Valorant | PC

1739318799-project-riot-games-Mo7p0qBbQa7.jpg

خب همونطور که میدونین دیروز (۱۳۹۸/۰۷/۲۳ ) Riot Games اینترنت منفجر کرد.
کمپانی Riot Games از برنامه بلندمدت خودش از پروژه های در دست ساخت خودش طی نمایشی رونمائی کرد.
  • Project L یک بازی فایتینگ بر پایه کرکترهای League of Legends
  • یک سریال انیمیشن براساس کرکترهای League of Legends به اسم Arcane
  • معرفی نسخه موبایل و کنسول League of Legends به اسم Wild Rift
  • انتشار Teamfight Tactics برای گوشی های موبایل
  • Legends of Runeterra یک بازی کارتی دوباره براساس کرکترهای League of Legends

z_5da6811381250.jpg
یکی از این بازیهای دردست ساخت تحت کد رمز Project A مراحل ساخت طی میکنه.
یک بازی آنلاین رقابتی با سبک شوتر FPS تاکتیکال و بر اساس کرکترهای مختلفی که هرکدوم قابلیتهای متفاوتی دارن.
میشه گفت ترکیبی از CS GO , Rainbow six siege و Overwatch.

بازی از همین مراحل اولیه ساخت خیلی جذاب و رقابتی بنظر میاد، میشه گفت شاهد نمایش نسل بعدی از یکی از بازیهای رقابتی پرطرفدار هستیم.
از نکات مهم در طراحی بازی نگاه ویژه Riot Games به مبارزه با چیترهاست، طبق گفته Riot از مراحل اولیه ساخت جزو نکات مهم و پایه ای بوده.
همچنین متحول کردن سیستم نت کد، بمنظور به حداقل رسوندن تاثیرات پینگ تایم ، Peeker's Advantage (تو R6، COD و... بیداد میکنه) در دستور کار استودیو قرار داره.

تاریخ انتشار بازی نامعلوم اما احتمالا 2021 -2022 زمان تقریبی انتشار هست.

آخرین ویرایش:

TeTration

TeT
کاربر سایت
Jan 17, 2013
3,672
نام
Moein
آنتی چیت خوبی داشته باشه که از هر ۱۰ مچ ۱۱ تاش چیتر نباشه توش نصف راه موفقیت رو رفته :D سی اس علنا همین بود به خصوص توی رنک dmg به بالا که طرف با اسکیت میومد میمالید میرفت، نه بنی نه چیزی. وال هک هم که مثل نغل و نبات ریخته بود (خودم ۲-۳ ماه با وال پلی دادم بدون اینکه بن شم :)) )
خلاصه که امید زیادی داریم به این گیم (مخصوصا اینکه ریکویل گانهای بازی پترن دارن که کاملا اسکیل بیس میشه بازی) امیدوارم چیترا گند نزنن بهش.

• Like
Reactions: m.d.makan

saphire

کاربر سایت
Dec 9, 2007
2,578
نام
امیرحسین
آنتی چیت خوبی داشته باشه که از هر ۱۰ مچ ۱۱ تاش چیتر نباشه توش نصف راه موفقیت رو رفته :D سی اس علنا همین بود به خصوص توی رنک dmg به بالا که طرف با اسکیت میومد میمالید میرفت، نه بنی نه چیزی. وال هک هم که مثل نغل و نبات ریخته بود (خودم ۲-۳ ماه با وال پلی دادم بدون اینکه بن شم :)) )
خلاصه که امید زیادی داریم به این گیم (مخصوصا اینکه ریکویل گانهای بازی پترن دارن که کاملا اسکیل بیس میشه بازی) امیدوارم چیترا گند نزنن بهش.
من فقط تنها مشکلم تا اینجا اینه که Bhop و Air Strafe نداره:( یه قانونی باید تصویب کنن همه FPS ها سیستم حرکتی سورس رو داشته باشن:))

gintoki

کاربر سایت
May 22, 2013
530
نام
سجاد
سلام. حرفی از حداقل سیستم مورد نیاز بازی زدن؟چون یادمه گفته بودن بازی روی سیستم های قدیمی هم اجرا میشه.اگر میدونید حداقل سیستم مورد نیازش چیه بی زحمت به من هم بگید

TeTration

TeT
کاربر سایت
Jan 17, 2013
3,672
نام
Moein
سلام. حرفی از حداقل سیستم مورد نیاز بازی زدن؟چون یادمه گفته بودن بازی روی سیستم های قدیمی هم اجرا میشه.اگر میدونید حداقل سیستم مورد نیازش چیه بی زحمت به من هم بگید
135356

Play4Fun_0

کاربر سایت
May 2, 2019
397
از ساعت 4:30 به وقت ما کُد بتا تو استریم دراپ میشه

این استریمر هم رسمی هست اگر اشتباه نکنم

به نظرتون اگر کُد بتا بگیریم با فیلتر شکن میتونیم بازیش کنیم؟ چون فعلا گفتن برای آمریکا، کانادا و اروپا هست

ramin_m125

کاربر سایت
Dec 27, 2015
261
فکر کنم هر روز دراپ باشه، بستگی به ظرفیت سروراشون داره
شاید هم یکی دو هفته دیگه اوپن بتا بشه
هر روز بالای 1 میلیون توی توییچ هستن، شانس کمه

• Like
Reactions: Play4Fun_0

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,531
نام
مــاکــان
دلیل اصلی که زیاد شاید دراپ نشه اینه که، همونطور که تهیه کنندش توضیح داد بخاطر شرایط کنونی نتونستن سرورهای زیادی آماده کنن و بروز کنن.
برای همین سعی میکنن به تدریج سرورها رو اضافه کنن و به همون نسبت بتاکی منتشر.
به همین دلیل فعلا فقط اکانت های با ریجن های اروپا و آمریکا دعوت میشن.

• Like
Reactions: Play4Fun_0

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر