Multi Platform Watch Dogs Legion

سازنده
Ubisoft Toronto
تاریخ انتشار
October 2020
ناشر
Ubisoft
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
https___forum.bazicenter.com_proxy.php_image=http%3A%2F%2Fwww.upsara.com%2Fimages%2Fj93308_wat...jpg

Developer Ubisoft Toronto
Publisher Ubisoft
Platform(s) PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X and Series S
Google Stadia, Microsoft Windows
Release October 29, 2020

تریلر :

https___gematsu.com_gallery_albums_watch-dogs-legion_june-10-2019_Watch-Dogs-Legion_2019_06-10...jpg https___gematsu.com_gallery_albums_watch-dogs-legion_june-10-2019_Watch-Dogs-Legion_2019_06-10...jpg https___gematsu.com_gallery_albums_watch-dogs-legion_june-10-2019_Watch-Dogs-Legion_2019_06-10...jpg https___gematsu.com_gallery_albums_watch-dogs-legion_june-10-2019_Watch-Dogs-Legion_2019_06-10...jpg https___gematsu.com_gallery_albums_watch-dogs-legion_june-10-2019_Watch-Dogs-Legion_2019_06-10...jpg https___gematsu.com_gallery_albums_watch-dogs-legion_june-10-2019_Watch-Dogs-Legion_2019_06-10...jpg https___gematsu.com_gallery_albums_watch-dogs-legion_june-10-2019_Watch-Dogs-Legion_2019_06-10...jpg https___gematsu.com_gallery_albums_watch-dogs-legion_june-10-2019_Watch-Dogs-Legion_2019_06-10...jpg https___gematsu.com_gallery_albums_watch-dogs-legion_june-10-2019_Watch-Dogs-Legion_2019_06-10...jpg https___gematsu.com_gallery_albums_watch-dogs-legion_june-10-2019_Watch-Dogs-Legion_2019_06-10...jpg https___gematsu.com_gallery_albums_watch-dogs-legion_june-10-2019_Watch-Dogs-Legion_2019_06-10...jpg

https___gematsu.com_gallery_albums_watch-dogs-legion_june-10-2019_Watch-Dogs-Legion_2019_06-10...jpg

https___gematsu.com_gallery_albums_watch-dogs-legion_june-10-2019_Watch-Dogs-Legion_2019_06-10...jpg https___gematsu.com_gallery_albums_watch-dogs-legion_june-10-2019_Watch-Dogs-Legion_2019_06-10...jpg

آخرین ویرایش:

Assassin's Creed

کاربر سایت
Jun 24, 2006
1,320
نام
محمد امین
حالا انگاری چقدر آرنو از همون Unity شخصیت بهتری بوده نسبت به Bayek از Origins، یا Kassandra یا Alexios از Odyssey، یا Evie و Jacob از نسخه Syndicate یا حتی Marcus از همین WD2 (گرچه قبول دارم این مورد واقع در سطح آرنو نیست). چون صرفا با تغییر سبک یک بازی حال کردید که نمیشه هر چی بازی بوده رو بکوبید، که اتفاقا بعضی هاشون نسبت به بازی مورد علاقه شما شخصیت پردازی بهتری دارند و حس همزاد پنداری بیشتری رو تو سفری که باهاشون دارید ایجاد می‌کنند.

البته صحبت شما به طور کلی درباره این نسخه احتمالا درسته (شخصا تجربه نکردم، ولی خوب معلومه که از بازیی که همه NPC ها میشه کارکتر باشند شخصیت پردازی خاصی نمیشه انتظار داشت) ولی دیگه اونجوری هم که شما قضیه رو ربط میدی به کل بازی های یوبی صادق نیست.
من که نمیگم یونیتی شخصیت پردازی خوبی داشت!
میگم از بعد از یونیتی رفتن رو این مسئله که شخصیت اصلی رو کم رنگ کنند

• Like
Reactions: ArefTheGreat

guppy

کاربر سایت
May 30, 2015
2,149
نام
davood
من که نمیگم یونیتی شخصیت پردازی خوبی داشت!
میگم از بعد از یونیتی رفتن رو این مسئله که شخصیت اصلی رو کم رنگ کنند
یعنی دم خودت و اواتارت گرم یکی از بهترین شخصیت های بازی همین ارنو این بازی ثبات شخصیت نداره معلوم نیست باید با که هم ذات پنداری کنی اگر ایدن شخصیت اصلی میکرد بازی به نظرم بهتر میشد

• Love
Reactions: Assassin's Creed

guppy

کاربر سایت
May 30, 2015
2,149
نام
davood
سیستم رانندگی بازی از ۲ نسخه قبلی بدتر شده ولی مبارزات تن به تن بازی خیلی خوب شده گان پلی از نسخه ۲ بهتر در کل بعد واچ۱ این در جایگاه دوم

• Like
Reactions: Tommy Vercetty

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
خب منم بالاخره بازیو تهیه کردم و یک 3-4 ساعتی بازی کردم.

فعلا شدیدا باش حال کردم. شوتینگ خیلی اوکیه برای کنسول، رانندگیش عالیه. بیس مکانیزم های هک عین نسخه های قبله.
طراحی محیط و شهر خیلی خوبه. سیستم ریکروت کردن جذابه و کاراکتر های خفن و بانمکی بهشون بر خوردم.
لول دیزاین خیلی چیز خاصی نبوده. البته میشن داستانی یکی دوتا رفتم. بیشتر گشتم و ادم عضو کردم. ولی در کل چیز خیلی خاصی نبوده. از طرفی ولی مثلا به میشن هایی برخوردم که گفتم نایس برای این میشن کاراکترمو عوض کنم بهتره. و همینش یک عمق یکم بهتری به این سیستم افراد قابل بازی میده...
داستان هم فعلا چیز بدی نبوده ولی خیلی هم خاص نبوده. خیلی کلیه دیگه مثل قبلی ها نمیتونه یکم شخصی بشه

درکل فعلا که نظرم خیلی مثبته :D حالا برم جلوتر میگم نظر کلیمو...

پ.ن. من روی 4 عادی بازی کردم. و بازی مشکل پرفورمنس نداره اصلا. باگ و اینا هم زیاد ندیدم والا. در حد نورمال بازی های اپن ورد ولی بنظرم خیلی اوکی بود.

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
خب فکر کنم یک 20 ساعتی بازی کردم تا الان. هنوز داستان تموم نشده و هیچ ایده ای ندارم که چقدر دیگه مونده.

بگم اول از همه که کلا یکی از نکات خاص بازی اینه که permadeath رو هم آن نکرده باشید، باز هم هر موقع وسط مراحل بمیرید کاراکترتون میمیره (یا میره توی بیمارستان/زندان اگه مود آف باشه). و مجبور میشید که با یک کاراکتر دیگه مرحله رو از اول برید برای همین باید با تمرکز بازی کنین... اینو باید بگم که این مسئله خیلی رو اعصاب نمیره. چونکه لول دیزاین جوری نیست که مثلا یک سری جنگ خفن رخ بده که به طور عادی بمیریم و عادی باشه که بخوایم برگردیم دوباره بریم...
این مسئله ای که گفتم یک نکته ای داشت. اینکه لول دیزاین خیلی محدودیت داشته. یبار داشتم به تمام لول دیزاین ها فکر میکردم، اینکه مجبور بودن بخاطر این مسئله جوری طراحی نکنن که ست پیس های خفنی باشه که وسطش با اشتباه بمیریم و بتونیم برگردیم به عقب. و یا بخاطر متفاوت بودن کاراکتر ها مجبور بودن لول هایی بسازن که هر جوره بشه رفتش. حالا به روش های متفاوت. این مسائل هست که بنظرم خیلی خیلی محدودیت گذاشته روی لول دیزاین همین باعث شده لول دیزاین و مراحل چیز های خیلی خفن و موندگاری نباشن... هرچند بنظرم اصلا بد نیستن. ولی خب حس تکراری بودن یکم دست میده. البته بگم مراحل داستانی و برخی مراحل خاص لول دیزاین خوبی دارن. امروز به یک مرحله فرعی ای بر خوردم (برج ساعت) و بشدت باهاش حال کردم!
در کل میگم بیشتر مراحل اینجورین که میتونی با هر کاراکتری بری. بعضی کاراکتر ها راحت تر میشه. بعضی سخت تر. خودم داشتم فکر میکردم کاشکی یسری مراحل خطی هم داشت که بدون انتخاب میشد رفت. و به 2-3 تا از اینا برخوردم (جدای شخصیت، خود مرحله یکم خطی بود) ولی اصلا حال نکردم. جوری که الان ترجیح میدم لول دیزاین اینجوری و جامع میبود تا خطی طور...
در کل لول دیزاین برای کسی که از نسخه های قبل خوشش اومده خیلی خوب و جذابه. ولی چیز های خیلی جدیدی به نسبت قبل نداره...

خب حالا راجب بقیه موارد. اول از منفی ها بگم...
AI بازی واقعا خرابه :D یعنی iq دشمنا در حد جلبک :D
مشکلات فنی بازی نمیدونم در ابتدا چجور بوده. ولی من بازیو خریدم اپدیت 1.06 داشت. یک اپدیت 1.07 هم تازگی اومده. فعلا از نظر فریم ریت من هیچ مشکلی حس نکردم. بنظرم بازی تا حد خوبی روونه و من حس نکردم مشکلی... بازی از نظر باگ و این جور مسائل واقعا کم باگ نداره. باگ های گرافیکی و یا چیزای خنده دار کوچیک هست که به تجربه بازی ضربه نمیزنه (باگ های عادی در بازیای اوپن ورد. حالا اینجا یکم بیشتر). ولی باگ هایی مثل کرش کردن و یا هنک گردن یا اتفاقی که باعث شه بازیو ریست کنیم و یا با یک کاراکتر دیگه بیایم تا محیط ریست بشه شاید 2-3 بار تو این مدت بر خوردم بشون (همینایی که نام بردم هر کدوم یبار...). اوجش یبار بود که ته مرحله توی محیط هک کردن رفته بودم. وقتی تموم شد و کنترل اومد روی کاراکتر و توی شهر، اون حالت و افکت های حالت هک مونده بود :D
عکسش اینجا میزارم. اسپویل نداره ولی خب بالاخره...
جدای این موارد، یکم بازی کم روحه. حس میکنم با یکم کار بیشتر روی بازی میتونستن شدیدا خفن ترش کنن ولی خب عمق بازی خیلی زیاد نیست... مثل بقیه بازیای یوبیسافت بیشتر وسیعه تا عمیق...
از نظر داستان از چیزی که فکر میکردم تا الان بهتر بوده ولی بنظرم اگر فوکس یکم روی داستان یکتا بیشتر میشد و ستپیس و صحنه های سینمایی بیشتری اضافه میکردن (از این حالت گیمپلی بیس در میومد) یکم بهتر میشد... تا حدی مثل نسخه اول... (صفحه سیاه بین کاتسین ها و گیمپلی رو اعصابم میره :D سر GoT هم همین اواخر گفته بودم واقعا رو اعصاب میره. البته اینجا انیمیشن ها خیلی بهتر بودن بنظرم کمتر رو اعصاب میرفتن ولی بازم :D)

بجز این موارد من تا حدی با بازی حال کردم.
شوتینگ بنظرم خیلی لذت بخشه. واقعا اکشن رفتن مراحل حال میده. (شاتگان نه البته :D جذاب نیست ولی بقیه خوبن :D تنوع اسلحه هم کمه بنظرم :D تفنگ میخ کوب واقعا خفنه :D )
رانندگی خیلی خوبه.
ساید میشن زیادی من ندیدم راستش. بیشتر همون حالت مراحل برای ریکروت کردن هاست ولی در کل اوکین. بعضیا که ساید میشن های خاصی هستن برای ازاد سازی مناطق و ... هر کدوم تا حد زیادی متفاوت با قبلی هستن و یکم یونیکن. همینش خوبه.
بازی فعالیت های جانبی زیادی داره. فوتبال (روپایی :D) مسابقات مشت زنی. بار :D ازاد سازی شهر و ...
سیستم شخصی سازی خیلی خوبه و دستمون بازه. البته مشکل اینه که بنظرم در حد نسخه دوم راحت نیست پول درووردن بخاطر همین یکم رو خرج کردن پول محتاط ترم :D
سیستم ریکروت کردن جذابه. مراحلشم بد نیستن. ولی خب یکم به بعد تکراری میشن و جوری میشه که میگم اگر طرف واقعا ارزش داشته باشه ریکروتش کنم. ولی همینکه با شخصیت های متفاوت بازی کنیم و حال میده :D شخصیت spy یی دارم که خیلی شبیه جیمز بانده و واقعا حال میده بازی باهاش مثلا ماشینش متفاوته و ابیلیتی های متفاوت داره و .... یا یک hitman assassin انیمیشن های کشتن و تیک داونش واقعا خفنه :D همینطورم اسلحه هاش. constructor worker تفنگ میخ کوبش خیلیییی ستیسفای میکنه ادمو :D مشت زن ها، دکتر ها، حقوق دان ها و ... حتی یک کاراکتر عادی با تفنگ هم جالبه :D در کل جوریه که هر مرحله یک جور دیگه میرم و حس و حال متفاوت و خفنی میدن :D
گرافیک بازی و ویژوال برای PS4 FAT واقعا عالیه :D طراحی شهر و محیط به کنار، نور پردازی ها، رفلکشن روی آب. همه چی خیلی خیلی خوبه و شهر واقعا زیباست. یبار وسط مسابقه مشت زنی بودم یکی از حریف ها سیاه پوست و لاغر بود ولی عضله داشت. و عضلات دست و بازوش با تکون دادن دستش منقبض منبسط میشدن و دیتیل لول کاراکتر واقعا فکمو انداخت (برای یک بازی مولتی پلتفرم نچندان پر سرو صدا :D )
این اسکرین شات هارو ببینید. (من اصلا ادم عکس بگیری نیستم ولی یشب سر یکی دو کوچه واقعا حس خفنی گرفتم از ویژوال خواستم عکس بگیرم... بازیم فوتو مود نداره صرفا با دکمه شیر اسکرین شات گرفتم)

در کل بنظرم تا اینجاش بازی بشدت لذت بخش بوده. اره صد در صد عالی و حد اکثر چیزی که میتونست باشه نیست ولی بنظرم اصلا فاجعه هم نیست و بشت جذابه. مخصوصا برای اونایی که نسخه های قبلو دوست داشت و یا مدیوم گیمر ها. بالاخره Openworld مدرن واقعا زیاد نیست و بنظرم نباید نادیده گرفته شه...

فعلا نظرم این بود. حالا تا تموم کنم... ولی بنظرم بازی ارزش تجربه داره صد در صد...

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
این اسکرین شات هارو ببینید. (من اصلا ادم عکس بگیری نیستم ولی یشب سر یکی دو کوچه واقعا حس خفنی گرفتم از ویژوال خواستم عکس بگیرم... بازیم فوتو مود نداره صرفا با دکمه شیر اسکرین شات گرفتم)
بازی فتومود داره اتفاقا کامل هم هست:D ولی انقدر رسیدن بهش مسخره و طولانیه که ادم رغبتی برای استفاده ازش نداره :D

AMIRREZA-GAME

کاربر سایت
May 25, 2012
745
نام
امیررضا
خب فکر کنم یک 20 ساعتی بازی کردم تا الان. هنوز داستان تموم نشده و هیچ ایده ای ندارم که چقدر دیگه مونده.

بگم اول از همه که کلا یکی از نکات خاص بازی اینه که permadeath رو هم آن نکرده باشید، باز هم هر موقع وسط مراحل بمیرید کاراکترتون میمیره (یا میره توی بیمارستان/زندان اگه مود آف باشه). و مجبور میشید که با یک کاراکتر دیگه مرحله رو از اول برید برای همین باید با تمرکز بازی کنین... اینو باید بگم که این مسئله خیلی رو اعصاب نمیره. چونکه لول دیزاین جوری نیست که مثلا یک سری جنگ خفن رخ بده که به طور عادی بمیریم و عادی باشه که بخوایم برگردیم دوباره بریم...
این مسئله ای که گفتم یک نکته ای داشت. اینکه لول دیزاین خیلی محدودیت داشته. یبار داشتم به تمام لول دیزاین ها فکر میکردم، اینکه مجبور بودن بخاطر این مسئله جوری طراحی نکنن که ست پیس های خفنی باشه که وسطش با اشتباه بمیریم و بتونیم برگردیم به عقب. و یا بخاطر متفاوت بودن کاراکتر ها مجبور بودن لول هایی بسازن که هر جوره بشه رفتش. حالا به روش های متفاوت. این مسائل هست که بنظرم خیلی خیلی محدودیت گذاشته روی لول دیزاین همین باعث شده لول دیزاین و مراحل چیز های خیلی خفن و موندگاری نباشن... هرچند بنظرم اصلا بد نیستن. ولی خب حس تکراری بودن یکم دست میده. البته بگم مراحل داستانی و برخی مراحل خاص لول دیزاین خوبی دارن. امروز به یک مرحله فرعی ای بر خوردم (برج ساعت) و بشدت باهاش حال کردم!
در کل میگم بیشتر مراحل اینجورین که میتونی با هر کاراکتری بری. بعضی کاراکتر ها راحت تر میشه. بعضی سخت تر. خودم داشتم فکر میکردم کاشکی یسری مراحل خطی هم داشت که بدون انتخاب میشد رفت. و به 2-3 تا از اینا برخوردم (جدای شخصیت، خود مرحله یکم خطی بود) ولی اصلا حال نکردم. جوری که الان ترجیح میدم لول دیزاین اینجوری و جامع میبود تا خطی طور...
در کل لول دیزاین برای کسی که از نسخه های قبل خوشش اومده خیلی خوب و جذابه. ولی چیز های خیلی جدیدی به نسبت قبل نداره...

خب حالا راجب بقیه موارد. اول از منفی ها بگم...
AI بازی واقعا خرابه :D یعنی iq دشمنا در حد جلبک :D
مشکلات فنی بازی نمیدونم در ابتدا چجور بوده. ولی من بازیو خریدم اپدیت 1.06 داشت. یک اپدیت 1.07 هم تازگی اومده. فعلا از نظر فریم ریت من هیچ مشکلی حس نکردم. بنظرم بازی تا حد خوبی روونه و من حس نکردم مشکلی... بازی از نظر باگ و این جور مسائل واقعا کم باگ نداره. باگ های گرافیکی و یا چیزای خنده دار کوچیک هست که به تجربه بازی ضربه نمیزنه (باگ های عادی در بازیای اوپن ورد. حالا اینجا یکم بیشتر). ولی باگ هایی مثل کرش کردن و یا هنک گردن یا اتفاقی که باعث شه بازیو ریست کنیم و یا با یک کاراکتر دیگه بیایم تا محیط ریست بشه شاید 2-3 بار تو این مدت بر خوردم بشون (همینایی که نام بردم هر کدوم یبار...). اوجش یبار بود که ته مرحله توی محیط هک کردن رفته بودم. وقتی تموم شد و کنترل اومد روی کاراکتر و توی شهر، اون حالت و افکت های حالت هک مونده بود :D
عکسش اینجا میزارم. اسپویل نداره ولی خب بالاخره...
جدای این موارد، یکم بازی کم روحه. حس میکنم با یکم کار بیشتر روی بازی میتونستن شدیدا خفن ترش کنن ولی خب عمق بازی خیلی زیاد نیست... مثل بقیه بازیای یوبیسافت بیشتر وسیعه تا عمیق...
از نظر داستان از چیزی که فکر میکردم تا الان بهتر بوده ولی بنظرم اگر فوکس یکم روی داستان یکتا بیشتر میشد و ستپیس و صحنه های سینمایی بیشتری اضافه میکردن (از این حالت گیمپلی بیس در میومد) یکم بهتر میشد... تا حدی مثل نسخه اول... (صفحه سیاه بین کاتسین ها و گیمپلی رو اعصابم میره :D سر GoT هم همین اواخر گفته بودم واقعا رو اعصاب میره. البته اینجا انیمیشن ها خیلی بهتر بودن بنظرم کمتر رو اعصاب میرفتن ولی بازم :D)

بجز این موارد من تا حدی با بازی حال کردم.
شوتینگ بنظرم خیلی لذت بخشه. واقعا اکشن رفتن مراحل حال میده. (شاتگان نه البته :D جذاب نیست ولی بقیه خوبن :D تنوع اسلحه هم کمه بنظرم :D تفنگ میخ کوب واقعا خفنه :D )
رانندگی خیلی خوبه.
ساید میشن زیادی من ندیدم راستش. بیشتر همون حالت مراحل برای ریکروت کردن هاست ولی در کل اوکین. بعضیا که ساید میشن های خاصی هستن برای ازاد سازی مناطق و ... هر کدوم تا حد زیادی متفاوت با قبلی هستن و یکم یونیکن. همینش خوبه.
بازی فعالیت های جانبی زیادی داره. فوتبال (روپایی :D) مسابقات مشت زنی. بار :D ازاد سازی شهر و ...
سیستم شخصی سازی خیلی خوبه و دستمون بازه. البته مشکل اینه که بنظرم در حد نسخه دوم راحت نیست پول درووردن بخاطر همین یکم رو خرج کردن پول محتاط ترم :D
سیستم ریکروت کردن جذابه. مراحلشم بد نیستن. ولی خب یکم به بعد تکراری میشن و جوری میشه که میگم اگر طرف واقعا ارزش داشته باشه ریکروتش کنم. ولی همینکه با شخصیت های متفاوت بازی کنیم و حال میده :D شخصیت spy یی دارم که خیلی شبیه جیمز بانده و واقعا حال میده بازی باهاش مثلا ماشینش متفاوته و ابیلیتی های متفاوت داره و .... یا یک hitman assassin انیمیشن های کشتن و تیک داونش واقعا خفنه :D همینطورم اسلحه هاش. constructor worker تفنگ میخ کوبش خیلیییی ستیسفای میکنه ادمو :D مشت زن ها، دکتر ها، حقوق دان ها و ... حتی یک کاراکتر عادی با تفنگ هم جالبه :D در کل جوریه که هر مرحله یک جور دیگه میرم و حس و حال متفاوت و خفنی میدن :D
گرافیک بازی و ویژوال برای PS4 FAT واقعا عالیه :D طراحی شهر و محیط به کنار، نور پردازی ها، رفلکشن روی آب. همه چی خیلی خیلی خوبه و شهر واقعا زیباست. یبار وسط مسابقه مشت زنی بودم یکی از حریف ها سیاه پوست و لاغر بود ولی عضله داشت. و عضلات دست و بازوش با تکون دادن دستش منقبض منبسط میشدن و دیتیل لول کاراکتر واقعا فکمو انداخت (برای یک بازی مولتی پلتفرم نچندان پر سرو صدا :D )

در کل بنظرم تا اینجاش بازی بشدت لذت بخش بوده. اره صد در صد عالی و حد اکثر چیزی که میتونست باشه نیست ولی بنظرم اصلا فاجعه هم نیست و بشت جذابه. مخصوصا برای اونایی که نسخه های قبلو دوست داشت و یا مدیوم گیمر ها. بالاخره Openworld مدرن واقعا زیاد نیست و بنظرم نباید نادیده گرفته شه...

فعلا نظرم این بود. حالا تا تموم کنم... ولی بنظرم بازی ارزش تجربه داره صد در صد...
بازی رو میشه کاملا آفلاین بازی کرد یا آنلاین باید باشی حتما؟

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
بازی رو میشه کاملا آفلاین بازی کرد یا آنلاین باید باشی حتما؟
نه کاملا افلاین میشه. من فک کنم تمام تایمایی که بازی کردم افلاین بودم.

=====================================
حالا که دوباره پست میزارم یکم بگم،
من گفتم فکر کنم بازی ساید میشن کم داره خیلی. ولی نه. کم نیستن اصلا... و فکر کنم تا الان نصف داستانم نرفتم :D ماموریت های داستانی و ساید میشن ها خیلی خوبن بنظرم به نسبت. صرفا محیط های داخل شهر که یهویی میری و پر دشمنن یکم تکراریه کارشون که اونم صرفا برای جمع کردن tech point و ماسکه...

راستی یچیزیم بگم و یک اتفاق فانی که افتاد یبار داشتم میچرخیدم تو شهر، یک دفعه بهم گفتن یکی از اعضای گروهتو دزدیدن :D یک دفعه همچین اکتیویتی یهویی برام پیش اومد که برم نجاتش بدم :D فان بود. :D

یکی از فان ترین حالات مرحله رفتن اینه که انتحاری بری وسط دشمن و ماموریت رو انجام بدی و خودت بمیری حینش... خیلی فداکارانه و فانه :D و حتی یبار برای عضو کردن یکی همچین کاری کردم... تعداد اعضای گروهم ثابت موند =))

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر