Video Games Anniversary

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
REMEMBER (1).png
(by: @.Amirone )

درود بر عزیزان بازی سنتر:D

این روز‌ها بعید به نظر می‌رسد که کسی با سرگرمی‌های دیجیتالی و بازی‌های ویدئویی آشنا نباشد!
در چند دهه ی گذشته و در صنعت بازی‌های ویدیویی شاهد لحظات شگفت‌انگیز و پر احساس و فراموش نشدنی فراوانی بوده‌ایم.
برخی از بازی‌ها به دلیل لحظات ماندگارِ فوق‌العاده ی خود، همیشه در ذهن گیمرها باقی می‌مانند.
حال این لحظات می تواند رسیدن به قله ی یک کوه ، فرار از یک بیمارستان، مبارزه با یک باس، از دست دادن یک عشق ، حمله به یک کشتی، دیدن یک کلوسوس و... باشد
در میان انبوه فوق العاده و غیرقابل باور از محتوا که در طول سال های اخیر تولید شده و با در دست گرفتن کنترلر و هدایت کرکتر و غرق شدن در دنیایی این آثار، خاطرات فراوانی در پستوی ذهن ما جمع گردید
بدیهی ست که هم طرفداران رسانه‌های دیجیتالی و هم گیمر‌های قدیم و جدید، حداقل برای یک بار هم که شده یک خاطره از بازی‌های ویدئویی در ذهن خود دارند و با مرور کردن بعضی از آنها، حس نوستالوژیک زیبایی را برای خود تداعی خواهند کرد.

حالا با این توضیح کوتاه به سراغ مبحث اصلی این تاپیک برویم!
1626700338385.png در این تاپیک سعی داریم تا در سالروز عرضه ی خاطره‌انگیزترین بازی‌های ویدئویی یاد آنها را زنده و یک بار دیگر طعم شیرین خاطرات گذشته خود را از دنیای گیم تجربه کنیم 1626700354141.png

قوانین تاپیک:
مشابهه تاپیک های گذشته، اینجا هم قانون خاصی نداریم به غیر از اینکه به همدیگه توهین نفرمایید

* طبیعتا یکی از اهداف اصلی ایجاد این تاپیک، جمع اوری کامنت های سالروز و یاد و خاطرات بازی های پلتفروم های مختلف در سالروز عرضه ی آنها از تاپیک های غیرمرتبط و همچنین متمرکز کردن اینگونه مباحث در یک تاپیک مختص به آنها می باشد
* از همه ی عزیزان (فن های تمامی Platform ها) دعوت به همکاری میکنم تا در سالروز عرضه ی بازی های موردعلاقه ی خود، تاپیک رو با قرار دادن مطالب/خاطرات/ویدوها/شات ها و... آپ کنن
* در ضمن اسپم آزاد میباشد

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
خودمم یه نیمچه استارت بزنم:D:p
البته یه کوچولو با تاخیر، یکی دو روز پیش 1 سالگی گوست بود
نه تنها بخش داستان اصلی بلکه اکثر سایدکوئست عمق داشت و پرداخت و شخصیت پردازی کرکترهاش کاملا قابل قبول بود
‏فوتومود گوست به معنا واقعی کلمه زیباست!
+کوروساوا مود:hug:

50695836271a6e3bbc65dc459f44cdc3.jpg 41dee0683c697254914ab52d29c1ca20.jpg b016ebdff95be41e1164402a9d6bec7e.jpg de5f34b013281212c2faf2f839437551.jpg 2cf86f28482949c4c41646d8d6007aa5.jpg cf32b4d1b45c2efcc15bbbe6cd2ce3b9.jpg 7803aa0883efdcd6883af69471dc129b.jpg

+و همونقدر موسیقیش😍

پ.ن: این واسه قبل و بعد از دوئل زدنمه:D

CYMERA_20200907_115150-768x768.jpg

خسته نباشین بابت تاپیک و همینطور طراحی تصویر.

اولین اسپم خودم بدم.
فقط اون تصویر بیطرفانه بودن وارد مرحله جدیدی کرده :))
درود
آقا کم لطفی نکنید دیگه:D
امیرجان وقت گذاشتن و منت گذاشتن بر من و واسه تاپیک پوستری زیبا طراحی کردن
پ.ن: درسته اسپم آزاده ولی شیطون نشید دیگه:D
اگر اسپم ها بیشتر به موضوع خود تاپیک‌ مرتبط باشن تا کاربرها، تاپیک قشنگ تری میتونیم در کنار بسازیم
مرسی:D

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
آخ جای خالی همچین تاپیکی خیلی حس می شد

برای شروع امروز سالگرد عدد نحس سیزده سالگی یکی از مهم ترین فایتینگ های 20 سال اخیر، Street Fighter IV ـه...

View attachment 217665
جدی؟>:D<

این بازی منو به صورت رسمی وارد دنیای فایتینگ ها کرد. قبل از این هم بازی میکردم ولی اینجا بود که اولین بار با کامیونیتی آشنا شدم و فهمیدم هیچی بارم نیست. خود بازی و اون ترنزیشنش به سه بعدی، کرکترها، گیم پلی، ساپورت و همه چیزش بهترین دوران زندگی گیمیم بود. تا اینکه Ono تبدیل به ویلین داستان شد و با SFV رید به همشون رفت>:D<

Tidus & Shayne

کاربر سایت
Jun 27, 2017
468
نام
بهنام

برای شروع امروز سالگرد عدد نحس سیزده سالگی یکی از مهم ترین فایتینگ های 20 سال اخیر، Street Fighter IV ـه...
البته دیروز 18 جولای سالگردش بوده ولی ما از شما میپذیریم :D

نسخه‌ی آرکید Tekken Tag اول جولای ۱۹۹۹ و نسخه‌ی PS2 اواخر مارس ۲۰۰۰ منتشر شدند.
جولای ۱۹۹۷ حتی Tekken 3 پلی‌استیشن هم منتشر نشده بود و فقط از انتشار نسخه‌ی آرکیدش چند ماه میگذشت.
حتی خبری از ساخت PS2 هم نبود و کلی بازی مهم برای پلی‌استیشن در راه بود.

دوست عزیز منم توی پستی که از من نقل قول کردی ننوشته بودم سالگرد نسخه PS2 بازی هست و منظورم سالگرد نسخه آرکید بازی بوده.
عکس کاور از نسخه PS2 گذاشتم چون برای نسخه آرکیدش عکسی تو نت پیدا نمیشد.
تنها چیزی که من ازش اطلاع نداشتم "روز دقیق انتشار نسخه آرکید" بود که اگه دقت کرده باشی توی پست خودم ننوشته بودم "امروز سالگرد..." و فقط میدونستم جولای اومده.
ضمن اینکه توی این تاپیک من تنها کسی نبودم که با چند روز اختلاف این ور و او نور اومده بودم سالگرد بازی رو تبریک گفته بودم.
حالا نمیخوای حرفامو باور کنی نکن. طرز فکر یکی مثل تو برام هیچ ارزش و اهمیتی نداره.***
همون موقع هم میخواستم کامل جوابتو بدم که شانس آوردی و مدیر اینجا پست منو حذف کرد.

***تا جایی که یادم میاد شما همون کاربری بودی که دنبال یه بازی NES بود و کمک میخواست:
انجمن پیرهای دنیای گیم (افراد 30 سال به بالا)

آخرین ویرایش:

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali

View attachment 217665
جدی؟>:D<

این بازی منو به صورت رسمی وارد دنیای فایتینگ ها کرد. قبل از این هم بازی میکردم ولی اینجا بود که اولین بار با کامیونیتی آشنا شدم و فهمیدم هیچی بارم نیست. خود بازی و اون ترنزیشنش به سه بعدی، کرکترها، گیم پلی، ساپورت و همه چیزش بهترین دوران زندگی گیمیم بود. تا اینکه Ono تبدیل به ویلین داستان شد و با SFV رید به همشون رفت>:D<
اگر ترور نمیشم من هیچوقت نتونستم‌با استریت فایتر درست ارتباط برقرار کنمx_x
حالا کمبت رو اگر کنار بزاریم(اون که گآده:p) انتخاب از مابین تکن و استریت فایتر واسه خیلیا سخت بوده، ولی نه واس من:-"
ولی اگه بخوام یه کرکترو از استریت نام ببرم که فوریتم بوده، اون کسی نیست جز بانو لی:>
پ.ن: واسش اسپند دود کنید:p

f268194a63ae8b6e56e83b424be49ffb_copy_368x480.jpg

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
Happy 20th anniversary ‎FinalFantasy X

‏۲۰ سال از دنیایی که مردمش مدل مو عجیب داشتن و می تونستی تو اعماق دریا هاشون نفس بکشی، دنیایی که باز هم بخاطر پیشرفت و زیاده خواهی انسان ها به نابودی کشیده شده بود گذشت...

View attachment r3FEki2goTaz-FM3.mp4

Ali.jangi

کاربر سایت
Apr 12, 2021
1,560
به به, عجب تاپیکی دمتون گرم :D

------------------------------------------------------------

[-([-([-([-([-([-(

این همه مثال زدید ولی سالگرد بابای تمام مسکات های پلتفرمر رو فراموش کردید, انگار نه انگار که یک ماه پیش از بازیش رونمایی شد, ننگ بر شما [-(

30 سال سرعت و عظمت و (ناکلز :D) با Sonic The Hedgehog :x...

1.png

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,370
نام
سید محمد حسین
Happy 20th anniversary ‎FinalFantasy X

‏۲۰ سال از دنیایی که مردمش مدل مو عجیب داشتن و می تونستی تو اعماق دریا هاشون نفس بکشی، دنیایی که باز هم بخاطر پیشرفت و زیاده خواهی انسان ها به نابودی کشیده شده بود گذشت...

View attachment 217715

آرت رسمی نائورا یوسکه (کارگردان هنری بازی) به مناسبت امروز

1626769203676.png

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
(1990,20july)‏ Metal Gear 2: Solid Snake​

31 سال پیش در چنین روزی دنباله‌ی متال گیر هیدئو کوجیما با عنوان Metal Gear 2: Solid Snake منتشر شد
و سطحی نوین از ژانر مخفی‌کاری با مضامین ضدجنگ ارائه داد....

View attachment rQkKb5H90GSyf4ao.mp4

آرت رسمی نائورا یوسکه (کارگردان هنری بازی) به مناسبت امروز

View attachment 217768
چه خوبه!!
اینو هم دیروز از میون فن ارت های خوشگلی که واسش up کردن برداشتم 😍

IMG_20210720_125648_copy_456x699.jpg

Ali.jangi

کاربر سایت
Apr 12, 2021
1,560

31 سال پیش در چنین روزی دنباله‌ی متال گیر هیدئو کوجیما با عنوان Metal Gear 2: Solid Snake منتشر شد

View attachment 217771

چه خوبه!!

View attachment 217770
MG2 داستانش برای اون موقع چیز فک براندازی بود @-)
MGS1 اصلا اول قرار بود ریمیک این بازی باشه

این تم ریمیکس شدش رو حتما گوش کنید, حیف که سالید اسنیک بجز MGS4 دیگه تم خودش رو دریافت نکرد در بازی های بعدی سری.

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,370
نام
سید محمد حسین

View attachment 217771

چه خوبه!!

View attachment 217770

اینم پس من بذارم و برم :D

1626770916044.png

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر