Watch Dogs Legion | PC

7zh_watch-dogs-legion-pig-mask-uhdpaper.com-8k-12.jpg

Title: Watch Dogs Legion
Developer: Ubisoft Toronto
Publisher: Ubisoft
Platforms: PC, Xbox 1, PS4 & also Next Gen Consoles
Release Date: 29OCT 2020
Metacritic Score: TBD
System Requirements:

نسخه سوم Watch Dogs اینبار بدون شماره و با پسوند Legion معرفی شد. این نسخه بر خلاف دو نسخه قبل توسط که توسط تیم مونترال ساخته شده بودند، توسط تیم تورنتو در حال ساخت است. کارگردانی این عنوان توسط Clint Hocking که دو بازی جریان‌ساز Far Cry 2 و Splinter Cell Chaos Theory را در کارنامه خود دارد صورت می‌پذیرد. داستان بازی در آینده نه چندان دور (بین سال‌های 2020 الی 2030) در لندن جریان دارد. بازی با شعار God Save the NPCs معرفی شد و یکی از ویژگی‌های اصلی آن قابلیت بازی کردن با هر یک از NPCهای موجود در جهان بازیست! Clint Hocking چند سال پیش از Ubisot جدا شده بود و سال 2015 مجد به یوبی‌سافت برگشت، در آن زمان بسیاری گمان می‌کردند که او قرار است روی نسخه جدیدی از Splinter Cell کار کند، اما او گفته بود من هرچه می‌توانستم برای این سری انجام دادم و این سری نیاز به تفکرات جدید دارد. در یکی از مصاحبه‌های جدید در مورد کار خود بر روی Watch Dogs نیز گفت زمانی که تهیه کننده این بازی با من تماس گرفت، تنها به یک شرط حاضر به همکاری بودم، آن هم آوردن المانی که تا به حال در بازی‌ها استفاده نشده باشد. حال باید دید آیا یوبی‌سافت و تیم تورنتو با این ایده جاه‌طلبانه می‌توانند موفق شوند یا خیر!

اطلاعات بازی:

• داستان بازی بین در آینده نزدیک بین سال‎های 2020 تا 2030 روایت می‌شود.​
  • در بازی شخصیت اصلی خاصی وجود ندارد و بازیکن قابلیت کنترل هر NPC را خواهد داشت.​
  • برای کنترل NPCها ابتدا باید او را به عضویت تیم خود در آورید، که انجام این کار به شکل‌های مختلف صورت می‌پذیرد. مثلا برخی به شما چندین ماموریت می‌دهند و اگر آن‌ها را انجام دهید به شما می‌پیوندند.​
  • هر NPC مشخصات کاملا مختص به خود را دارد، از سن گرفته تا Abilityهای مخصوص به خود.​
  • تیم شما ظرفیت 20 نفر را خواهد داشت و NPCها علاوه بر قابلیت‌های فردی، نقش مشخصی در تیم ایفا می‌کنند. برای مثال اگر یک هکر ماهر در تیم داشته باشید، در هنگام تعقیب و گریزها با ایجاد موانع (تغییر چراغ راهنما، موانع پلیس، بالا و پایین بردن پل و ...) به شما کمک خواهد کرد.​
  • به منظور تکراری نشدن صدا و حرکات NPCها، یوبی‌سافت از حداقل 20 نفر با فیریک بدنی مختلف استفاده کرده و سپس توسط AI و رندم سازی، فرم حرف زدن، صدا، هیکل، انیمیشن و ... متفاوتی را خلق کرده است.​
  • داستان بازی چندین روایت مختلف خواهد داشت که در این مسیر تجربه بازیکنان با هم کاملا متفاوت خواهد بود.​
  • شخصیت‌هایی که به عضویت شما در می‌آیند در سه کلاس طبقه‌بندی می‌شوند و علاوه بر تغییر ظاهر، Level Up نیز خواهند شد.​
  • مرگ در بازی به صورت دائم است، یعنی اگر یکی از شخصیت‌های شما بمیرد، دیگر قابل دسترس نخواهد بود.​
  • چرخه زندگی NPCها دقیق و منظم است. همچنین روابط بین NPCها برای عمق بیشتر بر گیم‌پلی تاثیر گذار است. برای مثال اگر شما یکی از اعضای خانواده شخصی را بکشید و او از این موضوع با خبر گردد، تمایل بسیار کمی برای عضویت در تیم شما خواهد داشت و بیشتر تمایل به انتقام دارد.​
  • دسترسی به هک و استفاده از آن گسترده‌تر از دو عنوان قبلی خواهد بود.​
  • اعضای تیم شما (به جز شخصیتی که در حال بازی با او هستید) به دنبال کارهای روزمره خود می‌روند.​

این بازی در ابتدا قرار بود در ماه March سال 2020 میلادی عرضه گردد، اما سپس تاریخ انتشار آن به تاریخ نامشخصی در سال مالی 2020 (از April 2020 تا March 2021) منتقل شد.
با آمدن اطلاعات جدید تاپیک آپدیت خواهد شد.

آخرین ویرایش:

Assassin's Creed

کاربر سایت
Jun 24, 2006
1,320
نام
محمد امین
شماره یک و دو حول یک شخصیت بود ؟
شماره یک آره، یک شخصیت بود، شماره دو هم من 20 دقیقه بازی کردم یک شخصیت سیاه پوست بود ولی چرت و پرت بود ولش کردم. خیلی فان شده بود بازی نچسبید بهم.

• Like
Reactions: kamyy

tokio_hotel

کاربر سایت
Oct 3, 2010
1,408
واسه همينه كه ميگم يه كنسول نسل جديد بگيرى بهتره تا اينهمه ادم اذيت بشه تا يماه دوماه يواش يواش بهينه بشه
حرفت یکم خنده دار نیست؟
کنسول نسل جدید مثلا از کارت ۳۰۸۰ قویتره؟
همین ps5 به زور اورکلاک خودشو جر بده نهایت قدرتی که داره شاید اندازه ۲۰۷۰ باشه
تازه اکثر بازیهاش که میبینه زیر فشاره میاد رو ۳۰ فریم قفل میکنه مثلا میگن بهینست جمع کنین بابا

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر