Watch Dogs | PC

watch-dogs-2.jpg

خوب چند ساعت قبل ubاز ipجدیدش به اسم Watch Dogs پرده برداری کرد

اطلاعات جدید به پست اول اضافه می شود !

تاریخ عرضه بازی هم برای 2013 مشخص شده

تصاویر :

.

WATCH DOGS
HD
SD

...............................................

برای مشاهده تصویر اصلی (652x247) روی این نوار کلیک کنید.
156_2222222222222222.jpg

اولین نمایش از بازی Watch Dogs برای ps4
HD H.264 MP4 244.7MB Download
Hi-Res H.264 MP4 103.0MB Download
Lo-Res IPOD / PSP 25.7MB Download

Ubisoft امروز رسما تایید کرد که بازی Open-World آینده اش یعنی Watch Dogs در تاریخ 19 نوامبر 2013 عرضه خواهد شد. این باری 3 روز بعد یعنی 22 ماه نوامبر در اروپا نیز عرضه خواهد شد.

همچنین UbiSoft تایید کرده که این بازی برای کنسول های X360، PS3 و PC عرضه خواهد شد. اخیرا نیز اعلام شده بود این نسخه از بازی برای کنسول PS4 (در زمان عرضه کنسول) نیز منتشر خواهد شد. این در حالی است که شرکـت Sony اعلام نموده کنسول PS4 در سال 2013 روانه بازار خواهد شد.

از سوی دیگر، طبق اعلام UBI که این بازی برای کلیه کنسول های نسل بعد عرضه خواهد شد؛ باید تا 21 می منتظر نسل بعدی کنسول Microsoft نیز باشیم.

قابل ذکر است شرکت UbiSoft، نسخه های متعددی از این بازی را زمان عرضه، روانه بازار خواهد کرد که اطلاعاتی از این نسخه ها اعلام نموده است. این پک ها با نام های: ،Dedsec Edition Vigilante Edition، Uplay Exclusive Edition و Special Edition عرضه خواهد شد.

zfdw05jumkwsl3gj2w.jpg

the Dedsec Edition شامل:

• فیگور 23 سانتی Aiden Pearce
  • Steelbook
  • DedSec Collector box
  • Artbook های Watch_Dogs
  • OST های بازی
  • نقشه Chicago بازی
  • 4 عدد collectible cards
  • 3 عدد مدال انحصاری

+ سه مرحله Single Player که با نام های “Palace Pack” و “Signature Shot” و “Breakthrough Pack” نامیده می شود. هر ماموریت شامل Reward های مخصوص خودش نیز می باشد.

The Vigilante Edition:

• Vigilante Collector box
  • کلاه مخصوص Aiden Pearce
  • ماسک مخصوص Aiden Pearce
  • OST های بازی

+ مراحل و ماموریت هایی که در بالا به آن اشاره شد.

همچنین پک Uplay Exclusive Edition نیز فقط از طریق سایت Uplay قابل خرید است و شامل کلیه محتویات اضافی بازی بعلاوه steelbook می باشد. در نهایت آخرین پک با نام Special Edition عرضه خواهد شد. اگر قصد خرید محتویات اضافی برای بازی را ندارید این پک بهترین نسخه

Last edited by a moderator:

Albis

کاربر سایت
Sep 11, 2008
1,764
این خونه های مردمم باحاله. بعضیاش خیلی فانه دختر پسره داشتن .... یهو اخرش دختره برگشت زد تو گوش پسره و وبکمو پرت کرد :D

RaideN-

کاربر سایت
May 24, 2014
38
نام
Finaly Destroy With BulleT !!!
راس میگه وقتی Atm هک میشه پول نقد میگیریم چطوری فقط میگیریم تو فروشگاه با گوشی پول میپردازه.
چطوری که پلیس گشت نداره تو بازی اصلا
چطوری که فیزیکا بعضی جاها داغون بعضی جاها ضعیف
چطوری که وقتی میخوری به یارو ری اکشن نشون نمیده وقتی میدویی ولی هنگام دعوا وقتی جفت پا میری تو بدنش میمیره :))
خدایی ایرادات اینطوری داره ولی هک ctos ها خیلی باحال و جالب هرچند بعد از مدت تکراری میشه چون چلنج خاصی نداره و تغییر خاصی نمیکنه بهترین هک مال چهار راه کلا

پلیس گشت داره!!

M.V.S

کاربر سایت
Sep 28, 2012
897
نام
مسیح
تو تفنگ فروشی ها میری (که قیمتا هم خیلی بالاس :D ) من ندیدم با گوشی پرداخت کنه. پس حتما پول تو جیبی میداده :D
تو Pawn shop ها هم همینطور.
کسی نگفت آخرش بیشترین Xp رو کدوم Event میده؟؟؟

Optimus

کاربر سایت
Oct 7, 2013
200
نام
علی
از دست پلیسا در رفتن که کار نداره! اون هلی کوپتر لعنتی وقتی بیاد کار خراب میشه :D
و اگه اسکیل هک هلی کوپتر نداشته باشی سه ساعت الاف باید بشه :D

همین الان اعصابم سر این بهم ریخت! بعد یکی از مراحل پلیس با هلیکوپتر ریخت بعد از کلی زور زدن رفتم توی قطار بعد میبینم هنوز هلی کوپتره داره دنبالم میاد و ول کن نیست :| هلی کوپتره هم که هر جا میرفت ماشین پلیسا هم همونجا میومدن :D
بعد باز پریدم تو ماشین دو ساعت دور زدم دور شهر و توی اتوبان یک ایستگاه مترو پیدا کردم سریع رفتم پایین و بعد هلی کوپتره منو گم کرد گفتم بالاخره نجات پیدا کردم با خوشحالی به سمت قطار حرکت کردم که سوارش بشم سوتی دادم موقع حرکت از کنار خوردم بهش مردم :| همش از نو :|
اعصابم بهم ریخت :D الان نیم ساعته اومدم تو فروم خودمو یکم آروم کنم دوباره برم اون تیکشو :D
کابوس پلیسیتون مرحله آخر بازی هست. به محض اینکه فرار کنین دوباره اون دایره زردها میاد و پیداتون میکنن.

pkblog

کاربر سایت
Oct 10, 2013
680
نام
پویان
دوستان دوتا سوال حیاتی.
1-با نرم افزار xbox emulater و هماهنگه یا نه؟؟
2-نسخه delux دانلود کنم یا reloadead??
غلط املای هم نگیرید لطفا !.سپاس.
بنده هرکاری کردم نسخه دالکس با نرم افزار ایکس باکس امولاتو نتونستم با دسته بازی کنم چندتا روش دیگه هم رفتم نشد که نشد

M.V.S

کاربر سایت
Sep 28, 2012
897
نام
مسیح
کابوس پلیسیتون مرحله آخر بازی هست. به محض اینکه فرار کنین دوباره اون دایره زردها میاد و پیداتون میکنن.
یه سری از مراحلی که Fixer ها پیشنهاد میدن اسمشون Decoy هست. اونام همینطورن. همش پلیس دنبالته. با اون هلیکوپتر.
هر وقت هم فرار کنی دوباره اون دایره زرده میاد.

Katsura

کاربر سایت
May 25, 2011
1,111
نام
پرهام
یه سری از مراحلی که Fixer ها پیشنهاد میدن اسمشون Decoy هست. اونام همینطورن. همش پلیس دنبالته. با اون هلیکوپتر.
اره ولی یه اسکیل هست تو قسمت Cafted Items به اسم Jam Coms اگه اونو بگیری برای چند ثانیه دایره سبز رنگه سفید میشه و زمان بیشتری دارید برای فرار کردن که خودش خیلی مفیده :D

hossein gamer

کاربر سایت
Jan 30, 2012
260
نام
حسین
لذت موس کیبوردو ول میکنید دنبال دسته هستید ؟
عجیبه

داداش من تلویزیونم 42 هست و مشترکا برای pc و کنسولها استفاده میکنم و با موس و کیبرد برام سخته + اینکه این سبک بازی ها با دسته بهتره.

Need-More-Speed

کاربر سایت
Jul 1, 2007
4,237
نام
یونس
خوب منم بازی رو امروز تموم کردم :D
هرچقدر به پایان بازی نزدیک میشید داستان سریعتر پیش میره، در کل بازیه آسونی بود یه سری قلق های کوچیک داره که متوجه بشید راحت تمام مراحلُ رد می کنید بدون 1 بار شهید شدن
امتیازی که من به بازی می دم کلا 8 از 10
ایده بازی خوب بود و می تونست بهتر اجرا بشه

iCe m@n

کاربر سایت
Jun 14, 2010
841
دوستان توی دمو ها و همون اول بازی آیدن یه باتوم مشکی داره

چه جوری میشه از اون باتوم استفاده کرد ؟ با چه دکمه ای میاد اون؟

hossein gamer

کاربر سایت
Jan 30, 2012
260
نام
حسین
بنده هرکاری کردم نسخه دالکس با نرم افزار ایکس باکس امولاتو نتونستم با دسته بازی کنم چندتا روش دیگه هم رفتم نشد که نشد

ممنون داداش ولی خوده سایتش گفته که هماهنگه بازیهای یوبی هم همیشه مچ بودند با xامولیتور . صدای بیب میده هنگام اجرای بازی؟

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,730
نام
رضا.آ
من رد کردم خیلی راحت که از بالا به ترتیب باید اعداد بزنی اولی اگه 1 برو روش با موس دکمه 1 بزن بعد رو بعدی همینطوری تا دوباره اتفاق میفته همین تکرار میشه همینطوری هی انجام بده اخرین پارتم این که 2 تا گزینه میاد علامت سوال سمت راستی عددش 4 سمت چپیت میشه 3 اول 4 بزن با سرعت اعداد که میاد بزن برن بعد برو رو اون یکی علامت سوال 3 بزن تا اعداد فعال بشن بیان بعد هی اعداد بزن برن :d

ممنون
ولی خودت متوجه شدی چی شد !!!!!:d
من که متوجه نشدم!
موس که عدد نداره :d
بعدم از بالا به پایین اولین عدد 4 هست
از پایین به بالا اولین عدد 1 !

kn!ghtf@ll

کاربر سایت
Feb 15, 2014
765
نام
مزدک
ممنون
ولی خودت متوجه شدی چی شد !!!!!:d
من که متوجه نشدم!
موس که عدد نداره :d
بعدم از بالا به پایین اولین عدد 4 هست
از پایین به بالا اولین عدد 1 !

اره فهمیدم خودم :d نه منظورم این وقتی اعداد میاد رو صفحه از بالا به پایین شروع کن اعداد بزن اولین عدد از بالا 4 دیگه درسته موس ببر روش بعد از روی کیبورد عدد 4 بزن اون عدد رو صفحه میره بعد موست بیار پایین روی اون عدد بعدی اگه عدد 3 دکمه 3 از رو کیبورد بزن اگه 2 عدد 2 بزن به این ترتیب پیش برو تا رد بشه

- - -ویرایش - - -

یک خبر ریز درباره patch
http://www.vg247.com/2014/05/30/watch-dogs-pc-uplay-patch-should-fix-known-issues/

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر