Visceral Games از دلیل وجود تغییرات در Dead Space 3 می گوید

Nevan

کاربر سایت
Feb 25, 2011
3,027
نام
morteza
1wfi7wn2t3wdcx0g3y03.jpg

بنا بر گفته های Yara Khoury، تهیه کننده عنوان Dead Space 3، استودیو Visceral Games بازخورد های زیادی مبنی بر نگرانی طرفداران سری Dead Space در مورد تغییرات بوجود آمده در شماره سوم این سری دریافت کرده است.

شماره سوم از این سری، دچار تغییراتی مانند اضافه شدن بخش Co-Op، دشمنان انسانی و تغییر قسمتی از محیط بازی به محیط برفی شده است. این تغییرات باعث شد تا نگرانی ایی مبنی بر دور شدن Dead Space 3 از ریشه های ترسناک اش بوجود بیاید. Yara Khoury در مصاحبه با Eurogamer ار دلایل این تغییرات گفت: "ما می خواستیم چیز هایی جدیدی را به نمایش بگذاریم تا مردم ببینند که ما در تلاشیم تا تجربه های جدیدی را واد این سری کرده و از تکراری شدن آن جلوگیری کنیم. شما در Dead Space 3 شخصیت های جدیدی مانند Carver (که قابلیت بازی کردن Co-Op را دارد) و دشمنان انسانی را خواهید دید که در شماره های قبلی وجود نداشتند. Dead Space 3 فرصتی برای ما است تا چیز های جدیدی خلق کنیم. ما بازخورد های زیادی مبنی بر نگران بودن طرفدارن نسبت به تغییرات دریافت کردیم. تغییرات همیشه نگران کننده هستند. نگرانی مردم در مورد ترسناک بودن بازی است. آنها می خواهند بدانند که آیا ما عناصر ترسناک را از بازی حذف کردیم یا نه."

دمو قابل بازی Dead Space 3 هفته قبل در Xbox Live منتشر شد و فردا نیز در PlaySation Store اورپا در دسترس خواهد بود.

منبع

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
12,955
نام
محمد امین
البته ایشون منظور اصلیش این بوده که میخواستیم برای فروش بیشتر یک بازی همه پسند درست کنیم..

.:ab:.

کاربر سایت
Mar 29, 2011
1,486
نام
محمد
شماره سوم از این سری، دچار تغییراتی مانند اضافه شدن بخش Co-Op، دشمنان انسانی و تغییر قسمتی از محیط بازی به محیط برفی شده است. این تغییرات باعث شد تا نگرانی ایی مبنی بر دور شدن Dead Space 3 از ریشه های ترسناک اش بوجود بیاید. Yara Khoury در مصاحبه با Eurogamer ار دلایل این تغییرات گفت: "ما می خواستیم چیز هایی جدیدی را به نمایش بگذاریم تا مردم ببینند که ما در تلاشیم تا تجربه های جدیدی را واد این سری کرده و از تکراری شدن آن جلوگیری کنیم. شما در Dead Space 3 شخصیت های جدیدی مانند Carver (که قابلیت بازی کردن Co-Op را دارد) و دشمنان انسانی را خواهید دید که در شماره های قبلی وجود نداشتند. Dead Space 3 فرصتی برای ما است تا چیز های جدیدی خلق کنیم. ما بازخورد های زیادی مبنی بر نگران بودن طرفدارن نسبت به تغییرات دریافت کردیم. تغییرات همیشه نگران کننده هستند. نگرانی مردم در مورد ترسناک بودن بازی است. آنها می خواهند بدانند که آیا ما عناصر ترسناک را از بازی حذف کردیم یا نه."
ما دمورم بازی کردیم ویسکرال جون شما گند زدید و مسیرتونو مثل مپکام گم کردید de3 جدید هر چی داشته ترسی توش وجود نداره و ایده های ترسوندنشم دیگه جالب نیست و خیلی قدیمی و تکراری شده نسخه ی سوم حتی دیگه بازی خوش ساختیم نیست و اصلا اون جذابیت نسخه های اول و دوم رو نداره

CAP\MortezA63

کاربر سایت
Mar 13, 2009
1,653
نام
MortezA
چه جالب که آخرم جواب نداده!!!

خوب اینو که خودمونم می دونستیم !! جواب کو؟!
از قدیم میگن بهترین راه پیچوندن همون سوال رو با سوال جواب دادنه(یه بنده خدای بین ما تو این کار مهارت خاصی داره یعنی استاده. بماند......)خوب معلومه وقتی تغیرات زیاد بشه از درصد خاص به عام تغییر میکنه و اکثرا بازی رو میخرن خوب اینا هم همین رو می خوان..!!دقیق کاری که capcom خیلی وقته پرچم داره اون شده و نتیجه اش رو همه دیدن که چقدر خوب جواب داد..!!!اگر شخصا می خوای جواب بگیری باید خودت دمو رو بازی کنی.من وقتی دموی Re و DMC رو بازی کردم خیلی زودتر جواب رو گرفتم..!!

Asmodeus

Dark is the path in the absence of light
کاربر سایت
Apr 13, 2011
1,831
نام
کیوان
اگه واقعاً نگران این بودین که Dead Space تبدیل به یک سری کلیشه‌ای بشه، باید المان‌های جدید بهش اضافه می‌کردین نه این‌که بیاین بازی رو اکشن کنید.

تجربه کردن چیزِ جدید به چه قیمتی؟ به قیمت پاک‌شدن خاطرات این سری؟

HoR!ZoN

کاربر سایت
Feb 11, 2010
2,088
نام
Milad
دمو بازی به نظرم خیلی خوب بود مخصوصا اینکه اتمسفر شماره های قبلی رو به خوبی حفط کرده تنها مشکلی که همه بهش شک دارن اینکه آیا این اتمسفر میتونه تو حالت Co Op هم حفظ بشه یا خیر؟

DOKTOR_PS3

کاربر سایت
Feb 20, 2008
434
نام
کسرا
co op ش آنلاین هست من دمو رو هم تو xbox بازی کردم مشکلی نداره و عناصر ترسناکش اتفاقا بهتر شده.بازی حداقل از re6 صد برابر بهتر هست.فقط باید محیط رو ببینید تا یه ذره بفهمید چقدر قشنگ ساخته شده.

master.mhn

کاربر سایت
Sep 15, 2009
2,775
من که دمو رو بازی کردم بسیار هم راضی هستم اتفاقا بازی خیلی هم خوش ساخت هست و مشکلی نداره فقط یه کاور گیریش یه کم ضایعست که اونم چون زیاد ازش استفاده نمیشه زیاد روش کار نکردن ولی بقیه المانهای بازی عالیه.ترس نسخه های قبلی هم که فقط به خاطر سورپرایرز بود و یه صداگذاری خوب که توی این نسخه هم هستن حالا اگر برای بعضیا این چیزا عادی شده و دیگه نمیترسن مشکل سازنده ها نیست دیگه.کسانی هم گیر دادن به کواپ و میگن ترس رو از بین میبره میتونن کو اپ رو بازی نکن خیلی راحت.ولی کو اپ دد اسپیس فرق میکنه با بقیه بازیا چون محیطا فرق میکنه برای دو طرف در بعضی جاها و همین ارزش تکرار بازی رو بالا میبره.یه بار با ایزاک تنها میری یه چیزایی میبینی یه بار با ایزاوک و کارور و نقش ایزاک و یه بار هم کارور کلا چیزه جالبیه و همین خودش ارزش بازی رو خیلی میبره بالا

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر