Video Games Anniversary

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
REMEMBER (1).png
(by: @.Amirone )

درود بر عزیزان بازی سنتر:D

این روز‌ها بعید به نظر می‌رسد که کسی با سرگرمی‌های دیجیتالی و بازی‌های ویدئویی آشنا نباشد!
در چند دهه ی گذشته و در صنعت بازی‌های ویدیویی شاهد لحظات شگفت‌انگیز و پر احساس و فراموش نشدنی فراوانی بوده‌ایم.
برخی از بازی‌ها به دلیل لحظات ماندگارِ فوق‌العاده ی خود، همیشه در ذهن گیمرها باقی می‌مانند.
حال این لحظات می تواند رسیدن به قله ی یک کوه ، فرار از یک بیمارستان، مبارزه با یک باس، از دست دادن یک عشق ، حمله به یک کشتی، دیدن یک کلوسوس و... باشد
در میان انبوه فوق العاده و غیرقابل باور از محتوا که در طول سال های اخیر تولید شده و با در دست گرفتن کنترلر و هدایت کرکتر و غرق شدن در دنیایی این آثار، خاطرات فراوانی در پستوی ذهن ما جمع گردید
بدیهی ست که هم طرفداران رسانه‌های دیجیتالی و هم گیمر‌های قدیم و جدید، حداقل برای یک بار هم که شده یک خاطره از بازی‌های ویدئویی در ذهن خود دارند و با مرور کردن بعضی از آنها، حس نوستالوژیک زیبایی را برای خود تداعی خواهند کرد.

حالا با این توضیح کوتاه به سراغ مبحث اصلی این تاپیک برویم!
1626700338385.png در این تاپیک سعی داریم تا در سالروز عرضه ی خاطره‌انگیزترین بازی‌های ویدئویی یاد آنها را زنده و یک بار دیگر طعم شیرین خاطرات گذشته خود را از دنیای گیم تجربه کنیم 1626700354141.png

قوانین تاپیک:
مشابهه تاپیک های گذشته، اینجا هم قانون خاصی نداریم به غیر از اینکه به همدیگه توهین نفرمایید

* طبیعتا یکی از اهداف اصلی ایجاد این تاپیک، جمع اوری کامنت های سالروز و یاد و خاطرات بازی های پلتفروم های مختلف در سالروز عرضه ی آنها از تاپیک های غیرمرتبط و همچنین متمرکز کردن اینگونه مباحث در یک تاپیک مختص به آنها می باشد
* از همه ی عزیزان (فن های تمامی Platform ها) دعوت به همکاری میکنم تا در سالروز عرضه ی بازی های موردعلاقه ی خود، تاپیک رو با قرار دادن مطالب/خاطرات/ویدوها/شات ها و... آپ کنن
* در ضمن اسپم آزاد میباشد

x23are

میروم تا این تاریکی را از دل بیرون کنم......
کاربر سایت
Oct 2, 2010
1,425
نام
علیرضا

1 جولای سالگرد عرضه شاهکار استاد شینجی میکامی، Dino Crisis است. این شاهکار 23 ساله شد.

نقل قول از استاد عزیزم اقای @New Shredder

ای آنکه مرا را از دل جنگل های ژوراسیک و کرتاسه در نقش دخترکی سرخ موی به سلامت عبور دادی...

Dino Crisis

با اینکه دنیای دایناسور ها پتانسیل خیلی قوی داره برای بازی های کامپیوتری ولی همونطور که شاهد هستیم هیچ بازی سازی جرات نداره پاش رو وسط میدون بزاره....حالا اون موقه میکامی چی ساخته که هنوز کسی نمی تونه رو دستش پا بشه ...خدا کنه خودش بیاد همونطور که Evil Within رو در مقابل رزیدنت علم کرد با یک بازی جدید دایناسوری بر علیه دینو کرایسیس قیام کنه.....فقط رجینا رو هم ببره پیش خودش تا ما دوباره یک دل سیر با تکنولوژی جدید ببینیمش....البته بعدا اونایی که از وصلت با جیل ناامید شده بودند رفتند برای فراهم کردن مقدمات برای وصلت با رجینا :*...!! سی دی این بازی رو اون موقع یکی از دوستام ازم پیچوند...آهای صدام رو میشنوی می دونم کار تو بود....بردار سی دی رو بیار پس بده دزد...بگم ..بگم...اسمش رو بگم...س.ج...

این مقالات هم میتونید بخونید

بحرانی از جنس دایناسور : 5 دلیل برای بازگرداندن داینوکرایسیس به عرصه‌ی بازی‌های ویدیویی

10 حقیقتی که از سری بازی Dino Crisis نمی دانید

چگونه بازی داینو کرایسیس 2 زیر سبک اکشن ترسناک را خلق کرد؟

View attachment 262142
حقیقتا بینظیر بود مخصوصا نسخه دومش که یه پکیج کامل بود برای من اون زمان و بارها و بارها تمومش میکردم و سیر نمیشدم.

واقعا یه ریمیک حقشه که مثل اویل 2 و3 ساختن ازین دو نسخه اولی داینو کریسیس هم بسازن

من فقط یه ریمیک ازین میخوام و یکی هم sheep dog'n wolf 8->

• Like
Reactions: Taha75

OceanSky

Kindred Blades
کاربر سایت
Aug 8, 2018
651

Shank هم دیروز 12 ساله شد.
Shank اواسط نسل 7 که بیشتر گیمر ها دنبال عناوین AAA سینمایی بودن، عرضه شد برای همین کلا دیده نشد.
اگه از فضاسازی فیلمای تارانتینو خوشتون میاد حتما Shank رو امتحان کنین.

Shank_Art.jpg

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,253
نام
امیر حسین

Shank هم دیروز 12 ساله شد.
Shank اواسط نسل 7 که بیشتر گیمر ها دنبال عناوین AAA سینمایی بودن، عرضه شد برای همین کلا دیده نشد.
اگه از فضاسازی فیلمای تارانتینو خوشتون میاد حتما Shank رو امتحان کنین.

View attachment 269284
شنکس یکی از بهترین و روون ترین بازی های 2D هست!
عجیب غریب خوب بود این بازی! :x :x :x

حیف...حیف...و صد حیف که دیگه بازی این سبکی نساختن و نمیسازن:(

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
1661587322359.png

30 سال پیش تو این روز روی کنسول SNES بازی ای منتشر شد که زمینه ساز بزرگترین و بهترین سری بازی های کارتینگ و رقابتی تاریخ ویدیو گیم شد.
که بعدش با هشت تا نسخه مدام این سری بزرگتر و بهتر قشنگ تر شد.
30 سالگی Super Mario Kart و سری Mario Kart مبارک​

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,709
نام
Ebrahim
۷ سال پیش در چنین روزی، عنوان Metal Gear Solid V: The Phantom Pain عرضه شد. :D عنوانی که صدای فن های سری را درآورد، اما با تیزهوشی @Holy Diver عزیز :D، جلوی این عملیات خرابکارانه گرفته شد و افراد خاطی به اشد مجازات محکوم شدند!:D تا بیش از این خدشه ای به آقای پادکست ساز...ببخشید هیدیو کوجیما وارد نشد!:D

نسخه THE DEFINITIVE EXPERIENCE این بازی را میتوانید با ۴ دلار قیمت از PSN بخریدش؛ منم بخاطر کوایت گوگولی خریدمش!:D

FbiA-9ZakAARpQ_.jpg

Little John

کاربر سایت
Apr 13, 2009
4,535
۷ سال پیش در چنین روزی، عنوان Metal Gear Solid V: The Phantom Pain عرضه شد. :D عنوانی که صدای فن های سری را درآورد، اما با تیزهوشی @Holy Diver عزیز :D، جلوی این عملیات خرابکارانه گرفته شد و افراد خاطی به اشد مجازات محکوم شدند!:D تا بیش از این خدشه ای به آقای پادکست ساز...ببخشید هیدیو کوجیما وارد نشد!:D

نسخه THE DEFINITIVE EXPERIENCE این بازی را میتوانید با ۴ دلار قیمت از PSN بخریدش؛ منم بخاطر کوایت گوگولی خریدمش!:D

View attachment 270545
هنوز دیسکش رو دارم . نقشه هم توش بود . هر وقت نگاش میکنم دردم میگیره .اوپن ورلد شدن و داستانش گند زد به بازی

Vesemir

A WITCHER ON THE PATH
کاربر سایت
May 29, 2014
1,428
نام
کیوان
capsule_616x353.jpg
دیروزم سالگرد 7 سالگی Mad Max بود. یکی از آندرریتدترین بازیهای نسل 8 و تنها بازی خوب استودیو سازندش. اون موقع مظلوم بود هنوزم مظلومه هیچ کس تو این تاپیک بهش محل نمیزاره.:D

Holy Diver

کاربر سایت
Jun 2, 2010
1,705
نام
عرفان

View attachment 270545
من خودم اون موقع هر‌چی از دهنم درومد گفتم به کوجیما مدارکش موجود:D دو سال بعدش رفتم دوباره سراغش و متوجه شدم چه شاهکاری بوده.
۲۴ سال پیش در چنین روزی عنوان Metal Gear Solid در کشور ژاپن و برای پلی استیشن عرضه شد.

View attachment 270661
فان فکت: یه جایی وسط بازی باید مریل زنگ میزدی و شمارش نمیتونستی جایی پیدا بکنی. بعد کمپبل زنگ میزد میگفت برای این که شماره مریل پیدا کنی به پشت کاور سی دی نگاه کن!:D که این عکس بالاست و شماره مریل توش معلوم:D

آخرین ویرایش:

ARTHUR WESKER

“We can’t change what’s done, we can only move on.
کاربر فعال
Jan 25, 2018
6,600
نام
Albiceleste

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر