Vampyr | PC

x4gv_vampyr11.png

سازنده : Dontnod Entertainment
ناشر : Focus Home Interactive
سبک : Action role-playing
پلتفرم ها : PlayStation 4 ,Xbox One ,Microsoft Windows
تاريخ انتشار : Jun 5, 2018

توضيحات :

//دنیای بازی//
بازی در سال 1918 جریان داره. در حالی که انگلیس در حال بازسازیه بعد از جنگ جهانی ـه اول ـه، اپیدمی آنفولانزای اسپانیایی هم راه خودش رو به خیابون ها باز کرده!
خیابون ها مملو از جنایت و مرگه اما در همین حال به دنیال یه تولد دوباره و تغییر در جامعه و سیاست هم هست! با گسترش علم،خرافات هم در بین جامعه کمتر میشه...اما... همچنان زنده ـن... و ... واقعی!
توی این دنیا ، باید خودتون رو برای رویارویی با موجودات فراطبیعیه دیگه ای هم آماده کنید! >:)

//شخصیت اصلی//
Jonathan Raid شخصیت اصلیه بازی، در زمان جنگ دکتر بوده(دانشمند، متخصص خون! ) اما الان...اون خون آشام ـه! >:) به عنوان یک متخصص، به دنبال شناخت شرایط جدیدش ـه(خون آشام بودنش) و به صورت یک وضعیت پزشکی بهش نگاه میکنه و به دنبال درمانش هست. اما با گذر زمان متوجه میشه که اوضاع خیلی پیچیده تر از این حرفاست!

//گیم پلی//
بازی در سبک Action RPG هست، اما مثل Life Is Strange انتخاب های شما در مسیر داستان تاثیر خواهد داشت!
Raid به عنوان یک جراح از سلاح هایی مثل اره استفاده میکنه،اما سلاح های گرم هم توی بازی وجود دارن! در کنار این ها قدرت های خون آشامایه Raid رو فراموش نکنید! >:)

//تاثیر انتخاب ها//
هرچیزی بهایی داره! بهای نامیرایی هم کشتن انسان های بیگناه ـست! هر کسی رو که توی بازی میبینید،میتونید هدف خودتون قرار بدید...اما چطور هدفتون رو انتخاب میکنید؟ Raid خون آشامی ـه که زمانی انسان بوده،انتخاب هدف به همین آسونیه؟ با استفاده از اطلاعاتی که به دست میارید،چیزایی که میبینید و روابطتون ، همه ی این ها هدف بعدی شما رو تعیین میکنه! اما در آخر نمیتونید از کشتن فرار کنید! شما خون آشامید و نیاز به تغذیه از انسان ها دارید و هر کسی که هدفتون باشه فقط از دنیا محو نمیشه! انتخابتون باعث تاثیر روی داستان به صورت آنی و یا بلند مدت خواهد بود!

تصاوير بازی:
ویدئو و تريلر های بازی :

سايت ناشر بازی >>> اينجا
سايت سازنده ي بازی >>> اينجا
سايت بازی >>> اينجا
صفحه ی استیم بازی >>> اينجا

آخرین ویرایش:

naruto22

کاربر سایت
Mar 14, 2009
959
نام
ناروتو
داخل فایل codex گزینه dlcunlock بذارید روی 1 هر چند بازی برای من اجرا نمی شه تست نکردم

نمیدونم مشکلت همینه یا نه ولی
1.اگه ویندوزت 10 هست و انویدیا.اینکار رو گفته بکن
1) Go to the NVIDIA control panel
2) Select Change Resolution panel
3) Select the display
4) Section 3, change to use NVIDIA color settings.
5) Change the Output color depth to 8bpc.
6) Save changes.
بعد گفته درایورتو آپدیت کن
البته گفته این مشکل برا کسایی هست که با صفحه سبز مواجه میشن،حالا تست کن

نمیدونم dlc ات همینه یا نه ولی گفته
[DLC] About The Hunters Heirlooms DLC
The DLC is not at the beginning of the game.
You have to reach the hideout in the Pembroke Hospital, there is a grey locker with a yellow highlight on it.
If you interact with it, you can retrieve all contents of the DLC.
میگه اول بازی فعال نمیشه
میری به بیمارستان
یه قفسه خاکستری هیت با یه هایت لایت زردی مشخص هست،تو اونه.بازش کن بردار

بازم نشد هر دوکار رو کردم اون کمد خاکستری باز نمیشه . خیلی عجیبه

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
بازی روی مکس فریم 62 قفل شده ها اگر دنبال فریم بیشتر هستید باید فایل ini بازی دستکاری بشه کسی خواست بگه روشش رو بذارم
می شه از اونجا hdr هم براش فعال کرد اما به لعنت نمی ارزه hdr ش

• Like
Reactions: Polaris

godofwar3

کاربر سایت
Jul 10, 2008
694
نام
حسین
بازی روی مکس فریم 62 قفل شده ها اگر دنبال فریم بیشتر هستید باید فایل ini بازی دستکاری بشه کسی خواست بگه روشش رو بذارم
می شه از اونجا hdr هم براش فعال کرد اما به لعنت نمی ارزه hdr ش
سلام داداش اگه میشه بگید چطور میشه فریم را بالاتر برد چون من ماننیتورم هرتزش بالاتر بازی بد اجرا میشه با فریم قفل شده روشش را بگید ممنون

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
سلام داداش اگه میشه بگید چطور میشه فریم را بالاتر برد چون من ماننیتورم هرتزش بالاتر بازی بد اجرا میشه با فریم قفل شده روشش را بگید ممنون

Step One

Locate your GameUserSettings.ini It should be under C:\Users\*Your User*\AppData\Local\AVGame\Saved\Config\WindowsNoEditor

Step Two

Add the following under the last line:

[Engine.GameEngine]
bSmoothedFrameRate=True
MinSmoothedFrameRate=30
MaxSmoothedFrameRate=167

* Min: I kept it at 30 just in case.
* Max: My monitor supports 165, so try to add two frames to your desired maximum.

UPD: Also as someone has pointed out below, make sure under [Engine.GameUserSettings] you set the FrameRateLimit=165

Step Three

Right click GameUserSettings.ini in the WindowsNoEditor folder > Then click on properties and set it to Read-Only and apply.

یا

این دو تا راهم هست:
C:\Users[Username]\AppData\Local\AVGame\Saved\Config\WindowsNoEditor\GameUserSettings.ini. From there, you should be able to switch the FrameRateLimit value from zero to 144.000000. Fair warning though: this method might not exactly work for everybody. You might want to go straight for the other route.

The second method is a more sure-fire way to unlock the framerate, it seems, provided by another Reddit user, MajesticCriticism. The first thing you need to do is to go to the configuration file(s) location, which you should be able to find at %LOCALAPPDATA%\AVGame\Saved\Config\WindowsNoEditor. From there, open the file marked Engine.ini. Add the following two lines at the very bottom and then save the file:

[/script/engine.engine]
bSmoothFrameRate=false

ابتدایی از همه بهتره به نظرم

البته ریزش فریم این بازی خیلی زیاده حتی اگه نصف سیستم در حال استفاده باشه

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
من که از بازیش بدم نیومده گرافیکشم به نسبت RPG بودنش خوبه کلا بازی های RPG در کل نه گرافیک دارن نه فیزیک نه حتی گیم پلی کلا پلیرهاش انتظار خاصی از این سبک بازی ندارن جز داستان(البته بخش گیم پلی سلیقه ای هست نظرمه هر چند فقط چنتایی RPG هستن که از هر لحاظ عالی هستن و گیم پلی فوق العاده ای دارن الباقی حقیقتا نچسب هستن.)

با این حال من جذب این بازی شدم از فیزیک خیلی بدش که بگذریم با مشکلات انجین درپیتش خود بازی جذاب می زنه.

• Like
Reactions: Polaris and WCW

sms.moosavi

کاربر سایت
Sep 9, 2010
1,808
نام
سید محمد موسوی
من که از بازیش بدم نیومده گرافیکشم به نسبت RPG بودنش خوبه کلا بازی های RPG در کل نه گرافیک دارن نه فیزیک نه حتی گیم پلی کلا پلیرهاش انتظار خاصی از این سبک بازی ندارن جز داستان(البته بخش گیم پلی سلیقه ای هست نظرمه هر چند فقط چنتایی RPG هستن که از هر لحاظ عالی هستن و گیم پلی فوق العاده ای دارن الباقی حقیقتا نچسب هستن.)

با این حال من جذب این بازی شدم از فیزیک خیلی بدش که بگذریم با مشکلات انجین درپیتش خود بازی جذاب می زنه.
انجین در پیتش آنریل 4ـه :D

• Like
Reactions: TeTration and s.1

B.O

کاربر سایت
Feb 27, 2017
83
تو hide out ها یه صندوق هست که باز می کنی مینویسه refill all ولی روش می زنی هیچی نمیشه و مهمات و تیر پر نمیشه. کسی می دونه چه جوریه؟

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
انجین در پیتش آنریل 4ـه :D

بله می دونم خیلی انجین افتضاحیه کلا برای سازنده های بی بضاعت ساخته شده نمی دونم چرا هر بازی هم که باهاش ساخته می شه ماته حتی 4K هم عین 720P اجرا می شه. بازی هاشم که گزینه ی HDR OFF ندارن اگه HDR داشته باشی محکوم به استفاده از HDR افتضاح انریل هستی

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
داداش داری شوخی میکنی یا جدی میگی ؟!
آنریل انجین از تمام انجین های موجود در حال حاضر پیشرفته ترین هست چطور و بر چه اساسی این حرف رو میزنید ؟
ضمنا آنریل دو نسخه پولی و مجانی داره

بر چه اساسی پیشرفته ترین هست؟ این نسل که استفاده ازش به حداقل رسیده چون انریل 4 دیگه هیچ حرفی برای گفتن نداره اکثر استفاده هاش برای همین بازی های کم خرج هست که با نسخه ی مجانیش ساخته می شه. کلا همیشه انریل فقط خودشون بلدن باهاش بسازن فقطم گیرزها باهاش خوب شدن عین کرای انجین
الان این همه انجین شاخ مختص استدیو ها هست انچارتد دترویت هورایزن یا هیلو یا به نظرم بهترینش همین فراستبایت هست که بهنیه سازیش عالیه انریل چی می گی این وسط؟

• Like
Reactions: tpouria

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
قدرت موتور گرافیکی انریل انجین را باید فقط در بازی بتمن ببینید اونوقت میگید ضعیفه قویترین موتور گرافیکی جهان را دست کم گرفتید

عزیز اون انریل 3 هست نه 4 فاز مخالف دوست دارید.

1 اپدیت سنگین برای بازی اومده بگیرید حتما

godofwar3

کاربر سایت
Jul 10, 2008
694
نام
حسین
عزیز اون انریل 3 هست نه 4 فاز مخالف دوست دارید.

1 اپدیت سنگین برای بازی اومده بگیرید حتما
شما برید بازیهایی که با این موتور گرافیکی ساخته شده ببینید یه شرکتی بلد نیست بازی باهاش بسازه دلیل بر بد بودن موتور گرافیکی نیست بازیهای 8 سال پیش به اندازه بازیهای روز گرافیک دارن نمونش گرز اف وار ها یا بایوشاکها

• Like
Reactions: hosein me

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
شما برید بازیهایی که با این موتور گرافیکی ساخته شده ببینید یه شرکتی بلد نیست بازی باهاش بسازه دلیل بر بد بودن موتور گرافیکی نیست بازیهای 8 سال پیش به اندازه بازیهای روز گرافیک دارن نمونش گرز اف وار ها یا بایوشاکها

عزیز این صد بار من دارم انریل 4 می گم انریل 3 نه انریل 4 بر عکس 3 اکثر شرکت های بزرگ دیگه سمتش نرفتن علتشم مشخصه کلا هم گفتم 1 گیرز 4 باهاش خوب شد که دیگه اونم باید می شد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر