Wanted : Weapons of fate - X360 Version

death_shadow2

کاربر سایت
Oct 8, 2008
154
نام
امیر
سلام
دوستان من کنسولم مال 2006 هست فک کنم فقط یه بار آپدیت شده حالا با این اوصاف میشه اینو بازی کرد؟ درایومم سامسونگه در ضمن hawx رو هم بی مشکل اجرا میکنه.

Nike-90

کاربر سایت
Aug 30, 2008
987
نام
محسن
من وقتی بازی رو انداختم تو دستگاه خودش 1 اپدیت کرد وآواتارم هم فعال شد;)
سیدی واسه پیناتا بود ....عجب حالی داد به ما.... کیفیتشم که 20 .دستشون درد نکنه

nero_devilhunter

کاربر سایت
Feb 10, 2008
633
نام
بهنام
دوستان تر و خدا این مرحله اولیش چه جوریه؟؟
اونجا که اون یارو یه دونه سپر دستش هستش...هی فرار می کنه رسدییم آخرش بغله دیوار گیر کرده...
بالای سرشم هلی کوپتر هستش.......هی آدم می فرسته پایین همرو می کشیم هزار تا تیر بیش تر بهش زدم هیچیش نمیشه می گه از پایین شلیک کنیم شاید بهش بخوره...
ولی هر چی تیر هم می زنیم..
بازم تیر نمی خوره بهش....
تر و خدا یکی ما رو راهنماییمون کنه بگه چه جوریه این جاش از هفت خانم سخت تره که..
من راهش رو نمیدونم ولی خودم هی دورش میچرخیدم تیر میزدم تا جونش تموم شه:-"
منم همونجا گیر کردم اصلا این چیه باگه ؟

Death Proxy

مدیر انجمن
Mar 7, 2006
3,685
نام
محمد طالبیان
میشه کشتن غول مرحله یک رو دقیق تر توضیح بدین
جواب:...............
شما به صورت Blind Fire یعنی بدون اینکه نشونه بگیری به طرفش تیر بزن بعد اون پست سپر پنهان میشه در اینجا میتونی بین ستون ها کاورت رو جا به جا کنی و بعد از کنار تیر بزنی بهش

MILOOO

کاربر سایت
Dec 19, 2008
229
آقا من به مرز دیوانگی رسیدم !!! :cursing::cursing::cursing::angry::angry::angry:
تو اواخر Act 5 یا 6 ( درست یادم نییست !!! :biggrin1: ) اونجا که برای دومین بار پشت تیربار قرار میگیرم و پایین پر ماشین و مواد منفجره هست و از در و دیوار ادم میاد و دو دقیقه باید مقاومت کرد !!! :eek::eek::eek::eek: من اونجا 20 ثانیه هم نمیتونم مقاومت کنم چه برسه به 2 دقیقه !!!! :eek::eek: :cursing::cursing: خیلی راحت منو میکشن و Game Over میشم ... :(( :(( :((
آی شماهایی که بازی رو خیلی راحت تموم کردین !!! اونجا چه قلقی داره ؟؟؟ چه خاکی تو سرم بریزم تا ردش کنم ؟؟؟؟ :((:((:((:((:((
لامصب هم گیم پلیش بهم حال میده و هم اچیومنتاش !! :love::love::love: و گرنه بیخیال ادامه بازی میشدم :-":-":-":-"

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
آقا من به مرز دیوانگی رسیدم !!! :cursing::cursing::cursing::angry::angry::angry:
تو اواخر Act 5 یا 6 ( درست یادم نییست !!! :biggrin1: ) اونجا که برای دومین بار پشت تیربار قرار میگیرم و پایین پر ماشین و مواد منفجره هست و از در و دیوار ادم میاد و دو دقیقه باید مقاومت کرد !!! :eek::eek::eek::eek: من اونجا 20 ثانیه هم نمیتونم مقاومت کنم چه برسه به 2 دقیقه !!!! :eek::eek: :cursing::cursing: خیلی راحت منو میکشن و Game Over میشم ... :(( :(( :((
آی شماهایی که بازی رو خیلی راحت تموم کردین !!! اونجا چه قلقی داره ؟؟؟ چه خاکی تو سرم بریزم تا ردش کنم ؟؟؟؟ :((:((:((:((:((
لامصب هم گیم پلیش بهم حال میده و هم اچیومنتاش !! :love::love::love: و گرنه بیخیال ادامه بازی میشدم :-":-":-":-"
کاری نداره تیربارو بده بالا میشه کاورت بعد از این که وضعیت سلامتیت عادی شد بازم شلیک کن به همین ترتیب تا تمام بشه
خاک بر سر GRIN با این بازی که ساخت!

MILOOO

کاربر سایت
Dec 19, 2008
229
کاری نداره تیربارو بده بالا میشه کاورت بعد از این که وضعیت سلامتیت عادی شد بازم شلیک کن به همین ترتیب تا تمام بشه
خاک بر سر GRIN با این بازی که ساخت!

:ok:
دمت گرم :love::love::love: اونجا رو رد کنم حسابی دعات میکنم :love::love::love::biggrin1:
======================
:thanks::thanks::thanks::thanks::thanks::thanks:
ای ول اونجا رو رد کردم :dancing::victory::happy::excited:
فقط امیدوارم که دیگه از این مراحل نباشه توش :-":-":-"
:guitar: :guitar: :guitar:

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر