Warhammer: Winter Assault

بازی WH:WA اضافه شونده بازی Warhammer: Dawn of War است. DOW بهترین بازی (Real Time Strategy) RTS است که این عنوان را از مجله بازی های کامپیوتری در سال 2004 بدست آورده است.بازی یکی از خوش ساخترین بازی های حال حضر دنیاست.که همه را یاد بازی وارکرفت استودیو بلیزارد می اندازد.اگر از طرفداران وارکرفت هستید این بازی رو امتحان کنید و تنها باید منتظر ماند تا اضافه شونده بهترین بازی RTS سال 2004 وارد بازار شود.بازی که توسط استودیو Relic طراحی و آماده شده است توسط کمپانی THQ وارد بازار خواهد شد.در این بازی شما تانک هایی بسیاز زیبا با تمام جزئیات و اسلحه هایی زیبا با کیفیتی باور نکردنی و ضد هوایی ها و ادم اهنی هایی که هر کدام ویزگی های خاص خود را دارند را خواهید دید.بازی های قبلی استودیوی Relic جزء بهترین های بازی های RTS حال حاضر دنیاست. که میتوان به بازی های Homeworld2و بازی Impossible Creature (که البته این یکی زیاد خوب نبود) اشاره کرد.یکی از نکات بازی وجود مه و عرق حاصل از نفس کشیدن افراد در هوای زمستان و سرد بازی ست.همانطور که از اسم بازی مشخص است بازی در زمستان رخ میدهد. و بازی برای نابودی بشر و خلق یک امپراطوری ست.که شما باید با استفاده از نیروی های خود به جنگ دشمن بروید.استودیوی Relic در حال حاضر نیروی خود را بر روی یک بازی به مراتب بهتر پخش کرده است و امیدوار است که بتواند باز هم عنوان بهترین بازی RTS سال 2006 را از ان خود کند.اسم این بازی Company of Heroست.بازی در محدوده جنگ جهانی رخ میدهد و استودیوی طراح بازی امیدوار است که با استفاده از تجربه قبلی خود بتواند یک بازی بی نقص ارائه دهد.هنوز جزئیات بیشتری از این بازی منتشر نشده است.ما هم منتظریم تا آخرین شاهکار استودیوی Relic را ببیبنیم.
در حال حاضر این بازی منتشر شده و نمره های قابل قبولی هم از سایت های معتبر گرفته .که البته این انتظارو از این استودیو داشتیم.ممنون از Relic.

Last edited by a moderator:

Ali_Reza_1899

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,892
نام
علی رضا
نوشته شده توسط Kain:
سلام .
خیلی ممنون از خبر خوشحال کنندت آقا علیرضا . کلی منو سرحال آوردی . :D
خوب آقای رازیل فعلا بزار این بازی رو بازی کنیم و بریم آخرش بعدا سر فرصت در مورد جنگ دیرینه مون صحبت میکنیم !!! :lol:
فقط اینو از طرف من داشته باش . مادر نزاییده کسی که بخواد کین رو شکست بده !!!
( حریف ترسونون بید ! :cheesygri )
خواهش میکنم عجب جنگی شما دارید بابا اونم دیرینه حالا کی پیروز شده تا به حال

Kain

کاربر سایت
Sep 25, 2005
1,113
نام
مصطفی
نوشته شده توسط Ali_Reza_1899:
خواهش میکنم عجب جنگی شما دارید بابا اونم دیرینه حالا کی پیروز شده تا به حال
با اجازتون تا حالا حاجیت برنده شده . یعنی Kain . :D

Hellgate:london

کاربر ویژه
Loyal Member
Sep 26, 2005
2,542
نام
محمدرضا . م
نوشته شده توسط Kain:
با اجازتون تا حالا حاجیت برنده شده . یعنی Kain . :D
عمرا. :mad: :mad:
تو بازي برنده شدي. :razz: :razz: خوشحال باش و با اين برد زندگي كن.ولي من هنوز زندم.اينجا.ببين.تو شمشيرت. :D :D
من بهت رحم كردم. :cheesygri :cheesygri
ولي درسته اينجا بحث اين بازي نيست ولي خب بهتره يه تاپيك به اين عنوان باز كنيم.
و در اونجا به بحث در مورد اون بازي و 5 قسمت اين سري بازي ها برسيم.
من كه به نظرم يكي از بهترين بازي ها در اين سبك بازي (اونايي كه از PoP‌خوششون مي ياد .حتما قسمت بازي Soul Reaver‌رو برن.اونم قسمت دوم اين بازي .كه به نظرم بسيار زيبا و خيلي هم فكري بود.
باي باي
من با اجازه دوستان يه تاپيك بار ميكنم كه دعوا ما به اين قسمت نياد.
در ضمن اقا علي زضا در مورد بازي WH:WA‌ قرار بود توضيح بدن.من هنوز نرسيدم اين بازي رو بگيرم.ولي خب توضيحشو بده.يه عكش از Main Menu‌بده تا منم ببينم چه پيشرفتي كرده
باي باي

کاربر ویژه
Loyal Member
Sep 26, 2005
2,542
نام
محمدرضا . م
خب
سلام
من بازی WH:WAرو گرفتم.قرار بود اقا علی رضا از Main Menuیه عکس بزاره که من خودم این کارو میکنم.
ehapoj.jpg

من به نظرم که بازم یه کار شاهکار از Relic.
که در زمینه گرافیک خیلی جلو رفته.
در مورد داستان هم یکم صبر کنید تا ببینم جریان داستان پیشرفتی کرده یا نه.
بای بای

کاربر ویژه
Loyal Member
Sep 26, 2005
2,542
نام
محمدرضا . م
سلام
یه عکس از صفحه انتخاب نژاد در بازی WHمیزارم.ببینید که حق انتخاب برای کدوم نژاد رو داریم.
ei0ax5.jpg

بای بای
من دارم این بازی رو میرم.به زوذی یه چیزایی درباره این بازی مینویسم.

Ali_Reza_1899

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,892
نام
علی رضا
نوشته شده توسط Hellgate:london:
خب
سلام
من بازی WH:WAرو گرفتم.قرار بود اقا علی رضا از Main Menuیه عکس بزاره که من خودم این کارو میکنم.
ehapoj.jpg

من به نظرم که بازم یه کار شاهکار از Relic.
که در زمینه گرافیک خیلی جلو رفته.
در مورد داستان هم یکم صبر کنید تا ببینم جریان داستان پیشرفتی کرده یا نه.
بای بای
آقا محمد ببخشید من یه چند روزی بود تو این تاپیک نیومده بودم ولی یه توضیح مختصری که داده بودم درباره بازی

کاربر ویژه
Loyal Member
Sep 26, 2005
2,542
نام
محمدرضا . م
سلام
یه توصیه به دوستداران بازی های استراتژی
به نظرم بازی WH-WA رو هر کی از دست بده اشتباه کرده.
هر چی از بازی بگم کمه.
گرافیک بازی فوق العادس.
صدا گذاری بی نقصه.
محیط بازی و انفجار ها وشخصیت های بازی یکی از بهترین چیز هایی که من تا حالا دیدم.
در ضمن
به نظرم این جور که از بازی برداشت کردم بازی در مریخ رخ میده.
مگه تو مریخ هم برف می یاد.
چون بازی همش تو برفه.
به نظرم این یکی از خلاقیت های استودیوی Relic هستش.
و من به شخصه از این بازی خیلی خوشم اومد.
به محض اینکه وقت کنم حتما یه نقدی از بازی میزارم.
الان سرم خیلی شلوغه.

بای بای

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر