Warframe | PC [پست اول خوانده شود]

خب امروز میخوام یه بازی بهتون معرفی کنم به اسم Warframe

20130221202541a0delytunf8iim70.jpg

خیلی وقت بود که دنبال یه بازی اکشن Free-to-play بودم.چیزهائی که پیدا میکردم از لحاظ گیم پلی,گرافیک,اکشن و ... راضی کننده نبود.
تا اینکه خیلی اتفاقی تریلرشو دیدم.اولش فک کردم یه بازی AAA برا کنسولهاست بعد دیدم زده free-to-play و در آخر هم Digital Extremes سازنده مولتی Bioshock 2 و عنوان سراسر هیجان The Darkness 2
این شد که رفتم دنبال بتاکی و ...تا خودم تجربش کنم
ویرایش:بازی رفت تو فاز Open Beta
نام: warframe
سبک: TPS,Co-op shooter
سازنده و ناشر: Digital Extremes
برنده بهترین عنوان F2Play در مراسم Pax East 2013
در مورد بازی :

بازی ژانرش sci-fi هست و تو نگاه اول من یاد Mass Effect افتادم ولی خب خود ME هم از بازیهای دیگه ایده گرفته.

گیم پلی مخلوطی از Mass effect,borderlands و مدهای horde و Firefight از بازیهای Halo و Gears of war هست که از هر کدوم ایده هائی گرفته.
همون اول بگم سیستم کاور گیری نداره ====> گیم پلی بازی سرعتی انتخاب شده

پس از اجرای بازی یه کات سین از اتفاقات گذشته میبینیم که چطور بیگانه ها که از نژاد Grineer هستن تونستن کهکشان راه شیری رو تصاحب کنن ...بعد خیلی سریع بازی شمارو در نقش یه مبارز بیگانه که عنوان Warframe بهشون اتلاق میشه قرار میده که از نژاد Tenno هستن (نژاد Human تعطیل! )پس هدف جنگ بین این 2 نژاد هست بر سر کهکشان همینطور نجات بشر. در ادامه مراحل آموزشی شروع میشه وبعد هم اولین ماموریت بازیو شروع میکنین.اما قبلش باید کلاس خودتون رو انتخاب کنین.

توضیح بیشتر: Tenno ها نژادی باستانی هستن که به منظور مقابله با Grineer و Corbus به پا خواستن. و در واقع مثل نینجاهای فضائی میمونن که بسیار مجهز هستن.

20130221202606a0delyu9n2i94neq.jpg

بازی چند کلاس مختلف داره که سه تاش همون اول آزاد هست و قابل انتخاب و چند تای دیگه که قفل و قابل خریداری هستن. با چند تاشون به صورت مختصر آشنا میشیم:

1- Excalibur : ترکیبی از حمله های نزدیک و دور برد داره
2- Loki : بیشتر رو خصیصه Stealth مانور میده
3- Volt : رو دمیج از راه دور تمرکز داره

بقیه کلاسها پیشرفته هستن که یا باید بخرین و یا با EXP ای که از طی کردن مراحل به دست میارین که بهش Blueprints میگن آزادشون میکنین
برا مثال بعضیهاشون توانایی Heal کردن دارن.بعضی دیگه میتونن تانک بشن ویا حتی ذهن دشمن رو کنترل کنن و...

همه این کلاسها علاوه بر خصوصیاتی که گفتم سلاحهائی مثل Rifle,pistol, وحتی یه Katana(شمشیر) هم دارن که کارهای جالبی میشه با هاش کرد.

20130221202646a0delyuxfu0bej1v.jpg

در کل این بازی ازهیجان بالائی برخورداره و هنچنین مثل Borderlands اون حس زیبای Co-op و سیستم لوت بازی خیلی لذت بخشه.

تریلر گیم پلی از بازی
============================================
حجم بازی با احتساب آپدیت جدید حدود 3.5 گیگ هست فعلا

وبسایت رسمی بازی برا عضویت و دانلود:
HTML:
https://warframe.com/

=======================
اطلاعات تکمیلی به درخواست دوستان:

همونطوری که گفتم بازی سبکش Co-op shooter هست.ما هم در نقش یه سری نینجای فضائی قرار میگیریم و تو کهکشانی که توسط Grineer ها به تصرف در اومده به یه سری ماموریت فرستاده میشیم.مراحل هم داخل سیارات این منظومه(همون راه شیری) پیگیری میشه.از زهره که نزدیکترینه تا پلوتون مراحل سخت تر میشن و آخرین مرحله تو هر سیاره 1 باس داره که باید گروهی زدتش.مثل WoW که رید میرفتیم.من مولتی Mass Effect بازی نکردم اما میگن شباهت داره.در ضمن با کشتن این باسها یه سری آیتم دراپ میشه که برا لول آپ و درفت کردن آیتم های مورد نیاز حتما لازم میشه که اگه بازی کنین دستتون میاد.از گیم پلی هم تو همین پست تریلر گذاشتم.17 مگ بیشتر نیست ببینین.

لیست اعضا:
Rikimaru32
azaramir
Amirezio2011
ExDevil
holypower
jason_b
kill3r110
Slipkboy
Mehrad
TheRealagent
M4S0N
MATRIX-POUYA
mohsen8
volta22
ma-teamplayer
mamalsparrow
M0ST4FA
DanteMayCryM
Hamidrezatopshahriyar
shahriyar
Mitherdata
Shahab

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: victor hogo

Frost-94

کاربر سایت
Sep 4, 2014
90
الان ارورش رو دقیق یادم نیست ولی همچین چیزی بود
Failed to connect to server
بدیش اینه‌ که اصلا خیلی سرعت دانلودش کمه به طور معمول با 300 kb دانلود میکنم ولی این رو با زیر 50 میگیره اگه قند شکنم روشن باشه که دیگه بدتر ...

Amateur Gamer

کاربر سایت
Aug 16, 2007
548
نام
محمدحسین
دوستان منم امشب بازی رو دانلود میکنم.;)

بعد از اینکه لانچر کاملاً دانلود شد وقتی که اجراش کنی حدود 2 گیگ دانلود داره
که یکی از فایل های بازی توسط نت ما شیلتر و برای دانلودش نیاز به کوه شکن یا لول پی ان داری :d

الان ارورش رو دقیق یادم نیست ولی همچین چیزی بود
Failed to connect to server
بدیش اینه‌ که اصلا خیلی سرعت دانلودش کمه به طور معمول با 300 kb دانلود میکنم ولی این رو با زیر 50 میگیره اگه قند شکنم روشن باشه که دیگه بدتر ...

خب مشکلت دقیقاً همونه که گفتم اگر می تونی یه کوه شکن بهتر بگیر

keyddo

کاربر سایت
Nov 16, 2014
25
نام
علی
رنک دو دقیقا منظورت چیه؟ :d نمیدونم رنکم چنده ولی تعداد مرحله هایی که تموم کردم از تعداد موهای سرم بیشتر بوده :d و همچنان امکانات جدیدی بهم نداده:|
اگه بازی کامپیوتریشو بگیرم خیلی چیت و کرک و تقلب و اینا براش پیدا میشه ولی بد بختی همینه[/]

- من دقیقا نمیدونم برای کنسول مکان قسمتا کجا هست ولی معمولا سمت چپ بالای صفحه باید یه قسمتی باشه که اطلاعات پروفایلت رو نوشته ( از قسمت منو هم میتونی بری به پروفایلت) اونجا یه شماره به عنوان "Mastery rank" نوشته که اون شماره مشخص میکنه که چه نوع سلاح هایی رو میتونی استفاده کنی

- یه نکته مهم اینه که رنک کارکتر با تموم کردن مرحله ها زیاد نمیشه . بلکه با لول آپ کردن سلاح ها و وارفریم ها امتیاز کافی برای رفتن به رنک بعد بدست میاد برای همین سعی میشه بعد از رسوندن سلاح ها به لول 30 اونا رو عوض کرد چون دیگه امتیازی از این سلاح بهت داده نمیشه. ( به ازای هر لول برای سلاح ها =100 امتیاز و به ازای هر لول برای "companions" و وارفریم = 200 امتیاز)

- وقتی امتیاز کافی گرفتی یه گزینه تو قسمت پروفایل اضافه میشه با زدن اون گزینه تو رو به یه فضای مجازی میبره (حالا خوبه همش فضای مجازیه ها :) ) و ازت یک امتحان خاص میگیره که میتونی تو یوتیوب ببینیش. البته تو آپدیت بعدی قراره این تست ها رو داخل بازی آزمایشی بزارن تا دیگه نیاز به یوتیوب نباشه

- والا تا اینجاش که من کسی رو ندیدم با چیت بازی کنه ... اگه خودتم میخوای اونطوری بازی کنه که کلا حال بازی کردنو میگیری. حسش به همینه که زور بزنی :d هی از این ور بپری اونور. الان با زیاد شدن دقت شلیک دشمنا بیشتر سعی میشه یه جا نایستی.

- - -ویرایش - - -

چند نفر دارن این بازیو از استیم دانلود/بازی میکنن؟؟ من هنوز از دست استیم به خاطر مشکل بک آپ وارفریم شاکیم .... مجبور شدم کله بازی رو دوباره دانلود کنم :(( نمیدونم این مشکلو استیم حل کرده یا نه ولی توصیه من به همه جوان ها این است که در استیم ازین بازی بکاپ نگیرید . بازی به فنا خواهد رفت.

دوم اینکه استیم نسخه اخر بازیرو برای دانلود نمیزاره برا همین دوباره اپدیت دانلود کردن بعد از نصب تو ذوق ادم میخوره.

سومم گذشته از همه خوبیهای استیم حیف نیست لانچر به این قشنگی خود سازنده ها درست کردن ادم ازش استفاده نکنه.

Frost-94

کاربر سایت
Sep 4, 2014
90
لانچرش‌ فقط قیافه داره وگرنه‌
سرعت سرورش افتضااااحه !
اون اول که میخاد DirectX و اینارو دانلود کنه دو روز طول میکشه تا تموم بشه بعدشم که ز کل به فنا میره
کاش کل بازی رو خود استیم آپدیت میکرد سرعت دانلودش حرف نداره استیم
لانچر میخایم چیکار میخایم بازی کنیم که فعلا داغونه ...

keyddo

کاربر سایت
Nov 16, 2014
25
نام
علی
لانچرش‌ فقط قیافه داره وگرنه‌
سرعت سرورش افتضااااحه !
اون اول که میخاد DirectX و اینارو دانلود کنه دو روز طول میکشه تا تموم بشه بعدشم که ز کل به فنا میره
کاش کل بازی رو خود استیم آپدیت میکرد سرعت دانلودش حرف نداره استیم
لانچر میخایم چیکار میخایم بازی کنیم که فعلا داغونه ...

نسبت به سرعت دانلود استیم پایین تر هستش ( البته بیشتر لانچرهای بازیایی که من گرفتم سرعت دانلود کمتری داشتن و ترجیح میدم آپدیتاشونو از تورنت بگیرم) ولی افتضاح نیست دیگه . همین هفته من دوبار ویندوز عوض کردم گذاشتم لانچر دایرکت دانلود کنه مشکلی هم پیش نیومد اخریشم پریروز بود.

اگه استیم آپدیت میداد که خوب میشد (هر چند برا من فرقی نمیکنه) ولی استیم کیفیت به روز رسانیش برای اکسر بازیا خیلی بده

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,493
نام
Nimo
دوستان اسم من تو بازی SuperTonic و استیمم میتونین ادد کنین هنوز کارکتر نساختم ولی میخوام یدونه از این بابا برقیا بسازم :d

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,493
نام
Nimo
دوستان یه سوال الان من خیلی گیجم تو بازی و این که بازی خودش player دیگه پیدا میکنه ؟ اخه من ماموریتا رو تنهایی میرم فقط کلا هم نمیدونم چی به چیه یکی میاد یه سری توضیحات بده.

Amateur Gamer

کاربر سایت
Aug 16, 2007
548
نام
محمدحسین
دوستان یه سوال الان من خیلی گیجم تو بازی و این که بازی خودش player دیگه پیدا میکنه ؟ اخه من ماموریتا رو تنهایی میرم فقط کلا هم نمیدونم چی به چیه یکی میاد یه سری توضیحات بده.

وقتی که یک مرحله رو انتخاب می کنی اول بازی سرچ می کنه که اگر یه نفر دیگه داره همین مرحله رو بازی می کنه بهش join بشی ولی اگر سرچ کرد و
کسی نبود گزینه PLAY NOW می یاد که می تونی صبر کنی تا چند نفر دیگه هم به پارتی اضافه بشن بعد استارت کنی یا کلید PLAY NOW رو بزنی تا سریع وارد مرحله بشی
حالا اگر MATCH MAKING رو PUBLIC انتخاب کرده باشی بقیه می تونن بهت JOIN بشن اگر SOLO زده باشی کاملاً بازیت تک نفره میشه و هیچکش نمیتونه بهت JOIN بشه

امیدوارم سوالت همین باشه

ادت کردم باید بری تو قسمت COMMUNICATION->FRIENDS-> PENDING اکسپت کنی

آخرین ویرایش:

Amateur Gamer

کاربر سایت
Aug 16, 2007
548
نام
محمدحسین
بچه ها فرق vors prize با regular mission چیه ؟

Vor's Prize اولین ماموریت داستانی بازیه که شامل آموزش بازی میشه و یه سری mod هم برای شروع بهت میده که
قوی تر بشی همچنین قسمتهای مختلف سفینه رو باز میکنه

اطلاعات بیشتر http://warframe.wikia.com/wiki/Vor's_Prize

regular mission مراحل عادی هستند که با انجامشون میتونی مراحل و سیارات دیگه رو باز کنی که قابلیت تکرار دارند

Amateur Gamer

کاربر سایت
Aug 16, 2007
548
نام
محمدحسین
بازیش ارزش داره?

صفحه استیم رو اگر چک کنی 92% نظرات در مورد بازی مثبت بوده و از نظر محبوبیت سومین بازی F2P تو استیم
Warframe on Steam

اگر به سبک شوتر سوم شخص Pve با تم علمی تخیلی علاقه داری 100% ارزش امتحان کردن داره ;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر