Watch Dogs | PC

watch-dogs-2.jpg

خوب چند ساعت قبل ubاز ipجدیدش به اسم Watch Dogs پرده برداری کرد

اطلاعات جدید به پست اول اضافه می شود !

تاریخ عرضه بازی هم برای 2013 مشخص شده

تصاویر :

.

WATCH DOGS
HD
SD

...............................................

برای مشاهده تصویر اصلی (652x247) روی این نوار کلیک کنید.
156_2222222222222222.jpg

اولین نمایش از بازی Watch Dogs برای ps4
HD H.264 MP4 244.7MB Download
Hi-Res H.264 MP4 103.0MB Download
Lo-Res IPOD / PSP 25.7MB Download

Ubisoft امروز رسما تایید کرد که بازی Open-World آینده اش یعنی Watch Dogs در تاریخ 19 نوامبر 2013 عرضه خواهد شد. این باری 3 روز بعد یعنی 22 ماه نوامبر در اروپا نیز عرضه خواهد شد.

همچنین UbiSoft تایید کرده که این بازی برای کنسول های X360، PS3 و PC عرضه خواهد شد. اخیرا نیز اعلام شده بود این نسخه از بازی برای کنسول PS4 (در زمان عرضه کنسول) نیز منتشر خواهد شد. این در حالی است که شرکـت Sony اعلام نموده کنسول PS4 در سال 2013 روانه بازار خواهد شد.

از سوی دیگر، طبق اعلام UBI که این بازی برای کلیه کنسول های نسل بعد عرضه خواهد شد؛ باید تا 21 می منتظر نسل بعدی کنسول Microsoft نیز باشیم.

قابل ذکر است شرکت UbiSoft، نسخه های متعددی از این بازی را زمان عرضه، روانه بازار خواهد کرد که اطلاعاتی از این نسخه ها اعلام نموده است. این پک ها با نام های: ،Dedsec Edition Vigilante Edition، Uplay Exclusive Edition و Special Edition عرضه خواهد شد.

zfdw05jumkwsl3gj2w.jpg

the Dedsec Edition شامل:

• فیگور 23 سانتی Aiden Pearce
  • Steelbook
  • DedSec Collector box
  • Artbook های Watch_Dogs
  • OST های بازی
  • نقشه Chicago بازی
  • 4 عدد collectible cards
  • 3 عدد مدال انحصاری

+ سه مرحله Single Player که با نام های “Palace Pack” و “Signature Shot” و “Breakthrough Pack” نامیده می شود. هر ماموریت شامل Reward های مخصوص خودش نیز می باشد.

The Vigilante Edition:

• Vigilante Collector box
  • کلاه مخصوص Aiden Pearce
  • ماسک مخصوص Aiden Pearce
  • OST های بازی

+ مراحل و ماموریت هایی که در بالا به آن اشاره شد.

همچنین پک Uplay Exclusive Edition نیز فقط از طریق سایت Uplay قابل خرید است و شامل کلیه محتویات اضافی بازی بعلاوه steelbook می باشد. در نهایت آخرین پک با نام Special Edition عرضه خواهد شد. اگر قصد خرید محتویات اضافی برای بازی را ندارید این پک بهترین نسخه

Last edited by a moderator:

Optimus

کاربر سایت
Oct 7, 2013
200
نام
علی
شما یادته تو e3 2012 وقتی چراغ رو هک کرد و تصادف شد بعدش که تیر اندازی شد ایدن رفت کنار یه ماشین کاور گرفت که توش آدم بود تیر خورد به اونی که پشت فرمون بود تیر خورد همونجا من گفتم عکس العمل اون یارویی که تو ماشین زنده مونده تو حلقم :d فقط حیف e3 2012 رو ندارم یادم نیس ایدن در ماشین رو باز کرد که یارو رو پیاده کنه یا نه:|
این بود ارمان های watch dogs :d

ادیت:خوب e3 رو دوباره دیدم اول عکس دومیه مربوط به همون تصادفه عکس اولی هم اگه یادتون باشه آخر تریلر یکی دیگه اومد تو یه سیستم دیگه بازی کرد چی شد این؟خلاصه با دیدن این تریلر از دویژن ناامید شدم

36751388756789312913.png
54910660960733081296.png
در ماشین رو تو درگیری میشه باز کرد، فقط کافیه توی درگیری باشین و پشت ماشینی که آدم توشه کاور بگیرین، خودش یه دکمه نشون میده که بزنید آدمه رو از ماشین پیاده میکنه، من خودم این کار رو انجام دادم، آرمانهای گیم پلی واچ داگز هیچ جا نرفته:d

|MohamaD|

کاربر سایت
Apr 6, 2012
146
نام
محمد
در ماشین رو تو درگیری میشه باز کرد، فقط کافیه توی درگیری باشین و پشت ماشینی که آدم توشه کاور بگیرین، خودش یه دکمه نشون میده که بزنید آدمه رو از ماشین پیاده میکنه، من خودم این کار رو انجام دادم، آرمانهای گیم پلی واچ داگز هیچ جا نرفته:d

بله درست میگن من هم امتحان کردم.

kn!ghtf@ll

کاربر سایت
Feb 15, 2014
765
نام
مزدک
این پازل مسخره t-bone رو کی حل کرده ! :|
ی لیوان عرقنعنا میخوره بعد سرش گیج میره چندتا عدد پشت سرهم ردیف میشه دوتا 1 دوتا 2 دوتا 4 ی دونه 3 !!!!

من رد کردم خیلی راحت که از بالا به ترتیب باید اعداد بزنی اولی اگه 1 برو روش با موس دکمه 1 بزن بعد رو بعدی همینطوری تا دوباره اتفاق میفته همین تکرار میشه همینطوری هی انجام بده اخرین پارتم این که 2 تا گزینه میاد علامت سوال سمت راستی عددش 4 سمت چپیت میشه 3 اول 4 بزن با سرعت اعداد که میاد بزن برن بعد برو رو اون یکی علامت سوال 3 بزن تا اعداد فعال بشن بیان بعد هی اعداد بزن برن :d

M.V.S

کاربر سایت
Sep 28, 2012
897
نام
مسیح
سه تا چیز:
دوستان اگر روزی روزگاری چشتون به دزموند مایلز افتاد ما رو از اسکرین شات محروم نکنین :D
2- دقت کردین پلیس ها برای گرفتن شما با زیر کردن ملت هیچ مشکلی ندارن.:|
3- این Aisha tyler یه جا وارد دوربین یه خونه شدم فک کنم داشت آشپزی میکرد :D

kn!ghtf@ll

کاربر سایت
Feb 15, 2014
765
نام
مزدک
سه تا چیز:
دوستان اگر روزی روزگاری چشتون به دزموند مایلز افتاد ما رو از اسکرین شات محروم نکنین :D
2- دقت کردین پلیس ها برای گرفتن شما با زیر کردن ملت هیچ مشکلی ندارن.:|
3- این Aisha tyler یه جا وارد دوربین یه خونه شدم فک کنم داشت آشپزی میکرد :D

اره واقعا پلیساش خیلی بی کلن اصلا ادم نمیشن اینا وای به حال زمانی که دنبالت کنن مردم هر کی جلوشون باشه زیر میکنن :O اصلا ول کن تو هم نیستن 100 سال طول میکشه بپیچونیشون سگ جونننااااااااااااااااااا
ولی بهترین قسمتای بازی که حال میده هک چهار راه هنگام شلوغی :d

M.V.S

کاربر سایت
Sep 28, 2012
897
نام
مسیح
یه چیز برام عجیبه. چرا دوستان هی میگن فرار از پلیسا سخته؟؟؟ یه مسیر مستقیمو میگیری دوتا چهار راه و بلاکر هک میکنی حله :D (تازه خوبیش اینه لحظه مناسب خود گوشی خبرت میکنه که هک کنی)
دوستان بیشترین XP رو کدوم فعالیت میده؟؟؟ میخوام به اکت 3 که میرسم همه skill هام فول باشه :D

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,362
نام
Majid
یه چیز برام عجیبه. چرا دوستان هی میگن فرار از پلیسا سخته؟؟؟ یه مسیر مستقیمو میگیری دوتا چهار راه و بلاکر هک میکنی حله :D (تازه خوبیش اینه لحظه مناسب خود گوشی خبرت میکنه که هک کنی)
دوستان بیشترین XP رو کدوم فعالیت میده؟؟؟ میخوام به اکت 3 که میرسم همه skill هام فول باشه :D
از دست پلیسا در رفتن که کار نداره! اون هلی کوپتر لعنتی وقتی بیاد کار خراب میشه :D
و اگه اسکیل هک هلی کوپتر نداشته باشی سه ساعت الاف باید بشه :D

همین الان اعصابم سر این بهم ریخت! بعد یکی از مراحل پلیس با هلیکوپتر ریخت بعد از کلی زور زدن رفتم توی قطار بعد میبینم هنوز هلی کوپتره داره دنبالم میاد و ول کن نیست :| هلی کوپتره هم که هر جا میرفت ماشین پلیسا هم همونجا میومدن :D
بعد باز پریدم تو ماشین دو ساعت دور زدم دور شهر و توی اتوبان یک ایستگاه مترو پیدا کردم سریع رفتم پایین و بعد هلی کوپتره منو گم کرد گفتم بالاخره نجات پیدا کردم با خوشحالی به سمت قطار حرکت کردم که سوارش بشم سوتی دادم موقع حرکت از کنار خوردم بهش مردم :| همش از نو :|
اعصابم بهم ریخت :D الان نیم ساعته اومدم تو فروم خودمو یکم آروم کنم دوباره برم اون تیکشو :D

kn!ghtf@ll

کاربر سایت
Feb 15, 2014
765
نام
مزدک
بعضی وقتا یک اتفاقای خنده داری میفته چرا مثلا جلو روم یک نفر بود داشت تیر اندازی میکرد به من یارو پشت میز بود من دوئیدم طرفش از رو میز پریدم جفت پام رفت رو سینش طرف مرد =)) خیلی راحت مرد به مولا....اقا چطوری همه تیرا پلیسا و دشمن بهمون میخوره به در و دیوارم نمیخوره اصلا چرا :d خیلی حرفه این تو این کار
ماشینا فیزیکاش بعضی وقتا مسخره یک جا داشتم با سرعت هر چه تمام تر میرفتم با سرعت خوردم به یک ماشین شاسی بلند ماشین قشنگ ترکید بعدش خوردم به تیر چراق برغ و چیزای دیگه ولی ماشین خودم سالم بود :p یا مثلا طرف داشت میومد طرفم بعد برگشت بعد دوباره راه برگشت اومد طرف من بعد دوباره برگشت
یا طرف من جلوشم دارم بهش تیر اندازی میکنم اون پشتش میکنه به من کاور میگیره روش به یک ور دیگه کلا بعد میفهمه از کجا تیر میخوره بعضی جاهاش مسخره میشه ها

- - -ویرایش - - -

از دست پلیسا در رفتن که کار نداره! اون هلی کوپتر لعنتی وقتی بیاد کار خراب میشه :D
و اگه اسکیل هک هلی کوپتر نداشته باشی سه ساعت الاف باید بشه :D

همین الان اعصابم سر این بهم ریخت! بعد یکی از مراحل پلیس با هلیکوپتر ریخت بعد از کلی زور زدن رفتم توی قطار بعد میبینم هنوز هلی کوپتره داره دنبالم میاد و ول کن نیست :| هلی کوپتره هم که هر جا میرفت ماشین پلیسا هم همونجا میومدن :D
بعد باز پریدم تو ماشین دو ساعت دور زدم دور شهر و توی اتوبان یک ایستگاه مترو پیدا کردم سریع رفتم پایین و بعد هلی کوپتره منو گم کرد گفتم بالاخره نجات پیدا کردم با خوشحالی به سمت قطار حرکت کردم که سوارش بشم سوتی دادم موقع حرکت از کنار خوردم بهش مردم :| همش از نو :|
اعصابم بهم ریخت :D الان نیم ساعته اومدم تو فروم خودمو یکم آروم کنم دوباره برم اون تیکشو :D

مجید کلا ریلکس کن خودت بعد برو چون دوباره پلیسا دنبالت بیفتن یکم دردسر داری لامذهبا ول کنت نمیشن من اومدم ماشین بلند کنم طرف زنگ زد گفت پلیس کمک 1 ثانیه نشد پلیس رسید انگار تو کمینم بود دردسرا شروع شد :))

La Volpe

کاربر سایت
Sep 20, 2011
42
نام
Javad
دوستان اگر روزی روزگاری چشتون به دزموند مایلز افتاد ما رو از اسکرین شات محروم نکنین :biggrin1:
من پیداش کردم! ولی اسکرین شات نگرفتم!
اینجاست»
اونجایی که مرحله ی آخر بازی میری تو اون هتله، بعد ازینکه با آسانسور میری طبقه بالا، یه کاتسین نشون میده! بعد که یارو در میره، باید بری دنبالش، یه تیکه مبارزه داره که سربازا همشون ازون Hoodie های دزموند دارن و شلوار جین آبی دارن و یه دونه ازون کوله پشتی های دزموند! منتها رنگ Hoodie هاشون فرق می کنه ولی مال یکیشون سفیده :d

Albis

کاربر سایت
Sep 11, 2008
1,764
پلیسا راحت ترین راه اینه که پیاده شید بپرید تو آب. اگه هلیکوپتر هست برید سوار قایق شید Disable کنید فرار کنید. البته فک نکنم تو بازی گارد ساحلی داشته باشه تا اینجا که ندیدم. بیشتر وقتا وقتی میپرم تو آب (اگه هلی نباشه) میچسبم به اسکله نمیبینن :))

دو سه تا ایراد اساسی منطقی داره :
اولا اینکه پول به هیچ درد خاصی نمیخوره :|
دوما اینکه وقتی شما از ATM پول هک میکنید نقد میگیرید وقتی میرید فروشگاه با گوشی پرداخت میکنه. جریان چیه!؟؟!؟!؟!؟!؟
سوما کلا بازی گشت پلیس نداره، شاید خیلی کم (به ندرت دیدم)
از روی ملت رد شی 13123 نفرو بکشی کسی زنگ نمیزنه پلیس کاری نداره ولی یه ماشین بدزدی سریع زنگ میزنن پلیس :))
دوربینا تو بازی انگار فقط واسه ما ساخته شدن. یعنی کلا انگار کسی اینا رو نمیبینه. (بری جلوی یه دوربین تیراندازی کنی یا با ماشین ملتو زیر کنی اگه کسی زنگ نزنه اتفاقی نمیفته)
گاهگاهی دیده شده Vehicle دشمن (چه پلیس چه کسایی که دنبالتن یا دنبالشونی) Teleport کردن :|
یه چیز جالبتر اینه که بعضیا تا میبیننت شناسایی میکنن و میگن ای Vigilante رو نگاه :)) من موندم اگه اینا به این راحتی شناسایی میکنند پس پلیس چرا نمیتونه؟ بعدشم Vigilante که بشناسنش که Vigilante نیست :|

- - -ویرایش - - -

کلا یادتون باشه یوبی سافت علاقه داره که چیزایی رو که توی تریلر نشون میده از بازی حذف کنه. این چهارمین یا پنجمین بازی هست که اینطوری میشه.

توی AC II وقتی میخواستن اون Gun مخفی رو معرفی کنند یه Mission خاصی گذاشته بودن که تو بازی نبود.
توی Brotherhood اون قسمت که چزاره و رودریجو از جلوی کلیسا رد میشن و اتزیو جلوشون رو میگیره که تو تریلر اول نشون داد کلا حذف شد.
توی Blackflag هم یه صحنه بود که یادم نمیاد.
حالا اینم از WD . میشه گفت نصف چیزایی که تو تریلر بود حذف شدن :|

hossein gamer

کاربر سایت
Jan 30, 2012
260
نام
حسین
دوستان دوتا سوال حیاتی.
1-با نرم افزار xbox emulater و هماهنگه یا نه؟؟
2-نسخه delux دانلود کنم یا reloadead??
غلط املای هم نگیرید لطفا !.سپاس.

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,362
نام
Majid
پلیسا راحت ترین راه اینه که پیاده شید بپرید تو آب. اگه هلیکوپتر هست برید سوار قایق شید Disable کنید فرار کنید. البته فک نکنم تو بازی گارد ساحلی داشته باشه تا اینجا که ندیدم. بیشتر وقتا وقتی میپرم تو آب (اگه هلی نباشه) میچسبم به اسکله نمیبینن :))

دو سه تا ایراد اساسی منطقی داره :
اولا اینکه پول به هیچ درد خاصی نمیخوره :|
دوما اینکه وقتی شما از ATM پول هک میکنید نقد میگیرید وقتی میرید فروشگاه با گوشی پرداخت میکنه. جریان چیه!؟؟!؟!؟!؟!؟
سوما کلا بازی گشت پلیس نداره، شاید خیلی کم (به ندرت دیدم)
از روی ملت رد شی 13123 نفرو بکشی کسی زنگ نمیزنه پلیس کاری نداره ولی یه ماشین بدزدی سریع زنگ میزنن پلیس :))
دوربینا تو بازی انگار فقط واسه ما ساخته شدن. یعنی کلا انگار کسی اینا رو نمیبینه. (بری جلوی یه دوربین تیراندازی کنی یا با ماشین ملتو زیر کنی اگه کسی زنگ نزنه اتفاقی نمیفته)
گاهگاهی دیده شده Vehicle دشمن (چه پلیس چه کسایی که دنبالتن یا دنبالشونی) Teleport کردن :|
یه چیز جالبتر اینه که بعضیا تا میبیننت شناسایی میکنن و میگن ای Vigilante رو نگاه :)) من موندم اگه اینا به این راحتی شناسایی میکنند پس پلیس چرا نمیتونه؟ بعدشم Vigilante که بشناسنش که Vigilante نیست :|

- - -ویرایش - - -

کلا یادتون باشه یوبی سافت علاقه داره که چیزایی رو که توی تریلر نشون میده از بازی حذف کنه. این چهارمین یا پنجمین بازی هست که اینطوری میشه.

توی AC II وقتی میخواستن اون Gun مخفی رو معرفی کنند یه Mission خاصی گذاشته بودن که تو بازی نبود.
توی Brotherhood اون قسمت که چزاره و رودریجو از جلوی کلیسا رد میشن و اتزیو جلوشون رو میگیره که تو تریلر اول نشون داد کلا حذف شد.
توی Blackflag هم یه صحنه بود که یادم نمیاد.
حالا اینم از WD . میشه گفت نصف چیزایی که تو تریلر بود حذف شدن :|
دلایل کاملا منطقی هستن + این:
توی زندان همه وسایلش ازش میگیرن فقط یک گوشی داره ولی وقتی میخوای پلیسا رو بزنی اون وسیله ای که باهاش میزنی هم توی وسایلت هست :| یک سوتی کامل بود این :| یادشون رفته حذفش کنن :D
اینا احتمالا توی نسخه دوم فیکس میشه!

در مورد اون حذف شدنا هم بگم خیلیا از این حرکات میرن ولی یوبی سافت بیشتر اینکارو میکنه! AC IV چیزی حذف نشده بود اون مرحله که نشون دادن تغییر کرده بود و یک جور دیگه ای شده بود ولی از آخر به یک چیز منتهی میشد!
در مورد جمله آخرتم بگم چی حذف شد که ما ندیدیم؟ :D فقط گرافیک افت داشته!

آخرین ویرایش:

kn!ghtf@ll

کاربر سایت
Feb 15, 2014
765
نام
مزدک
دوستان دوتا سوال حیاتی.
1-با نرم افزار xbox emulater و هماهنگه یا نه؟؟
2-نسخه delux دانلود کنم یا reloadead??
غلط املای هم نگیرید لطفا !.سپاس.

نسخه reloaded فرقش این که زبونای بیشتری داره و dlc ها داره فرق خاصی نداره هر کدوم خواستی دانلود کن با نرم افزار xbox emulator هم نمیدانم :)

Albis

کاربر سایت
Sep 11, 2008
1,764
دلایل کاملا منطقی هستن + این:
توی زندان همه وسایلش ازش میگیرن فقط یک گوشی داره ولی وقتی میخوای پلیسا رو بزنی اون وسیله ای که باهاش میزنی هم توی وسایلت هست :| یک سوتی کامل بود این :| یادشون رفته حذفش کنن :D
اینا احتمالا توی نسخه دوم فیکس میشه!

در مورد اون حذف شدنا هم بگم خیلیا از این حرکات میرن ولی یوبی سافت بیشتر اینکارو میکنه! AC IV چیزی حذف نشده بود اون مرحله که نشون دادن تغییر کرده بود و یک جور دیگه ای شده بود ولی از آخر به یک چیز منتهی میشد!
در مورد جمله آخرتم بگم چی حذف شد که ما ندیدیم؟ :D فقط گرافیک افت داشته!
درسته همه اینکارو میکنند (مثلا راک استار یه سری عکس Hot chicks با بیکینی اینا میده که تو بازی نیستن :D) ولی خب دیگه یوبی زیادی شورشو در آورده.
من از فعل اشتباه استفاده کردم حذف درست نیست بهتره بگیم عوض کردن. ولی خب شما نگا کن کلی ملتو هایپ کردن تهش چی شد. نمیگم بازی بده سرگرم کنندس ولی خب میتونستن حداقل یکم تقلید از Mafia 2 کنن یا خود GTA. باور کن ملت راضی تر از الان بودن.
وقتی اینقدر هایپ میشیم انتظار یه چیز فوق العاده داریم :|

kn!ghtf@ll

کاربر سایت
Feb 15, 2014
765
نام
مزدک
راس میگه وقتی Atm هک میشه پول نقد میگیریم چطوری فقط میگیریم تو فروشگاه با گوشی پول میپردازه.
چطوری که پلیس گشت نداره تو بازی اصلا
چطوری که فیزیکا بعضی جاها داغون بعضی جاها ضعیف
چطوری که وقتی میخوری به یارو ری اکشن نشون نمیده وقتی میدویی ولی هنگام دعوا وقتی جفت پا میری تو بدنش میمیره :))
خدایی ایرادات اینطوری داره ولی هک ctos ها خیلی باحال و جالب هرچند بعد از مدت تکراری میشه چون چلنج خاصی نداره و تغییر خاصی نمیکنه بهترین هک مال چهار راه کلا

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر