Watch Dogs | PC

watch-dogs-2.jpg

خوب چند ساعت قبل ubاز ipجدیدش به اسم Watch Dogs پرده برداری کرد

اطلاعات جدید به پست اول اضافه می شود !

تاریخ عرضه بازی هم برای 2013 مشخص شده

تصاویر :

.

WATCH DOGS
HD
SD

...............................................

برای مشاهده تصویر اصلی (652x247) روی این نوار کلیک کنید.
156_2222222222222222.jpg

اولین نمایش از بازی Watch Dogs برای ps4
HD H.264 MP4 244.7MB Download
Hi-Res H.264 MP4 103.0MB Download
Lo-Res IPOD / PSP 25.7MB Download

Ubisoft امروز رسما تایید کرد که بازی Open-World آینده اش یعنی Watch Dogs در تاریخ 19 نوامبر 2013 عرضه خواهد شد. این باری 3 روز بعد یعنی 22 ماه نوامبر در اروپا نیز عرضه خواهد شد.

همچنین UbiSoft تایید کرده که این بازی برای کنسول های X360، PS3 و PC عرضه خواهد شد. اخیرا نیز اعلام شده بود این نسخه از بازی برای کنسول PS4 (در زمان عرضه کنسول) نیز منتشر خواهد شد. این در حالی است که شرکـت Sony اعلام نموده کنسول PS4 در سال 2013 روانه بازار خواهد شد.

از سوی دیگر، طبق اعلام UBI که این بازی برای کلیه کنسول های نسل بعد عرضه خواهد شد؛ باید تا 21 می منتظر نسل بعدی کنسول Microsoft نیز باشیم.

قابل ذکر است شرکت UbiSoft، نسخه های متعددی از این بازی را زمان عرضه، روانه بازار خواهد کرد که اطلاعاتی از این نسخه ها اعلام نموده است. این پک ها با نام های: ،Dedsec Edition Vigilante Edition، Uplay Exclusive Edition و Special Edition عرضه خواهد شد.

zfdw05jumkwsl3gj2w.jpg

the Dedsec Edition شامل:

• فیگور 23 سانتی Aiden Pearce
  • Steelbook
  • DedSec Collector box
  • Artbook های Watch_Dogs
  • OST های بازی
  • نقشه Chicago بازی
  • 4 عدد collectible cards
  • 3 عدد مدال انحصاری

+ سه مرحله Single Player که با نام های “Palace Pack” و “Signature Shot” و “Breakthrough Pack” نامیده می شود. هر ماموریت شامل Reward های مخصوص خودش نیز می باشد.

The Vigilante Edition:

• Vigilante Collector box
  • کلاه مخصوص Aiden Pearce
  • ماسک مخصوص Aiden Pearce
  • OST های بازی

+ مراحل و ماموریت هایی که در بالا به آن اشاره شد.

همچنین پک Uplay Exclusive Edition نیز فقط از طریق سایت Uplay قابل خرید است و شامل کلیه محتویات اضافی بازی بعلاوه steelbook می باشد. در نهایت آخرین پک با نام Special Edition عرضه خواهد شد. اگر قصد خرید محتویات اضافی برای بازی را ندارید این پک بهترین نسخه

Last edited by a moderator:

OMG

کاربر سایت
Sep 17, 2012
4,223
نام
امیرحسین
دوست عزیز؛ لطفا سوالاتی که مستقیما به داستان ربط داره رو مثل بقیه دوستان، داخل Sp جواب بدید.
والا من خیلی وقته گزارش کردم هیچ اتفاقی نیفتاده، رسما یکی مثه من که نتونه بازی کنه فعلا باید بره بمیره:)

BatmanGame

Only DC
کاربر سایت
Jun 7, 2011
1,600
نام
Omid
این ماموریت آخرش چقدر رو اعصابه

راه خاصی نداره ؟ یه بار دو تا ویروس رو هم کامل آپلود کردم و تو آخری کشته شدم دوباره آورد از اول

ویرایش : پیدا کردم راهشو ! یه چند تاشون ثابت بودن باید اونا رو هک میکردم

Shame On Me :d

آخرین ویرایش:

PipBoy3000_v2

کاربر سایت
Mar 6, 2009
976
انصافا این بازی اون جور که تبلیغشو میکردن از آب در نیومد! به شخصه فقط 30 دقیقه بازی کردم حالم بد شد:( گرافیک باگ دار -افت فریم شدید-گیم پلی مزخرف-رانندگی رو که دیگه نگو .....-پلیس های فضایی:d از پلیس 100 کیلومتر هم دور باشی با یه نیش گاز میرسه! قالی سلیمان دارن:d در کل در حد و اندازه های کل انداختن با GTA V نیست. منتظر GTA V میمونیم:bighug:

یعنی الان اومدم نظر بدم دیدم نظرم درست برعکس توئه!

همونطور که من دوتا از تبلیغاشو دیدم در اومد! گرافیک بدون باگ (ولی آپتیمایز متوسط) همراه با افت فریم (احتمالاً به دلیل استفاده وحشیانه از تکسچر های متفاوت در یک رندر)
گیم پلی خیلی خوب و مجذوب کننده. رانندگیش واقعاً بهم چسبید. البته گاز ماشینش اصلاً تابلوئه برای کنترل های x360 ساخته شده و مثل ماشین باید نرم شروع کنی (رو کیبورد از چون یا 1 هست یا 0 یهو تخت گاز میره! ولی باز عالیه!) پلیس فضایی :D قبول

این دو تا رو مقایسه نباید بکنی! خرجی که واسه این بازی کردن حدود یک چهارم gta v هست! فکر کنم.

FPS Eager

کاربر سایت
Jan 27, 2013
1,333
نام
امیرعلی
وقتی مودر ها دوروز بعد بازی رو اینقدر شگفت انگیز کردن مطمعن باشید یه جای کار میلنگه، احتمالا یه فشاری روی یوبی بوده از جایی که گرافیک بازی رو نسبت به پتانسیلش کمتر کرد و باعث اونهمه مشکل شد ولی با یه مد چند مگابایتی حل شد!

hesehabib

کاربر سایت
Nov 18, 2007
682
دوستان این مادی که مشکل رو حل میکنه میشه لطف کنید لینکشو بدید.
من که فقط زجر میکشم؛کنترلش واقعا مضخرفه
چه ماشین چه پیاده
نمیدونم چه حکمتیه همه کار ها با ی کلید انجام میشه؛اومدم از این بمب های ریموت دار انداخت کف جاده؛حالا میخوام بترکونمش یهو اشتباهی میره رو یکی از دوربین های مدار بسته,تا بیای جمع و جورش کنی زدن آبکشت کردن!
واسه تیر اندازی از توی ماشین باید چیکار کرد؟

samss

کاربر سایت
Jul 27, 2010
1,033
نام
سام
دوستان این مادی که مشکل رو حل میکنه میشه لطف کنید لینکشو بدید.
من که فقط زجر میکشم؛کنترلش واقعا مضخرفه
چه ماشین چه پیاده
نمیدونم چه حکمتیه همه کار ها با ی کلید انجام میشه؛اومدم از این بمب های ریموت دار انداخت کف جاده؛حالا میخوام بترکونمش یهو اشتباهی میره رو یکی از دوربین های مدار بسته,تا بیای جمع و جورش کنی زدن آبکشت کردن!
واسه تیر اندازی از توی ماشین باید چیکار کرد؟

ماد ها مشکلو حل نمیکنن ولی کمتر میکنن . تو تاپیکه مشکلات بازی تمام لینک های ماد و اپدیت ها هست .
از داخل ماشینم نمیشه تیراندازی کرد

hesehabib

کاربر سایت
Nov 18, 2007
682
ماد ها مشکلو حل نمیکنن ولی کمتر میکنن . تو تاپیکه مشکلات بازی تمام لینک های ماد و اپدیت ها هست .
از داخل ماشینم نمیشه تیراندازی کرد
ممنون
نمیشه؟
آخه موقع فرار میگه کلید تب رو بزن واسه بیرون آوردن اصلحه ولی جواب نمیده
مسخرست,فقط دشمنا باید از تو ماشین تیر اندازی کنن!

samss

کاربر سایت
Jul 27, 2010
1,033
نام
سام
ممنون
نمیشه؟
آخه موقع فرار میگه کلید تب رو بزن واسه بیرون آوردن اصلحه ولی جواب نمیده
مسخرست,فقط دشمنا باید از تو ماشین تیر اندازی کنن!
خب بازی بر پایه هک هستش دیگه. این کارو کردن که با هک کردن پیش بری نه به شکله سنتی!

xdj

کاربر سایت
Feb 3, 2008
48
سلام بچه ها . یه جا گیر کردم سه ساعت از وقتمو گرفته . فکر کنم تو اکت 4 باشه که تو تلوزیونا ..... بعد ون صدا سیمارو که پیدا میکنم به زور میکشمش اما پلیس ها نمودنم . چه کنم ..........................

PrinceofPersiα

کاربر سایت
Jul 4, 2006
3,462
سلام
یه مشکلی برام پیش اومده، مربوط به آخر بازی!
آخر بازی که دیمین را بالای فانوس می کشم، بعدش اخبار را نشون میده و یه نمایی از شهر هست!
بعد از اینکه اخبار و این چیزها تموم میشه، همین جوری رو همون نما میمونه و هیچ اتفاقی نمی افته!! حتی هیچ دکمه ای کار نمی کنه و مجبورم با Alt + F4 از بازی بیام بیرون!:|
اصلا بعد از اون اتفاقی میافته تو بازی و کار دیگه ای باید انجام بدم؟ یا اینکه بازی همون جا تموم میشه؟:-/

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,304
نام
Matthew
سلام
یه مشکلی برام پیش اومده، مربوط به آخر بازی!
آخر بازی که دیمین را بالای فانوس می کشم، بعدش اخبار را نشون میده و یه نمایی از شهر هست!
بعد از اینکه اخبار و این چیزها تموم میشه، همین جوری رو همون نما میمونه و هیچ اتفاقی نمی افته!! حتی هیچ دکمه ای کار نمی کنه و مجبورم با Alt + F4 از بازی بیام بیرون!:|
اصلا بعد از اون اتفاقی میافته تو بازی و کار دیگه ای باید انجام بدم؟ یا اینکه بازی همون جا تموم میشه؟:-/

بازی تموم میشه، اخبار رو که می گه تموم میشه بازی. البته فکر کنم بتونی بعدش آزادانه تو شهر بچرخی

PrinceofPersiα

کاربر سایت
Jul 4, 2006
3,462
بازی تموم میشه، اخبار رو که می گه تموم میشه بازی. البته فکر کنم بتونی بعدش آزادانه تو شهر بچرخی

رفتم چند تا از اسپویلرهای بچه ها را دیدم!
بعضی از بچه ها گفته بودن که جردی بهمون زنگ میزنه و ...
واسه من همچین اتفاقی نیافتاد!:(
تو یکی از اسپویل ها خوندم که یه نفر دیگه را می کشیم!!

FPS Eager

کاربر سایت
Jan 27, 2013
1,333
نام
امیرعلی
آره خوب نشون میده که جوردی زنگ میزنه و زنده مونده و میگه این کارش فقط به خاطر بیزینس بوده! همه چی به خوبی و خوشی تموم میشه...

M.V.S

کاربر سایت
Sep 28, 2012
897
نام
مسیح
جوردی باید بهتون زنگ بزنه. میگه که بابت فانوس ببخشید. اینا همش کسب و کاره. بعد محل موریس(همون پسره که اول اول بازی توی استادیوم میبینیمش و همونی که به ماشین ایدین شلیک کرد) رو بهمون میگه. میری اونجا، دو راه انتخاب داری. یا بکشیش یا نکشیش.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر