Warner Bros ساخت قسمت جديد فيلم Tomb Raider را تاييد كرد !

619

مدیر انجمن
Nov 23, 2007
6,178
نام
كسري
سلام !

laracroftnewmovie.jpg
5a2rgy.jpg

شركت Warner Bros در حال ساخت قسمت جديد فيلم Tomb Raider است. اين فيلم با تهيه كنندگي Dan Lin( تهيه كننده Sherlock Holmes , Justice League: Mortal ) ساخته خواهد شد.

دو قسمت اول سري فيلم Tomb Raider توسط Paramountساخته شده بود. اما امتياز فيلم اين اثر به خود Eidos بازگرداده شد. Warner Bros در ماه دسامبر سهام خود را تا 20 درصد در Eidos افزايش داد و طي ان حق ساخت فيلم Tomb Raider را به دست اورد.

انتظار مي رود فيلم جديد بازسازي دوباره شخصيت Lara Croft و ماموريت هايش باشد و دشمنان اصلي وي در فيلم حضور داشته باشند. Dan Lin به همراه استوديو خود Lin Pictures و Stephen Gilchrist فيلم را تهيه خواهند كرد. Ian Livingstone از Eidos به عنوان دستيار تهيه كننده فعاليت خواهد كرد.

فيلم در مراحال اوليه ساخت قرار دارد و هنوز كارگردان و نويسنده فيلم انتخاب نشده اند. هر چند شايعه شده اين بار به جاي Angelina Jolie , بازيگر جوان هالييود يعني Megan Fox ( بازيگر Transformers به جاي لارا نقش ايفا خواهد كرد. ( البته اين شايعه رد شده است اما احتمال به وقوع پيوستنش زياد است.)

آخرین ویرایش:

MG.Snake

کاربر سایت
Aug 7, 2008
1,021
نام
آرین
باور کنید اگر من با ریش و رنگ سیاه پوستم نقش لاراکرفت بازی کنم بهتره تا مگان فاکس نقشش بازی کنه......
من فکر نمیکنم هیچکس بتونه مثل آنجلینا جولی بتونه نقش لارا بازی کنه.

Captain Mitchell

کاربر سایت
Sep 21, 2007
4,228
باور کنید اگر من با ریش و رنگ سیاه پوستم نقش لاراکرفت بازی کنم بهتره تا مگان فاکس نقشش بازی کنه......
من فکر نمیکنم هیچکس بتونه مثل آنجلینا جولی بتونه نقش لارا بازی کنه.

نگو... اين به اين خوشگلی ... خيلی HOT هست... :love:

به نظرم پتانسيل اين نقش رو کاملاً داره :biggrin1:.... شايد برای اين باشه که از انجلينا خوشم نمياد....

Modern Samurai

کاربر سایت
Aug 31, 2007
1,333
نام
نوین
بالاخره یه نمه باید شییه باشن یا نه! جولی کجا مگان فاکس کجا!(خود لارا کرافت هم که ماشالاه داره تو هر قسمت تغییر چهره میده!)

Death Proxy

مدیر انجمن
Mar 7, 2006
3,685
نام
محمد طالبیان
جدیدا مُد شده بعضی کاربر ها هی میخوان خودشون رو به عنوان بازیگر مطرح کنن:D البته راه های این مطرح کردن رو هم پیدا کردن.
من که خبر سینمایی نمی خونم میدونم معروفیت به سطح و قدرت بازی یک بازیگر ربط نداره اگر من هم بازیگر ریز نقش تو فیلم های هالیودی باشم ببخشید ولی شلوارم جلو مردم بکشم پایین تا یک مدتی مثل بازی کریستین ببل تو فیلم بتمن معروف میشم
شما همون بهتر هستش که با این کار ها خودتون رو اندازه بیل معروف کنید یا میتونید همان طور که خودتون گفتید نقش لارا کرافت رو بازی کنید.فقط یکی بیاد به من بگه این بازیگر ها چی کار میکنن اینقدر معروف میشن از همین کارا که ایشون گفتن!؟

پ.ن: در ضمن یه مسئله ای رو بگم فکر نکنم چون جمشید هاشم پور کچلهِ بتونه نقشه هیتمن رو بازی پس فقط قیافه مدِ نظر یه کارگردان نیست.

WiiMan

کاربر سایت
Nov 24, 2007
41
دو قسمت قبلی دست کمی از جک نداشت ( که فیلم مکس پین رو سفیدش کرد !! ). این خانوم بره همون کارهای خیر بکنه تو افریقا و پاکستان و ... بهتره. بازیگر جدید برای سری جدید.

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,184
نام
ماکان
ایول کسری!!! من عاشق TR هستم ولی از فیلم هاش حالم بهم خورد!!

کسری اگه مگان فاکس بیاد چی میشه!!:biggrin1: مادامی هست که فیلم شیش بار شیش بار ببینیم!!:biggrin1:

Albis

کاربر سایت
Sep 11, 2008
1,764
WB همونی نیست که انیمیشنایی مثل باکس بانی و اسکوبی دو و ... میسازه !؟

اگه همونه که به نظرم باید یه فیلم خیلی جالب باشه !

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,184
نام
ماکان
WB همونی نیست که انیمیشنایی مثل باکس بانی و اسکوبی دو و ... میسازه !؟

اگه همونه که به نظرم باید یه فیلم خیلی جالب باشه !
بله درسته، کلا Louny Toons ها ماله WB هست ولی خوب این شرکت چندین استدیو فیلم سازی خفنی داره که عناوینی چون Constantin و Harry Potter و ... هم ماله این شرکته....

Punisher_2008

کاربر سایت
Oct 13, 2007
117
از نظر من اگه آنجلينا بازي كنه خيلي بهش مياد تا مگان !
خودتون بگيد به كدوم مياد :

اين آنجلينا :

angelina_jolie_68.jpg

اينم مگان :

browse.php

البته خوده karima adebibe بد نيستا !
lara-at-maxim-karima-adebibe-2.jpg

آخرین ویرایش:

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
من كه نميتونم ربط فاكس و جولي به كرافت رو دقيقا درك كنم.

هر صورت اميدوارم نه جولي باشه نه فاكس كه هر دوشون به نظر من بهتر همون فيلم هاي خودشون بازي كنند.

فقط يك شخصيت خز (مثل همين دو بازيگر) نزارن كه كل محبوبيت اين كركتر از بين بره من كه به شخصه اصلا تو فكرم لارا رو نه به پيري جولي تصور ميكنم نه بجواني مگان ، تازه مگان قدش خيلي كوچيكه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر