VGA Cable یا VGA Box برای 360

koushaninja

کاربر سایت
Jul 22, 2009
8
سلام من یه ایکس باکس مدل ارکد خریدم و با مانستور زقف باهاش بازی میکنم مانیتورم LG مدل T710BHدر ضمن 17 اینچی هم هست ولی تصویر ایکس باکس روش سبز میاد (مثلا تو بازی modern warfare 2 مرحله 3 که برفی هستو انگار داری تو جنگل آمازون بازی میکنی:cheesygri) چیکار باید بکنم؟:confused:

Please help me

slip_knot

کاربر سایت
Jun 6, 2006
2,502
نام
سپهر
سلام من یه ایکس باکس مدل ارکد خریدم و با مانستور زقف باهاش بازی میکنم مانیتورم LG مدل T710BHدر ضمن 17 اینچی هم هست ولی تصویر ایکس باکس روش سبز میاد (مثلا تو بازی modern warfare 2 مرحله 3 که برفی هستو انگار داری تو جنگل آمازون بازی میکنی:cheesygri) چیکار باید بکنم؟:confused:

Please help me
اون فیش رو یکم فشار بده بره تو ایکس باکس فکر کنم درست شه چون برای منم 2-3 بار اتفاق افتاده

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
سلام دوستان من یه کابل [VGA HD AV]خریدم وقتی به مونیتورم وصلش میکردم بهم 1080 خالی میداد احساس میکردم تصویر صفحه مونیترم یجور کدره مونیتور من samsung p22700 هستش ازش خیلی راضیم عالیه خدایی ولی من نمیدونستم این [VGA HD AV] اینقد کیفیتشون پایینه الان میخام برم یه
کابل HDMI به DVI بخرم به نظر اساتید که استفاده کردن از این نوع کابل این چه نوع تصویری میده 1080 P میده به نظرتون دوستان اگه کسی میدونه خواهشن جواب بده میخام برم تا غروب بخرم اخه .

D@NT3

کاربر سایت
Apr 25, 2011
183
نام
ali
دوستان من این کابل vga رو گرفتم ولی موندم صدا رو از کجا بگیرم !
نه مانیتورم جایه فیش صدا داره نه اون 2 تا فیش صدا به اسپیکرم وصل میشن!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر