش چطوریه؟ مثل Dynasty Warriorsـه؟ HnS خر تو خر منظورمه:D

نه اصلاً مثل سری Warriors نیست... گیم پلی بازی کند و سنگینه، برای همین خیلی طبیعی جلوه میکنه... از اون خالی بندی‌های سری Warriors هم اصلاً نداره.
بیشتر حالت تک به تک داره... یعنی اگه بیشتر از 2 تا دشمن همزمان بیان سراغت، 80% مواقع دخلت اومده :d
اینکه چه سلاحی انتخاب کنی، از چه جهتی ضربه بزنی، کی دفاع کنی و از چه استایلی استفاده کنی خیلی مهمه.
یکجورایی میشه گفت بازی شبیه‌ساز ساموراییه :d

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
یکی از دوستام که اتفاقا عضو سابق خبرنگاران بود عشق بازیهای جاپونیه. صادق بیا حال کن با خبر :whistling:

آخرین ویرایش:

Quarantine

کاربر سایت
Dec 17, 2008
348
نام
صادق
Way of the Samurai 4 امسال برای PC عرضه میشود
کامی وا تشکنی سونزای سورو!

یکی از دوستام که اتفاقا عضو سابق خبرنگاران بود عشق بازیهای جاپونیه. صادق بیا حال کن با خبر :whistling:

مرسی.:|:d
شماره 3 ِش بهتره.اینم بد نیس اگه خوب پورت کنن شاید بازی کردم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر