virtua tennis 2009

life4ps3

کاربر سایت
سلام
با توجه به اینکه فقط چند روز تا release این بازی باقی مونده این تاپیکو ایجاد کردم تا مباحث مربوط به این بازی اینجا مطرح بشه:love:
اینم چند تا اسکرین شات
virtua-tennis-2009-20090319110807557_640w.jpg

virtua-tennis-2009-20090319110758557_640w.jpg

PS3_11_med.jpg

بازی جالبی هستش ولی بهتر بود صبر می کردید تا دوستانی مثل فریدون تاپیک را به توضیح رسمی و عکس ها خوب بذارند ...

بازم خوبه ، موفق باشید.

بله...
با توجه به استقبال بی سابقه از این بازی توسط دوستان (!!) یه سری اطلاعات مختصر از بازی میزارم بلکه توجه بیشتری به این بازی زیبا بشه !!
........................
هرچند بازی برای تمام پلتفرم های نسل حاضر عرضه میشه از روی صحبت های سازنده ها و نوع تبلیغات بازی مشخصه اولیت اول اون ها کنسول wii و کنترل جدیدش MotionPlus هستش !!
سازنده ها توجه بسیار زیادی به MotionPlus و مچ کردن اون با کنترل بازی داشتن و شاید این بازی بتونه یکی از دلایل اصلی خرید موشن پلاس در اینده برای دارندگان wii باشه !!
منوی اولیه و تمام امکانات از جمله بخش انلاین ، مود World Tour و... ظاهرا قراره در ورژن های ps3 x360 و wii یکسان باشه که بازم از توجه زیاد سازندگان به کنسول wii خبر میده (که خوب بیش از حد دارم درموردش صحبت میکنم و به ورژن 360 بازی در این بخش مربوط نمیشه !!:دی)
این شماره رو بیشتر باید نسخه ی تکامل یافته ی ویرچوا تنیس 3 دوسنت چون اکثر توجه سازندگان درش به وسعت بخشیدن به قسمت shop، تعدد بیشتر زمین ها، طولانی تر شدن گیم مود (که در حدود 46 اتمامش زمان میبره) و چیز هایی از این قبیل بوده تا ساختار کلی کار !!
همچنین بازی از نظر شنیداری تعدد موسیقی ها و الالخصوص صدای تنیسور ها و همین طور کیفیت انیمیش ها (هرچند به شخصه فکر میکنم هنوز با اخرین شماره ی تاپ سپین فاصله داره !!) پیشرفت چشم گیری داشته !!
شاید به نوعی fun ترین و محبوب ترین بخش این سری رو بشه minigame های اون دونست !! چیزی که هرچند در این شماره هم ازش لذت میبریم نقش کمتری رو در افزایش قدرت کارکتر ایفا میکنه !!
شاید بشه گفت در شماره ی 3 بیش از 90 درصد افزایش قدرت بازی کن بر مبنای شرکت در یکی از مینی گیم ها بود که با توجه به وظیفه ای که میطلبیدن یک قسمت خاص (مثل سرویس یا قدرت بکهند رو) افزایش میدادن !! و 10 درصد باقی مونده هم با شرکت در مسابقات دوستانه و دعوتی که توسط بقیه ی تنیسور ها از شما انجام میشد صورت میگرفت که در هر مسابقه تمام قدرت ها به مقداری کمی افرایش پیدا میکردن !!
در این شماره این موضوع بالانس تر شده و به نوعی به حالت 50 به 50 در وامده !!
در اخر باید برای تایتل بازی و به نوعی سالانه شدنش هم ابراز خوشحالی و همین نگرانی کرد چون حداقل دوست دارن این سبک از وجود یک عدد بازی معتبر هرساله در این سری مطئن هستن و هم این موضوع میتونه رو کیفیت کار تاثیر منفی داشته باشه و ما رو تقریبا از تنها بازی fun و قوی باقی مونده در این سبک محروم کنه (دوستان به کلمه ی فان حتما توجه داشته باشن سریع یاد تاپ اسپین نیفتن !!:دی)

درود
مدیران اون پست اول رو میرایش کنند لطفا که عکسهای بزرگ میره رو اعصاب.
تنها بازی ورزشی Funـی که تو این نسل تجربه کردم NBA Street: Home Court بود. خدا بود اون بازی. Rockstar Table Tennis رو هم خیلی تعریفش رو شنیدم ولی هنوز تهیه ش نکردم!.
هرچی هست بنظرم از ارتقاع های که فقط در Mode خلاصه میشه بهتره.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or