Watch Dogs | PC

watch-dogs-2.jpg

خوب چند ساعت قبل ubاز ipجدیدش به اسم Watch Dogs پرده برداری کرد

اطلاعات جدید به پست اول اضافه می شود !

تاریخ عرضه بازی هم برای 2013 مشخص شده

تصاویر :

.

WATCH DOGS
HD
SD

...............................................

برای مشاهده تصویر اصلی (652x247) روی این نوار کلیک کنید.
156_2222222222222222.jpg

اولین نمایش از بازی Watch Dogs برای ps4
HD H.264 MP4 244.7MB Download
Hi-Res H.264 MP4 103.0MB Download
Lo-Res IPOD / PSP 25.7MB Download

Ubisoft امروز رسما تایید کرد که بازی Open-World آینده اش یعنی Watch Dogs در تاریخ 19 نوامبر 2013 عرضه خواهد شد. این باری 3 روز بعد یعنی 22 ماه نوامبر در اروپا نیز عرضه خواهد شد.

همچنین UbiSoft تایید کرده که این بازی برای کنسول های X360، PS3 و PC عرضه خواهد شد. اخیرا نیز اعلام شده بود این نسخه از بازی برای کنسول PS4 (در زمان عرضه کنسول) نیز منتشر خواهد شد. این در حالی است که شرکـت Sony اعلام نموده کنسول PS4 در سال 2013 روانه بازار خواهد شد.

از سوی دیگر، طبق اعلام UBI که این بازی برای کلیه کنسول های نسل بعد عرضه خواهد شد؛ باید تا 21 می منتظر نسل بعدی کنسول Microsoft نیز باشیم.

قابل ذکر است شرکت UbiSoft، نسخه های متعددی از این بازی را زمان عرضه، روانه بازار خواهد کرد که اطلاعاتی از این نسخه ها اعلام نموده است. این پک ها با نام های: ،Dedsec Edition Vigilante Edition، Uplay Exclusive Edition و Special Edition عرضه خواهد شد.

zfdw05jumkwsl3gj2w.jpg

the Dedsec Edition شامل:

• فیگور 23 سانتی Aiden Pearce
  • Steelbook
  • DedSec Collector box
  • Artbook های Watch_Dogs
  • OST های بازی
  • نقشه Chicago بازی
  • 4 عدد collectible cards
  • 3 عدد مدال انحصاری

+ سه مرحله Single Player که با نام های “Palace Pack” و “Signature Shot” و “Breakthrough Pack” نامیده می شود. هر ماموریت شامل Reward های مخصوص خودش نیز می باشد.

The Vigilante Edition:

• Vigilante Collector box
  • کلاه مخصوص Aiden Pearce
  • ماسک مخصوص Aiden Pearce
  • OST های بازی

+ مراحل و ماموریت هایی که در بالا به آن اشاره شد.

همچنین پک Uplay Exclusive Edition نیز فقط از طریق سایت Uplay قابل خرید است و شامل کلیه محتویات اضافی بازی بعلاوه steelbook می باشد. در نهایت آخرین پک با نام Special Edition عرضه خواهد شد. اگر قصد خرید محتویات اضافی برای بازی را ندارید این پک بهترین نسخه

Last edited by a moderator:

SWORD-MASTER

کاربر سایت
Apr 28, 2012
72
نام
ALI
مسابقه اورکلاکینگ هیروز به اتمام رسید و کدهای اورجینال هم به ایمیل برندگان ارسال شد، دوستانی که کد رو دریافت کردند حتما تا 31 آگوست اقدام به فعال سازی اکانت خود کنند. یک عدد سریال هم جهت فروش موجود هست می توانید جهت دریافت در پ.خ مطرح کنید. موفق باشید

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,364
نام
Majid
مشکل لگ واسه چی هست
این سوال بعد از 109 صفحه بحث و تبادل نظر در مورد این مشکل عجیبه یکم :D
مشکل انجین و بهینه نشدن بازی! که فعلا هیچی نیست که کامل رفعش کنه! آپدیت خود یوبی هم بدرد خودش میخورد :D

Hamidrezatop

کاربر سایت
Dec 6, 2011
791
نام
Hamidreza
این سوال بعد از 109 صفحه بحث و تبادل نظر در مورد این مشکل عجیبه یکم :D
مشکل انجین و بهینه نشدن بازی! که فعلا هیچی نیست که کامل رفعش کنه! آپدیت خود یوبی هم بدرد خودش میخورد :D

درسته ببخشید که صفحه های قبلی نخوندم من بازی دیروز گرفتم روی یک لپ تاپ قوی دارم (Lenovo G510 Cori7 ) بازی میکنم ولی خیلی خیلی لگ میزه تمام گرافیک رو low هست off ولی بازم لگ شدید دارم همون اول بازی که از ساختمان میام بیرون یی ماشین سوار شدم انقدر لگ و گیر کند هست که نمیشه اصلا بازی کرد اگه اینجوری که نمیشه حتی یک مرحله هم رفت

Kian007

کاربر سایت
May 18, 2014
811
نام
---->کیان<----
درسته ببخشید که صفحه های قبلی نخوندم من بازی دیروز گرفتم روی یک لپ تاپ قوی دارم (Lenovo G510 Cori7 ) بازی میکنم ولی خیلی خیلی لگ میزه تمام گرافیک رو low هست off ولی بازم لگ شدید دارم همون اول بازی که از ساختمان میام بیرون یی ماشین سوار شدم انقدر لگ و گیر کند هست که نمیشه اصلا بازی کرد اگه اینجوری که نمیشه حتی یک مرحله هم رفت
من رو z580 بازی کردم لگ نداشت به اونصورت

hamidchi

کاربر سایت
Mar 22, 2011
6
سلام دوستان
میشه تو این بازی هم مثل نسخه های gta آهنگ دلخواه رو توی رادیوی ماشین یا گوشی موبایلش گذاشت ؟
منظورم آهنگ هایی هست که رو سیستم دارم و مثلا توی یه فولدر خاصی تو محل نصب بزارم تا تو بازی بشه پخش کرد

Sterben

Shinu made
کاربر سایت
Dec 14, 2007
2,092
نام
هومن
بازی رو امروز نصب کردم که همون اولش به مشکل بر خوردم اولای بازی تو یه منطقه صورتی رنگ یه هکر رو پیدا و می کشیمش بعدش چنتا راهنمایی اینارو که رد می کنم گیر کرده هی میگه select online hacking and request a target می رم انتخاب می کنم میگه یوپلی وصل شو رسما موندم چیکار کنم

Kian007

کاربر سایت
May 18, 2014
811
نام
---->کیان<----
بازی رو امروز نصب کردم که همون اولش به مشکل بر خوردم اولای بازی تو یه منطقه صورتی رنگ یه هکر رو پیدا و می کشیمش بعدش چنتا راهنمایی اینارو که رد می کنم گیر کرده هی میگه select online hacking and request a target می رم انتخاب می کنم میگه یوپلی وصل شو رسما موندم چیکار کنم
هیچی یه بار برو تو آنلاین هکینگ و بیا بیرون.

M.V.S

کاربر سایت
Sep 28, 2012
897
نام
مسیح
وقتی میگه به سرور وصل نیستید برگرد به بازی.:) خودش درک میکنه که آلان اینترنت نداری و بعدا خودت میری بخش آنلاین رو ادامه میدی. البته درک اشتباهی داره:D

PESGOD

کاربر سایت
Nov 7, 2013
103
سلام دوستان چند تا سوال داشتم برایه آنلاین بازی کردن باید چکار کنم و حتما باید بازی اورجینال باشه؟

Sent from my Xperia P using Tapatalk

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,364
نام
Majid
سلام دوستان چند تا سوال داشتم برایه آنلاین بازی کردن باید چکار کنم و حتما باید بازی اورجینال باشه؟

Sent from my Xperia P using Tapatalk
کرک نشده و باید CD KEY ـش رو هر جایی که میتونید خریداری کنید!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر