Warcraft III – Online

همه میدونن که وارکرافت یکی از بهترین بازیهای رایانه ای هستش با داستانی عالی و شخصیت های فراوان.
یکی از چیزهایی که من خیلی دوست داشتم بازی کردن آن لاین این بازی بود چون بچه ها گفته بودن که با یه Dial up هم میشه بازی کرد.
چند وقت پیش اگه یادتون باشه یکی از دوستان یه سرور مجانی برای بازی راه انداخت ولی مشکلش این بود که همیشه خالی بود و به ندرت 5 / 6 نفر توش بازی میکردن

قبل از هرچیز بگم که برای بازی کردن ان لاین این بازی قاعدتاً باید سی دی ارجینال بازی رو بخرید تا بتونید در شبکه بازی بیلیزارد (Battle.Net) بازی کنید ولی ما که نمیتونیم چیکار کنیم ؟

راه حلش ساده است باید از سرورهای بازی اختصاصی که دیگران درست میکنند استفاده کنیم . اما این سرورها چه جوری درست میشند خود بحث مفصلی است ولی برای اطلاعات کامل به سایت اصلی اینگونه سرورها www.pvpgn.org مراجعه کنید .

در ضمن به غیر از wc3 میتونید بازیهایی مثل starcraft ، Diablo ، و چند تا از بازیهای westwood مثل red alert 2 و yuri’s revenge هم بازی کنید که البته من خودم تست نکردم.

اما بریم سر اصل مطلب

برای بازی کردن wc3 شما نیاز به یه اکانت نسبتا خوب دارید یعنی dial up که قابل اطمینان باشه . ریپ نزنه . مهمترین چیز در اکانت لازمه میزان Ping شماست . ping عددی است که نشان دهنده میلی ثانیه تاخیر شما در بازی است . ping زیر 200 عالیه ولی برای ما غیر ممکنه . من خودم معمولا دارای پینگی بین 350 تا 600 هستم .

(تهران – کارت اینترنت پارس انلاین اونم فقط صبح ها و یا نیمه شبها همچین پینگی میده)

با پینگ بالاتر هم میشه بازی کرد ولی معمولا بازیکن های دیگه شما رو میندازن بیرون ویا به اصطلاح kick میکنن.

موارد لازمه

1. wc3 : reign of chaos
2. wc3 : the frozen throne
3. internet account
4. wc3 loader
5. server reg file
6. suitable wc3 patch
موارد 1 و2 که همون وارکرافت و expansion pack اون هست. مورد 3 رو هم توضیح دادم . اما برای بازی یه کرک کوچیک هم لازمه که به loader مشهوره که باید اونو اجرا کنید و اون خودش بازی رو لود میکنه . (ادرسش و بعدا میدم )

اما میرسیم به اینکه کجا بازی کنیم .(ادامه دارد)

mehrdad_ati

کاربر سایت
Nov 24, 2005
157
متن eror
Blizzard PrePatch v2.70 compiled on Jul 7 2003
This program patches Warcraft 3

Log created at 6:50 pm on 07/05/2006

ERROR: unable to authenticate archive

RESULT: Prepatch failed

راستی این پچ مال frozen throne بود منم frozen throne رو دارم

mafia_forever

کاربر سایت
Dec 2, 2005
678
نام
Mohsen
اولا اون فايل پچ رو بايد تو جايي كه واركرفت ريختي اجرا كني.دوما يك بار ديگه واركرفت رو نصب كن احتمالا مشكلت حل بشه:cool:

saeed871

کاربر سایت
Jul 29, 2012
25
مدیران محترم لطفا اینو به پست اول اضافه کنید پدرم در آمد تا اینو فهمیدم!!!!!!!
"برای پچ کردن ورژن ها 1.07 1.08 1.06 از versian switcher استفاده نکنید!!!!!
بلکه فایل زیپ کوجود در در پوشه ی wvs که در فایل زیپ دانلود شده ورژن سویچر هست را در خوده محل بازی اکسترکت کنید
مثلا فایلTFT Version 1.26a موجود در پوشه ی wvs را در محل بازی اکسترکت کنید تا پچ شود راه دیگری ندارد!! versian switcher 1.26a "

kparsakia

کاربر سایت
May 16, 2010
1,394
نام
بی نام!
wtf!?
زیر خاکی که چه عرض کنم ! :D این تاپیک تا الان باید تجزیه شده باشه رفته باشه تو طبیعت :))))
بازم تاپیک در این مورد بود

p30arman

کاربر سایت
Jan 10, 2012
769
نام
Kirito
این تاپیک هارو از کجا پیدا میکنید خخخخخخ
باستان شناسان باید بیان این تاپیکو ببندن چون جزو اثار ملی حساب میشه خخخخ

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر