Nintendo !WarioWare: Get it Together

1624711476551.png

1624711690450.png
GET IT
!Together

ناشر: Nintendo
سازنده: Intelligent System, Nintendo EPD
سبک: Action
تاریخ عرضه: 10 سپتامبر 2021
پلتفرم ها: Switch

واریوی حریص، کمپانی پر از عجیب الخلقه هایش و میکرو گیم های عجیب ترشان این بار روی سوییچ بازگشته اند تا دوباره یکی از عجیب ترین بازی های ژانر اکشن را به ارمغان بیاورند.
کنار موارد همیشگی فرنچایز، در این نسخه به صورت به خصوص تمرکز روی تجربه میکرو گیم های مشابه با شخصیت های مختلف برای افزایش بیشتر فاکتور غیر قابل پیش بینی بودن این میکرو گیم ها و قابلیت انجام به صورت co-op دارد.

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
امروز نشستم دموی بازی رو زدم (در صورتی که خبر ندارید بازی یه دموی به شدت خوب داره)

و الان فقط دارم حرص میخورم نینتندوی ملعون چرا 50 دلار کرده بازی رو
C'mon

خیلی اعتیاده همین دموش هم. بهت فرصت نفس کشیدن هم نمیده وقتی امتیازت از سی تا رد میشه. کاراکتراشم همشون دوست داشتنی اند... ولی هعیییییی فاکینگ 50 دلار

ashe

کاربر سایت
Jan 6, 2006
815
نام
سید محمد حسین
امروز نشستم دموی بازی رو زدم (در صورتی که خبر ندارید بازی یه دموی به شدت خوب داره)

C'mon

خیلی اعتیاده همین دموش هم. بهت فرصت نفس کشیدن هم نمیده وقتی امتیازت از سی تا رد میشه. کاراکتراشم همشون دوست داشتنی اند... ولی هعیییییی فاکینگ 50 دلار
کپی خور کن اون لعنتی رو :D

ashe

کاربر سایت
Jan 6, 2006
815
نام
سید محمد حسین

C'mon

فقط به عشق تو این عکسو انداختم .حالا ۵ سال صبر کن تا نینتندو جونت تخفیف بزاره>:)>:)>:)>:)>:)>:)

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
فقط به عشق تو این عکسو انداختم .حالا ۵ سال صبر کن تا نینتندو جونت تخفیف بزاره>:)>:)>:)>:)>:)>:)

Out of PURE Spite :))

من که میدونم تو توی فاز اون بازی نیستی... واسه چی منو اذیت می کنی :D

ashe

کاربر سایت
Jan 6, 2006
815
نام
سید محمد حسین
Out of PURE Spite :))

من که میدونم تو توی فاز اون بازی نیستی... واسه چی منو اذیت می کنی :D
اره واقعا فقط قصدم اذیتت بود حجمشم ۱ و خورده ای گیگ بیشتر نبود زدم دانلود بشه .البته بدم نیست بازیش فقط مشکلش اینه سرعت بازیش خیلی بالاست هول هولکیه یکم .

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
اره واقعا فقط قصدم اذیتت بود حجمشم ۱ و خورده ای گیگ بیشتر نبود زدم دانلود بشه .البته بدم نیست بازیش فقط مشکلش اینه سرعت بازیش خیلی بالاست هول هولکیه یکم .

نمره هاش امروز عصر میاد ببینیم چی میشه
اورآل اصل این بازی به همون سرعتشه
میکروگیم هاش به خودی خودش حداقل با چیزی که من از دمو دیدم بیشترشون دیزاین های باحالی دارن
لاشون یه دسته ای هست همیشه هر نسخه که فقط رفرنس به بقیه بازی های نینتندوئه :D
ولی به خودی خود بازم چیز خاصی نیستن

در کل اصلش به همین جریان ویـــــــــــــژ سریع باید مغزت با میکروگیم جدید عادت کنه و بعد از یه مدت هی تغییر می کنن ـه (هر میکروگیم یه چند سطح سختی داره که دیزاین اش یخورده عوض میشه هر بار)
و این که بازی خیلی استایل داره همه چیش... اینشم خیلی خوبه

یه جورایی مثل همون Dumb Ways to Die رو گوشی ـه... منتها چند برابر بهتر :D (Fuck Touch based Microgames :D)

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
جااان، بازی یکی از باحال ترین نوع Adoptive Music ـی که دیدم رو داره
تو استیج Penny که تم جدیدش پخش میشه (which is a bop in and itself\m/) لیریک آهنگ به صورت موضعی وقتی میکروگیم قبلش رو ببری یا ببازی قشنگ عوض میشه
خیلی باحاله :D

• Like
Reactions: New Shredder

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر