VGA 2008 Awards: نامزد های بهترین های سال به انتخاب Spike TV

Red_Yashar

کاربر سایت
Feb 23, 2008
822
نام
یاشار
Spike اولین لیست بهترین های سال و نامزد های GOTY را معرفی کرده است. نامزدهای بهترین بازی سال در رشته های مختلف عبارتند از:

Game of the Year
Grand Theft Auto IV
LittleBigPlanet
Fallout 3
Metal Gear Solid 4
Gears of War 2​

Studio of the Year
Media Molecule
Rockstar North
Harmonix
Bethesda Game Studios​

Best Shooter
Far Cry 2
Resistance 2
Gears of War 2
Left 4 Dead​

Best RPG
Fable II
Fallout 3
Warhammer Online: Age of Reckoning
The World Ends With You​

Best Fighting Game
SoulCalibir IV
Mortal Kombat Vs. DC Universe
Super Smash Bros. Brawl
Dragon Ball Z: Burst Limit​

Best Individual Sports Game
Shaun White Snowboarding
Tiger Woods PGA Tour 09
Wii Fit
Skate It
Best Handheld Game
God of War: Chains of Olympus
Professor Layton and the Curious Village
Patapon
Castlevania Order of Eccelsia
Best Graphics
Gears of War 2
Fallout 3
LittleBigPlanet
Metal Gear Solid 4
Best Game Based on a Movie or a TV Show
Lego Indiana Jones: The Original Adventures
Quantum of Solace
Star Wars: The Force Unleashed
Naruto: The Broken Bond
Best Music Game
Rock Band 2 (MTV Games/ Harmonix)
Guitar Hero World Tour (RedOctane/ Activision Publishing/ Neversoft Entertainment)
Wii Music (Nintendo/ Nintendo)
SingStar (Sony Computer Entertainment/ SCE Studios London)
Best Driving Game
Burout Paradise
Pure
Midnight Club: Los Angeles
Mario Kart Wii​

Best Action Adventure Game
Grand Theft Auto IV
Dead Space
Mirror's Edge
Metal Gear Solid 4
Best Team Sports Game
NHL 09
Madden NFL 09
NBA 2K9
FIFA Soccer 09
Best Soundtrack
LittleBigPlanet
Grand Theft Auto IV
Rock Band 2
Guitar Hero World Tour
Best Xbox 360 Game
Fable II
Gears of War 2
Grand Theft Auto IV
Fallout 3
Best Wii Game
Super Smash Bros. Brawl
Boom Blox
Wii Fit
No More Heroes
Best PS3 Game
Metal Gear Solid 4
Resistance 2
LittleBigPlanet
Grant Theft Auto IV
Best PC Game
Spore
Crysis Warhead
Left 4 Dead
Best Original Score
Fallout 3
Spore
Metal Gear Solid 4
LittleBigPlanet
Best Multiplayer Game
Gears of War 2
Left 4 Dead
Resistance 2
Call of Duty: World at War
Best Performance by a Human Male
Michael Hollick as Niko Bellic in GTA IV
David Hayter as Old Snake in MGS 4
Stephen Fry as The Narrator in LBP
Jason Zumwalt as Roman Bellic in GTA IV
Best Performance by a Human Female
Nathalie Cox as Juno Eclipse in The Force Unleashed
Debi Mae West as Meryl Silverburgh: MGS 4
Paula Tiso as Silvia Christel in No More Heroes
Keeley Hawes Lara Croft in Tomb Raider Underworld
Best Independent Game Fueled by Mountain Dew
World of Goo
PixelJunk Eden
Braid
Audio Surf​

http://www.gamedaily.com/articles/news/spike-tv-vga-nominees-announced/?biz=1
سایت خود Spike:
http://www.spike.com/event/vga/page/vote/category/29643

Aurlito

کاربر سایت
Feb 16, 2008
1,749
نام
چوبک
خيلي مسخرست.:mad:
اصلا Crysis تو اين ليست نيست.
شايد به دليل اختلاف زياد با ديگر بازيها و جلوگيري از كوبيده شدن آنها تو ليست آورده نشده.:p:biggrin1:
سلام.
Crysis دقیقا مال یک سال پیشه، و کرایسیس وارهد هم هیچ فرقی با نسخه ی قبلش نداره که دوباره بخواد نامزد چیزی بشه.

Death Proxy

مدیر انجمن
Mar 7, 2006
3,685
نام
محمد طالبیان
سلام.
Crysis دقیقا مال یک سال پیشه، و کرایسیس وارهد هم هیچ فرقی با نسخه ی قبلش نداره که دوباره بخواد نامزد چیزی بشه.
استاد شما اول یه دور کامل لیست رو بخون بعد با هم صحبت میکنیم.
Best PC Game
Spore
Crysis Warhead
Left 4 Dead

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,102
سلام.
سلام عليكم.:biggrin1:
اين ليست بهترين نامزدهاي سال هست. Crysis بره يه سال پيشه درسته ولي وارهد كه بره امساله. منم منظورم همين وارهد بود. فرق كردن يا نكردنشم اصلا ربطي به اين موضوع نداره. وارهد امسال ساخته شده و همونطور كه Death Proxy عزيز هم گفت جزو انتخاب شده ها هست. ولي جالبه كه بين بهترين گرافيكها نيست.
سلام
چرا تو لیست بازی های driving اسمی از grid نیست؟
یا علی مدد
سلام.
اصلا نصف اين انتخابها مشكل داره. البته سليقه است ولي بالاخره بايد يه ذره با عقل جور در بياد.

Red_Yashar

کاربر سایت
Feb 23, 2008
822
نام
یاشار
به نظر من که مشکل دار ترین بخش، نامزد های بهترین racing هستند.
GRID و MotorStorm 2 باید جزوشون می بودن. برنده هم از نظر من باید GRID باشه.

بزرگترین غایب هم Prince of Perisa ست. MK vs DC هم عرضه نشده اما تو نامزد های هست پس چرا Prince نیست؟ این بازی به نظر من حداقل باید تو رشته های GOTY، Action Adventure و گرافیک حداقل نامزد می شد. (حداقل).

آخرین ویرایش:

Sweet Jesus

کاربر سایت
Oct 11, 2007
3,036
نام
امیر آزاد
ولی باز هم بدون شک از همه این‌ها سرتره، به مراتب اوپتیمایز شده‌تره و نمیشه گیر بهش داد که اوپتیمایز نشده.

Aurlito

کاربر سایت
Feb 16, 2008
1,749
نام
چوبک
استاد شما اول یه دور کامل لیست رو بخون بعد با هم صحبت میکنیم.
توفیری هم در درست، اما توفیری در حرفی که من زدم نمیکنه. نه؟
(نکته: من هردو رو تموم کردم و کمتر وقتی هم روی هوا حرف زدم)

Death Proxy

مدیر انجمن
Mar 7, 2006
3,685
نام
محمد طالبیان
توفیری هم در درست، اما توفیری در حرفی که من زدم نمیکنه. نه؟
(نکته: من هردو رو تموم کردم و کمتر وقتی هم روی هوا حرف زدم)
ما که کلا نفهمیدیم شما چی گفتین ولی در جواب این حرفتون باید بگم که:
وارهد هم هیچ فرقی با نسخه ی قبلش نداره که دوباره بخواد نامزد چیزی بشه.
اگر قرار بود Warhead کلا به عنوان یه بازی جدید محسوب نشه و هیچ تغییری نداشته باشه پس کلا نباید در هیچ جا حاضر باشه نه اینکه در بهترین PC باشه ولی برای بهترین گرافیک نباشه.

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,031
نام
نیما
:biggrin1:
ما را باش فكر كرديم اين ايست STARX مربوط به يه سايته نگو IMO مخفف همون In my opinion .
اخه ادم بايد مخفف هرچي را بگه ؟:biggrin1: از كجا دانم اخه تا حالا ها چشم نخورده بود يا نديدم .
بالاخره هرچي باشه همون ماله starx بهتره :biggrin1:

مهندس ، Spike اصلا انتخاب نکرده که که بخواد بهتر یا بدتر باشه ! نامزدها رو اعلام کرده که از بینشون انتخاب میشه .
STARX هم نظر خودشو از بین اینا گفته . حالا چون Gears of War رو در همه زمینه ها انتخاب کرده در نتیجه انتخابش درسته ؟!
مثل اینه الان Robin Hood بیاد نظر خودشو اعلام کنه ، خب چی میشه فکر میکنی ؟!

مسلما فن هر کنسول بازیهای همون کنسول رو به عنوان بهترین انتخاب میکنه ....

starx

کاربر سایت
Feb 9, 2008
407
مسلما فن هر کنسول بازیهای همون کنسول رو به عنوان بهترین انتخاب میکنه ....

مثل اینکه شما هم تحت تاثیر حرفای بعضیا قرار گرفتی!
من هیچ وقت فن هیچ کنسولی نبودم حرفام در مورد MGS4 و KZ2 هست من همیشه از این بازیها تعریف کردم همونطور که از GeOW2 و هر بازی دیگه ای که نظرم رو جلب کرده تعریف کردم یا حتی انتقاد کردم توی همین انجمن همه پستام هست میتونید بخونید.
فن کنسول به طور نمونه همون آقای X هست که 500 تا سایت و مجله معتبر میان با مدرک و مستندات نشون میدن که بازیا روی کنسول مورد علاقش از فلان کنسول ضعیفتره بازم میاد با کمال پر رویی اظهار فضل میکنه من اگر هر حرفی زدم پشت سرش 50 تا لینک و مدرک هم گذاشتم من از 360 خوشم میاد چون از بازیاش لذت میبرم همینطور از PS3 , به بحث مقایسه ای هم علاقه دارم همونطور که شاید شما به بحث در مورد یه مطلب دیگه علاقه داشته باشی ولی هیچ وقت نیو مدم وقتی یک سایتی یا مجله ای دوتا بازی رو مقایسه میکنه بگم فن بویه چون خلاف علایق من صحبت کرده.
به نظر منم GeOW 2 بهترین گرافیک رو توی اون لیست داشت همونطور که شاید خیلیای دیگه هم مثل من این نظر رو داشته باشن.

STARX هم نظر خودشو از بین اینا گفته . حالا چون Gears of War رو در همه زمینه ها انتخاب کرده در نتیجه انتخابش درسته ؟!
توی اون لیست اسم GeOW 2 رو 4-5 جا تکرار کرده من دوجا به نظرم بهترین بوده توی بخش بهترین بازی شوتر و گرافیک که فکرم نمیکنم زیاد غیر منطقی باشه حالا من نمیدونم شما از کجا به نتیجه رسیدی که همه ضمینه ها بوده.
من واقعا حس میکنم خیلی از دوستان بدون اینکه پستای منو بخونن و ببینن من اصلا چی میگم پیش داوری میکنن حالا نمیدونم علت این رفتار چیه من توی 10 تا تاپیک غیر فارسی زبون نظر میدم و نظر دیگران رو میخونم ولی واقعا هیچ جا به اندازه این انجمن نسبت به هم موضع نمیگیرن و حرفای همدیگرو جدی نمیگیرن.اون آقایی هم که پشت من پیشه دوستان صفحه میزاره و PM میده و چرت و پرت سر هم میکنه فکر کنم به اندازه کافی واسه همه معلوم الحال بودنش مشخص شده لااقل مدیرای همین سایت 3-4 تا از آیدیای زاپاسشو بن کردن.

همون زمینه درست هست نه ضمینه !
نه عزیز من اون زمینه که شما میگی توی یه لغتی مثل پس زمینه اونطوری نوشته میشه. این ضمینه به معنی قسمت و نوع هست.

آخرین ویرایش:

old_snake

کاربر سایت
Jan 18, 2007
3,509
نام
alireza
توی اون لیست اسم GeOW 2 رو 4-5 جا تکرار کرده من دوجا به نظرم بهترین بوده توی بخش بهترین بازی شوتر و گرافیک که فکرم نمیکنم زیاد غیر منطقی باشه حالا من نمیدونم شما از کجا به نتیجه رسیدی که همه ضمینه ها بوده.

همون زمینه درست هست نه ضمینه !

---------

لیست نامزد های این سایت خیلی منطقی نوشته شده به نظر من.

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,031
نام
نیما
مثل اینکه شما هم تحت تاثیر حرفای بعضیا قرار گرفتی!
من هیچ وقت فن هیچ کنسولی نبودم حرفام در مورد MGS4 و KZ2 هست من همیشه از این بازیها تعریف کردم همونطور که از GeOW2 و هر بازی دیگه ای که نظرم رو جلب کرده تعریف کردم یا حتی انتقاد کردم توی همین انجمن همه پستام هست میتونید بخونید.
فن کنسول به طور نمونه همون آقای X هست که 500 تا سایت و مجله معتبر میان با مدرک و مستندات نشون میدن که بازیا روی کنسول مورد علاقش از فلان کنسول ضعیفتره بازم میاد با کمال پر رویی اظهار فضل میکنه من اگر هر حرفی زدم پشت سرش 50 تا لینک و مدرک هم گذاشتم من از 360 خوشم میاد چون از بازیاش لذت میبرم همینطور از PS3 , به بحث مقایسه ای هم علاقه دارم همونطور که شاید شما به بحث در مورد یه مطلب دیگه علاقه داشته باشی ولی هیچ وقت نیو مدم وقتی یک سایتی یا مجله ای دوتا بازی رو مقایسه میکنه بگم فن بویه چون خلاف علایق من صحبت کرده.
به نظر منم GeOW 2 بهترین گرافیک رو توی اون لیست داشت همونطور که شاید خیلیای دیگه هم مثل من این نظر رو داشته باشن.
من واقعا حس میکنم خیلی از دوستان بدون اینکه پستای منو بخونن و ببینن من اصلا چی میگم پیش داوری میکنن حالا نمیدونم علت این رفتار چیه من توی 10 تا تاپیک غیر فارسی زبون نظر میدم و نظر دیگران رو میخونم ولی واقعا هیچ جا به اندازه این انجمن نسبت به هم موضع نمیگیرن و حرفای همدیگرو جدی نمیگیرن.اون آقایی هم که پشت من پیشه دوستان صفحه میزاره و PM میده و چرت و پرت سر هم میکنه فکر کنم به اندازه کافی واسه همه معلوم الحال بودنش مشخص شده لااقل مدیرای همین سایت 3-4 تا از آیدیای زاپاسشو بن کردن.
نه عزیز من اون زمینه که شما میگی توی یه لغتی مثل پس زمینه اونطوری نوشته میشه. این ضمینه به معنی قسمت و نوع هست.

بگذریم ، فقط در مورد این زمینه شما اشتباه میکنی ، اصلا ما ضمینه نداریم ، اون ضمیمه ست .
درستش همون زمینه ست .
شما نوشته منو نقل قول کردی و توش نوشتی ضمینه ! الان همه فکر میکنن من اومدم نوشتم ضمینه ! حتی خودم هم یه لحظه شک کردم به نوشته خودم !
لااقل اون یه تیکه ای که از من نقل قول کردی همون زمینه بنویس که خودم نوشتم .

به هر حال زمینه درسته و ضمینه غلط

starx

کاربر سایت
Feb 9, 2008
407
به هر حال زمینه درسته و ضمینه غلط
واقعا الان منم گیج شدم راستشو بخوای من اصلا ملا لغتی نیستم ولی خودت یه نگاه به این لینکا بنداز:
اینجا
حالا اینجارم نگاه کن نتیجه جستجو رو:
اینجا
به هر حال مهم نیست فکر میکنم خیلیای دیگه هم به این کلمه شک دارن .موفق باشی.:smile:

Behzad

Come on it's time to go
Administrator
Sep 22, 2005
5,824
نام
بهزاد
این لینک دوم از Wikipedia که توش "ضمینه" نوشته شده، صفحات ادیت شده توسط یوزرهای فارسی زبانه که همشون به اشتباه زمینه رو نوشتن ضمینه

"ضمینه" اصلا وجود نداره و کاملا بی‌معنیه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر