Warframe | PC [پست اول خوانده شود]

خب امروز میخوام یه بازی بهتون معرفی کنم به اسم Warframe

20130221202541a0delytunf8iim70.jpg

خیلی وقت بود که دنبال یه بازی اکشن Free-to-play بودم.چیزهائی که پیدا میکردم از لحاظ گیم پلی,گرافیک,اکشن و ... راضی کننده نبود.
تا اینکه خیلی اتفاقی تریلرشو دیدم.اولش فک کردم یه بازی AAA برا کنسولهاست بعد دیدم زده free-to-play و در آخر هم Digital Extremes سازنده مولتی Bioshock 2 و عنوان سراسر هیجان The Darkness 2
این شد که رفتم دنبال بتاکی و ...تا خودم تجربش کنم
ویرایش:بازی رفت تو فاز Open Beta
نام: warframe
سبک: TPS,Co-op shooter
سازنده و ناشر: Digital Extremes
برنده بهترین عنوان F2Play در مراسم Pax East 2013
در مورد بازی :

بازی ژانرش sci-fi هست و تو نگاه اول من یاد Mass Effect افتادم ولی خب خود ME هم از بازیهای دیگه ایده گرفته.

گیم پلی مخلوطی از Mass effect,borderlands و مدهای horde و Firefight از بازیهای Halo و Gears of war هست که از هر کدوم ایده هائی گرفته.
همون اول بگم سیستم کاور گیری نداره ====> گیم پلی بازی سرعتی انتخاب شده

پس از اجرای بازی یه کات سین از اتفاقات گذشته میبینیم که چطور بیگانه ها که از نژاد Grineer هستن تونستن کهکشان راه شیری رو تصاحب کنن ...بعد خیلی سریع بازی شمارو در نقش یه مبارز بیگانه که عنوان Warframe بهشون اتلاق میشه قرار میده که از نژاد Tenno هستن (نژاد Human تعطیل! )پس هدف جنگ بین این 2 نژاد هست بر سر کهکشان همینطور نجات بشر. در ادامه مراحل آموزشی شروع میشه وبعد هم اولین ماموریت بازیو شروع میکنین.اما قبلش باید کلاس خودتون رو انتخاب کنین.

توضیح بیشتر: Tenno ها نژادی باستانی هستن که به منظور مقابله با Grineer و Corbus به پا خواستن. و در واقع مثل نینجاهای فضائی میمونن که بسیار مجهز هستن.

20130221202606a0delyu9n2i94neq.jpg

بازی چند کلاس مختلف داره که سه تاش همون اول آزاد هست و قابل انتخاب و چند تای دیگه که قفل و قابل خریداری هستن. با چند تاشون به صورت مختصر آشنا میشیم:

1- Excalibur : ترکیبی از حمله های نزدیک و دور برد داره
2- Loki : بیشتر رو خصیصه Stealth مانور میده
3- Volt : رو دمیج از راه دور تمرکز داره

بقیه کلاسها پیشرفته هستن که یا باید بخرین و یا با EXP ای که از طی کردن مراحل به دست میارین که بهش Blueprints میگن آزادشون میکنین
برا مثال بعضیهاشون توانایی Heal کردن دارن.بعضی دیگه میتونن تانک بشن ویا حتی ذهن دشمن رو کنترل کنن و...

همه این کلاسها علاوه بر خصوصیاتی که گفتم سلاحهائی مثل Rifle,pistol, وحتی یه Katana(شمشیر) هم دارن که کارهای جالبی میشه با هاش کرد.

20130221202646a0delyuxfu0bej1v.jpg

در کل این بازی ازهیجان بالائی برخورداره و هنچنین مثل Borderlands اون حس زیبای Co-op و سیستم لوت بازی خیلی لذت بخشه.

تریلر گیم پلی از بازی
============================================
حجم بازی با احتساب آپدیت جدید حدود 3.5 گیگ هست فعلا

وبسایت رسمی بازی برا عضویت و دانلود:
HTML:
https://warframe.com/

=======================
اطلاعات تکمیلی به درخواست دوستان:

همونطوری که گفتم بازی سبکش Co-op shooter هست.ما هم در نقش یه سری نینجای فضائی قرار میگیریم و تو کهکشانی که توسط Grineer ها به تصرف در اومده به یه سری ماموریت فرستاده میشیم.مراحل هم داخل سیارات این منظومه(همون راه شیری) پیگیری میشه.از زهره که نزدیکترینه تا پلوتون مراحل سخت تر میشن و آخرین مرحله تو هر سیاره 1 باس داره که باید گروهی زدتش.مثل WoW که رید میرفتیم.من مولتی Mass Effect بازی نکردم اما میگن شباهت داره.در ضمن با کشتن این باسها یه سری آیتم دراپ میشه که برا لول آپ و درفت کردن آیتم های مورد نیاز حتما لازم میشه که اگه بازی کنین دستتون میاد.از گیم پلی هم تو همین پست تریلر گذاشتم.17 مگ بیشتر نیست ببینین.

لیست اعضا:
Rikimaru32
azaramir
Amirezio2011
ExDevil
holypower
jason_b
kill3r110
Slipkboy
Mehrad
TheRealagent
M4S0N
MATRIX-POUYA
mohsen8
volta22
ma-teamplayer
mamalsparrow
M0ST4FA
DanteMayCryM
Hamidrezatopshahriyar
shahriyar
Mitherdata
Shahab

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: victor hogo

as222

کاربر سایت
Apr 14, 2014
573
نام
SMG
بعضی ماد ها وقتی max lvl میشن خیلی ارزش شون بالا میره از حالت معمول
تو سایتها همه ارزش معمولی هست. قیمت بدون اپگرید نوشته فقط برا بعضی mod ها max lvl ارزش بالای دارن

mojahed25

کاربر سایت
Feb 28, 2014
716
ممنون اگه من زیر این قیمت ها بذارم زودتر فروش میره ؟ بعد بازیکنها قیمتها دستشونه؟
من کلا 1 پلات دارم!!!! دیشب اینقدر عقده ای شده بودم میخواستم برای خرید یه فریم 150 هزار تومن گیفت کارت بخرم ولی پشیمون شدم گفتم بذار یه سعی دیگه بکنم

as222

کاربر سایت
Apr 14, 2014
573
نام
SMG
ممنون اگه من زیر این قیمت ها بذارم زودتر فروش میره ؟ بعد بازیکنها قیمتها دستشونه؟
من کلا 1 پلات دارم!!!! دیشب اینقدر عقده ای شده بودم میخواستم برای خرید یه فریم 150 هزار تومن گیفت کارت بخرم ولی پشیمون شدم گفتم بذار یه سعی دیگه بکنم

قیمت همه میدونن
اره اگه ایتم خیلی خوب یا بدر بخور باشه قیمت پایین رو هوا میزنن
اگه رو pc داشتی یه 100 p برات میفرستادم

• Like
Reactions: mojahed25

mojahed25

کاربر سایت
Feb 28, 2014
716
آیتمهایی که تازه پیدا کردم ولی هنوز کرفت نشدن یعنی یکسری آیتم دیگه میخوان تا قابل استفاده بشن رو هم میتونم همونجوری خام بفروشم؟

as222

کاربر سایت
Apr 14, 2014
573
نام
SMG
آیتمهایی که تازه پیدا کردم ولی هنوز کرفت نشدن یعنی یکسری آیتم دیگه میخوان تا قابل استفاده بشن رو هم میتونم همونجوری خام بفروشم؟
اره میشه جدا یا تکی میتونی بفروشی خودم قبلا به همی روال فروختم ولی set بفروشی 20 تا 40 پلات قیتش بیشتر میشه

mojahed25

کاربر سایت
Feb 28, 2014
716
قیمت همه میدونن
اره اگه ایتم خیلی خوب یا بدر بخور باشه قیمت پایین رو هوا میزنن
اگه رو pc داشتی یه 100 p برات میفرستادم
یه سری شاسی فریم و اسلحه های طلایی دارم ولی قابل استفاده نیستن چون خودشون یا پایه یه آیتمی هستن یا آیتمهایی میخوان برای تکمیل شدن نمیدونم اینا رو میشه فروخت یا نه

as222

کاربر سایت
Apr 14, 2014
573
نام
SMG
یه سری شاسی فریم و اسلحه های طلایی دارم ولی قابل استفاده نیستن چون خودشون یا پایه یه آیتمی هستن یا آیتمهایی میخوان برای تکمیل شدن نمیدونم اینا رو میشه فروخت یا نه
اون ایتم ها قابل فروش نیستن فقط جمع اوری میکنی تا سلاح ها هر چیز دیگه رو کرفت کنی

• Like
Reactions: mojahed25

mojahed25

کاربر سایت
Feb 28, 2014
716
من فکر میکنم توضیح شما برای دوستان دیگه هم مفید باشه برای همین یه بخشی نوک سفینه سمت چپ هست که سندیکا ها رو نشون میده چندین مدل داره من فکر میکنم باید سرمایه گذاری کنیم چون دوتا آپشن داره یکی ازت کردیت کم میشه دوم یه چیزی رندم بهت میده یه عددی هم بالا داره مثلا 40000 یا 50000 ولی هیچوقت پر نمیشه|!!!|

as222

کاربر سایت
Apr 14, 2014
573
نام
SMG
اگه کمی وقت بزاری پلات جمع کردن خیلی برات اسون میشه . کلی جمع میشه
خودم از لول 11 تونستم راحت پلات جمع کنم . چون
به قدرت وارفریم هم مربوط میشه و باید ماد هایه خوبی برای کارکترت config کنی تا بتونی هر جایی راحت بری و relic و ایتم خوب جمع کنی

mojahed25

کاربر سایت
Feb 28, 2014
716
تو هیچ بازی ای من سیستم کرفتینگ و خرید و فروش رو مثل این بازی پیچیده ندیدم مثلا تو دستینی خیلی ساده هست یا سیستم کرفتینگ بازی فال آوت 4 خیلی وسیعه ولی با آشقالهایی که پیدا میکنی هست تو بازی متال گیر فانتوم پین هست سیستم ارتقاع اسلحه هاش کلا با چلو رفتن و اکس پی باز میشه ولی تو وارفریم پلاتینیوم خیلی تایین کننده هست
اگه 10 پلات بتونم جنس بفروشم نذر میدم:p

mojahed25

کاربر سایت
Feb 28, 2014
716
اگه کمی وقت بزاری پلات جمع کردن خیلی برات اسون میشه . کلی جمع میشه
خودم از لول 11 تونستم راحت پلات جمع کنم . چون
به قدرت وارفریم هم مربوط میشه و باید ماد هایه خوبی برای کارکترت config کنی تا بتونی هر جایی راحت بری و relic و ایتم خوب جمع کنی
یه قسمتی تو آپگرید با مودها هست که خودش بهترین مودها رو برات ست میکنه اتومات اون رو شما تایید میکنی؟ یا خودمون دونه دونه باید ببینیم چه مودی برای چه کاری خوبه؟ اینکه میگین لول 11 منظور همون مستر رانک هست؟

as222

کاربر سایت
Apr 14, 2014
573
نام
SMG
من فکر میکنم توضیح شما برای دوستان دیگه هم مفید باشه برای همین یه بخشی نوک سفینه سمت چپ هست که سندیکا ها رو نشون میده چندین مدل داره من فکر میکنم باید سرمایه گذاری کنیم چون دوتا آپشن داره یکی ازت کردیت کم میشه دوم یه چیزی رندم بهت میده یه عددی هم بالا داره مثلا 40000 یا 50000 ولی هیچوقت پر نمیشه|!!!|

اون syndicat ها برا خودشون کلی ریزه کاری داره

6 نوع faction داره
باید هم 3 تا شو اخر بالا ببری تا انلاک بشه
هر فکشن 4 درجه داره که پوینت لازم باید جمع کنی تا بری درجه بعد برا جمع کردن پوینت هم باید از توی arsenal تو قسمت تنظیمات شخصی وارفریم بری بعد هر فکشن علامت خودش داره باید اونو برای وارفریمت انتخاب کنی تا بری quest
syndict تا پوینت اون فکشن جمع کنی مثال 30000 روزی
بعد از اینکه یک درجه از اون فکشن بازی کردی دوباره باید پوینت جمع کنی تا ازش ماد بگیری قیمت مادها برای فروش هم از 10 p تا 15 p هست

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر