Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2 معرفی شد

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
maxresdefault (35).jpg

بالاخره بعد بیش از یک دهه انتظار ادامه یکی از بهترین بازی های سبک RPG معرفی شد وظیفه نشر این عنوان به عهده ی Paradox Interactive خواهد بود و توسط Hardsuit Labs در حال ساخت هستش Bloodlines 2 ادامه مستقیم نسخه ی اول خواهد بود اقای Brian Mitsoda طراح و نویسنده نسخه ی اول بر روی این عنوان هم کار خواهد کرد تاریخ انتشار بازی برای هر سه پلتفرم اصلی برای اوایل سال 2020 در نظر گرفته شده

D132fNBXcAAv7No.jpg D131xFFX4AAK_sl.jpg D131xErXQAIQbQM.jpg D131kaeXQAInD3S.jpg D131X8bX4AATON_.jpg D131X8fXQAELG68.jpg

از اینجا میتونید تریلر معرفی Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2 رو مشاهده کنید

بروز رسانی :

screenshot-twitter.com-2019.03.22-14-32-44.png

Vampire: The Masquerade—Bloodlines 2 announced, coming in 2020

آخرین ویرایش:

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,825
نام
بردیا دلوشی
بسی و بسیییییییییییی هایپ میشویم...
مرسی از خبر...

مرسی که دارن شماره ی 2ومش رو میسازن...
هنوز بر و بچ پشت شماره ی اولش هستن و دارن هی ماد و اپدیت میدن...
با اینکه من PC باز خوب نیستم و کنسول گیمرم ولی این بازی رو تموم کردم چند بار و هر از گاهی میزنم و باز میکنم و یکم میچرخم...
حال و هوای آدم جون میاد...
با اینکه یکم هنگه مبارزاتش ولی من خیلی دوست دارم و مثل TES میدونی دوربین رو اول و سوم شخص کنی...

بسی منتظریم...
رو کنسول هم میاد...

پ.ن: جون من شماره ی اولشم بدید رو PS4 بزنیم...
همون نسخه ی اصلی رو هم بدن- بدون پچ های بر و بچ مشکلی نیست...
60دلار هم بزنید تهش که سود کنید...
خخخخخ...
بازی بسی ارزش داره و حال میده...
یعنی خیلی خیلی لذت بخشه...
مثل New Vegas یک حالت Clunky داره ولی مزه میده...

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
خبر عالی بود. Bloodlines یکی از تاثیرگذارترین بازی های ساخته شده بر روی سبک نقش آفرینی و Immersive Sim هست. خیلی از بخش هایی که الان استاندارد آثاری مثل Dishonored و Deus Ex هستند توسط این بازی پایه گذاری شدن. با توجه به اینکه بخش خوبی از تیم اصلی هم داره روش کار میکنه، خیلی امیدوارم که به یکی از بهترین RPGهای سال دیگه تبدیل بشه.
به قول کریس آولون، حالا که Outer Worlds یک سال تاخیر خورده و قراره همراه DLC ها عرضه شه بهتره که رو این سرمایه گذاری کنیم. :D

Big boss_returns

کاربر سایت
Jan 29, 2019
965
نام
ژوبین
به این میگن یه معرفی عالی بازی اماده کردن بعد نشون دادن نه مثل سازنده های igi3 که دوسال خبر ساختش دادن بعد الان با یه تیزر که هیچی بجز یه کانسپت توش نیست امدن و میگن که بازی حتی گیم پلیم براش طراحی نشده:))

• Love
Reactions: BARDI YA

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,411
نام
مسلم
چه خبره همه زدن توی کار ادامه سازی برای بازیهای قدیمی؟ یعنی ممکنه ادامه هایف لایف هم همین روزها معرفی بشه؟ (عمراً)
من هنوز شماره اول رو تموم نکردم و نیمه تموم باقی مونده، اینم که ادامه مستقیم شماره اوله. کاش اول یه نسخه ریمستری چیزی از شماره اول میدادن که هم یه یادآوری برای طرفدارهای قدیمی باشه و هم یه پیش زمینه برای کسانی که تازه میخوان با بازی آشنا بشن.

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,825
نام
بردیا دلوشی
چه خبره همه زدن توی کار ادامه سازی برای بازیهای قدیمی؟ یعنی ممکنه ادامه هایف لایف هم همین روزها معرفی بشه؟ (عمراً)
من هنوز شماره اول رو تموم نکردم و نیمه تموم باقی مونده، اینم که ادامه مستقیم شماره اوله. کاش اول یه نسخه ریمستری چیزی از شماره اول میدادن که هم یه یادآوری برای طرفدارهای قدیمی باشه و هم یه پیش زمینه برای کسانی که تازه میخوان با بازی آشنا بشن.

منم نظر همینه...
بنظرم چون گفتن ادامه ی مستقیم هست...

میباست (یا بگیم بهتره) که ریمستری یا ری-ریلیزی حداقل از نسخه ی قبلی بدن...
بنظر من هنوز بازی خیلی قابل بازی هست و گرافیک خیلی خوبی داره...
دیالوگ ها و انتخاب های شخصیت سازی- همگی محشرن...
از اون موقع که خبر رو شنیدم - دارم بازی میکنم بازم... :D

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
این از کجا پیداش شد :| :| :|
من کلا اخبار پارادوکس رو دنبال نمیکردم و نمیدونستم چند وقته دارن بازی جدید tease میکنن، امروز صبح دیدم بازی معرفی شده فکر کردم یا تریلر الکی هست یا چشمام اشتباه میبینن :D
شماره اول بازی یکی از بهترین دنیاهای فانتزی بین بازی ها رو داره و از نظر نویسندگی هم فوق العادست، واقعا عالیه که Brian mitsoda و chris avellone پشت شماره دوم هستن.
+
Cyberpunk, outerworlds و الانم این :D حالا فرض کنید بتزدا هم بیاد starfield رو برای امسال یا سال بعد تایید کنه :D

sina_unl

کاربر سایت
Oct 27, 2005
2,065
نام
سینا
منم نظر همینه...
بنظرم چون گفتن ادامه ی مستقیم هست...

میباست (یا بگیم بهتره) که ریمستری یا ری-ریلیزی حداقل از نسخه ی قبلی بدن...
بنظر من هنوز بازی خیلی قابل بازی هست و گرافیک خیلی خوبی داره...
دیالوگ ها و انتخاب های شخصیت سازی- همگی محشرن...
از اون موقع که خبر رو شنیدم - دارم بازی میکنم بازم... :D
منم یه ماهیه یه صدایی تو سرم میگه بازی رو دوباره نصب کن (True Malkavian:D) اما برنامه‌م خیلی شلوغ بود :(
این "دنباله مستقیم" در نتیجه خبررسانی اشتباه اینجا بوده چون تو هیچ کدوم از منابع واژه Direct Sequel رو نمی‌بینی حتی GI نوشته:
Rather than pick up where the original game left off 15 years ago, Hardsuit instead chose to tell a new tale set in a city never really explored by the World of Darkness fiction – Seattle.
هم شهر بازی از لس‌آنجلس به سیاتل منتقل شده، هم تو این 15 سال اخیر World of Darkness تغییرات زیادی داشته و هم اینکه ساختار VtMB جوری نبود که بشه واسش دنباله مستقیم ساخت ولی بعضی شخصیتهایی که جون سالم به در بردن اینجا هم هستن. به طور کلی لفظ دنباله مستقیم کاملاً اشتباهه بیشتر رابطه دو بازی مثل رابطه Oblivion و Skyrim هست. فکشنها و دعواها و ... هستن اما ارتباط داستانی وجود نداره.
و منطقی هم که نگاه کنیم هیچ سازنده‌ای نمیاد برای بازی سال 2004 دنباله مستقیم بسازه.
حضور اولون، میتسودا و حتی الیسون خیال من یکی رو از بابت بخش روایت تا حد زیادی راحت کرده ولی متاسفانه استودیویی که ساخت بازی رو بر عهده داره و مدیرش آشغال‌ساز هستن.
فرمول عالی و امتحان پس داده بازی که موجوده، احتمالاً هم قراره از UE4 استفاده بشه، اینا یعنی فقط کافیه حماقت نکنن. امیدوارم یه جوری نشه که سال دیگه این موقع بیام بگم
You had ONE Job Hardsuit Labs, ONE JOB!!!
فقط یه مقدار روی کامبت بازی کار کنن، از نظر گیم‌پلی نیاز به تغییرات گسترده‌ سیستمی نسبت به شماره اول نیست. حتی ایده‌های لول دیزاین رو هم می‌تونن کپی/پیست کنن.
تریلری که دادن سینماییه ولی نیم ساعت از گیم‌پلی رو نشون بعضی از رسانه ها دادن که توصیفات کاملاً یادآور فضای VtMB 1 بود، نقش کسی رو داریم که بدون اجازه تبدیل به خون‌آشام شده و محاکمه‌ای در جریانه و بعد یه حمله اتفاق میفته و باید فرار کنیم و ... . ماموریتها هم در چند Hub مختلف پخش شدن.
در کنار سیستم clanها (که فعلاً تایید نشده که کدوما هستن ولی دیگه حداقل همون 7تای بازی قبلی باید باشه8->)، امکان انتخاب پیشینه انسانی هم وجود داره و اینکه قبل از ومپایر شدن چه شغلی داشتین امتیازهای خاص خودش رو داره که اینا هم معلوم نیست چنتا هستن ولی پلیس، کالبدشکاف و باریستا فعلا تایید شدن. انتخاب Clan هم برخلاف شماره 1 همون اول کار نیست و بعد از پیشروی تو بازی امکانش فراهم میشه. به عبارتی اول بازی جوجه خون‌آشامی بیش نیستیم :Dاما قدرتهای خاص از همون اول قابل دسترسی هستن که ابتدای بازی از بین پرواز کردن، تله‌کینسیس و عبور از اجسام جامد با تبدیل شدن به مه، میشه یکی رو انتخاب کرد.
داستان هم که چند شاخه میشه و بحث همکاری با فکشن‌های مختلف هم شناورتره. در کنار سیستم masquerade، یه سیستم Resonance هم به بازی اضافه شده که افراد رو براساس احساسی که دارن تجربه می‌کنن میشه به رنگهای مختلفی دید و خوردن خون هر کسی که احساس مختلفی داره با توجه به شدت اون احساس، buffهای مختلفی رو به وجود میاره.
و در آخر، متاسفانه امکان سوئیچ به سوم شخص نداره :( پس امیدوارم بشه همه بازی رو مخفی‌کاری رفت.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر