Warren Spector دیزنی را ترک کرد.

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
y74vhqon4v822puko6i2.jpg

بعد از تایید بسته شدن Junction Point Studio استدیو سازنده سری Epic Mickey کمپانی دیزنی تایید کرد Warren Spector طراح مشهور با این کمپانی دیگر همکاری نخواهد کرد.

Spector رئیس استدیو Junction Point و همچنین معاون رئیس Disney Interactive بود او در صفحه LinkedIn تایید کرد که به دنبال شغل است
Spector سال گذشته در مصاحبه با Polygon گفته بود:" دوست دارم ارتباطی بین کامپیوتر‌های قدرتمند گوشی‌های همراه و کنسول‌ها ایجاد کنم"
قبل از تاسیس Junction Point آقای Spector کارگردان استدیو Ion Storm بوده است. او قبلا طراح Deus Ex و بازی‌های System Shockو Thief و همچنین سری محبوب Ultima بوده این طراح مشهور یکی از تاسیس کنندگان Junction Point به همراه Art Min است. این استدیو سال 2007 تاسیس شد که عده‌ای از کارمندان استدیو سابق Ion Storm را در خود دید Junction Point سال 2007 توسط دیزنی خریداری گشت و فقط 2 عنوان را توسعه داد. سال 2010 بازی Epic Mickey به صورت انحصاری برای Wii منتشر شد و سال 2012 Epic Mickey 2: The Power of Two برای PC,PS3,Xbox 360 و Wii U عرضه گردیدند. او همچنین در استدیو Origin Systems که توسط EA بسته شد حضور داشته است. قابل ذکر است او جایزه یک دهه فعالیت را دریافت کرده است.
طبق آمار Epic Mickey 2: The Power of Two در ماه‌های بین نوامبر و دسامبر 2012 در حدود 529,000 نسخه در آمریکا و Epic Mickey 2 به همراه نسخه 3DS آن Power of Illusion چیزی در حدود 695,000 نسخه در آمریکایی شمالی فروش داشته است. طبق یک گزارش تایید نشده Epic Mickey 2 در حدود 270,000 نسخه فروش داشته است. علت بسته شدن این استدیو این گونه ذکر شده:"این حرکت جزیی از برنامه ما برای توجه بیشتر به اولویت های مهم تر و رسیدن به جریان سریع تحول صنعت بازی های رایانه ای، پلتفرم ها و بازار آن است."
Junction Point جز آخرین استدیوهای دیزنی بود که تا به حال بسته شده است. سازنده بازی‌های تحسین شده Split/Second و Pure یعنی Black Rock Studios سال 2011 توسط دیزنی بسته شد همچین در همان سال Propaganda Games سازنده Turok به این عاقبت دچار گردید. دیزنی هم اکنون در حال توسعه Disney Infinity است. طبق گفته روزنامه لوس آنجلس تایمز 50 کارمند استدیو Junction Point از دیزنی اخراج شدند این استدیو در ایالت آستین تگزاس واقع بود.

آخرین ویرایش:

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
Warren Spector باید برگرده با Eidos سر Deus Ex بعدی و Thi4f کار کنه . من راضی نمی شم غیر این . :|
خیلی زشته واسه همچین ادمی بره یه جائی که ساید-کیک باشه واسه گروه سازنده!. میگیری؟
مثل تیم شفر باید استودیو خودش رو داشته باشه و بدون آقا بالاسر چیزی رو که میخواد بسازه روی پلتفرومی که میخواد با قیمتی که عشقش میکشه (:D) عرضه کنه یا سمت اجرائی یا نظارتی داشته باشه روی بخشی از استودیو ها کمپانی ها بزرگ مثل سونی ZeniMax Media یا نینتندو.

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
خیلی زشته واسه همچین ادمی بره یه جائی که ساید-کیک باشه واسه گروه سازنده!. میگیری؟
مثل تیم شفر باید استودیو خودش رو داشته باشه و بدون آقا بالاسر چیزی رو که میخواد بسازه روی پلتفرومی که میخواد با قیمتی که عشقش میکشه (:D) عرضه کنه یا سمت اجرائی یا نظارتی داشته باشه روی بخشی از استودیو ها کمپانی ها بزرگ مثل سونی ZeniMax Media یا نینتندو.

منظورم اینه که بره رییس Eidos Montreal شه مستقیم :D بره رو ip هایی که خودش پرورش داده کار کنه . Eidos حتی سر DX:HR مرتب باهاش در تماس بود و کلا خیلی باهاش همکاری کردن سر همون .

doostanehsoft

کاربر سایت
May 19, 2011
1,407
نام
Mojtaba
"دوست دارم ارتباطی بین کامپیوتر‌های قدرتمند گوشی‌های همراه و کنسول‌ها ایجاد کنم"

بهتره از بحث طراجی برای بازی خارج نشی بری تو طراحی ارتباط کامپیوتر‌های قدرتمند گوشی‌های همراه و کنسول‌ها !! :d
جاش همونجا تو Disney خوب بود نباید انصراف می داد و بره اعلامیه استخدامی بزنه!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر