Video Games Anniversary

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
REMEMBER (1).png
(by: @.Amirone )

درود بر عزیزان بازی سنتر:D

این روز‌ها بعید به نظر می‌رسد که کسی با سرگرمی‌های دیجیتالی و بازی‌های ویدئویی آشنا نباشد!
در چند دهه ی گذشته و در صنعت بازی‌های ویدیویی شاهد لحظات شگفت‌انگیز و پر احساس و فراموش نشدنی فراوانی بوده‌ایم.
برخی از بازی‌ها به دلیل لحظات ماندگارِ فوق‌العاده ی خود، همیشه در ذهن گیمرها باقی می‌مانند.
حال این لحظات می تواند رسیدن به قله ی یک کوه ، فرار از یک بیمارستان، مبارزه با یک باس، از دست دادن یک عشق ، حمله به یک کشتی، دیدن یک کلوسوس و... باشد
در میان انبوه فوق العاده و غیرقابل باور از محتوا که در طول سال های اخیر تولید شده و با در دست گرفتن کنترلر و هدایت کرکتر و غرق شدن در دنیایی این آثار، خاطرات فراوانی در پستوی ذهن ما جمع گردید
بدیهی ست که هم طرفداران رسانه‌های دیجیتالی و هم گیمر‌های قدیم و جدید، حداقل برای یک بار هم که شده یک خاطره از بازی‌های ویدئویی در ذهن خود دارند و با مرور کردن بعضی از آنها، حس نوستالوژیک زیبایی را برای خود تداعی خواهند کرد.

حالا با این توضیح کوتاه به سراغ مبحث اصلی این تاپیک برویم!
1626700338385.png در این تاپیک سعی داریم تا در سالروز عرضه ی خاطره‌انگیزترین بازی‌های ویدئویی یاد آنها را زنده و یک بار دیگر طعم شیرین خاطرات گذشته خود را از دنیای گیم تجربه کنیم 1626700354141.png

قوانین تاپیک:
مشابهه تاپیک های گذشته، اینجا هم قانون خاصی نداریم به غیر از اینکه به همدیگه توهین نفرمایید

* طبیعتا یکی از اهداف اصلی ایجاد این تاپیک، جمع اوری کامنت های سالروز و یاد و خاطرات بازی های پلتفروم های مختلف در سالروز عرضه ی آنها از تاپیک های غیرمرتبط و همچنین متمرکز کردن اینگونه مباحث در یک تاپیک مختص به آنها می باشد
* از همه ی عزیزان (فن های تمامی Platform ها) دعوت به همکاری میکنم تا در سالروز عرضه ی بازی های موردعلاقه ی خود، تاپیک رو با قرار دادن مطالب/خاطرات/ویدوها/شات ها و... آپ کنن
* در ضمن اسپم آزاد میباشد

Subject 16

Only fools venture where them spirits tread
کاربر سایت
May 21, 2018
434
نام
Fazel
Bloodborne
March 24

8 سال پیش در چنین روزی، این ساخته بی‌بدیل فرام‌سافتور و ژاپن استدیو مرحوم عرضه شد تا یک بار دیگه با گوشت و پوستمون درک کنیم که چرا گیمر هستیم و از بین این همه مدیوم، هنر تعاملی ویدیو گیم رو انتخاب کردیم.
اثری که بلادبورن روی من گذاشت، شاید باورش سخت باشه، اما باعث شد زندگی روزانه و حتی باورهای بنیادینم در قبال این جهان تغییر کنه. من تا لحظه‌ای که آخرین دم و بازدمم رو انجام بدم، این بازی رو فراموش نخواهم کرد و اگر بلادبورنی نبود، شاید این آدمی که الان هستم نبودم (نمیگم که آدم موفقی هستم، اتفاقا اگر براساس استانداردهای عادی قضاوت بشم، توی خیلی از بخش‌ها لنگ میزنم، ولی از آدمی که هستم، باورهام و روندی که طی کردم تا به این نقطه برسم هیچ پشیمونی ندارم).

از نظر من اگر بشه ویدیو گیم رو هنر در نظر گرفت، فامیتو اودا با ICO و SOTC رمانتیسیسم رو بهش وارد کرد و میازاکی اون رو به تکامل رسوند.

ij7kbff0vjp51.jpg

پ.ن: سونی تورو جون مادرت اون پورت پی‌سی رو معرفی کن لطفا^:)^

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
7years ago today DARK SOULS III
was launched by From Software

پ.ن: تو بازی های استاد مطمئنم با این صحنه روبه رو شدین تا حالا!:D

gif-Dark-Souls-3-5310965.gif
Bloodborne
March 24

8 سال پیش در چنین روزی، این ساخته بی‌بدیل فرام‌سافتور و ژاپن استدیو مرحوم عرضه شد تا یک بار دیگه با گوشت و پوستمون درک کنیم که چرا گیمر هستیم و از بین این همه مدیوم، هنر تعاملی ویدیو گیم رو انتخاب کردیم.
اثری که بلادبورن روی من گذاشت، شاید باورش سخت باشه، اما باعث شد زندگی روزانه و حتی باورهای بنیادینم در قبال این جهان تغییر کنه. من تا لحظه‌ای که آخرین دم و بازدمم رو انجام بدم، این بازی رو فراموش نخواهم کرد و اگر بلادبورنی نبود، شاید این آدمی که الان هستم نبودم (نمیگم که آدم موفقی هستم، اتفاقا اگر براساس استانداردهای عادی قضاوت بشم، توی خیلی از بخش‌ها لنگ میزنم، ولی از آدمی که هستم، باورهام و روندی که طی کردم تا به این نقطه برسم هیچ پشیمونی ندارم).

از نظر من اگر بشه ویدیو گیم رو هنر در نظر گرفت، فامیتو اودا با ICO و SOTC رمانتیسیسم رو بهش وارد کرد و میازاکی اون رو به تکامل رسوند.

پ.ن: سونی تورو جون مادرت اون پورت پی‌سی رو معرفی کن لطفا^:)^

IMG_20230324_205053.jpg

Need-More-Speed

کاربر سایت
Jul 1, 2007
4,240
نام
یونس
9 سال پیش در چنین روزی دنباله ی اینفموس توسط ساکرپانچ منتشر شد
و ما بعد از نزدیک به یک دهه همچنان منتظر سیکوئلی درخور برای این IP هستیم :-<

View attachment 287767
من کلا تو کل دوران گیمریم! 5/6 تا عنوان بیشتر پلات نکردم که یکی اینه! هنوز که هنوزه گاهی سر میزنم ی حس خاصی نسبت بهش دارم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر