Video Game Day

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
152634

درود بر رفقای عزیز
امروز روز جهانی ویدئو گیمه و از همین تریبون بهتون تبریک میگم:D
بدون شک اکثر ماها یکه جورهایی به بازی‌ های رایانه‌ ای مدیونیم!
این بازی‌ ها دنیایی برای‌ مان ساخته‌ان که شاید هیچ جای دیگه ایی لذت تجربه کردن‌اش رو به‌دست نمیاریم!
از گذشته تا فردا، در تنهایی و جمع‌ها، همیشه و همه جا وفادارترین یارمون همین بازی‌های رایانه‌ای بوده و بس
لذتِ انتظار کشیدن برای غرق شدن تو یه بازی تا زمانِ انتشارش؛ لذتِ بازی کردن و لذت گذاشتنِ جلدش در آرشیو بازی‌ هامون(البته با وضعیت مالی کنونی سخت تر میشه ارشیو کرد) چقدر فوق‌ العاده است!

152630
20200708_234147.jpg
‏متاسفانه بازی کردن در این مملکت داره تبدیل میشه به تفریحی کاملا لاکچری ولی تا جان در بدن داریم پا پس نمیکشیم و این راه رو ادامه میدیم:D
امروز xbox و pc و ps نداریم همه در یک راستا و متحد میتونیم جشن بگیریم<:-P:D

پ.ن:به همین مناسبت از گذشته ی گیمینگتون ، خاطرات خریدن کنسول ها ، اینکه چندساله گرفتارشید و در نهایت ‏فاوریت هاتون از چند نسل گذشته رو با ما به اشتراک بگذارید

آخرین ویرایش:

NaRiiMaN

Equality is a Utopian Fantasy
ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,839
نام
نریمان
5 تا بازی مورد علاقم.

fov_fotojet_(13).png

خدایی 5 تا خیلی ستمه، به سختی مجبور شدم GoW2 ، RDR1 و GTA Vice City رو حذف کنم. :(

این هم 5 تا کرکتر محبوبم.

lx9w_fotojet_(1).jpg

اینجا هم کار خیلی سخت بود، یعنی اگه تاپ 20 هم میبود باز جا کم داشت. :D ولی تا جایی که میشد از سر و تهش زدم و سعی کردم از یه فرنچایز بیشتر از یه کرکتر نزارم. :D

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,033
نام
مازیار
5 تا بازی مورد علاقم.

fov_fotojet_(13).png

خدایی 5 تا خیلی ستمه، به سختی مجبور شدم GoW2 ، RDR1 و GTA Vice City رو حذف کنم. :(

lx9w_fotojet_(1).jpg

اینجا هم کار خیلی سخت بود، یعنی اگه تاپ 20 هم میبود باز جا کم داشت. :D ولی تا جایی که میشد از سر و تهش زدم و سعی کردم از یه فرنچایز بیشتر از یه کرکتر نزارم. :D
بابا حالا گفتن ۵ تا. شما چرا رعایت میکنید ،،،من که با خیال راحت با اینکه خیلی ها رو کات کردم مثل aloy و الینور بایوشاک، یا نیتن دریک و کلوئی و خیلی دیگه ، باز بالای بیست تا شده ...اصلا مگه میشه پنج تا

• Like
Reactions: NaRiiMaN

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
5 تا بازی مورد علاقم.

fov_fotojet_(13).png

lx9w_fotojet_(1).jpg

عهههه نمیدونستم سولزی هستی!
به به آرتوریاسو>:)?
از این به بعد بیشتر باهات کار داریم نریمان:>
___
اقا یه کرکترو همه فراموش کردیم:))
نزدیک انتشار گوست هم هستیم پس با یک ویدئو کوتاه یاد اوریش میکنم
عشقه این لعنتی:D

View attachment 111260-7b102d06e91105cab02268d0138f6eaf.mp4

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,581
نام
Alireza
علی فکر نکنی یه عکس گذاشتی دیگه ردی!/:)
حواسم‌ بهت هست:Smoke1:
سریع لیستتو رد کن بیاد!
شما ها @Kainé @Jill_Valentine @benjohn @only sony @.Amirone هم همینطور:Hurted1:
من عکس از همه شخصیتا گذاشتم که انتخاب کردنو بپیچونم دیگه >:)
ولی از اونجایی که مجبورم کردی همینطوری 5 تا رو بدون فکر انتخاب میکنم...البته تقلب کردم چون اون بازیایی که ازشون شخصیت گذاشتم رو دیگه نیاوردم توی بازیا و میشه گفت رسما 10 تا انتخاب کردم >:)

152874

اینجا هم دیگه خودتون حدس بزنید Mastermind کیه و شخصیتا چرا جمع شدن توی جهنم >:) :D :

152876

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر